Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

Bastard2

Nechápu, proč je Hostel hodnocen všeobecně hůř než Hostel 2. Uznávám, že si možná ty čtyři nezaslouží, ale já ho viděl až po letech jeho působení a slyšel o něm jen to nejhorší a pak jsem to tak neviděl. Myslím, že Eli Roth to natočil na svůj um geniálně a opravdu tomu věřil. Je to příběh strukturovaný podle jeho představ a tak to prostě je a bude, navíc si myslím, že to docela funguje a pomsta mi přijde doslova stylová. Když vám někdo přechválí film, čekáte moc a můžete být zklamáni, ale když vám někdo film zhnusí dříve než ho vidíte, můžete pak být spokojeni. PS: To jak je zde zobrazeno okolí beru jako záměr aby příběh zapadl, nic víc v tom hledat nehodlám. ()

P/\/EL

pitomé až vtipné- nadsázka, černý humor a takové cz-sk záležitosti :)....napínavé, originální, nechutné, ale rozhodně ne odpad...protože jsou rozhodně šílenější a nechutnější a sakra horší filmy......dal bych i 4 hvězdy...ale to bych tu byl asi za uch...., né, já, nevim, hodnoťme to jako film v určitym žánru vzniklej v určitý době.....dobře.....prostor pro dechberoucí herecké výkony neni......já nevim........asi lidem vadí to násilí a nechutnosti...ale to je tim, že prostě viděli omylem pouze Hostel a nic jinýho.....Ale nebojte pokračování dám s radostí hodnocení odpad....protože to....opravdu...bylo takové....jako většina komentářů tady k 1. dílu... ()

OŠmíd odpad!

Megasračka, nechápu, jak může dát někdo třeba čtyři hvězdy. Hnus, hnus, hnus! Tohle má být horor? Na čem je vystavěná zápletka? Pokud vím, tak je to jen bezduché týrání, jinak nic. ()

ronin zabak

Tento druh filmu by se neměl řadit mezi horory, poněvadž při hororu se má člověk bát. Tohle je nechutný, plný krve.... s texaským masakrem vznikl nový druh filmů zvaný - krvák (čvacht kečup). A tento film jako i pokračování a další jsou. ()

Paan odpad!

Přišel jsem (na Slovensko), viděl jsem (v televizi v hostelu česky dabovaný Pulp Fiction, dobrá věc), usnul jsem... pak jsem se probudil, slyšel jsem (nějaké slovenské nadávky) a znova mi ztěžkla víčka. Ale hle, konec filmu. ()

Gustik5

No, tak takhle ne, proboha, proč se do toho Tarantino nechal zatáhnout? Jen proto, že Eli Roth je jeho kamrád? Asi ano, přemluvil ho nad flaškou rumu. ()

kristmeister

moc krátký bych řekl, akce bylo fakt jen málo, ale zase stála za to...občas jsem prohodil věty: "jau to muselo bolet" a když na konci mu řeže skalpelem ty prsty mi pěkně ty moje znecitlivěly =D =D dobrej masakr, ale jen krátkej no =( ()

matkoslav1

Nepochopitelný a neuchopitelný film. Předvídatelný scénář, děj se natahuje a svojí zajímavostí bych ho přirovnal k... hm... dokonce mě ani srovnatelná blbost nenapadá... A doteď nechápu, proč je film jakože o Bratislavě, na nádraží je nápis "Poříčany" a celý děj se odehrává v Krumlově a ve středních Čechách. Copak by to nemohlo být jakože v Čechách?? ()

Puchyr

Podle je to skvělí,, už jenom to že na tom má leč drobný ale má podíl Q. Tarantino. Mám rád jeho dílo. Škoda že režii nevzal do rukou on. Skvělá zábava ve sklepech hned za humny. Atmosféra Slovenka je dobrá i ta ostatní. Všichni horor,, pro mě je to spíš Thriller. Udělat dnes horor aby lidi neremcali je těšké. Zkuste si představit sebe na místě těch amíků,, měli byste strach,, já teda bych se asi podělal jako nikdy předtím. Perfektní útěk ze sklepení a i když marná ale záchrana další přeživší. Jan Vlasák ( vždycky jsem chtěl být chirurgem ) a jeho závěr a drastická smrt na železničních záchodech se mi zjevuje před očima pořád, asi je to tím že jako závěr to je nezapomenutelné a jako film už vůbec ne. Mě se zdá originální,, Jen si to zkuste najít takovej další podobnej film. 80% ()

Crosby

Pán Roth. Ak budete ešte niekedy onanovať pri monitore, a náhodou sa prekliknete na wikipédiu, kde sa Vám náhodou zjaví stránka o Slovenskej republike, skúste si hu prečítať pozornejšie.. Slabé hodnotenie určite nedávam iba kvôli vykryštalizovaní mojej Zeme, to by bolo omnoho slabšie. Som recenzent a preto som sa pozeral na film ako nestranný činiteľ, ktorý Vám nezožral ani tie hororové prvky, ktoré pri všetkej úcte neboli vôbec hororové ()

REMUS_3

Po zhliadnutí filmu neviem či sa mám smiat alebo plakať. Radšej sa budem smiať. Smial som sa na vyzobrazení Slovenska, na detoch vyskakujúcich z rohov a nad celím ponatím filmu. Námet to má slušný ale absolútne nevyužitý. Predsa jedna hviezdička za pobavenie a za to že som od toho nezutekal pretože ma to až dost prekvapivo priklincovalo k telke. A "Quentin Tarantino presents" som akože prehliadol. ()

MrOgilwy

Dvě **, pokud to má být sranda a zapomenete, že existuje Slovensko, "odpad" pokud u toho myslíte a nedíváte se sami s lahví vína. Ano, dá se u toho i bavit. ()

burg odpad!

Zobrazování Slovenska (a potažmo celé střední Evropy) jakožto států žijících ve středověku mě štvalo neuvěřitelně. Nechápu, jak takovou slátaninu vůbec mohl někdo natočit. Ono pokusit se o atmosféru ála "zachlístejte je krví a kusy odřezaných těl" může fakt jen buran z ameriky. Nebýt toho, že to produkoval Tarantino, který do reklamy narval 90% nákladů, tak po tom neštěkne ani pes. Roth mi dluží 90 minut života. Ubohost. ()

whass

Toto je ovsem blbost...naprosto nevyrazni herci,kamera jakoby ji drzelo batole,pribeh taky na nic no zkratka je to odpadak...jedna hvezdicka za Vlasáka ()

Skoveta

Já se podívám na jakýkoliv horor a rozhodně nejsem nijak náročný a věčně nespokojený divák, ale nemyslím si, že tenhle film se může pyšnit žánrem ,,horor“, protože to co jsem viděla je jen další nechutnost. Od hororu čekám děs a hrůzu a tohle nebylo ani jedno (teda pokud slova použiji jako hodnocení tak to potom obojí). ()

Necrophobic

Takový návod pro úchylné masochisty.V podstatě ani nevím proč se takové věci točí .To je málo zvěrstev v reálném světě?Opravdu si dovedu představit ,že se tím bude nějaký vypatlaný hovado inspirovat :-(. SAW je proti tomu vcelku vkusný film. Úchylná srajda :-( ()

harado

Tady hodnocení nepochopím. Příběh se mi líbil a to dost. Myslím, že Eli Roth udělal pokrok. Třeba takový Cabin Fever byl podle mě sakra slabší. Já se u hostelu bála a na mučivé scény se skoro nedívala (po prvním shlédnutí :-) ). Hop na dvojku. :-D ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)