Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

WolfR odpad!

Tak to už je vrchol stupidity, trapnosti a hlouposti. Pátek třináctého ve vesmíru?! Snad jeden z nejhorších filmů všech dob! A pokud tomuhle někdo říká horor, potřeboval by svěrací kazajku a injekci. Odpad! ()

Sabrewulf odpad!

Já vím, že tohle je jedna z těch ultrakravin, u kterých nemá cenu nic rozebírat a celkově se nad tím pozastavovat, ale přece jen - rok 2455 a 80% techniky (pokud si odmyslím androida a regenerační stůl) na úrovni té dnešní? Zvlášť ty kulomety s baterkama mě zaujaly:)) ()

SeanLSD

Jason Voorhees sa dostal do vesmíru! To je nápad omnoho bizarnejší, ako keď sa tam vydal Krteček. Hviezda za nápad a druhá za odvahu... ()

Nivenx

Jason sice je mimo jezero, dokonce i mimo zemi ve vesmíru na lodi. Zase tu máme fajn holky, dokonce i androidku a Jason vraždí jak za mlada, i když mu je nejspíš už 500 let. Průměrná podívaná bohužel bez atmosféry a ke konci je dokonce i loď z papíru... to filmu moc neprospívá. ()

fantoci

Po letech kvalitní pokračování klasické hororové série, která možná nic neřekne hororovému amatérovi, ale fandu rozpálí. ()

ing.Frosty

Dalo se na to koukat. Když sem zrovna v 1 ráno neměl co dělat. Byla to pěkná hovadina, ale rozhodně sem u toho neusínal. Kromě spacákové scény (omg, ta mě skoro složila XD) si z toho nic nepamatuju. Jo vlastně, jak Jason propích skrz 40 čísel silné pancéřové dveře. ()

Doudis19

S pátkovou sérií toho moc společnýho nemá, ale Jason Vorhees jako vesmírnej kruťas? To funguje! Tvůrci si vypůjčili zabijáka v hokejový masce, do názvu vložili jeho jméno a vypustili ho na palubu vesmírné lodi, po které se pohybuje polovina posádky odpadního seriálu Andromeda. Jason perlí, krev stříká a já se nestačím divit jak mě to baví. ()

filmmovier odpad!

Jednoznačně nejhorší díl z celé série (ano, překonalo to i tupost Jason Goes to Hell). Nejpitomějším nápadem série sice stále zůstává parazitický Jason, ale ve vesmíru to taky nefunguje, přesně jak se dalo čekat. Já si ale myslím, že kdyby to nebylo tak debilní a nezáživné béčko, tak by to snad i fungovat mohlo (aspoň trochu). Efekty jsou nehorázně pitomé, herci příšerní a scénář má jenom jednu jedinou dobrou chvilku (spacáková vražda Japonky a bělošky), jinak ani Jason už není to, co býval. A když vyměnil svou starou masku (mimochodem v hokeji používanou do roku 2024) za něco nového a strašně ... zvláštního, bylo o odpadu rozhodnuto. Udělat z Pátka třináctého sci-fi rádoby horor, byl opravdu nápad za všechny prachy, obzvlášť, když to nefunguje ani jako komedie a dokonce ani jako sebeparodie. Vlastně to nefunguje vůbec nijak. Jason skončil na úplném dně a já jsem rád, že mám celou sérii za sebou. 20%. Pořadí od nejlepšího (zhruba): 6,4,3,2,1,5,7,8,9,10. ()

Motinski odpad!

Nenapadá ma ani jeden dôvod prečo by si mal toto niekto vôbec pozrieť. Stráta času je slabé slovo. Absurdný nápad s prenesenim postavy Jasona do vesmíru by si zaslúžil hlavnú cenu v zlatých malinach ako výstraha pre ďalších čo by chceli skúšať podobné nezmysli. ()

Jazzzz odpad!

