Talentovaná Honey Danielsová je hiphopová tanečnice, která se živí jako barmanka a ve volném čase učí děti ze sociálně slabších rodin tanec v komunitním centru pro mládež. Jejím snem je stát se úspěšnou tanečnicí. Všimne si jí hudební režisér Michael Ellis, který ji obsadí do jednoho ze svých videí, dokonce jí nabídne místo choreografky. S nově objeveným bohatstvím začne Honey věnovat menší pozornost svým přátelům a dětem, které se účastnily hiphopových tanečních lekcí. Brzy se ukáže, že Michaelův zájem o Honey není čistě profesionální. Začíná ji používat víc a víc jako atraktivní doprovod, se kterým vymetá mejdany, a nakonec dívce dá jasně najevo, čím mu má zaplatit za kariéru, o kterou se jí postaral. Honey je postavena před rozhodnutí, zaplatí tuto cenu za úspěch, nebo se vrátí mezi skutečné přátele? Když Michaela odmítne, dostane se na černou listinu. Na začínající kariéru to má katastrofální dopad. Honey se ale nevzdává, podporována dětmi ze sousedství i díky neutuchajícímu elánu všem znovu ukáže, co na parketu umí. (TV Nova)

Rehooo

Hip hopový taneční kousek, tentokrát s Jessicou Albou. Nečekejte nic převratného, ale bohudík se nedočkáte přechodu ze street dance na balet. Tak jako je tomu u většiny těchto filmů. Takže za to malé plus. ()

zdeny99

Chvílemi krásný a chvílemi drsný film ze života. Víc než Jessicu Albu jsem sledoval ty malé černošské děti, co tančí. A že jim to fakt jde. Je to vlastně na celém filmu to nejhezčí. Stejně tak dobré jsou hlášky toho malého černouška a tanečního agenta Davida Moscowa. Na rozdíl od Jessicy Alby, kterou zřejmě všichni zbožňují, ale mě se opravdu nelíbí. [8338. hodnocení, 169. komentář, 58%] ()

Bejbinka

Och, bylo to tak sladké, ach, bylo to tak krásné, ech, bylo to ak růžové, och bylo to tak medové...v podstatě se mi film z jiného bronxského sladkého zmrzlinového a vesmíru líbil. To, že to bylo na hlavu postavený mi nevadí. Dokážu ocenit tanec a černou muziku, na milion filtrů už jsem si ve filmech zvykla. Jen, když někdo ve filmu promluvil, myslela jsem si, že jsem utekla zpět do školky k Dádě a Jůlii. Kéž by to všechno tak "bezva" fungovalo i v reálu. ()

Rathalos

Na Jessicu Albu sa pozera fakt super,pri vlneni jej tela je hotovy asi kazdy zdravy chlap,cize dobry vyber herecky,k tomu zaujimavy pribeh,fajn hudba i tanecne kreacie,no a ten zaver je top spolu so skvelym soundtrackom...:-) ()

Danceboy

V prvom rade by som chcel povedať, že to bol ten najlepší tanečný film aký som kedy videl. A taky, že pri pozeraní tohto filmu vám naskakujú zimomriavky... ()

bolf!k

nechci to hanit, pri cekani na uvareni obeda me to prijemne zabvilo ale znova bych to videt nemusel, hiphop kdo vi jak nezeru, maly cernossky gangsteri se satkama na hlave mi pridou smesny a tak jedinym pozitivem zustava Alba na kterou se da aspon divat... ()

charmin

Jeden z tych lepsich tanecnych fimov - jednoznacne lepsi ako Step up alebo You got served. Aj ked pribeh a namet otrepany az to boli, je na koho sa pozerat a aj ked hip hop a pod. hudobne styly nemusim, hudba a najma TANEC, co bol vlastne jediny objekt zaujmu v tomto filme, boli skutocne dobre na takyto film. ()

Jerryy

Bylo to hezký , chytlavý akorát na to stáhnout kalhoty ke kolenům a jít se bavit do nějakýho gheta hip hopem :) ()

chrispe

Tak jsem si ujasnila minimálně dvě věci. Hip hop (ani nevím, jestli se to píše takhle nebo dohromady) mě doopravdy nebere v žádným ohledu a Jessica Alba mi asi nikdy sympatická nebude. Klasické klišé o krásce, která se chystá něco spasit a díky tomu jak je čistá a odhodlaná, to dokáže. Nic víc, nic míň. A pokud vás zaujme prostředí, ve kterém se ten film odehrává, tak jde o fajn oddechovku. Mě to nezujalo. ()

Lenka0064

Crossroads pro hip hopáky - akorát se tam nezpívá, ale tančí. Naivní příběh z pěknou hlavní hrdinkou a hluchými místy zaplácnutými předními hip hopovými "hvězdami". Vzhledem k tomu, že hluchý je celý film, dovedete si představit, na čem asi tak stojí :-/ ()

haWranka

Film, kterej je stejnej jako desítky jiných. Mladá holka bez možností má nějaký talent a shodou okolností si jí někdo z branže všimne. A šup, sen je splněnej! Bohužel k tomu musim ještě dodat, že tenhle byl jeden z těch horších. Každých pět minut jsem se koukala na hodinky, hudba mě nijak nenadchla...Ale nevylučuju, že si v tomhle filmu někdo najde zalíbení. Já to ale nejsem. ()

Shizuru

V podstatě bezproblémový film...všechny komplikace jsou dříve či později vyřešeny, každý dostane, co si zaslouží. Občas se na plátně mihne známá tvář, zazní ucházející hudba. Další "taneční" film, u kterého jsem se nemohla dočkat závěrečných titulků. ()

krizi

Zase jeden s mnoha tanečních filmů, tentokrát v hip-hopovém stylu. Trochu naivní snímek, který se moc nevymyká z obvyklého průměru. Snad jedině Jessica Alba to pozvedá trochu výš a u mě to zvedla až na 3 hvězdičky, což mě samotného překvapuje :-) ()

sarfian

Priemerný tanečný film, ktorý je trochu priamočiary a jednorázový ... pre mňa. Ale asi to bude skôr pre ženy. VIDENÉ 1x ()

Likan7

Nemam rád, když se při filmu cítim trapně. A při závěrečným přeslazeným happy endu, což myslim není spoiler, jsem se styděl až až. Tuctový "drama", kterých vznikalo na začátku tisíciletí ohromný množství, a který ničím nevyniká. Alba je možná kočka, ale nikdy to nebyl můj ideál krásy a ve skutečnosti jsem trochu fandil tomu zlýmu, který hrál alespoň to, že to je debil. ()

D.awi.d odpad!

Co se k tomuhle dá napsat ?? Nic,je mi líto,ale prostě se tam nic nedělo... vážně, vůbec nic... k tomu nic napsat nelze.Kde nic není,ani smrt nebere.Naivní film s tancováním, stejně jako You got served.Ale You got served má lepší tancovací scény.Ano, je to tak... tohle je horší film, než You got served.... ()