ripo

Nehrajte sa na Boha ! Nemeňto to, čo už raz bolo zmenené ! ...... a pamätajte si jedno : YAHOO !!! A aby som nezabudol - milujem úsmev Elizabeth Mitchell ... ()

Davies182

Moc dobrý film o cestování v čase, kterému nechybí patřičná dávka dramatu, sráží k zemi téměř televizní look. Ústřední dvojice otec & syn jako Quaid a Caviezel herecky exceluje. ()

pepo

prekvapivo vynikajúci thriller.k dokonalosti mi chýba len menej akčný a sentimentálny záver.skutočne veľmi,veľmi príjemne prekvapenie.najhoršie je že veľa ľudí tento klenot nepozná. ()

Phobia

Mach a Šebestová mají kouzelné sluchátko, Dennis Quaid a James Caviezel mají vysílačku, co kouzelně funguje akorát během polární záře nad New Yorkem. A tak si otec a syn můžou spolu pokecat, zachránit životy sobě i jiným a vydělat jmění ve sportce. Sympatická časovka, které cosi schází k puncu dokonalosti (třeba lépe propracovat časový paradox) a přebývá jí závěrečný patos, ale pro jednou jsem hrdinům ten kýčovitě přeslazený End přála. Mít vysílačku a polární záři nad barákem, přesně vím, komu a do jaké doby bych se chtěla dovolat já... zápletka by byla podobná, jen by chyběly dramatické plameny a sérioví vrazi. 79% ()

-bad-mad-wolf-

TOP 10 kategorie srdcovky. Jeden z nejoblíbenějších oddechových filmů, viděno snad stokrát. Spousta bájo nostalgie, fungující chemie otce se synem a vůbec skvělý nápad, jak sentimentalitu shledávání odloučených proměnit ve skvělý večerní zážitek. Díky. ()

lesumir

Kvalitní film tři v jednom. Rodinné akční drama, který nepostráda v podstatě nic, při rozhovorech mezi synem a otcem přes vysílačku mi běžel úplně mráz po zádech a neberu to pouze jako sci-fi, je dokazano, ze casoprostorova smycka existuje. Opravdu film k zamysleni, jen zaver jsem ocekaval jiny, ale jasne, happy end je dneska moderni zalezitosti. ()

Molly

Snímek, který mě opravdu překvapil, naštěstí příjemně. Skvělý scénář, film vás vtáhne do děje a klepete se netrpělivostí, jak to vlastně dopadne. Skvělé herecké výkony! ()

LiVentura

Zajímavý rodinný thriller s prvkem sci-fi. Jak to vypadá, když do jedné rodiny, do vztahu otce a syna zasáhne "nadpřirozeně" časová smyčka. ()

Hrabka

No jo, sci-fi a časové paradoxy, to mě vždycky zaujme. Kam se hrabou nějaké vesmírné epopeje, pro mě jsou nejlepší sci-fi tématikou právě časové hrátky. Nebudu se moc dlouze rozepisovat. Film se mi líbil přesně na 4*. Mezi klady můžu zařadit právě onen sci-fi nápad, ne zrovna jednoduchý příběh, tajemnost a napětí. K záporům filmu patří určitě konec, který byl na můj vkus až moc hnaný k dokonalosti, ale na mě to zapůsobilo spíš negativně, a také se mi nelíbilo, že se z příběhu stalo postupem času až moc velké krimi, to já moc nemusím. Zdejší hodnocení naprosto odpovídá tomu mému. 80% ()

cheyene

Zajímavý snímek, jehož příběh kombinuje prvky sci-fi, krimi, dramatu a thrilleru. Snad je trochu škoda samotného závěru, který měl možná potenciál více zapůsobit. ()

nunka

....dva body je presne to, čo si tento film zaslúži..keďže som vďačný divák, ktorý sa bojí, keď treba, súcití s postavami, keď treba, prežíva dej a každučkú kolíziu, vo filme Frequency to so mnou tiež lomcovalo. Záver však zvrátil všetky moje pôvodne pozitívne emócie naruby. Záver nevypointovaný, plytký, suchý, túžiaci po síce originalite, no po pravde skôr ťažkopádny ...celú dobu to bol len jeden veľký nafúknutý klam! ()

