Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

HonzysKISS

Druhý díl mi přijde krapet horší. Sice tu máme hlavní „hrdinky“ ženský, ale z těch jejich ječení mi fakt málem praskla hlava (i když to by se nemělo brát jako mínus :D). Těšil jsem se, že tady bude víc brutálních scén, protože z jedničky mohli solidně vydělat. Bohužel jsem se nedočkal. Taky mi přišlo, že než se film pořádně rozhoupal, tak jsme si museli počkat. A to chování toho týpka jako mělo být co?! Jinak je to ale i tak super. Krvavá ženská s kosou byla opravdu luxusní, ta si zaslouží největší hodnocení. Cikánská parta byla v jednu chvíli pěkně napínavá. Objevila se tu i kanibalistická scénka, za ní velký plus. Závěr byl hodně zajímavý. Možná dokonce i lepší než v předchozím díle, hlavně byl úplně jiný. Jinak ani si snímek tentokrát nedělá tolik srandu ze slováků (kromě té staré telky), takže to hodnoťte trochu výš :D. ()

AdamesWWE

[4/10] Najslabší diel tejto série. Zo začiatku film vyzerá dobre, rovnaká príbehová linka ako predošlom diele, ale bola to jednoducho povedané nuda. Hlavné ženské predstaviteľky na mňa pôsobili nesympaticky a čudujem sa, prečo do filmu neobsadili aspoň krajšie herečky, čím by možno navodili divákovi pocit strachu o ich postavy. Takto mi to bolo v podstate jedno čo sa s nimi udeje a kým sa začne niečo diať ubehne dlhých 40 minút. Následný presun do "hostelu" trochu oživí toto nudné tempo, ale ani tam to nijako nezachránia. Hororových scén tu je zdá sa mi, pomenej ako v jednotke, dá sa nato pozerať, krvi je dosť a nájde sa aj pár nechutných zvrátenosti, ale aj tak ma to neoslovilo. A celkový dojem kazí aj zvláštný béčkový vizuál, ktorý mi vadil hlavne pri scénach v exteriéri. Čiže sumár-slabý podpriemerný horor na jedno pozretie, ktorý nezachránil ani dobrý výkon Milana Kňažka. ()

Haymar odpad!

Skoda ze nelze davat zaporne hodnoceni - tahle sracka by si ho dozajista zaslouzila. Jednicka (ac taky velmi velmi spatna), jeste alespon jakztakz fungovala coby (nechtena) komedie, ale tohle bylo jen vykradani sebe sama a casto sem fakt nevedel, jestli koukam na pokracovani nebo puvodni film... Nutno ještě podpotknout, že jsem to vydržel zhruba do poloviny - ani ne proto, že by to bylo tak brutání - byla to prostě jen totální ztráta času... Eli Roth je magor ()

TERRORDROME odpad!

Eli Roth nikdy talent nemal a toto je (aspoň zatiaľ ) jeho najhorší film. Nič sa tam nedeje, len samé pridrbané kecy, občas preložené niečím čo má diváka udržať v bdelom stave. Milan Kňažko ako ruský mafián strieľajúci cigánčatá, šilanená ženská sprchujúca sa krvou podrezaného dievčaťa zaveseného dolu hlavou a kanibal Ruggero Deodato ( kedysi slávny režisér kanibalských filmov ), to sú tri jediné svetlé okamžiky. Záver je doslova odjebaný, žiadne finále, boj o prežitie a už vôbec nie nejaká satisfakcia ako v minulom diele. Čo s tým? Vyhonený nezmysel! ()

iampatrik

35% Když už je takový film točen a počítám, že chce na poli hororů uspět, nebo zaujmout, měl se držet toho, že je to horor. Tady se bohužel až ukrutně moc (a hlavně blbě) mluví, v nezajímavém prostředí, se špatnými hereckými výkony, až to místy připomíná (asi díky kamery) amatérskou tvorbu. Když už jde do tuhého (kromě závěru snad jedna scéna), tak se na to kouká z pohledu hororového fanouška dobře, ale bohužel vše válcuje nudná příběhová kaše. P.S. Je pěkné, jak jsme tu my a východ Evropy vyobrazen, pokud si nás takhle v USA představují všichni, nevím zda je to k smíchu nebo pláči. ()

