Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

LUCIM odpad!

Tak snad horsi nez jednicka. Neschopnost celeho tymu dovedla film nekam do zadnich utrob lidskeho tela. Hovadina ()

Hrobař

Eli na to šel od lesa takže, aby se úplně neopakoval příběh z jedničky nahlídnul i trochu pod slupku těm řezníkům. Ukázal opravdu libový praktiky (oproti neurvalýmu násilí v jedničce) kde třeba chlapík s grácií baštil nohu nějakýho baťůžkáře nebo se ženská nechávala "sprchovat". Správně úchylný, míň syrový a vlastně i míň Slovenska. Už to není takový překvápko, ale zábava pořád důstojná ()

MartinSTFC

Lepší než první díl, ale stejně je to o ničem. Jediné co ještě stojí za zmínku je konec. Ale jinak jsem se celou dobu nudil. ()

sibskyn

No jo, je to pokračování, takže je to slabší než první díl(první díl mám opravdu hodně rád). Jde tu už o něco více vidět větší rozpočet, ale předtím se mi více líbil styl"chudého, rozpadající se "Slovenska více. Ale jsou tu dvě dokonalé scény. První je sprchování se v krvi a druhá, závěrečná "na zdravě". Suma sumárum jsem celkem spokojený. ()

3k7

....co jsem to právě viděl? ...jak to mám shrnout do smysluplného komentáře? Bude obsahovat spoiler, ale tak znáte moje recenze. Asi to vezmu chronologicky....Začátek, taková idýlečka, pár holek, které se tak nějak "sejdou"....Takhle stupidně naivní scénář na začátku jsem už dlouho neviděl. Znáte to, jak se vždycky mají věci tendenci v americkejch filmech podělat? Tak stejně blbě se to začne podělávat tady... A na to mám úplnou alergii, jak si režisér myslí, že mu to naivní, idiotický divák, slintající, posmrkující s těžkou debilitou sežere...Takhle naivní, debilní barbínovsky stupidní hlavní postavy jsem ještě neviděl... Takže 2/3 filmu totální ale TOTÁLNÍ odpad. O to náročnější výzvou pro mě bude tu jednu hvězdu udělit. Tam, kde se u hororového thrilleru chce divák nabažit těch nejkrvavějších scén, tam to prostřihnou. Ne že bych někomu přál špatné věci, ale co se dá zkazit na film, kterej točíte proto, aby tam stříkalo co nejvíc krve? Asi to, že se snažíte účelově ty nejkrvavější okamžiky prostřihnout. Ta scéna s kosou prostě byla těžce ale tak těžce odfláknutá, až se za ten film stydím. Na té scéně se dalo vytěžit mnohem víc, pro průměrného američana s IQ Homera Simpsona, to ale asi bude dostačující. Můj zájem si film získal v okamžiku, kde byla fakt tichá scéna hlavního bosse v lese s tou sraženou dívkou, kde následně jedno děcko tmavší pleti odpravil pistolí s tlumičem. Prvek smrti dítěte bývá ve filmech zřídkakdy (pravděpodobně si většina autorů hraje na korektnost a nikdo doposud nezašel tak daleko), pokud se nejedná třeba o záporáka a ještě stejně dojde k prostřihu, jak stupidně došlo k prostřihu tady (což je zase škoda, zase se na tom dalo na brutalitě získat víc, což jen dokládá neskutečnou odfláknutost tohoto filmu). Tohle je prostě brutální film bez detailů. Takový jen impresionistický dojem brutality, kterou někdo předstírá. Prostě je to strašný paskvil. Jedeme dál...Pojďme si rozebrat hezky ten zbytek. Líbilo se mi, že jeden (nazvěme ho spoluzáporák) dostane co si zaslouží, načež divák dostává zadostiučinění, které obvykle v takto krvavých filmech nedostane a za TOHLE