Punki_MeT

Hold se tento film u diváku HODNĚ názorově mění. Někomu se to trefí do noty a někomu ne. Někdo ho velice rád a někdo zase úplný opak. Já ani nevím pořádný a konkrétní důvod proč se to mě osobně tolik líbilo. Prostě krásné romantické zpracování, ostatní tvrdí, že se nudily, ale já tvrdím opak, já to hltal. Jsem asi hold slaďoch a medík, ale určitě tento film bude patřit mezi jedny z mých oblíbených kousků už jen díky hereckému obsazení, nápadu, provedení a konci který mě osobně překvapil a došlo mi to až prakticky ke konci (což se mi nestává, většinou ty hlavní inf., vím hned a ještě se směji jak to je prokouknuté, ale tady mě to dostalo) 9/10 ()

Thoth

U filmů, jako je tento, nechápu tak nízké hodnocení na úrovni 65 %. Já dávám hodnocení 100 %. Film je citlivý, chytne empatického diváka za srdce a zároveň je dobrý i pro fandy Sci-Fi. Romantické slaďáky moc nemusím, zde je to ale dobře zpracované... :) ()

peproch

No tak především cílovou skupinou jsou teenageři, nehloupí a romantičtí teenageři, kteří jsou disponováni nabídnout svou mysl soudobé podobě Romea a Julie končici hepyendem. Idea že kluci jsou z Marsu je tu uskutečněna, že holky jsou pozemský a ne mimozemský je tu taky nabídnuta. Že je to předvídatelný ve vývoji, je fajn, aspoň si dokážete, že byste taky uměla psát. A hrdinové jsou hezcí a svět je v podstě dobrej, i když nemáte jaksi rodiče poruce. ()