Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

gogos

Jako takle sem se skutecne u hororu hodne dlouho nenasmal. Propojeni "hruzy", krve, masakru a lidovek snad od Jarmily Sulakove se jen tak nevidi. Cachticka pani me docela dostala a scena s cikanaty na konci je vskutku FAMOZNI!!!! Film sam o sobe je trapny az to boli, ale proste tem trapnym momentum se nekdy musite vazne smat.... ()

K.I.N.G.

Eli Roth překonal sám sebe a natočil ještě daleko větší zvrácenost a nechutnost, než je první díl a ten byl teda taky hodně silné kafé. Ani nevím, jestli sem už někdy viděl brutalitu ve filmu v takové formě, jak je zobrazena tady, to už je opravdu vrchol. Je to sice obyčejné béčko, ale je zatraceně dobře udělané a natočené a navíc sympatičtí herci a dobré postavy tomu taky přidávají navrch. Hostel 2 budu mít v paměti jako skvělý film a zároven' jako jeden z nejbrutálnějších, co jsem kdy viděl. Film dopln'ují různé české lidové písně nebo hudba české rapové formace Supercrooo, která zazní v bordelu.)) ()

Damiel

42 % - Poměrně zbytečná dohrávka jedničky na začátku, pak de facto to samé, akorát místo tří borců tři dámy. Trochu ubylo československé "vtipnosti" á la Praha-Poříčany na Slovensku, plusem minipříběh dvou zvrhlíků. ()

stration

Jako první díl. Nezajímavé, málo nechutné, hloupé a zbytečné. Jediným plusem jsou Kňažko a a závěrečná muzika u fotbálku. ()

grogodil odpad!

Pri Rothových filmových zvratkoch ma tak vždy napadne, že ten chalanisko musí pravdepodobne strašne dobre "fajčiť", pretože žiadny racionálny a rozumný dôvod, ako takýto scenáristický a režisérsky impotent dosiahol, aby ho prezentoval Quentin Tarantino, ma proste nenapadá (aj keby mi bol Roth brat, tak sa mu pod takúto krávovinu nepodpíšem)...Výsostne dementné postavenie si tu však zasluhuje pán Milan Kňažko – áno je to doslova tragikomický pohľad, vidieť bývalého ministra kultúry, ktorý sa nechal ukecať na to, že strieľa 8 ročné cigánčatá vo filme, kde je menej kultúry, než v nízkotučnom jogurte. ()

Skip odpad!

Co mě přimělo podívat se po nehorázné kravině Hostel na stejně stupidní, nudnou a blbou dvojku, to teda fakt netuším. ()

kinderman

Bývalý slovenský ministr kultury řeší pistolí jen tak mimochodem "romskou otázku" a k tomu vesele či smutně vyhrávají lidové písně. Věděl jsem to už u Cabin Fever, E.Roth je mnohem lepší, když komentuje a vypráví v bonusech, než když režíruje. ()

dyfur odpad!

Ďalšie pokračovanie - sračka ako minulý film tj Hostel ... tu by som mal otázku: prečo tu hral Milan Kňažko ? Pre peniaze ? lebo ich má málo ako bývalý politik? Pre to,že to je americká produkcia ? Ozaj Amerika za každú cenu??? Prečo neodmietol - za socializmu musel hrať angažované filmy,ok beriem, bola taká doba a chcel hrať ,lebo by možno už nemohol,ale tu odmietnuť mohol nemal by iste problémy..... ()

ilemas

Stejně kvalitní jako jednička, viděno několikrát, teď po letech koupené prvních dvou dílů necenzurované verze na DVD i když jsem zjistil, že necenzurované verze jsem měl také z dřívějška tehdy vypálené. Zde se mě líbila sebevědomá Lauren German, která svou roli zahrála na 100%. Skvěle zachycená atmosféra na slovenských dožínkách natáčená v překrásném Českém Krumlově, po letech a opětovném zhlédnutí zvedám hodnocení ze čtyř na pět. Oba dva Hostely mají něco do sebe, když už nenaženou strach tak skvěle pobaví. ()

balba

Výborný druhý díl .Některé scény byli opět morbidní , ale i přesto se mi druhý díl líbil více než první. ()

Chen

Jediné zábavné na Hostelu II je popis děje na Wikipedii: At the factory, a sobbing Whitney is strapped to a chair in one of the cells while an old man applies makeup to her face. No, škoda, že ten "old man" je Liliya Malkina :D ()

rakovnik

Velmi podobné jedničce, ale přece jiné. Snaží se být "lepším" filmem, ale nepřináší vůbec žádnou novou ideu, protože vše, co zde bylo nové, bylo mnohem méně nápadité, než v prvním filmu. Čachtická paní mě sice potěšila (na rozdíl od její oběti Heather Matarazzo), ale závěr mi byl spíše k smíchu...Hostel I. měl závěr mnohem vtipnější. ()

Martin741

O poznanie viac ako v jednotke vystupuje do popredia rezierska nemohucnost Eli Rotha. Milan Knazko ako herec mi nevadil, ale zvysok hereckeho osadenstva bol uplne tragicky. Jay Hernandez z Hostel 1 tu este bol, ale Islandan Eythor Gudjonsson uz nie. Zjavil sa ale znamy Ruggero Deodato /Cannibal Holocaust 1980/. Atmosfera ziadna, scenar retardovany az strach ...... 10 % ()

William_

5/10. Jednoznačně nejpovedenější/nejbizardnější díl z hostelové trilogie. Platí zde to samé, co jsem napsal u prvního dílu - je to hloupé, plné stereotypů a klišé. Na rozdíl od jedničky mně ale přišlo daleko realističtější to, že si zhrzení muži zaplatí za to, aby ukázali svou mužnost na bezbranných ženách, a nikdy za to nebyly veřejně postihnuti. Zároveň musím říct, že ve filmu je plno scén, kdy jsem se doslova smál, včetně té finální, kde se odehrával fotbalový zápas s limitovanou edicí míče "adidas head ball". Tento způsob product placementu cením. Zároveň ta "gore" scéna alá Bathory (kdo viděl film, tak ví) byla sice zbytečná, ale zato velice šťavnatá. ()

cariada

No měl jsem z toho trochu strach jaké to bude ,ale musím uznat minimálně o stupěn lepší než jednotka. Příběh sice podobný ,ale přece jenom ucelenější. Cikánský gang je opět super!!! Nej postava jednoznačně Milan Kňažko tomu to vysloveně sedlo. Některé scény jsou opravdu humus , ale mě to nevadí ba naopak. Doufám ,že bude i trojka. ()

Petoss1

Zhovadenie Slovenska po druhé! Pekne pekne len tak ďalej Čejeni a Kňažko ako big boss no mám dosť. Za pekné psy dávam 1* ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)