Paldiny

Totálny brainless. Roth sa chcel revanšovať nervóznym krajanom akých urazil prvý poznávajúci zájazd a tak do pokračovania napchal toľko folklóru čo len bolo možné. Inak je tento diel ako cez kopirák len so ženským osadenstvom. To sa navyše nebolo ochotné ani vyzliecť (česť šedej myške) a na pár výnimiek (úvod s micou, čachtická pani, zožratý penis) zostal čas len na kecanie s halúznym futbalovým zápasom. ()

Svihadlo

No musím konstatovat,že úspěch, jaký ta sračka u mě zklidila jsem fakt nečekala, vzhledem k tomu že prvnímu dílu jsem bez milosti dala odpad a spíš jsem čekala, že druhý díl už ani nebude čím ohodnotit. Původně jsem vlastně ani neplánovala se na to dívat, ale zvědavost prostě zvítězila. Rozhodně netvrdím že je to snad menší hovadina než hostel I, ale narozdíl od něj jsem u toho v půlce nezavírala oči, občas se bylo i čemu zasmát a navíc ta drsňačka co přežila tam s nima docela nečekaně zatočila a za to je hvězdička navíc. I přes to nečekané, byť i minimální vylepšení ale stejně doufám, že se ten nebohý chlapec už nepokusí natočit žádný třetí díl. PS: Zaslechla jsem něco o nějaké revoluční hororové scéně která se zapíše do historie...nevim zda je to pravda, ale jestli jo, tak by mě zajímalo která to jako měla být :-D ()

spiritus

Kupodivu je ten film lepší, než jeho předchůdce. Sice z něj na dálku vyzařuje přímočarost a jednoduchost, ale přeci jen, je jako film zvládnut o něco lépe. Nejzajímavější mi oproti jedničce přišel fakt, že zde byl dán větší prostor "zákazníkům" a dobrá byla i inernetová aukce obětí. Myslím si, že zde je méně samoúčelného násilí a hnusu, který byl hojně využit v jedničce. Jinak se každopádně jedná o podprůměrný krvák, na který se stačí podívat jednou, aby si člověk udělal úsudek. Ale koukat na to znovu? Opravdu ne.. ()

ElizabethB odpad!

"Jasné, horory milujem! Som do nich proste blázon a už odmalička som ich chcel točiť"…Eli Roth. Z cirej zvedavosti som zacala pozerat pokracovanie nezmyslu zvaneho Hostel a jedine co ma napada je,ze Hostel 2 je este vacsi odpad ako ten prvy! Nechapem ako niekdo moze tocit take ubohe, nechutne a stupidne filmy ako je tento. Nevidim v nom ziadnu pointu iba zosmiesnenie Europy – Slovenska konkretne… A potom, ze co si americania o nas myslia… ako kraaasne si tu zijeme…OMG, Eli Roth urob mi laskavost a netoc aspon par sto rokov, kym dospejes…! ()

Blazin

O mnoho lepší než jednička, mnohem zajímavější, ale zase o to víc klišovité, ale přesto dávám více než za jedničku. ()

Mírouš

Do půlky nuda a přehlídka krásných frndiček. Od půlky už to docela šlo, až na pár momentů ale žádnej zázrak. Docela působivej byl pro mě ten příjezd těch dvou vocasů na místo aktu, podkreslenej folklorní písničkou. Nakonec se ukázalo, že byli schízaři oba. Jeden dělal machra a pak vyměknul, když bábovce skalpoval půlku hlavy a druhej, naoko hodnej chlápek, si vybíjel zlost, protože s ním jeho stará nechtěla bodat. Pro mě tedy boužel jen lehce nadprůměr, ale lepší než první díl. Zdá se mi, že tvůrci vsadili hodně na reklamu, ale film byl nic moc. ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)