Chlapi sobě

USA, (2004–2005), 6 h 39 min (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Eric Speier

Keith Carradine, Erik von Detten, Andrew Eiden, Shaun Sipos, Evan Ellingson, Jason Dolley, Vincent Ventresca, Autumn Reeser, Mel Gibson, Kate Walsh (více)

Epizody(19)

Savageovci sú celko obyčajná priemerná rodinka, ktorá nechce nič viac ako ostatní. Je tu však jeden malý problém. Ak si predstavíte rodinu, v ktorej vládne otec so životným krédom „Všetko je v pohode“ ďalším päť viac, či menej dospievajúcich chlapcov, pochopíte. Pochopíte napríklad to, že šance na klasický rodinný život sú asi tak jedna k miliónu. Zúfalo tu totiž chýba ženská ruka. Producentmi seriálu sú Mike Scully a Julie Thacker Scully, scenáristi megaúspešného seriálu Simpsonovci, ktorí sa inšpirovali vlastnými skúsenosťami. Jedným z režisérov série je nemenej známa hollywoodska hviezda Mel Gibson... (oficiální text distributora)

Skleni

No tak u man tento seriál nemá konkurenciu čo sa týka humoru. Ja som sa nasmial nehorázne a tie kecy bratov medzi sebou .. no ja umieram. zbožňujem to od doby čo to šlo na stv.. potom som to nikde nevedel zohnať tak som si to stiahol a je to úžastnééééé!!!. proste bomba!.. ja dávam 100% čo sa týka humoru. Samozrejme naj sú postavy strýka a ,, najkrajšieho" ( on si to iba myslí) z bratov ()

SFalconJ

Po dlouhé době jsem díky Prima Cool objevil nový sitcom, který mne opravdu neuvěřitelně bavil a celou nemoc jsem strávil v posteli s tímto skvělým seriálem. Rozhodně zasloužených 5 hvězdiček a doporučení ostatním - tenhle seriál za to stojí! ()

departed

Herci jsou sice neznámí, ale hláškujou každou chvíli a to je důležitý. Navíc mi tenhle humor sedl a zatím je to snad jediný seriál, u kterého mě žádná postava žádným způsobem neiritovala (ale vzhledem k počtu dílů mi to přijde docela normální... kdyby měl seriál třeba pět sérií, tak už u třetí by se někdo určitě našel). A totálně mě pobavil Mel Gibson jako strážník Cox ve své mini roli. Hodnoceno: 19 dílů. ()

Margerie

Snaha byla, pár scének je opravdu povedených, ale myslím, že je po zhlédnutí každému jasné, proč tenhle seriál skončil po 19 dílech. Ukrát to na krky, prdy a chlapský nepořádek po celém domě prostě dýl nejde. ()

Allka

Nějakým způsobem si rodina plná trhlejch chlapů našla cestu do mého srdce a asi už tam zůstane. A co je pro mě nejdůležitější - zasměju se při každým dílu, který vidím. Hodnocení by asi bylo spíš na silné čtyři, ale musim to tu trochu vykompenzovat :) P.S.: Doneste mi bumbání! ()

angel.CZ

19 těchto dílů s partou vyrustajících puberťáku a otcem mě utvrdilo v názoru že i slabší typ humoru dokáže pořádně pobavit a dá se smát s plných plic ! 80% ()

rob_troy

Nechápu debilní komenty typu: nevtipný, trapný.. Mě se to fakt líbí a ten kdo se u toho nezasměje má asi větší problém. ()

Wooke

Tento seriál bol veľmi dobrý, no škoda, že bol taký krátky. Savageovci boli blázni každý jeden a ich život bol šialený. ()

Ellush

Velmi vtipná a zajímavá sonda do rodiny, ve které mužská ruka vládne mužským hlavám. I když výraz "vládne" je v tomto případě značná hyperbola :) Ačkoliv není nijak těžké vždy při sledování odhadnout jaký vtípek přijde za 10 vteřin, tenhle sitcom zkrátka baví. A né málo. Navíc jsem zjistila, že tady stoprocentně platí, že s jídlem roste chuť. ()

ariari

dobre ze sme natrafili na tento serialovy bonbonik. po veeelmi dlhom case skvele zohrana herecka partia. No, kupodivu, slusne realisticke ponatie toho, co nosia v hlave a na hlave chlapci od 9 -19. ()

hiroito

Všechno už tu jednou bylo. Takže ani Mel G. nepřišel s ničim co by bylo vyjímečné, ale každý kdo se chce u televize bavit, nad ničem nepřemýšlet a užívat si, tak tento seriál určitě zaznamenal a pozitivně zhodnotil. ()