tomu filmu tu jednu hvězdu dám. Kamery nepovzbudí, ten film je takový ne úplně vleklý, ale vleklo se to, tempo je zkrátka pomalejší. Ta brutalita, kterou divák evidentně chce, když se dívá na takový film je tam taková jak z nějakého pornočasopisu ze 60. let. Je tam vždycky jen náznak, nejde tam vidět nějaký průběh a detaily a potom je to stejně prostřihnuté tak, aby to teda bylo jaksi korektní, v nekorektní tématice. Prostě vůbec nechápu záměr autorů tohoto filmu, proč se tak schizofrenicky snaží na jednu stranu teda diváka zaujmout nebo nalákat na jakousi brutální scénu, kterou nakonec tak STUPIDNĚ amatérsky prostříhá, že z toho divák vlastně vůbec nic nemá, čímž je tedy ten divák zaujatý na brutalitu o tu brutalitu totálně ochuzen. Po příběhové stránce je to zase jak nějaké pornofilmy z 80. let.... Ahoj, Já jsem Helmut opravář...pak se na to vlítne...a pak je možná záběr, jak se oba oblíkaj... A děj? Jediné, co si pak divák pamatuje je to "Ahoj, já jsem Helmut, jsem opravář". A to stejné se děje v tomto filmu. Děj, pak někoho mučej....pak zase děj....pak zase někoho mučej...občas se něco podělá... Rozumíte mi, kam tím mířím? Takže i ten divák, který chce napětí a nějaký smysluplný děj, je ZASE ochuzen úplně o všechno, co by tomu dalo nějaký smysl nebo by to divákovi lépe vysvětlilo! Ale tu jednu hvězdu nakonec nechám a to za ten konec. Celej film jsem fakt naštvanej a rozzuřenej nedokonalostma filmu NA KAŽDÉM ROHU!!! Dialogy, logika postav, naivita. A najednou se to zvrátí, ale zase to úplně pomíjí nějakou hlubokost, je to prostě americká blbost, když chcete vydechnout a vidět něco krvavého...vlastně uvidíte něco co je krvavé, ale je to tak kreténsky prostříhané, že by to mohlo být přístupné klidně od 15 a ne od 18 let. Dokonce ani jednoho se spoluzáporáků, kde měl proběhnout nějaký posun člověka od nezkaženého člověka, ke zvrácenému člověku, který se teda rozhodne zabít člověka, tak to tam zase není vůbec vystiženo. Prostě to byl tak odfláknutej film od začátku do konce, že se mi nechce věřit, že to dělal střízlivej člověk. Podle mě, víc k tomu napsat ani nelze. Tohle je prostě americká napodobenina hororového filmu, která se nedokáže rozhodnout, co teda chce být, proč to teda chce být a když už se teda rozhodne být, tak se nedokáže rozhodnout jak moc. Je to takový, promiňte mi ten výraz "přizdisráč" mezi hororovými Thrillery. Na začátku se mi možná trošku líbily exteriéry, občas nějaký hezký záběr, ale já jsem se nedíval na cestopisný film o Slovensku, ale na hororovej krvák a tomu se tady fakt nedostalo. Ten film mě spíš naštval, v 10% mě překvapil prvky, které jsem tam nečekal. () (méně) (více)

Destoroyah

O mnoho horšie ako jednotka. Gore horší, herci horší, príbeh horší, a strašne nudné. Narozdiel od prvého filmu je toto až príliš... gore tu nehrá hlavnú rolu a je mi aj ľúto že skazili gorefest a premenili ho na sračku. Neznášam v hororoch nahotu (Je to môj názor) a iné nahotinky, pretože to len ničí tú hororovú atmosféru, takže to môžeme zaradiť do oddelenia pre NEHORORY. Nepáčil sa mi druhý film Hostelu a myslím že môj názor na film bol jasný. Aspoň dúfam že Hostel III bude aspoň o trocha lepší ako táto kopa sračiek. HODNOTENIE: 4/10 ()

