Život beze slov (TV seriál)

Speechless

Komedie

USA, 2016–2018, 22 h 35 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

Scott Silveri

Jeff Cardoni

Minnie Driver, John Ross Bowie, Cedric Yarbrough, Mason Cook, Kyla Kenedy, Micah Fowler, Paul Bates, Marin Hinkle, Jonathan Slavin, Molly Jackson, Rodney J. Hobbs, Sean O'Donnell, Rachael Drummond, Torrei Hart, Coby Bird, Beth Kennedy, Morgan Peter Brown, Jay Chandrasekhar, Jon Dore, AlexAnn Hopkins, Paris Smith, Daniel Zolghadri, Kerri Medders, Mary Hollis Inboden, Zabeth Russell, Nicole J. Butler, Louisa Abernathy, John Cleese, Emerson Min, Leila Hoffman, Kayla Maisonet, Grace Su, Ashley Liao, Karly Rothenberg, Sydney Mikayla, Ben Savage, Neil Edmond, Adam Campbell, Rich Fulcher, Kyle Gass, Christian Lees, Julie White, Joe Howard, Craig Cackowski, Steve Agee, Nick Alvarez, Paul F. Tompkins, Dixie Perkinson, Sarah Chalke, Rob Corddry, Azura Skye, Izzy Diaz, Stephanie Escajeda, Angela Fornero, Niecy Nash, Lisa Leslie, Tricia O'Kelley, Anisha Adusumilli, Steve Hytner, Jessica Blair Herman, Raja Deka, Todd Robert Anderson, Phoebe Neidhardt, Gabrielle Haugh, Rondi Reed, Julia Cho, Carrie Lazar, Ursula Burton, Holly J. Barrett, Chloe Ray Warmoth, Dan Mintz, Keely Marshall, Sedona James, Lance Lim, Robin Karfo, Belle Adams, Bella Thorne, Michael Weaver, Maria Howell, Philip Anthony-Rodriguez, Mary Holland, Betsy Sodaro, Ricardo Hurtado, Bianca Lopez, Chiquita Fuller, Cale Ferrin, Ciara Riley Wilson, Megan Suri, David Lengel, Nicola Lambo, Anjini Taneja Azhar, Shirley Chen, Tori Keeth, Jacob Radin, Nelson Mashita, Mark Jacobson, Sarah Buehler, Jaden Martin, Lukita Maxwell, McKaley Miller, Shay Ali, Andrea Anders, Matthew Bridges, Nicole Dele, Rydell Danzie, Julianne Hough, Jill Basey, Herbert Russell, Jeff Lewis, Jamie Denbo, Jim O’Heir, Bradley Steven Perry, Chloe Csengery, Matt Cornett, Ken Marino, Kelly King, Kristin Carey, Michaela Watkins, Susan Park, Reylynn Caster, John Ruby, Taylor Ann Thompson, Tonja Kahlens, Leslie Grossman, Eric Normington, Mark Bloom, Jake Elliott, Chelsea Alden, Joy Regullano, Katherine Landry, Logan Shroyer, Chase Kim, Michelle N. Carter, Fernando Rivera, Anna Jaller, Kelly Stables, Christopher Darga, Nikki SooHoo, Tahmus Rounds, Melanie Paxson, Ursula Taherian, Alina Foley, Katherine Kamhi, Nat Faxon, Sarah Burns, Carlos E. Campos, M.C. Gainey, Holland Taylor, Keith David, Edward Zo, Rick Overton, Kelli Goss, Kat Purgal, Kevin Smith, Kaylee Bryant, Nikki Limo, Curran Walters, Lennon Parham, Tessa Munro, Derick Alexander, Tamala Jones, Jack Axelrod, Kelly Holden Bashar, Jack Dylan Grazer, Jackie R. Jacobson, Roger J. Timber, Kyle Bornheimer, Juliette Angelo, Andrew Patrick Ralston, Whitney Avalon, Marshall Manesh, Christopher Thornton, Joey Luthman, Eddie Pepitone, Carlin James, Sarah Hoffmeister, Lynn Andrews, Matthew Josten, Sharon Pierre-Louis, Jean St. James, Ebboney Wilson, Nikea Gamby-Turner, Holly Kaplan, Asia Jackson, Maya Goodwin, Ria Lopez, Jane Widdop

Až na tu nesnesitelnou maminu jde o relativně koukatelný a vtipný seriál. Jen doufám, že s dalšími díly ubude rádobyvtipných fórů a přibude skutečný humor. Ke dvěma hvězdám za koukatelnost dávám po pěti shlédnutých dílech ještě jednu za M. Fowlera a J. R. Bowieho.(29.10.2016)

Differently abled The Middle. Skvělý seriál, u kterého se bavím víc než u Teorie velkého třesku. Protože je opravdovější. Mrzí mě, že na čsfd dávají lidé epizodám dvě tři hvězdičky. Zatímco z komiksového Daredevila jsou nadšení, krev stříhá, desítky minut nepřetržitého násilí… Tenhle seriál je milý a hodný, je vtipný, doopravdy vtipný, inspirující a povzbuzující: „My nejsme normální. Jsme lepší. Jsme neprůstřelní. O tom, jak rodina nemusí být dokonalá, ale může z toho udělat svou superschopnost.(24.5.2019)

• DK197

Neříkám, že je ten seriál špatný, některé momenty jsou koukatelné, ale můj šálek kávy to prostě není. :-)(7.11.2017)

Komediální seriál o rodině, kde největším elemntem, je totálně přemotivovaná matka, která chce svému postiženému synovi, zajistit co nejdůstojnější dospívání, a však zapomíná, že součástí rodiny jsou i její dvě mladší děti a miliónový manžel, který je pro svou ženu vždy oporou a rádcem i v momentech, ve kterých by i strýček Jedlička, touhle dámu nazval neskonalou píčou a pak jí vyřechtal a kopl do chcaníči. Každá postava Vás už od pilotu má čím zaujmout. Humor nejstaršího imobilního synka je skvělej. Tatík je borec, kterej má až nerealistickej nadhled nad celou situací...... a tak dále. Moc tomuhle seriálu fandím, mě si získal. Budu sledovat dál.(11.10.2016)

Možná jsem špatný člověk, ale ten seriál mě absolutně nezaujal kvůli chlapci s mozkovou obrnou, ani kvůli dalším dvěma dětem. Ovšem vztah manželů DiMeo je něco unikátního a jejích smysl pro humor a řešení situací je geniální. Kvůli Maye a Jimmymu se na Speechless podívám určitě ještě několikrát a budu očekávat nedočkavě třetí sérii. Společně s ředitelkou školy ti dva tvoří seriál, u kterého brečím smíchy. Nádhera.(26.8.2018)