Shakers

Výborný casting a veľmi zaujímavý príbeh, ale úplne ma to nestrhlo. Nie tak ako väčšinu. Každopádne odporúčam už len kvôli zaujímavému príbehu. 75% - 4* ()

lamps

Vybroušená scénáristická prácička, která má jedinou slabinu - násilně konvenční happyend, který do nastoleného schématu, který jede celou dobu na ostří nože a kde jsou postavy neustále smrtelně ohrožovány, zapadá tím patetickým americkým způsobem, který prezentuje potřebu studií dodat masovému publiku snímek se zakončením a pointou, jež představují jistotu a automatickou přízeň. A to je bohužel příliš velká konfrontace se zbytkem příběhu, který naopak prezentuje chytlavou, nepředvídatelnou a inteligentní hru s diváckým očekáváním a zvládá si sympaticky uchovat svou specifickou a temnou řemeslnou tvář. Přesto nečekaný hit, bez hereckých hvězd či výrazné pověsti daleko více vzrušující a nápaditý než celá řada drahých žánrových konkurentů.. 85% ()

Pepinec

Kdyby někdo věděl, na jaké frekvenci vysílá tohle rádio, ať mi dá echo. Docela rád bych brnknul sám sobě do minulosti a nadiktoval si seznam několika ne, místo kterých bych podruhé řekl jasné ano ano ano! Jinak tedy klobouk dolů za to, jak si tady poradili s celou tou časovou smyčkou. Kluci na to šli od lesa, místo slaďáckých řečí konali dobro a konali ho zatraceně dobře. Jenom ten apendix si mohli odpustit. Z toho jsem měl podobný pocit, jako kdybych si v klídku jel na kole půlnoční polňačkou a najednou se proti mně vyřítil tirák s dálkovými světly... ()

Big Bear

POMO tu v komentu píše: ,,žádná velká herecká hvězda'' s čímž zásadně nesouhlasím. Caviezel podle mne hvězdou je a pořádnou. Mám na něj spadeno (v pozitivním slova smyslu) od doby kdy v Tenké červené dělal saniťáka a tahal postřelené mariňáky z bojiště na pláž Quadalcanalu. Filmy o cestování časem, nebo časových rovinách mám rád. Vždy mně bavilo coby bylo kdyby... Osobně bych bral vinou bouře spojit se alespoň vysílačkou se svým tátou, který odešel moc brzy a kterému jsem lecos nestihl říci. Snad proto tento film u mne zabodoval více než je zdrávo :-). Dávám 4 kmitočty. * * * * ()

JohnnyD

Dobrý starosvetský rodinný time travel film s detektívnou podzápletkou. Úplne to dýcha atmosférou starej Ameriky, že mi bolo ľúto, že sa súčasná dejová línia neodohráva v 50tych rokoch ale v súčasnosti. Časové paradoxy a vysporiadanie sa s nimi sú úplne pritiahnuté za vlasy, no toto je ultra light sci-fi, takže som ochotný tomu odpustiť ledačo. ()

hippyman

dost psycho sci-fi, ale originální myšlenka i zpracování... pro mě ale stále zůstává jedničkou v cestování časem Back to the future, takže zůstanu na 80%. ()

Pilda17

Neznámý a přeci jen dokonalý film. Jak je to možně, že jsem doposud o takovém filmu vůbec neslyšel? Celý je to od začátku až do konce skvěle promyšlené a naprosto nepředvídatelné. Ani vteřinu jsem nevěděl jak by to mohlo skončit a nebo co přijde za 5 minut. U takového filmu jinak než plný počet dát nelze. Možná jsem čekal trošku černější konec, protože se každou chvilku oběma postavám stávala nějaká špatnost. Na jednu stranu je to dobře, protože jsem celý film v happy end nedoufal, tak mě dost překvapil... 10/10 = 100% ()

salahadin

Frequency aneb thrillerové Back to the Future. I z vlhkého roští se dá vykřesat jiskra, když je vůle, tedy zvlášť když je po ruce fajn scénář. Po většinu stopáže to je 100% napětí, pátrání po vrahovi je lepší než v kdejaké krimi. Ani vteřinu jsem se nenudil, zábava byla, takže zasloužené 4*. Caviezel s Quaidem hrají slušně. Jen ten začátek je americká pohádka - když jsem viděl drsného samce se samolibým výrazem na motorce, začal jsem se bát. Naštěstí obavy rychle přešly. ()