Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

Havala

kdyby se toho zhostil někdo schopnější a přiznejme si měl na to i víc peněz, dopadlo by to celé mnohem líp. Pan ministr si také stříhnul roli záporáka. Toto na Thálii rozhodně není. ()

A_san odpad!

Proč, proč, proč? Proč je dneska trendem si říct: hele, natočili jsme úplně děsný horor, který stál za ho***. Ale těch hlupáků, co na to šlo! Pojďme natočit bezvýznamnou dvojku, třeba na to nepřijdou, jak strašné to bylo! No, evidentně to asi funguje, bohužel :D. ()

Brano

Jednotka sa mi páčila, ale toto pokračovanie mi už prišlo trocha zbytočne. Herecké obsadenie ma vôbec nezaujalo, práve naopak už dlho som nevidel tak strašnú herečku akou bola Matarazzo. Oproti prvej časti vo všetkom slabšie, tá mala aspoň atmosféru a niekoľko veľmi vydarených scén. Toto mi príde celé také divne a ten soundtrack to len utvrdil. Pozrieť sa to dá ak človek úplne vypne, ináč sa to brať ani nedá. Pre mňa na hranici medzi pod a priemerom. Prikloním sa k horšiemu hodnoteniu, pretože toto už bola dosť veľká bieda. Najpozerateľnejší z celého filmu bol ten záver, kedy sa už konečne niečo dialo. ()

ac1976 odpad!

To isté ako jednotka, akurát namiesto troch kreténov sú tu použité tri sliepky. Opäť rezanie gumy, hektolitre kečupu, hlúpe kecy. Kňažko je tu riadny šašo, jediným svetlejším momentom je návšteva Deodata. Ten Eli je fakt... ()

Mamlas

Podobné jako jednička. Ale baz dlouhého úvodu, se slovenským folklórem, pár celebritami a mnohem srandovnější. ()

Keram42

Stejnej shit jako první díl. takze hned po patnácti minutách máte jasno, kdo se objeví na obřadním stole a kdo bude ke konci šťastně zdrhat... tupé, nudné, neoriginální, předvídatelné...pod tímhle že je podepsanej Tarantino??? OMG! ()

Miloško

Úchylnosť,naivita,nevkus,hnus,odpad.čo ešte? Eli Roth by sa mal spamätať.Toto sa nazýva horor? Ale zas je to omnoho lepšie ako prvá časť. Jedinou vecou čo ma zaujalo bol Milan Kňažko v úlohe Sašu. Občas som sa zasmial,hlavne na tom kanibalovi,ked mu hrala klasická hudba,a on si odkrajoval za živa mäso z jedného zajatého človeka. No...Aj tak sa dá..... ()

Orhalmi

Po jedničce , kterou jsem považoval za trapárnu typu Eurotrip, mě dvojka velmi pobavila. Smál jsem se od začátku do konce . ( I když i tady bylo trapných scén až až) Například vlastivědní výklad o Slovensku, to asi poté co by Eli Roth kritizován, pak ty lidové motivy a dožinky inspirované asi Jakubiskem.Ale zařadit film do konkrétního žánru je pro mně dost těžké, protože jako horor bych to rozhodně neviděl. Možná tak parodie na horor. Ale to asi tak Eli Roth nemyslel. Asimu to tedy moc nevyšlo. Opravud zábavnější film jsem už dlouho neviděl. ()

Rastman

Samoúčelný krvák, co se snaží vypadat jako šokující narážka na prohnilost vrchních deseti tisíc. Téměř po každém záběru víte, co bude následovat (snad až na jednu výjimku) a zaujmou leda vizuální efekty. Celou "červotočivost" nezachrání ani detektiv Elisson, ani krásné hlavní představitelky. ()

patsandor

Děs běs, ta * je za to, že to bylo točeno i u nás v Č. Budějovicích. Od Milana Kňažka bych to nečekal, čekal bych spíše Vašuta. Bejt Slovák tak Rotha nakopu do pr--le. ()

vejfukCZ odpad!

Sou vynikající a kultovní filmy, skvělý filmy, průměrný filmy, podprůměrný filmy, blbý filmy, Odpadní filmy, filmy se Stevenem Segalem, pak je bahno, sliz a zvratky, radioaktivní odpad a pak tenhle film. Kdybych si vzal kameru a dvě hodiny natáčel jak důchodci ser*u na záchodě v senátoriu, bude to 100x lepší počin než tahle žumpa. ()

JohnCoffe

takřka ve všem stejné jako jednička ale za ten nečekaný konec s ustřihnutým penisem a cigánský fotbálek si to 50% zaslouží :-) ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)