Day of the Dead: Bloodline

• Austrálie Day of the Dead: Bloodline (více)

Studentka medicíny Zoe (Sophie Skelton) se stará o svého pacienta Maxe (Johnathon Schaech), který je zvláštní nejen kvůli své krvi, kterou Zoe zkoumá, ale i proto, že je jí naprosto posedlý. Během studentského večírku se Max pokusí Zoe znásilnit a je napaden oživlou mrtvolou. Max se Zoe nechce vzdát i přesto, že již není člověkem, ale krvelačným monstrem. (Lucccy.N)

Johny M.

Výtky bych měl, ale spíš než k filmu, tak ke komentům zdejších 'expertů'. Jasně, nebyl to Romero ani žádná World War Z, ale naprosto pohodový zombie 'béčko'... ()

Likan7

Málo co ke chválení. Masky určitě fajn, scénář a prakticky všechno ostatní stojí za starou belu. Celá ta "základna" se skládá asi ze tří chodem, 20 vojáků, 5 dětí a snad 10 civilistů. Vojáci se chovají jak tataři, pouští si nemrtvý v klidu do základny a i když má voják metr metrovou krochnu s granátometem, nechá se pokousat. Bohužel to není vtipný, akční ani dobrý. ()

karlosss18

První polovina filmu byla fajn. Připomínalo mi to The Walking Dead, ale ten psychopatickej zamilovanej zombík nějak kazil celý dojem a vůbec všechno šlo pomalu z kopečka. Nicméně celkově hodnotím na lepší 3*...65% ()

beso74

Horror s hlavnou hrdinkou, ktorej by divák želal jediné, aby ju tí zahnívajúci zjedli pomaličky zaživa. Hlupaňa, ktorá sa na začiatku zachránila, aby všetkým vystavila úmrtné listy nemá obdoby. Mix zombie hororu a psychothrilleru o stalkerovi má totálne hlinené nohy v podobe chatrného scenára, kde okrem veliteľovi základne chýba všetkým ostatným kúsok súdnosti a aspoň základný pud sebazáchrany. A tak sa podnikajú výpravy na infikované miesta zásadne v noci, infikovaný zamilovaný jedinec sa drží na základni bez nejakých veľkých bezpečnostných opatrení, veliteľovi sa zatajujú dôležité fakty, čo všetko samozrejme stojí nejaký ten ľudský život. Nakoniec, hlúpa Zoe zahluší svojho jedinečného pacienta a z ničoho nič vyčaruje zázračný lekvár, ktorý uzdraví nejedno nadhryźnuté telo (aby som bol presný, presne jedno). Všetci zombíci, ktorí sa na základňu dostali mávnutím čarovného prútika zmizli, odkiaľsi sa nabrali noví obyvatelia a všetci žijú v šťastí a harmónii, pravda, pokiaľ si Zoe nespomenie, že jej treba doniesť niečo z vonkajšieho sveta, niečo neskutočne dôležité, ako napr obľúbenú zubnú kefku alebo šu-šu bábiku... ()

Shanen29

Zombie,zombie,zombie,nic nového,nic překvapujícího ,prostě další nudný nic.Jedna hvězda za masky,druhá za lepší gore. ()

Mamlas

Film o Zoe, naivní krávě, která chtěla mít pravdu bez ohledu na lidi kolem sebe. Připomínala mi Merkelovou, po hlubším zamýšlení. Jinak film je odpad. ()

moviefan4

Remake slávneho Romerovho filmu ktorý nedopadol najlepšie. Film sa uberá vlastnou cestou a nekopíruje priamo pôvodný film, to nieje vyslovene zlé ale cesta ktorou si tento film ide nieje dobre spracovaná. Herci neboli nič moc až na hlavnú herečku na ktorú sa dalo pozerať. Ale najviac tu žiaril zombie Max. Herec ho zahral dobre a jeho maska bola dobrá. Ku kamere sa nič moc nedá povedať keďže tu žiana extra hra s kamerou nebola. Za mňa je na filme pár vecí dobrých a to masky, gore, hlavná herečka a zombie Max. Inak film za nič nestojí každý kto si ho nepozrie o nič nepríde. A ak ho chcete porovnať s originálom hodnotenie u vás dopadne zle. Za mňa originálna verzia vyhrala dejovo a hlavne atmosfericky. ()

