Fast & Furious: Supercharged

Krátkometrážní / Akční

USA, 2015

Thierry Coup

• Wacoslav1

Nejsem fanda fuck and fekal, takže mi trochu uniká k čemu je tohle dobrý a jakej to má smysl.15%(19.6.2016)

• Shakers

Dosť nuda. Aspoň takto. Inak neviem nesedel som tam. Každopádne mi to príde ako dosť zbytočne vyhodene prachy https://www.youtube.com/watch?v=imgT8LBeohM 20% - 1*(5.9.2016)

• swamp

Nemůžu si pomoct, ale tyhle atrakce v Universal Studios v Hollywoodu mi přijdou tak ubohé, až je mi z toho zle. Co z toho, že během natáčení regulérního filmu známé postavy udělají i pár štěků pro tohle, když se jedná o ultimátní sračku... Tak hlavně že Amíci si z toho uchcávají. :P(10.2.2016)

Tyhle atrakce by měli přestat hodnotit lidé, co na nich nebyli. Stojí plot za houby? Zajisté, ale o to tu nejde. Jakmile jste ve studiu, kde to s vámi houpe dopředu, dozadu, vítr vám cuchá vlasy, voda šplouchá do ksichtu i na ty 3D brýle, tak víte, že tohle je pořádné ukončení projížďky jednoho z nejikoničtějších studií!(4.4.2016)

• ConanVJ

Bezvýznamná hovadina, která tady snad nemá ani co dělat, stejně jako všechny tyhle filmový atrakce. 5% Za obsazení :/(1.12.2016)

Nemůžu souhlasit se swampem, mě to bavilo :-). I když pravda, není to ani zdaleka taková pecka jak Transformers: The Ride - 3D(4.3.2016)

Hustý :-DDD Akce pro fanoušky F&F a lá staň se přímým divákem. To muselo stát peněz :-D Samozřejmě nechybí ani typicky klišácké kecy, polonahé tančící děvy, 3D záběry, kdy se člověk zadusí z pálených pneumatik a jak jinak než Vin tvrďák skákající z metru okýnkem přímo za volant. Stojí se za to podívat, ať víme, o co tady bez Holywoodu přicházíme. Zkrátka GTA ve 3D ;.-)(6.4.2016)

• Nolanofil

Patri to medzi tie slabsie atrakcie v Universalu. Je to len vypln v prehliadke studia, podobne ako King Kong.(30.11.2016)

• Blowler

Zajímalo by mě, kolik zdejších recenzentů na této atrakci skutečně bylo. Hodnotit 4D zážitek na základě amatérského záznamu na YouTube kanálu mi přijde trochu zcestné.(8.12.2016)

Jestli jste to viděli někde riplý na netu, tak vám uniká, o co jde. V první řadě musíte sedět v tom křesle, kde to s váma mlátí, lítá, otáčí se a různě kroutí, abyste pochopili, že je to prostě jednoúčelovka pro tuhle 3D atrakci. A je dobrá, lepší než Transformers (ale horší, než Simpsoni).(14.8.2016)

• alldo.raine

Tohle tu nemá co dělat....(28.3.2017)

• blondboss

V zásade len ukážka novej atrakcie, ktorú vytvorili špeciálne pre fanúšikov F&F série. Naživo to môže byť slušná pecka, ja som to videl len cez YouTube, takže trošku subjektívne hodnotenie. Ale každopádne mňa to až tak neoslovilo. 40 %(14.9.2016)

• Seattleman

Nepochybujem, že VR zmení takéto prehliadky a zábavné parky na nepoznanie. Medzitým existujú dobré a podpriemerné atrakcie. Toto je ten druhý prípad.(15.3.2017)