Jedna z největších nespravedlností na ČSFD. Hostel rozhodně není nijak přelomovým dílem moderního hororu a aby se mohl řadit k žánrové špičce, musel by nabídnout mnohem víc, nicméně se jedná o mírně nadprůměrný snímek, který postihla ta smůla, že se na něj podívali i lidé, kteří se na podobné snímky vůbec dívat nemají. Protože jestli někdy od exploitačního filmu čeká, že se bude bát a lekat, tak to je problém dotyčného a ne onoho filmu.(14.8.2007)

• Skejpr

Proboha PROČ? To samé jako SAW! Naprosto zbytečný násilný a odporný film, bez hlubšího smyslu, a se spoustou nechuťáren. Narozdíl od SAWu to sice má jakýsi příběh, Barbora Nedeljáková je prostě kus, co se dá dělat, a Český Krumlov, vydávající se za Bratislavu působí vtipně (ovšem tak jako podivně smutně vtipně) ale banda cikánských dětí už je opravdu hodně smutný element. Plně chápu slováky, že jsou nasraní za vykreslení jejich země, a já sám sem taky nasranej, protože naše krásné město (jakým Krumlov bezpochyby je) posloužilo jako prostředek takovéto mezinárodní urážky. Jediná pozitivní věc tohoto filmu jsou herecké výkony (těch postav, které přežij půlku filmu), především českých herců, ale Jay Hernandez je taky docela dobrej, ovšem narozdíl od SAWu tomu chybí jakákoliv zásadnější pointa, zvrat, cokoliv nápaditého, a jelikož sem dal SAWu * jen za tu pointu, hostel je jasnej Odpad. Kvalitně, i obsahově.(13.3.2006)

• H34D

Snad mě to nedělá hloupým a lacinným, když řeknu, že na mě Hostel docela zapůsobil. Totiž velice důležité bylo, že jsem o Hostelu předem nevěděl zhola nic, prostě jsem si jeden večer pustil náhodně vybraný film a po chvíli jsem málem nevěřil vlastním očím. První polovina byla skutečně o ničem, debilní nejen scénář, ale téměř všechno, avšak když se rozjely všechny brutální nechutné praktiky zámožných úchylů byl jsem skutečně zděšen, protože to jsem nečekal ani v nejmenším. Nakonec mě ještě dorazila závěrečná scéna na nádraží a já zapomněl na první polovinu nudy, na celé dosti špatné provedení a říkal si jen, že to bylo fakt působivé. Ve srovnání s ostatními filmy bohužel nemůžu Hostel nijak vyzvednout, neboť já osobně jsem byl ohromen jen díky faktu, že Hostel byl pro mě něco nového, něco extra drsného, co jsem vůbec nečekal... Jinak je to šílená blbost :) 3/10(1.1.2008)

• Psema

Kde začít. Slovensko je rájem ku*ev, které dávají na potkání, v ulicích vládnou dětské gangy a v přítmí továren zase společnost, která řeže turisty na kousky. Je sice fajn, že se každá z protagonistek řídí heslem "nahoře bez", ale zabaví to jen na chvíli, ale pořád lepší než ukazování holých zadků. Strašidelné to není ani trochu, nechutné však každopádně. Mám ale takový pocit, že účinek měl být právě opačný, nebo alespoň vyvážený. Roth je však pouze fandou s QT za zadkem, jenž oplývá pouze velkohubými žvásty, ale malými činy. Sorry, Eli, ale tohle ti opravdu nevyšlo.(15.4.2007)

• choze

Po mé otřesné zkušenosti s Eli Rothem jménem CABIN FEVER, jsem neměl nejmenší potřebu HOSTEL vidět a podíval jsem se na něj až půl roku po premiéře v rámci sběru materiálu na můj vlastní exploatační počin. Čekal jsem megasračku a v podstatě ji i dostal, ale všechna ta absurdnost a demence mě spolu s českými a slovenskými herci ve vedlejších rolích, Třetí Galaxií Michala Davida a vylíčením Slovenska jako toho nejhoršího vidlákova na světě nakonec docela pobavila a bez problémů jsem to dokoukal a užil si to málo brutality, co tam je. Čímž v žádném případě neříkám, že je to dobrý film. Když si odmyslím jak amatérsky to působí, čekal jsem mnohem větší drasťák a když jedné z obětí vyteklo z oční jamky cosi nápadně připomínající hořčici, musel jsem se smát. Každopádně Roth pro mě zůstává i nadále neschopným hororovým nadšencem, jehož další stoupání v hollywoodské hierarchii budu sledovat s krajní nevolí.(29.8.2006)

• - Výstup z vlaku na údajném Slovensku se natáčel v železniční stanici Poříčany v okrese Kolín. Další využitou českou lokalitou byl také Český Krumlov, kde se filmovaly také například interiéry muzea tortury. (GeusX)

• - Eli Roth natočil Hostel za „směšných“ 4,5 milionu a už během úvodního víkendu (6. – 8.1.) vydělal v amerických kinech 19,5 mil. dolarů. Celkový obrat se vyšplhal na 47,3 milionu. (imro)

• - Film sprevádzali problémy s autorskými právami ohľadom hudby, keďže tvorcovia použili piesne Paľa Haberu bez jeho vedomia a súhlasu. (peiton)