djbarrel

Jelikož jsem viděl originál, mohu srovnávat. Oba dva filmy jsou celkem slušné, nicméně v originálu nebylo tolik blbostí a navíc měl podstatně lepší atmosféru. V současné době je těžké narazit na kvalitní zombie film a proto hodnocení asi trochu přestřelím, ale na druhou stranu nenudil jsem se. 55 % ()

jkpj22

Efekty jsou výborný. Začátek mě hodně navnadil, ale pak šel film v kvalitě jednoznačně dolu. Není to přímo problém, ale je to důvod, proč zvážit, jaké dát vlastně hodnocení. Podle mě scénář víc jak dvě hvězdy nezaslouží. Každopádně jsou to lepší dvě hvězdy. Na horší tři to ale prostě nemá. ()

ScarFace_V8

Nic jsem od toho filmu neočekával a k Romerovo klasice to přirovnávat nebudu. Prostě jsem měl náladu na nějakou blbost se Zombie… asi jsem si měl spíš pustit Dead Rising, ale nevadí. S Romerovo originálem to má společné snad jen to, že se to odehrává v bunkru, který vede šílený poručík. Pak tam máme doktorku, která se z krve svého Zombie stalkera snaží vytvořit protilátku na šíření viru v lidském těle… většinou jí tam tedy za vidinou vakcíny poslouchají, ačkoliv při výzkumu kolikrát jde i přes mrtvoly. První část filmu se tvářila dosti napínavě a já čekal zařízlý v křesle co se bude dít. V polovině film lehce ztratil tempo a ke konci velký akční s tím že finále přišlo vážně s hrozným klišé. Scénář byl děravý a celkově lajna byla dost průměrná. Masky, gore a určité scény byly dobře odvedené. Je to prostě takové tupé Béčko. Lehčí nadprůměr k odreagování nebo zabití času. ()

brasek

Maxovi vzali krv a nechali ju na stole, lebo utekali na párty... blamáž! Vyumelkovaný snímok s protagonistami ako z modelingu, bez jedinej make up chybičky. Príbeh skoro o ničom, exteriéry pri zombie apokalypse videné stokrát lepšie a dôveryhodnejšie, digitálna krv... masky zombie sú asi jediná pozitívna vec. Z môjho pohľadu je tento snímok strata času. ()

kotrlak

Děj se odehrává kolem vag(c)íny mladý paní skorodoktorky a zamilovanýho zombíka Maxe. Za to musím udělit jednu * , páč to je originální myšlenka - zamilovanýho zombíka jsem zatím ve filmu neviděl. Pokud tenhle flick člověk pojme jako komedii, tak to není zas až tak hrozný. ()

Little_Sawy

Opět jsem nekoukala na trailer, ani komenty, ale hněd jsem se vrhla do tyhle zombikáárni. Dějově to je dosť stracený, ale postavy jsou trochu mimo, opět jsem se již po několikáté setkala s něčím jako že hlavný postava chce vymyslet sérum, proti nákaze. Zamilovanej zombík do doktorky byl celkem vtipnej žabožrout s obrovskou chlebárnou na mozky, celkem jsm mu fandila, jak daleko to dotáhne. Alespoň, nemůžů žíct že bych umírala nudou. ()

Kraken21

Tak toto bolo úplne zbytočné.Film neviem či chcel byť remake ale niečo ine ale bolo to úplne o ničom.Nelogický dej a hneď na začiatku nezobrat vzorku krvi a zabudnúť ju a ísť na večierok je dosť biedne.Jedna hviezda za hlavneho zombika. ()

patho666

Začína to dobre, parádny zombie sekec mazec poteší, no postupne film spadne do totálne otrepaných tisíckrát videných zombie klišé, masky, gore vydarené, tzv. herecké výkony úbohosť. ()