Na celkové stopáži asi čtyř hodin se rozjel hodně originální nápad, který poměrně vážný příběh nájemného vraha bez špetky emocí situuje do prostředí naprosto fušérského hereckého divadla v Los Angeles, ve kterém se tento nájemný vrah chce realizovat. Vážnost tu tedy střídá dost nevybíravý a černý humor, který ale suprově baví. Bill Hader vysloveně překvapil a popravdě mi ani nevadil doslovný závěr. Sice podporuje absurditu celého seriálu, ale jeho obecné kvality jisté i v akčních scénách ho stále převyšují.(20.8.2018)

Tak tomuhle se říká gradace příběhu. Barry začíná jako vtipná černá komedie a nutno říct, že první dva díly vás sice neurazí, ale ani nenadchnou. Nicméně příběh se začne roztáčet a poslední tři epizody jsou neskutečná emocionální nálož a z nevinné černé komedie se stane nekompromisní drama. Hader je v roli nájemného zabijáka, jenž stojí na velké životní křižovatce, zcela parádní a ukazuje, že v pohodě zvládá vážné role. Zábavné vedlejší postavy příběhu taky přidávají na drivu, hlavně tedy naprosto geniální Čečenci. Za mě tento rok zatím největší překvapení a nemůžu se dočkat druhé série! 90% (31.7.2018)

Barry dělá to, co mu jde nejlíp – zabíjí lidi na objednávku. Není zvyklý si stěžovat, když se ale při sledování jedné z obětí náhodou připlete na herecký kurz, začne mít pocit, že by svůj životní styl rád změnil a stal se hercem. Příběh hitmana s duší, která se začne probouzet na hodinách herectví, je nejdřív praštěnou komedií, postupně v ní ale začíná jít do tuhého - aniž by přestala být vtipná. Nejenže podsvětí Barryho vtahuje zpátky, on sám si začíná představovat, že emoce, které díky vraždění zažívá, by z něj mohly udělat druhého Al Pacina. Kontrast narcistního rádoby uměleckého hereckého prostředí a roztomile pragmatického uvažování čečenských gangsterů, kteří chtějí Barryho schopnosti vytěžit, stejně jako jeho herecký kouč, nutí člověka uvažovat, co stačí k dobré komedii – Barry to každopádně všechno má.(15.9.2018)

• jfaba

Tak nevím, asi jsem se díval na jiný seriál (75%)! Komedie!? Měl bych se aspoň jednou za osm dílů zasmát... Nestalo se. Kdyby to bylo normální drama nebo já nevím krimi či co, tak se s tím smířím. Barry se mi líbil, když zabíjel. Jinak se choval jako Detectorists (do toho seriálu by se hodil). Ano, dokoukal jsem to, ale jen jako normální "mafiánskou" blbost. Nemám smysl pro humor! Pro takový "humor"! Dvě ** za akce. Jinak nic.(27.8.2018)

První tři hodiny člověk sleduje příběh plný šílených zvratů a prapodivných rozhodnutí, různorodé charaktery, ale nic extra oslnivého, prostě průměr, říkám si. Až poslední dvě epizody vykopnou seriál o hvězdu výše. Konečně Barry dosáhne bodu zlomu, a já mu to všechno žeru i s navijákem. Bill Hader v nezvykle vážné roli, která mu ale báječně sedí. 77%(13.11.2018)