Stará čarodějnice pověří válečníka Deathstalkera, aby našel a shromáždil tři magické předměty: pohár, amulet a meč. Jinak by je získal zlý kouzelník Munkar a zneužil je. Po získání meče míří Deathstalker na turnaj, kde se má rozhodnout, kdo je nejsilnějším válečníkem. Na turnaji bojuje Deatstalker proti intrikám krále, který drží v zajetí hodnou princeznu. (type_B)

prometheusXX odpad!

jedine čo bolo na tom pekne asi ten poster. ten jediný pritiahol divákov.na obrazku to vyzeralo ako super fantasy. ale kde,....to vlastne nieje ani Céčko ale film kategorie D. otrasné volačo. lacná amatérčina.ostatne casti radšej komentovat nebudem.nestoja ani za zhliadnutie ()

Sir Ludvig

Jedno z vrcholnych diel kinematografie! Len parkrat za zivot som ostal po zhliadnuti filmu {ktory nie je drama} tak obareny. Skromne odporucam! ()

Amadeo

Takto by vyzeral Conan, keby bol priteplený, nechodil po posilňovne a o vizáž by sa mu staral Paviel Rochniak. Tá jedna hviezdička je za vizuálnu stránku - toľko holých báb nevidíte ani za 24 hodín v Hustler TV. Pravdepodobne sa jedná v histórií o prvý film natáčaný priamo niekde uprostred štúdiovej divočiny bez scenára štýlom : No dnes v noci som spal zadok dohora, tak tam na pravú stranu scény k tým štyrom nahotinkám pridáme ešte tri. A ty namiesto pozerania do neexistujúceho výstrihu budeš mať reči jak Palacký. Treba pripomenúť, že napriek bohatému oháňaniu sa hlavného hrdinu mečom, čo má pod bedernou rúškou po babičke, si toho moc neužil. ()

Kennedy_R

Nejlepší díl z celé série. Stará klasika jako vystřižená z fantasy RPG her. Dalo se na to rozhodně dívat, na další volná pokračování už tolik ne. ()

Pecan206

Hrozná blbost, dějová linie tragická, bojové efekty na dětské úrovni, tenhle film si asi drží relativně dobré hodnocení jen díky těm spoře oděným-někdy i úplně nahým herečkám. Mě na tento film stačilo cca 20min zrychleného děje a věřím, že jsem o nic nepřišel ()

manali

Tohle je svym zpusobem klasika. Je to dostatečně epické a zároveň i natolik humorné, že si mě to pocelou dobu udrželo u sebe. ()

Scaevola

Už se nedivím, že main-streamová kultura hodnotí fantasy jako brak. Přesně takhle se to nemá dělat - všechny prvky příběhu, výpravy i dialogů pouze pro prvoplánový efekt a ještě k tomu k neuvěření, žádný myšlenkový přesah a minimum vnitřní logiky v chování hrdinů: "Jedeš sama na turnaj? Tak se přidej k nám!" ()

endrix

Tak tohle je fantasy film, natočený podle textu distributora na videokazetě k nějakému jinému filmu. Alespoň tak mi to přišlo podle děje jednoduchého jako jeskyně pro postavy na první úrovni v Dračím doupěti. Souboje jsou primitivní, bojovnice odhalené a záporák směšný. Ovšem místy jsem se bavil. Proto ty dvě hvězdy. ()

karnifex

´Stará čarodějnice pověří režiséra Sbardellatiho, aby natočil film z fantasy-světa. Ten ovšem v tomto úkolu selže..´ Naprostá demence! Rytířské "souboje" jsou na úrovni besídky žáků ZŠ. A příběh? Hm, kdyby jste vzbudili opilce na baru a slíbili mu panáka za to, že do čtvrt hodiny napíše scénář, výsledek bude lepší.. Od poloviny už jsem prakticky jenom přetáčel, takže to aspoň rychle ubíhalo.. ()

wdc

Nezaujímavé, až tedy na polonahé herečky a svalnatého hrdinu, ale násilí, zkaženost, nezajímavost, nízká kvalita obrazu to přebíjí a nevím zda nejsou 2 hvězdy moc. ()

Mackro

Nečakal som nič seriózne alebo kvalitné. A Deathstalker je blbý film, ktorý pre mňa proste nefunguje ani ako jednoduchá zábava. Na soft-porno, na fantasy aj na komédie chodím inam. Jedna hviezdička za občasný úškrn, ktorý sa pri tejto WTFantasy občas pritrafil. ()

Chizkiyahu

Já být Deathstalker. Ty se podívat na můj dobrodružství. Ty nosit volné negližé a já tě znásilnit, protože já Deathstalker. Mít meč nesmrtelnosti, nebýt moc fér když já být nesmrtelný na turnaji. Zabít prasomuže a milovat ženy. Milovat myslet klátit. Sahat na prsa. Hlava sekat. Kouzelník zlý a také hloupý, já ho zabít a odjet. Já Deathstalker. Mít svaly, ženy, meč. Co víc divák přát? Mluv a já tě zabít. ()

Pythonator

Neskutečná sračka. Nemá to příběh a nemá to logiku. Má to ovšem kozy a šukání, takže je se na co dívat. Má to i docela dobrou hudbu, akorát pěkně blbě použitou. V akčních scénách je hudba úplně mimo, jako by použili soundtrack z jiného filmu. Vůbec to nepasuje. Opravdu zvláštní odpadní velkofilm. Nějak jsem to protrpěl do konce, bo jsem fantasy fanda. Celou dobu jsem hledal důvody, proč tomu hned nedat odpad, bo to prostě jako fanda žánru nemůžu:-) Nakonec je důvod jasný. Jedna hvězda za ten kostým bojovnice s odhaleným poprsím. To, že tomu tady magoři dávájí po třech nebo nedejbože po pěti hvězdičkách, to mě fuckt pobavilo (snad ještě víc než tento jakožefilm). ()

Perdol

Tak to ne. Ať už je příběh jakýkoliv, ať už je tam holých ňader, kolik chce, to se fakt nedalo. Myslím, že kdybych řekl pár kamarádům, vzal digitální kameru a vyrazili společně do lesa, natočíme to řemeslně lépe. Scény jsou zmatené, často úplně nelogické střihy, hrdinové se noří odnikud a některé z vedlejších postav zjevně ze scénáře nepochopily, na čí straně vlastně stojí. Přítelkyně říkala, že jí to připomínalo Quest for Holy Grail, což je asi částečně pravda, akorát že Monty Pythoni to dělali schválně... ()

70s80s90s

Suboj titanov, Conan a Beastmaster dostali zanroveho pomocnika. Becko s namakanym hrdinom, velkym mnozstvom polonahych modeliek, krasnymi kulisami ci maskami. Zabavne fantasy, ktore sa neberie moc vazne. Krasne osemdesiate roky v plnej parade. ()