Útěk z vězení - Série 1

(série)
USA, (2005–2006), 15 h 24 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Dominic Purcell, Wentworth Miller, Robin Tunney, Amaury Nolasco, Marshall Allman, Peter Stormare, Wade Williams, Sarah Wayne Callies, Rockmond Dunbar (více)

Epizody(22)

Stavební inženýr se rozhodne vysvobodit bratra z vězení. Přepadne banku a nechá se zatknout, aby mohl do věznice propašovat plán budovy. (Netflix)

CirkAtum

Nejlepší serie toho seriálu. Poprvé po několika letech jsem nejen neusla u jediného dílu, ale navíc me to chytlo tak, ze jsem nedokázala videa odlozit ani na jídlo a v noci jsem téměř nespala, abych zjistila, zda opravdu uprchnou. Prpste po lepsim akcnim kousku nemuzete sáhnout. ()

Bohdy67

Asi nemá úplně cenu se rozepisovat...První série je jeden z nelepších seriálových počinů co znám... Sympatické postavy včetně záporáků, zajímavé prostředí a relativně i slušné zvraty a děj. 92% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Bráchové (Génius a Bouchač) na život a na smrt v jednom lapáku. Po celou dobu se řeší, jak utéct + kdo a proč to na Lincolna ušil? Z kriminálníků je nejvýraznější Theodore Bagwell. Ať se herec objeví kdekoli jinde, tak v něm stále vidím postavu, co hrál zde. Jinak je to zdlouhavé a poslední 2 epizody, kde se prchá jsou nejlepší v této sérii. Jinak poměrně nuda, takový slabší průměr. - 50%. ()