• Matty

Hostel je od přirození sympatický jen tím, jak zoufale hloupě působí zde, v srdci Evropy. Fakt, nevím, čím tolik „okouzlil“ zámořské publikum. Možná vnadami zdejších děv, možná kamerou Milana Chadimy, možná potvrzením pro ně dávno známých faktů. Eli Roth tímto filmem jasně říká: „nejezděte na Slovensko!“. Já mu můžu oponovat jedině s: „nechoďte na Hostel!“. V obou případech ale platí, že každý má svůj vlastní mozek a své vlastní právo rozhodnout se, čemu uvěří a čemu nikoliv. 50% Zajímavé komentáře: Marius, Le_Chuck, Tommy987, JohnnyD, Pedestrian, petero, Aven, herrbierer(25.3.2006)

• Psema

Kde začít. Slovensko je rájem ku*ev, které dávají na potkání, v ulicích vládnou dětské gangy a v přítmí továren zase společnost, která řeže turisty na kousky. Je sice fajn, že se každá z protagonistek řídí heslem "nahoře bez", ale zabaví to jen na chvíli, ale pořád lepší než ukazování holých zadků. Strašidelné to není ani trochu, nechutné však každopádně. Mám ale takový pocit, že účinek měl být právě opačný, nebo alespoň vyvážený. Roth je však pouze fandou s QT za zadkem, jenž oplývá pouze velkohubými žvásty, ale malými činy. Sorry, Eli, ale tohle ti opravdu nevyšlo.(15.4.2007)

• choze

Po mé otřesné zkušenosti s Eli Rothem jménem CABIN FEVER, jsem neměl nejmenší potřebu HOSTEL vidět a podíval jsem se na něj až půl roku po premiéře v rámci sběru materiálu na můj vlastní exploatační počin. Čekal jsem megasračku a v podstatě ji i dostal, ale všechna ta absurdnost a demence mě spolu s českými a slovenskými herci ve vedlejších rolích, Třetí Galaxií Michala Davida a vylíčením Slovenska jako toho nejhoršího vidlákova na světě nakonec docela pobavila a bez problémů jsem to dokoukal a užil si to málo brutality, co tam je. Čímž v žádném případě neříkám, že je to dobrý film. Když si odmyslím jak amatérsky to působí, čekal jsem mnohem větší drasťák a když jedné z obětí vyteklo z oční jamky cosi nápadně připomínající hořčici, musel jsem se smát. Každopádně Roth pro mě zůstává i nadále neschopným hororovým nadšencem, jehož další stoupání v hollywoodské hierarchii budu sledovat s krajní nevolí.(29.8.2006)

• Cival

Málo skutečné hrůzy na nehorázně velkou porci buranství a umělé brutality, která neopouští nezáživný svět rekvizit a falešné krve. Roth navozuje atmosféru skrze gang cikáňat a poloprázdné nádraží ČD, takže je alespoň legrace. Ale vyvolávat děs prostřednictvím odlíčených modelek a zaplivaných putyk nemá minimálně pro Středoevropana ten správný efekt.(27.1.2006)

Bohužel Quentin Tarantino tomuhle filmu jako producent vůbec nepomohl, možná kdyby seděl na režisérském křesle, tak by to vypadalo jinak, ale to se nestalo a tak je tam Quentin jen kvůli reklamě, která přiláká diváky na tenhle né moc povedenej horor, je sice pravda že kravavý a místy brutální scény ve filmu jsou dobře natočené, ale ten zbytek je tak trochu o ničem, hlavně by to chtělo přidat na příběhu a na propracovanosti osudu dvou ze trí hlavních postav, protože na to jak dlouho ve filmu byli, je jejich konec moc narychlo. Jediný co mě na tomhle filmu opravdu potěšilo(kromě brutalitek) byla čestina a to jak nápisy tak i se mluvilo česky a dokonce i několik českých herců se objevilo, sice to mělo být slovensko, ale od Amíků se víc čekat nedalo. Mohl to být dobrý film, jen kdyby se hodinu nečekalo na to o čem tenhle film je, ale kdo si počká ten se dočká a poslední půlhodina je pěkně drsná a vtipná a místy to vypadalo spíš jako hodně drsná parodie,pravda je, že v takových hororech by to nemělo být,ale to mi moc nevadilo a při nekolika scénách jsem se bavil výborně, ale tu promrhanou hodinu to nezachrání(2.3.2006)

• - V nekrácené verzi zazní slovo "fuck" 127 krát. (Karlos80)

• - I když se příběh odehrává v Bratislavě, natáčení se realizovalo v Praze. Negativní vykreslení Slovenska mělo za následek vlnu rozhořčených reakcí, která se na Slovensku zdvihla ve všech společenských a sociálních vrstvách. (imro)

• - Během natáčení se spotřebovalo na 150 galonů krve, což je třikrát více nez v Rothově debutu Cabin Fever. (imro)