Little_Sawy

Zatraceně to byla ale stráta času. I když jsem fandila tí nehorázně vypatlaný krávě co vypadala nejškarědši že to alespoň ona vyhrá, ale zato zdechla jako první. Tudíž tam byla jedna celkem delikátná scénka. To se musí nechať. ()

martasek

Hodina docela nuda s nedořešenými epizodnimi příhodami, ale poslední pulhodina je super... Za konec ještě hvězdu navíc. A to jedničku vůbec nemusím. Divné. Zvrhlé. ()

kuchtajz

U hororu by měl jít člověku mráz po zádech a to jsem u novýho Hostelu určitě neprožíval.Pouze krvavé scény v "mučírnách" vypadají pěkně.První hvězdičku uděluju těm pár pěknym herečkám a tu druhou za skvělou dvojku z mých oblíbených "Zoufalých Manželek" Burgiho a Barta :-) ()

scr3am

Mno stejně většina lidí dává tak malé hodnocení kvůli prvnímu dílu, já bych dal pokračování minimálně 60% už pro ten rozdíl, Eli dospěl:-) ()

Lillian

3* za pana Kňažka,přece jenom to bol mynister kultury:)a ty decka jsou naprosto kouzelný...+1*za pojetí Evropy.Quentin je prostě borec i přes to ,že si plete lokace a tak...Výbornej šit jak je od Tarantina zvykem poslední dobou.Chtělo by to trojku zase s muzikou Michala Davida,Elánu a Tublatanky a použít víc lokací z Východního slovenska:) ()

tekedozai

Tu jednu hviezdicku davam symbolicky za jedinu autenticku slovensku vec - hubdu :) Podla mna by sa tento film nemal radit do kategorie horor, ale skor do kategorie, degenerovana sracka. Nenasiel som na nom jediny znak originality, kvality a toboz strachu a napatia. Scenar bol deravy ako svajciarsky syr, hlasky uplne vetche, postavy asi nemali tiez dobry den co sa tyka rozmyslania som dufal ze to aspon zachrania kvalitne sceny plne autentickych zaberov, ze tomu dodaju aspon trocha zabavy, ale kazde mucenie skoncilo skor ako sa zacalo... To hell with you and your shit Eli ! ! ! ! ()

rotas

zábavnější než jednička, nicméně i tak celkem nudná podívaná, druhá hvězda za Kňažka a cikáňata. A ještě jeden postřeh, asi první film, kde prsa ukáže jen ta nejošklivější teenagerka :-) tak teď nevím jestli nedat jen tu jednu hvězdu ()

Amedeo odpad!

To snad nemohli myslet vážně. Nejhorší film který jsem kdy viděl. Podruhé bych se na něj nedíval, ani kdyby mi za to zaplatili.... ()

haluza

Hloupej film, kde jsou zajimavy napady pohrbeny naprostejma nonsensama. Na zacatku to vypadalo zajimave, ale pak to zacalo slabnout a ten konec se sekerou a fotbalkem!?! Dekuji, nechci. ()

Inner

Eli Roth natočil lepší film, než je jednička. Jenže z ničeho udělat alespoň něco není zas tak těžké. Idiotské dialogy, samoúčelné násilí a spousta krávovin, které bych sežral jako 12ti letý. Lepší rozpočet je na těch dvou scénách vidět. Film asi s nejpomalejším rozjezdem (za hodinu se tam nestane vážně nic) všech dob. Ještě, že se po té nichodině začne dít alespoň něco. Kňažko je roztomilý. 10% ()

tulkas

Myslíte, že jsem se zbláznil? Ne, pět hvězd si tenhle fajnový film určitě zaslouží. Kde jinde uvidíte kombinaci svlečených kočiček, českých herců, méně známých (pro mě samozřejmě ne) zahraničních herců, pokračování zajímavého nápadu, brutality a hnusu, českých a slovenských lidovek a partičky malých cikánskýck gangsterů. Eli Roth opět namýchal zajímavý koktejl a je na co se dívat. A ten závěr s fotbálkem už je třešnička na dortu. Máte-li rádi horory s nadsázkou, mohu jen doporučit a o smích nebude nouze. ()

jarod13

Musím říct, že jeden z mála filmů, který překonal svůj první díl a to několika násobně, přesto dávám dvě hvězdičky, protože nejde o film, který by stál za shlédnutí....chvílema zajímavé, ale 95% filmu neskutečná nuda....na horor?! ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)