Láska nebeská

• Velká Británie Love Actually (více)

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob. (Bontonfilm)

hronik

Velmi vtipna romaticka komedie.Pravda cekel jsem ze Mr.Bean tam bude mit vetsi roli, ale jinak dobre komedialni film. ()

Dexter666

Krásna mozaika, najkrajšia a najsympatickejšia, akú som kedy videl. Plejáda (poväčšinou) európskych hercov, ktorých je asi trikrát toľko ako v Dannyho nástkach. Je to viac ako nadpriemerná oddychovka, je to sympatické zábavné a chytí to za srdce. A čiste náhodou som to práve dopozeral v tretiu adventnú nedeľu. V lete by som asi s 5* váhal, takto sa neubránim a dávam najvyššie hodnotenie. Som rád, že ma ešte občas niečo dokáže prekvapiť. ()

Alex.89

"Je to sra*ka. Ale sra*ka z ryzího zlata". Tak přesně to vystihuje Love actually. Najednu stranu to je přeslazená komedie bez nějaké větší zápletky a klišé tématem "láska je všude kolem nás", ale na druhou stranu je to tak roztomile a neuvěřitelně vtipně udělané (Hugh Grant se předvedl ve vší parádě), že prostě nemůžu jinak a řadím to mezi svůj "top 20" :-) ()

Nut

Láska nebeská je užásná v tom, že si v ní každý najde něco svého. Romantická duše bude sledovat příběhy H. Granta nebo C. Firtha, člověk, kterého zase baví víc komedie, pobaví Billy Mac nebo scéna s balením dárku (ta je vážně moc vtipná:), najdou se i scény, které donutí diváka zapřemýšlet. Prostě geniálním způsobem různých žánrů nakombinovaný film s dokonalou hereckou souhrou a příjemnou hudbou. Dneska (pro mě) už vánoční klasika, kterou si určitě nenechám ujít. ()

sAreOn

Zatím ****, až to uvidím podruhý možná přibyde pátá. Bylo to vtipné, dojemné, romantické, místy stupidní, vykonstruované... skvělé! A každý si v tom filmu najde něco, co ho dojme... A to v káždém snímku není! ()

Tenhle film chytil a nepustil. Na chviličku nebyl nudný, absolutně nabitý nejlepšími nápady a skvělým anglickým humorem. Postavy nebyly nedodělané ani vymyšlené, byly to postavy s vlastním životem, který jsem jim věřila a štěstí jim obrovsky přála. Nejvíc se mi líbil vztah Nevlastního otce a syna:). Smích, šílené situace, něha, pohoda, atmosféra Vánoc a především jedno jasné poselství: Láska tu je! ()

kanalek

Přiznám se, že tenhle typ filmů( když je poctivě udělaný) mě dostane vždycky.Tady je ale vše umocněné minimálně na druhou.Herecké obsazení, skvěle propojená dějová linie, počet happy endů( tolik si jich v jiném filmu neužijete) a samozřejmě neopakovatelná a zvláštní atmosféra vánoc.Celé je to navíc tak nějak lidské a pravdivé.Tolik nefalšovaných emocí ve vás jen tak nějaký film nevyvolá. ()

AdamK.

Recept: Během vánočních svátků vložte disk s filmem do přehrávače a pořádně vychutnejte.Bude se vám zdát, že nemůžete být šťastnější. Rozhodně nejlepší vánoční film společně s Ukradenými vánoci a už nikdy je nechci zažít bez tohoto filmu. ()

Sintiroma

Já na romantiku moc nejsem.Ale tady ten film se mi moc líbil.Hodně propracované,navíc skvěle obsazené,jedním slovem kouzelné,pokaždé když se na to dívám vždy mě to něčím překvapí.Tak by měli vypadat romantické komedie. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (více)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (více)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman