• Sarkastic

No, takže stejně jako u Texaského masakru motorovou pilou uvedu, že o hereckých výkonech se tu nedá bavit (uvádím to radši hned od začátku). Jak to tak bývá, těm Američanům šlo samozřejmě jen o jedno (a k mému zklamání, jídlo to nebylo ;-). A protože si asi naivně myslí, že v Evropě jim každá žena roztáhne nohy (a to ještě zadarmo), vydají se tam. Do téhle chvíle bych to mohl považovat za klasickou stupidní americkou teenagerovskou komedii (kterých je tu posledními roky, čím dál více). Jenže oni kupodivu "zasunou", ale ke vší smůle se postupně všichni z nich dostanou pod ruku "nepochopeným umělcům" (tak to asi nebude teenagerovská komedie, že?). Svrběly by mě ruce dát lehce podprůmerné hodnocení (ale jen opravdu svrběly), ale ten třetí Američan nakonec utekl a ještě se pomstil (čímž si to u mě prohrál nejen on, ale i celý film). Takže hodnotím 1* a porozhlédnu se po druhém dílu, dlouho jsem už nehodnotil odpad!em.(22.2.2008)

• Anthony

Film je skutečně stupidní, hloupý, stavící pouze na detailních krvavých záběrech. Akční scény jsou natočeny velmi amatérsky. A pak je tu jedna složka, která je naprosto vynikající - a to je hudba Nathana Barra - výborná akční a napínavá hudba - tak tedy aspoň jednu hvězdičku za ní. Film už nikdy více, ale soundtrack si jistě pořídím.(26.5.2007)

• Dever

Soundtrack Nathan Barr: 1. Suite ,2. Brothel ,3. Guidebooks ,4. Village ,5. Spa ,6. Pedicure ,7. Tortury ,8. Unwell ,9. Achilles ,10. Déjŕ vu ,11. Smokestack ,12. Far From Home ,13. Gallery ,14. Mr. Serious American ,15. Dreams ,16. Trolley of Death ,17. Elevator ,18. Escape ,19. Bugeye ,20. Roadblock ,21. Reflections ,22. Follow ,23. Revenge ,(27.5.2011)

• gudaulin

Že se pohybujeme v oblasti tuplovaného braku, tak o tom není žádných pochyb. Jenom když si tak pročítám ty dehonestující komentáře, kde se to jen hemží štiplavostmi, říkám si, jak je to všechno relativní, protože titíž uživatelé dokážou bez mrknutí oka podobné a řekl bych ještě horší dílko počastovat pěti hvězdičkami a komentářem, ze kterého se cítit "guilty pleasure". Jen si vzpomeňte, jaký kult u nás představuje braková tvorba Roba Zombieho, jako jsou Vyvrženci pekla. Mimochodem, Hostel Eli Rotha představuje podobný kult v zámoří. Na internetových diskuzích tam teenageři, kteří jsou hororovými fanoušky, nad Hostelem slintají blahem. Nějaké zkreslené reálie Slovenska jsou jim ukradené, a tak zatímco u nás se rozčilujeme nad zjevnými pitomostmi, jsme ochotni věřit na kanibaly v Texasu nebo mutanty v pouštích středozápadu. Celkový dojem: 10 %.(30.5.2011)

• Aluska88

** a půl. Eli Roth vezme tři maníky, posadí je na vlak Českých drah a poté je vysadí v nějaké díře, která se má ve filmu nacházet, jakože na Slovensku. Hned při příchodu do ubytovacího zařízení je přivítá Jules Winfield se svým monologem k Brettovi. Předtím si samozřejmě nejdřív ukousl hambáče od Big Kahuna Burger a spláchl to Brettovým chutným nápojem, to však již nevidíme:) Takže, hošánci se pohodlně ubytují, zjistí, jak měkké mají matračky a poté se vydají do sauny, kde už na ně čekají polonahé ukázkové české kočky, v čele s Barborou Nedeljákovou. V klubu si dokonce poslechnou nesmrtelné hity od Michala Davida, Mira Žbirky a Teamu. To už jim ale začne docházet, že se tady děje něco divného. Myslím, že film by si zasloužil i vyšší hodnocení. Až na tu úvodní zhruba půlhodinku ve stylu Prciček, kdy se hoši rozhodnou vyrazit na okružní p*chačku po Evropě, je Hostel poměrně kvalitním kouskem. Když se akce konečně rozjede, tak má děj patřičný spád, brutalita bere otěže do rukou a mučí se jako "o život." A závěrečná dvacetiminutovka vážně stojí za to.(21.9.2014)

• - Jan Vlasák neuměl ani slovo Anglicky. Svůj text se naučil jen podle toho, jak slova zněli. (Karlos80)

• - Žvýkačkový gang zaplnil režisér skutečnými dětmi z ulice. (imro)

• - Paradoxne tento film nebol zakázaný na Slovensku, ale na Ukrajine a na Novom Zélande. Ukrajina dala filmu stopku kvôli zlej reklame pre východnú Európu a kvôli násiliu, ktoré sa páchalo za účelom získania peňazí. Na Novom Zélande bol Hostel zakázaný kvôli násiliu. (Raccoon.city)