Hostel vypráví příběh dvou kamarádů z americké vysoké školy, kteří se v touze po netradičních zážitcích vydají na cestu napříč Evropou - s tím, že pokud jim zůstane místo vzpomínek jen jedno obrovské okno, nebude je to nijak zvlášť mrzet. V průběhu výletu se k nim připojuje Islanďan Oli, jenž oba dobrodruhy přemluví, aby zamířili na místo, které je považováno za opravdové nebe všech amerických turistů - do jisté ubytovny v odlehlém slovenském městě plném zoufalých, ale zároveň překrásných východoevropských dívek. Když se ihned po příjezdu bez problémů seznámí s dvojicí místních krásek, zjistí, že Oli nelhal. Zdánlivě pohodový běh událostí však brzy vystřídá kruté procitnutí. Oba cestovatelé si uvědomí, že se rychle noří do čím dál tím děsivější situace, která je stejně nebezpečná a temná jako nejzvrácenější zákoutí lidské duše. (oficiální text distributora)

heroin88

Som síce Slovák ,ale zobrazenie Slovenska v tomto filme sa ma nijak nedotklo, práve naopak, film má perfektnú atmosféru ,hodnotenie tu je dosť podcenené. film objektivne si zasluži okolo 60%. ()

Rayers

Koukám, že zdejší národ prostě nepřekousne, že si Amíci dělaj srandu ze Slovenska. Trochu nadhledu lidi, zas tak hroznej film to není, i Texaskej masakr motorovou pilou má přes 50%, a to je dost podobnej. ()

vena199204 odpad!

Úúúú a to jsem si chtěl na Slovensku udělat dovolenou. Jsem v šoku, že nějaký Američan má dostatek mozkových buněk na nalezení Slovenska na mapě. Ba co víc oni snad už i vědí, že nejsme Československo! ()

baronGrga

Zatímco první, prvoplánově nahatá část, napchaná bezobsažnými rozpravami zámořských knedlíků, je strašně, strašně nudná a mdlá, je druhá část, prvoplánově omatlaná vyhřezlými vnitřnostmi a nejrůznějšími tělními tekutinami, strašně, strašně mdlá a nudná. Tenhle absolutně nenapínavý horor tedy mé srdce neobloudil. ()

MDavid

Průměrná systematická vyvražďovačka po americku. Musím přiznat, že jsem se během filmu nenudil. Rozhodně stál za slédnutí. Přesvědčte se sami! ()

ES13

Jako nemůžu napsat, že by mě ten horor vůbec nebavil. Mam ráda krváky, a tenhle byl speciální v tom, že to ty lidi dělali jen pro srandu, což bylo brutální ještě víc. Ale jako určitě to nemůžu zařadit mezi nejoblíbenější horory, ale špatný to nebylo taky. ()

Fel odpad!

K tomuhle "veledílu" snad ani nemá cenu psát komentář. Žádný opravdový fanoušek hororu tomu nemůže dát víc jak jednu * a to ještě s oběma očima zavřenýma. ()

janny odpad!

Blbosť na druhú to je Hostel 2.Eliho poslali do zadku v Ázií a Amerike a tu v strede Europy ho vítali s otvorenou náručou.Natoč si tu čo chceš hlavne že dostaneme prachy.Väčšina hercov za pár šupou.Buďme uprímný prečo by sem inak chodil.Tento film si chcem navždy vygumovať z hlavy. ()

charlie.sambora

Nebudu komentovat tvz krásy Slovenska ala Český Krumlov. Rozhodně když už na tohle koukat, tak v původním znění, což vážně stojí za to a dodává to na autentičnosti. Ale zas na druhou stránku poslouchat české dabéry jak při mučících scénkách řvou, stojí také za to. Rozhodně jsem se málem potrhala smíchy což asi účel filmu nebyl. ()

Mountain

K bezpochyby zajímavým vlastnostem tohoto filmu patří to, že jako jeden z mála laciných hororů nutí diváka přemýšlet. Bylo tu totiž tak obrovské množství logických blbostí a naprostých nesmyslů, že si člověk řekne, jak je to vůbec možné. Charaktery postav katastrofální, jako nikde jinde a americké představy o střední Evropě se ukázaly být roztomile komické. Tohle byl vtip nebo pokus o cool horor? Bohužel, ani jedno nevyšlo. ()

DavidAAAA

Jeden z idiotsky podhodnocených filmů na CSFD ( ovčí efekt jako třeba u Birdmana.. ). kdo tyhle filmy nemá rád, ať na ně nekouká. Děj je docela zajímavej, má spád a baví. Efekty ujdou, plejáda českej a slovenskejch herců taky fajn, písnička Mišutky Davida v americkým hororu je prostě super. Odpouštím i nesmysly, kterejch si všimnou jen Češi a Slováci, ale ostatním jsou ukradený ( nejbližší nádraží u opuštěné fabriky u Bratislavy jsou Poříčany, kde dokonce stavěj EC rychlíky a tvůrci se ani nenamáhali zakrýt skutečné hlášení o odjezdu vlaku do Českého Brodu :-), na pražským Hlavním nádraží jen německy přemalovali ceduli Nástupiště a cedule na WC, ostatní je všechno česky :-) a hlavní hrdina z Čech za záchranou prchá stařičkým pantografem :-) Jinak ale docela povedený dílko. ()

Matdodo

Blboučkej film na rozjezd série potěší jen českou účastí a pěknýma holkama,jinak je to natočený sice brutálně ale dost amatérsky a koukat se na to moc nedá. ()

mfaky

Klidně si říkejte a pište o tomto filmu, že se jedná o odpad a svoloč na filmovém plátně. My na něj šli s přáteli tenkrát na premiéru a film se nám líbil všem. Samozřejmě, filmařům se dá mnohé vytknout, od faux pas s vlakovou zástávkou až po poměrně negativní prezentaci Slovenska. Na druhou stranu, děj a jeho spád, kamera, herecké obsazení a celkově atmosféra filmu mě příjemně překvapily, navíc např. československé hity znící na diskotékách a herecké výkony hlavních hrdinů, včetně pana Vlasáka (podle mě velmi vydařené ztvárnění), nebo drobné vedlejší role (Táborský a jiní), také potěšily. Rozhodně bych doporučil zhlédnutí filmu v původním znění, neboť např. hysterický řev Joye Hernandeze byl podle mě skvělý :-). Film není žádný zázrak, ale pokud od něj nečekáte Silent Hill, Saw nebo nemožné, tak se celkem pobavíte. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (více)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (více)