• Divočák

Dva namistrovaní Američani jsou takoví looseři, že si doma v Americe nedokážou najít ani pořádnou babu. A jelikož jsou to dva naprostí namachrovaní debilové, rozhodnou si zajet do Evropy, kde čekají, že se z nich každá holka podělá a s nadšením před nima roztáhne nohy. Jejich debilita ale dosahuje takových rozměrů, že se dostanou až do Českého Krumlova a myslí si při tom, že přijeli do Bratislavy. Ale u nás se naštěstí s podobnýma debilama nese*me. Těsně po tom, co si dva vymazaní Amíci bujaře zajuchají na vesnické tancovačce na Michala Davida, dostane jeden z nich takovou nakládačku, že už se z toho nevymotá. Druhý americký debil je z toho úplně mimo a po svém kámošovi začne pátrat. My Češi ale nejsme žádní blbci a na špinavou práci používáme hloupé německé turisty, kteří jsou tak vymaštění, že nám za to ještě platí. Debilní Amík to ovšem nepozná a vydává se do Německa podat si chudáka německého turistu. Když se mu to konečně podaří, přičemž při svojí debilitě opět ani nepozná, že místo do Německa se dostal do Práglu, podaří se mu utéct i od tama a vy jenom smutně kroutíte hlavou nad tím, že ti největší blbci mají vždycky takové štěstí. Ale jelikož byl náš Amík opravdu neskutečný debilní, můžeme se chlácholit tím, že si to pěkně odnese aspoň ve druhém díle.(29.3.2006)

• H34D

Snad mě to nedělá hloupým a lacinným, když řeknu, že na mě Hostel docela zapůsobil. Totiž velice důležité bylo, že jsem o Hostelu předem nevěděl zhola nic, prostě jsem si jeden večer pustil náhodně vybraný film a po chvíli jsem málem nevěřil vlastním očím. První polovina byla skutečně o ničem, debilní nejen scénář, ale téměř všechno, avšak když se rozjely všechny brutální nechutné praktiky zámožných úchylů byl jsem skutečně zděšen, protože to jsem nečekal ani v nejmenším. Nakonec mě ještě dorazila závěrečná scéna na nádraží a já zapomněl na první polovinu nudy, na celé dosti špatné provedení a říkal si jen, že to bylo fakt působivé. Ve srovnání s ostatními filmy bohužel nemůžu Hostel nijak vyzvednout, neboť já osobně jsem byl ohromen jen díky faktu, že Hostel byl pro mě něco nového, něco extra drsného, co jsem vůbec nečekal... Jinak je to šílená blbost :) 3/10(1.1.2008)

• EdaS

Jako horor je to odpad, který je i řemeslně velice špatně odvedený - nic tu nefunguje, atmosféra nulová, napětí žádné, snad jen ty nechutnosti. Jako nechtěná komedie je to o několik řádů povedenější kousek - gang cikáňat, celková zaostalost "Slovenska", pražské Hlavní nádraží maskované za Německo - to jsou důvody, proč se to dá vydržet... Kam jsi oči dal, Quentine?!(15.2.2006)

Je to konina, to ano. Celý příběh je postavený na chatrných základech. Pražské Hlavní nádraží je v Německu, Poříčany na Slovensku. Ale to je Američanovi upřímně u zadku. Film je nesourodý, herci tradičně nedůvěryhodní a vyjma Hernandeze, nepříjemní. Hostel si u mě však získal přímo abnormální sympatie. Prvním důvodem je zobrazování nahoty a násilí. Když sleduji, jaké puritánství teď v USA pod vládou George Bushe panuje, každé ňadro či vyrvané oko mě zahřeje u srdce. Druhým důvodem je obrovská zajímavost pro středoevropana. Bylo pro mě strašně zábavné porovnávat společenské a sociální detaily, které nám Eli Roth předložil, se skutečností a zjišťovat, že někde uhodil přímo do černého a někde si z nás udělal zase příjemnou legraci. To, že na Hostel nikdy nezapomenu je třetí důvod. Tím čtvrtým se stala skutečnost, že jsem hlavnímu hrdinovi upřímně fandil. A pátým a vůbec nejdůležitějším důvodem je fakt, že se tvůrcům podařilo vybudit ve mně zvrhlou touhu mít kolem sebe ty všude se povalující kusy těl. To je docela lákavé, ne? ......Mlask.(28.11.2006)

• Skejpr

Proboha PROČ? To samé jako SAW! Naprosto zbytečný násilný a odporný film, bez hlubšího smyslu, a se spoustou nechuťáren. Narozdíl od SAWu to sice má jakýsi příběh, Barbora Nedeljáková je prostě kus, co se dá dělat, a Český Krumlov, vydávající se za Bratislavu působí vtipně (ovšem tak jako podivně smutně vtipně) ale banda cikánských dětí už je opravdu hodně smutný element. Plně chápu slováky, že jsou nasraní za vykreslení jejich země, a já sám sem taky nasranej, protože naše krásné město (jakým Krumlov bezpochyby je) posloužilo jako prostředek takovéto mezinárodní urážky. Jediná pozitivní věc tohoto filmu jsou herecké výkony (těch postav, které přežij půlku filmu), především českých herců, ale Jay Hernandez je taky docela dobrej, ovšem narozdíl od SAWu tomu chybí jakákoliv zásadnější pointa, zvrat, cokoliv nápaditého, a jelikož sem dal SAWu * jen za tu pointu, hostel je jasnej Odpad. Kvalitně, i obsahově.(13.3.2006)

• - V nekrácené verzi zazní slovo "fuck" 127 krát. (Karlos80)

• - Jednu chvíľu beží v televízore v hosteli film Chodník cez Dunaj (1989) a stráž v bitúnku sleduje na malom prenosnom DVD prehrávači snímku Sex Fever (2003). (Raccoon.city)

• - Film sprevádzali problémy s autorskými právami ohľadom hudby, keďže tvorcovia použili piesne Paľa Haberu bez jeho vedomia a súhlasu. (peiton)