Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Majuar
  *****

  Možná jsem špatný člověk, ale ten seriál mě absolutně nezaujal kvůli chlapci s mozkovou obrnou, ani kvůli dalším dvěma dětem. Ovšem vztah manželů DiMeo je něco unikátního a jejích smysl pro humor a řešení situací je geniální. Kvůli Maye a Jimmymu se na Speechless podívám určitě ještě několikrát a budu očekávat nedočkavě třetí sérii. Společně s ředitelkou školy ti dva tvoří seriál, u kterého brečím smíchy. Nádhera.(26.8.2018)

 • geklon
  ****

  Komediální seriál o rodině, kde největším elemntem, je totálně přemotivovaná matka, která chce svému postiženému synovi, zajistit co nejdůstojnější dospívání, a však zapomíná, že součástí rodiny jsou i její dvě mladší děti a miliónový manžel, který je pro svou ženu vždy oporou a rádcem i v momentech, ve kterých by i strýček Jedlička, touhle dámu nazval neskonalou píčou a pak jí vyřechtal a kopl do chcaníči. Každá postava Vás už od pilotu má čím zaujmout. Humor nejstaršího imobilního synka je skvělej. Tatík je borec, kterej má až nerealistickej nadhled nad celou situací...... a tak dále. Moc tomuhle seriálu fandím, mě si získal. Budu sledovat dál.(11.10.2016)

 • boombang
  ***

  Až na tu nesnesitelnou maminu jde o relativně koukatelný a vtipný seriál. Jen doufám, že s dalšími díly ubude rádobyvtipných fórů a přibude skutečný humor. Ke dvěma hvězdám za koukatelnost dávám po pěti shlédnutých dílech ještě jednu za M. Fowlera a J. R. Bowieho.(29.10.2016)

 • DK197
  **

  Neříkám, že je ten seriál špatný, některé momenty jsou koukatelné, ale můj šálek kávy to prostě není. :-)(7.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace