Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Drogový překupník Reese Feldman, který žije navenek spořádaným životem ctihodného otce rodiny a stará se o nadaci pro propuštěné vězně Na dobré cestě, na své jachtě zavraždil Terrence Meyerse, který nechal spadnout jedno z jeho letadel převážejících kokain – a ne ledajaký. Nový, prakticky nezjistitelný druh má přitom stejné účinky jako klasická droga. Policista David Starsky dostává ve stejné době nového parťáka Kena Hutchinsona, zvaného Hutch… Zatímco Starsky bere svou úlohu policisty smrtelně vážně, Hutch se při výkonu svého povolání spíš baví a nenápadně se snaží, aby mu příležitostně něco „uvízlo za drápkem“. Tak je tomu i v případě nalezeného Meyerova těla, které vyplavila voda. V kapse zavražděného Terrence najde promočené bankovky, které okamžitě zmizí v té jeho. Když zjistí totožnost oběti, hovoří nejprve s jeho bývalou milenkou Heather, která je odkáže na člena motorkářské bandy. Ten ale momentálně sedí, takže se za ním vypraví do vězení. Velký Earl jim prozradí, že Terrence byl ve spojení s Reesem Feldmanem. Oba mu totiž dělali tělesné strážce a byli pověřeni ochranou jeho transportů drog. Dostávají také balíček koksu, který jim zprvu připadá jako umělé sladidlo. Starsky se ale na vlastní kůži přesvědčí, že se skutečně jedná o nový druh kokainu vynikající úrovně… Policistům někdo usiluje o život: Hutchův dům vyletí do povětří a je zraněn malý Willis, o něhož se Hutch stará. Po Starském zase někdo střílí. Nakonec naleznou muže, který byl podplacen, aby je zlikvidoval. Jedná se o Korejce, jehož synek je dokonalým vrhačem nožů, což oba poldové opět zakusí na vlastní kůži. Ještě štěstí, že Hutch ovládá korejštinu, a tak se dozvědí, že muže najal sám Reese Feldman. Chce je zlikvidovat, protože ohrožují jeho obchody. Ten největší se ale teprve chystá… (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (495)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Stylová parodie, ze které láska k parodovanému seriálu a době, v níž vznikl, vyloženě trčí (ale ne tak moc, aby si tvůrci z obojího nedělali legraci po svém). Ben Stiller a Owen Wilson jsou výborný komediální tandem a mají štěstí na dobré scénáře, režiséry i kolegy (výstup Willa Ferrella...). To pak zkrátka všechno šlape jako hodinky. a sranda se koná.___P.S. Mezi bonusy na DVD je skvělý desetiminutový dokument, který pro změnu paroduje dokumenty z natáčení - herci, herečky i producenti si tam navzájem nadávají, všichni spílají režisérovi, který je ale přesvědčen o tom, jak každému porozuměl, dozvíte se, že většina Starskyho a Hutche natáčela jen kvůli penězům, někteří museli začít (znovu) chodit na terapie.... ()

castor 

všechny recenze uživatele

Nesourodí parťáci – kudrnáč Stiller a blonďák Owen – si to razí v nadupaném fordu za těmi největšími krysami, aby znemožnili rozprodat tuny koksu do ulic Bay City. Pocta slavnému seriálu z let sedmdesátých nemá hluchá místa, chrlí gagy co to dá, jenže výsledek mě ne a ne uspokojit. Resumé je tedy: šest vtipných situací, děleno dvojkou za hudbu, hlavní představitele (kteří se dobře znají) a spád děje, rovná se úctyhodné tři hvězdičky!! ()

Reklama

Torision 

všechny recenze uživatele

Naprosto dokonalej remake, kterej je narozdíl od originálu pojatej víc humorně a to filmu dost prospívá. Film má naprosto luxusní sexy atmosféru sedmesátek a dobový kostýmy fakt nemaj chybu a taky musím dodat, že ten skvělej retro soundtrack se mimořádně povedl. Film od prvních minut šlape a je úplně jasně vidět, že si Stiller s Wilsonem dost seděj a všechny jejich humorný špílce jsou fakt super cool. Když k tomu připočtu cameo Willa Ferrella, vyjde mi jednoznačně film, kterýmu nemůžu nedat 100% hodnocení. Kvůli filmům jako tenhle má cenu žít. ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Nedá sa tu zaprieť snaha autorov o vytvorenie vtipnej kamarátskej dvojice, ale celkovo to na mňa miestami vyznievalo trápne a nechutne. Hodí sa mi sem otrepaná fráza. Videl som aj lepšie. Rozhodne sa však títo dvaja hodia skôr do komédií ako do akčných filmov. Hodnotím to celkom obstojne. Raz som videl, viackrát nemusím. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Seriál moc dobre nepoznám, ale tu mi vadila miera humoru. Na úkor "amerických" vtipov tu bola nevyužitá atmosféra starých policajných buddy filmov. Napr. NABITÁ ZBRAŇ bola paródia, ale mala v sebe aj niečo poctivé... Jedna dobre nasnímaná prestrelka, prípadne ešte nejaká pešia naháňačka (tie na aute sú fajn) by dokázala značne vylepšiť celkový dojem... ()

Galerie (85)

Zajímavosti (27)

  • Film utržil 28,1 milionů amerických dolarů během otevíracího víkendu (5. - 7. 3. 2004), což byl do té doby nejvyšší březnový debut studia Warner Bros. (imro)
  • Kvůli zvýšenému rozpočtu (60 milionů amerických dolarů) poté, co se tvůrci rozhodli, že se film bude odehrávat v 70. letech jako původní seriál, se společnost Dimension Films musela spojit se studiem Warner Bros. (imro)

Související novinky

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

26.12.2007

Díky stávce scenáristů a přesouvajícím se termínům natáčení a premiér je v Hollywoodu pořádně horko a dochází k tolika změnám, že nejvýstižnějším označením situace bude asi slovo guláš. Začněme hned… (více)

Reklama

Reklama