To byla teda zase jednou kravina. Naprostá blbost. Někdo to tu přirovnával k Vetřelci... Jakým právem? Tenhle odpad nemá s Vetřelcem nic společného. Začátek dejme tomu... Jason uvězněn, dostane se bůh ví jak z pout, ale to by se dalo odpustit. Vyseká ochranku a pak je zmražen. Tím zkončila kvalita tohohle filmu a začala naprostá blbost. Rok 2450 nebo nevím kolik je více než překvapivý. Zachránit probodnutého člověka během pár vteřin, nebo perfektně přidělat useklou ruku během pár vteřin není problém, ale stačí zabít jednoho blbého pilota a odnese to celá vesmírná stanice a celá loď. Inteligence vojenské jednotky za 400 let se rozná inteligenci dnešního popeláře. Nemluvě o tom, že horor by měl mít nějakou atmosféru, kterou již od počátku przní naprosto nevhodné vtipy tipu: perverzní učitel, Microsoftová válka, kde se vojáci mlátili svýma končetinama a hlášky tipu: "Jedno bodnutí do žeber mě nemůže nic udělat... Au... Tohle už jo...." Uhozené leč vtipné bylo jak Jason nabodl jednoho vojáka na obří šroubovák a on se ladně stáčel dolů.. "Jak na tom je?" --- "Prošroubovaně..." :) Konec je naprostý vrhol mezi blbostma... Kdo to viděl mi musí dát za pravdu. To myslím to jak Jason vystřelen výbuchem letí za uletivším vesmírným člunem. A pak už jen parodie na let Supermana, kde místo Supermana je Jason a místo mladého děvčete je černošský voják... :))) Blbost všech blbostí a ostuda hororového žánru. A ještě jsem si vzpoměl na jednu skvělou věc: Když se v roce 2008 pokoušeli Jasona zabít zkusili: Zastřelit, elektrika, plyn a nevím co ještě, ale rozřezat na kousky nebo spálit je nenapadlo? :))) ()

Beky odpad!

..šílený!!!!..nenávaznost na minulé díly by snad nevadila ( protože jsou také nevalné kvality ), ale efková produkce se odpustit nedá!!!!!..myslim, že tam byla jedna dobrá smrt, ale víc si nepamatuju!!!..jasných 0%!!! ()

Yoshimitsu

Vesmírnej Jason nadělal taky pořádnou paseku, ale přišlo mi to jako parodie a chtělo to být originální, což byl možná vylepšenej Jason na konci, ale jinak to byla bída. Dávám 40% ()

aseedi

Jednu hvězdu jen za to, že Jason vezme tu paničku v tom spacáku (nebo chlapíka? Nevím, už je to dávno co jsme to viděl) a rozmlátí ji o zem nebo tak něco....Humorná scéna....jinak utrpení ()

PetrPan2

Ta scéna, kdy Jason ponoří oblyčej krásné blondýnky do tekutého dusíku a poté jí ho rozbije o stůl byla zajímavá... ale jinak... no, ehm, béčko. ()

Brain-D

Jason po vesmíru !!! Teda na to, že je to desátý díl jsem se celkem bavil. Od vojáků budoucnosti jsem čekal větší odpor, to rovnou mohli proti němu poslat nahý holky a to taky ze srandy na konci udělali :D (Černý humor byl celkem slušný) Ale zůstaňme na zemi, Jason je nereálný sám o sobě, ale tady té nereálnosti bylo víc než v 9 - např. jak se všechny přístroje na ošetřovně zapojili a znovuzrodili. Myslíte, že je Jason už opravdu mrtví ????- já myslím, že to veme do ruk nějakej béčkař a budou další díly jako Remake v 09. ()

Danny F.

Skloubit Sci-Fi s klasickým psychopatickým zabijákem mi přišlo hodně trapné a nelogické. Jakási podobnost s vetřelci tady trochu zavání, přesto je tento díl opravdu, ale opravdu nevkusný ba dokonce směšný. Pozor ''RoboJason'' přichází:-) Postava Jasona Vorheese zde už nebudí takový respekt, tak jak je tomu v předchozích dílech. Nebýt to právě on, byl by to o jednu hvězdu ucházející film. 35% ()

darek kartac

Výborný komentář (Pomo)... Ze začátku to vypadá dobře, ovšem potom se děj změní v úplnou blbost. Když má Jason na sobě to ocelové brnění, radím film vypnout. Za ten začátek aspoň 1*. ()

Mishqo odpad!

Posledný film, ktorý mi chýbal do skompletizovania celej série o Jasonovi Voorheesovi (Friday the 13th). Neviem či som mal smiať alebo skôr plakať, ale bez pochyby to môžem označiť aj za najhorší snímok celej série. Jason v budúcnosti a vo vesmíre a s pošpinenou reputáciou, ktorú si toľké roky budoval. Už sa nebudem vyjadrovať, jednoducho celé zle! ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)