Reklama

Reklama

WWE Monday Night RAW

(pořad)
  • USA WWF Raw Is War (více)
Sportovní / Akční
USA, 1993, 60-180 min

Tvůrci:

Vince McMahon

Kamera:

Matthew Rogers

Účinkují:

Jerry Lawler, Hulk Hogan, Roddy Piper, Bill Goldberg, Dwayne Johnson, Kevin Nash, Tiny Tim, Brock Lesnar, Paul Levesque, Glenn Jacobs, Randy Orton (více)
(další profese)

Velmi oblíbená televizní show, která nedávno oslavila 10 let existence, nadále baví své diváky nejen souboji v ringu. Dnešními hvězdami RAWU jsou např. John Cena či Randy Orton a Triple H. Asi každý divák jednou pozná, že zápasy jsou předem připravené, ale wrestling i bolí a proto si zápasníci v ringu zaslouží uznání a respekt. (Dovex)

(více)

Recenze (11)

Zajdo 

všechny recenze uživatele

Pamätám si ako keby to bolo včera, čo som pozeral wrestling tuším na TV3, keď som prišiel zo školy. Najviac som fandil Kaneovi a The Rockovy. Zo začiatku som si myslel, že je všetko skutočné a obdivoval som ich ako gladiátorov :D. Dnes, keď si zapnem WWE mi to príde stále zaujímavé, kaskadérske krkolomné kúsky sú niekedy fakt pastva pre oči a zaslúžia si potlesk a uznanie. Ako dieťa by som dal tomu bez mihnutia oka 5* ale dnes už samozrejme viem, že je to divadlo a pre to strhávam tomu veľkú 1*. Šport je z veľkej časti aj o emóciach, skutočného pocitu víťazstva a túto vec wrestling nikdy mať nebude. ()

Hyb_rid 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že úroveň WWE poslední dobou celkem dost upadá. Hlavní problém vidím v absenci velkých osobností jako byl Stone Cold Steve Austin, the Rock nebo třeba Rikishi. Někdo by mohl namítnout, že je tu pořád Triple H, Undertaker, Edge, Jericho a další ... jenže ono to už prostě nějak není ono. Fatální je nejspíš zařazení do PG ratingu, což znamená žádná krev. Je sice pěkné, že Vince McMahon zpřístupní wrestling mnohem větší fanouškovské základně, jenže upřímně dívat se na wrestling bez krve je jako dívat se na cenzurované porno. RAW sledují už nějaký ten pátek a nejspíš s tím nepřestanu i přes horšící se storyline. Doufám, že chairman dostane rozum a rozjede novou attitude eru! howgh ()

Reklama

Wenzel88 

všechny recenze uživatele

ten člověk tady co vyzdvihuje randyho ortona, mam dotaz. Videl jsi nejake zapasy po roce 2000? Protože jinak bys nepsal randyho ale někoho jineho, ne že by byl orton nějaky slaby to ne, je docela slušny wrestler, no ostatně je vlasně ještě z té staré dobre ery. No prostě mi je jen líto těch, kteří ted fandí kofole kingstonovi, protože nepoznaji to prave orechove. Attitude era!!! ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Wrestling je jedinečný svět, který má svá pravidla, své postavy a celé tohle "cirkusové pojetí divadla" je především za mořem velkou atrakcí a fenoménem zároveň. Proto nechápu lidi, kteří wrestling neznají, nechápou, neuznávají, nemají rády, že se na to dívají a hodnotí (to patří uživatelům s odpady:))). Jinak je Raw zábava a je dobře, že se Nova Sport nebojí v od 23-10 dávat tento pořad. Češi se zase jednou dozvědí něco o Americe:)). Jinak samozřejmě youtube... ()

Galerie (269)

Zajímavosti (7)

  • Dňa 23.7.2012 prešla show na trojhodinovú verziu. S touto zmenou prišlo aj nové logo, intro a zvučka show. Na tejto veľkolepej show sa zúčastnili mnohé wrestlingové hviezdy z minulosti, medzi nimi aj Dwayne "The Rock" Johnson. Očakávala sa aj účasť Steva Austina, ktorý sa nezúčastnil, pretože sa zotavoval z operácie kolena. Svojím fanúšikom sa dodatočne ospravedlnil a prisľúbil, že hneď ako bude môcť sa v spoločnosti ukáže. (AdamesWWE)
  • Undertaker je jediným wrestlerem, který se zúčastnil první epizody Raw a je stále aktivním wrestlerem. (TheSpearCZ)
  • Dňa 8.10.2012 bola odvysielaná epizóda, kde sa Arnold Schwarzenegger ukázal vo funkcií "Social Media Ambassador", čo znamená, že sa priamo na show neobjavil, ale dianie komentoval prostredníctvom sociálnej siete Twitter. (AdamesWWE)

Reklama

Reklama