Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Drogový překupník Reese Feldman, který žije navenek spořádaným životem ctihodného otce rodiny a stará se o nadaci pro propuštěné vězně Na dobré cestě, na své jachtě zavraždil Terrence Meyerse, který nechal spadnout jedno z jeho letadel převážejících kokain – a ne ledajaký. Nový, prakticky nezjistitelný druh má přitom stejné účinky jako klasická droga. Policista David Starsky dostává ve stejné době nového parťáka Kena Hutchinsona, zvaného Hutch… Zatímco Starsky bere svou úlohu policisty smrtelně vážně, Hutch se při výkonu svého povolání spíš baví a nenápadně se snaží, aby mu příležitostně něco „uvízlo za drápkem“. Tak je tomu i v případě nalezeného Meyerova těla, které vyplavila voda. V kapse zavražděného Terrence najde promočené bankovky, které okamžitě zmizí v té jeho. Když zjistí totožnost oběti, hovoří nejprve s jeho bývalou milenkou Heather, která je odkáže na člena motorkářské bandy. Ten ale momentálně sedí, takže se za ním vypraví do vězení. Velký Earl jim prozradí, že Terrence byl ve spojení s Reesem Feldmanem. Oba mu totiž dělali tělesné strážce a byli pověřeni ochranou jeho transportů drog. Dostávají také balíček koksu, který jim zprvu připadá jako umělé sladidlo. Starsky se ale na vlastní kůži přesvědčí, že se skutečně jedná o nový druh kokainu vynikající úrovně… Policistům někdo usiluje o život: Hutchův dům vyletí do povětří a je zraněn malý Willis, o něhož se Hutch stará. Po Starském zase někdo střílí. Nakonec naleznou muže, který byl podplacen, aby je zlikvidoval. Jedná se o Korejce, jehož synek je dokonalým vrhačem nožů, což oba poldové opět zakusí na vlastní kůži. Ještě štěstí, že Hutch ovládá korejštinu, a tak se dozvědí, že muže najal sám Reese Feldman. Chce je zlikvidovat, protože ohrožují jeho obchody. Ten největší se ale teprve chystá… (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (496)

Marius 

všechny recenze uživatele

Komediálny remake slávneho krimiseriálu zo sedemdesiatych rokov je dielom v USA veľmi populárneho „frat packu“ na čele s Benom Stillerom a Owenom Wilsonom. Niekedy viac niekedy menej humorné scény zachraňujú len poriadne strelené charaktery, ktorým kraľuje „Huggy Bear“ Snoop Doggy Dogg. Tento pán, i keď ho inak vôbec nemusím, je v tomto dielku na zožratie. 7/10 ()

heyda 

všechny recenze uživatele

Podle mě naprosto průměrná krimi-komedie, ve které na každou povedenou hlášku připadá minimálně jedna dementní hláška nebo scéna, navíc celý děj je strašně předvídatelný a chybí mu aspoň špetka originality. Vzhledem k tomu, jak je zde tento remake nepochopitelně nadhodnocený, dám pouze 2 hvězdy. Sorry... ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. Old Days - Chicago [3:29] ,2. Dazz - Brick [5:38] ,3. Folsom Prison Blues - Johnny Cash [2:50] ,4. Right Back Where We Started From - Maxine Nightingale [3:15] ,5. Use Me - Bill Withers [3:39] ,6. Feel Like Makin Love - Dan Finnerty [3:35] ,7. Dancing Machine - Jackson 5 [2:37] ,8. The Weight - The Band [4:34] ,9. That's The Way I Like It - KC & The Sunshine Band [3:05] ,10. Don't Give Up On Us - Owen Wilson [1:09] ,11. I Want'a Do Something Freaky To You - Leon Haywood [5:54] ,12. Love Will Keep Us Together - Brigette Romanek [3:50] ,13. I'm A Ramblin' Man - Waylon Jennings [2:46] ,14. Afternoon Delight - Starland Vocal Band [3:12] ,15. Two Dragons - Theodore Shapiro [2:46], ()

Flego 

všechny recenze uživatele

Mám rád podobné filmy, kde je príbeh jednoduchý, stále sa niečo deje, celý dej je pretkaný humorom a hláškami. Je to parádny relax po náročnom dni. Prečo potom tento film nehodnotím lepšie ? Žeby to bolo tým, že veľmi dobre poznám pôvodný seriál ( veľmi sa mi páči ) a akosi som nedokázal stráviť sedemdesiate roky v novom tisícročí...? ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Medzi Stillerom a Wilsonom funguje pomerne slušná chémia, a tak udržia pri živote aj viaceré scény, ktoré by inak zanikali. Je to prirodzené, keďže už majú za sebou viacero spoločných projektov, medzi nimi aj vysoko hodnotenú komédiu Zoolander. Treba však dodať, že obrovský podiel na celkovom dobrom výsledku má aj obsadenie ostatných postáv, a to bolo v prípade tejto snímky zvládnuté priam majstrovsky. A tým myslím krásnu Carmen Electru a Amy Smart. Ich dráždenie si divák zapamätá. Ešte za spomenutie stojí tvrdo dobový soudtrack - krásne podfarbujúci film, a pozoruhodný počet automobilov Ford Torino, ktoré sa museli zničiť počas nakrúcania. Ešte jedna kuriozita - vo filme majú jednu cameo scénu predstavitelia pôvodných seriálových postáv Starskyho a Hutcha. Je tam síce len "aby bola", ale v určitom zmysle má logiku a je to fajn spestrenie. ()

Galerie (85)

Zajímavosti (27)

  • O roli Huggy Beara se původně ucházeli Don Cheadle a Chris Rock, ale nakonec ji získal rapper Snoop Dogg. Možná i díky prohlášení, že vlastní Lincoln ’76, stejně jako postava, kterou ztvárnil ve filmu. (imro)
  • V pokladnách severoamerických kin diváci nechali 88,2 milionu amerických dolarů, součet celosvětových tržeb pak dosáhl 170,3 mil. (NIRO)

Související novinky

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

26.12.2007

Díky stávce scenáristů a přesouvajícím se termínům natáčení a premiér je v Hollywoodu pořádně horko a dochází k tolika změnám, že nejvýstižnějším označením situace bude asi slovo guláš. Začněme hned… (více)

Reklama

Reklama