Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  odpad!

  Nikdy by mě nenapadlo, že může druhý díl Rothova ultra-paskvilu klesnout ještě hlouběji než jeho předchůdce, ale stalo se. Pokud byl "Hostel" ve filmové žumpě po pas, "Hostel II." se v ní utopil. Devadesát jedna minut brutálností o ničem bych ještě tak nějak zkousla, ale rádoby šokující závěr, z něhož se mi smíchem rozslzely oči, byl už na můj fanouškovský žaludek vážně moc... Projímadlo je minulost, teď je tu Hostel II.!!!(26.9.2011)

 • T2
  odpad!

  „Roth dokázal stvoriť taký subžáner, ktorý nemá vo filme obdoby, v tom čo momentálne robí nemá nikto na ňho, v jeho réžii nenájdete špetku talentu.“ Pri prvom počine som bol ešte dosť trpezlivý ale čo je vlastne toto? Eli Roth dokázal spraviť ešte väčší vývar z prvého filmu než by sa dalo čakať, ľudové piesne skombinované z krvavými scénami sú fakt do smiechu, doslova hurónskeho. Herecké obsadenie je takmer z pohľadu diváka úplne neznáme a preto začnem osobou najznámejšou a tak v prvom rade spomeniem Milana Kňažka, ktorý sa tu ocitol v hollywoodskej životnej úlohe. Postavy vykreslenej do mafiánskeho bosa s kľudným pohľadom sledujúcim drsné prostredie vytvorené okolo jeho veľkej autority. Za tento skvostný výjav sprostredkovaný touto umelecky nadanou osobou by malo byť jednoznačné nejaké ocenenie minimálne Zlatá malina. Z hereckého pátosového prejavu všetkých postáv, stojí len za zmienku v celku sympatický zjav herečky Lauren German na ňu sa dá aspoň pozerať, len škoda že okolo jej osoby chodia neustále tak nechutný ľudia, až vás prechádza chuť pozerať sa na plátno a už len čakáte kedy táto ptákovina skončí. a čo je horšie na filme že ani sľúbené krvavé scény absentujú na 90min. je tam fakt strašne málo neviem na čom potom minuli 10milionov dolárov žeby na tie nové autíčka čo boli dosť často v zábere už nepotrebovali asi tie staré rachotiny, stále neviem čo na Rothovi vidí Tarantino čo mu chodí pred domom zametať chodník? ║Rozpočet $10,2miliónovTržby USA $17,609,452Tržby Celosvetovo $35,619,521Tržby za predaj DVD v USA $16,097,262 //počet predaných kusov 979,884║ konečne ľudia dostali rozum a nechali sa odradiť a tak film nezarobil ani polovičné sumy oproti prvej časty, dúfam že bude aj 3 aby sa bolo na čom v kine poriadne smiať /videl v kine: 5%/(29.12.2007)

 • Djkoma
  *

  Stejně tupé, hloupé, povrchní a nudné jako minulý díl, ale s jedním rozdílem, že tu je aspoň na pár minut cítit snaha o horor( scéna s kamarádkou Bladea mluví za vše). Je tu strašně věcí špatně a doufám, že někdo Eli Rotha zavře do nějaké malé místnosti tak na 10 let. Třeba dá dokupy něco opravdu zajímavého (aspoň tři hvězdičky, zkus to Eli!). Určitě není dobrý nápad jezdit do ČR nebo SK a točit zde s ne-herci horory, které jsou totálně špatné. raději si tyhle trapnosti točte v Americe, protože jinak si o nás inteligentní američané budou myslet jaká jsme divná země plná "srandy", krve a vraždění( a to nám maličko pošramotí pověst).(5.9.2007)

 • AppleCore
  odpad!

  Blbá zasraná úchylárna, vůbec nevim proč něco tak debilního vůbec točej, nejde tam o nic jinýho než zabít co nejvíc lidí a vyplancat co nejvíc filmovýho kečupu a ani mě to nepobavilo, závěrečná scéna s dětma co si kopou s lidskou hlavou, no to ani nemohli myslet vážně, v normálnim životě by s toho měly doživotní trauma.(3.12.2007)

 • Vitason
  **

  Žil byl jeden úchylný mládenec, který neustále sledoval horory. Říkejme mu třeba Eli Roth.Léta plynula a Eli dospěl v muže trpícího zastydlou pubertou. Jednoho dne usoudil, že je na čase dostat se k filmu, protože již má vše možné nastudováno. Jenže kde chybí talent, tam ani trenér Kotrba se svými znalostmi nic neudělá. Po Cabin Feveru se Eli vetřel na jeden Hollywoodský večírek v kostýmu číšníka. Shodou okolností se zde nacházel Quentin Tarantino (taková náhoda to nebyla-jinak by tam Eli nešel). Teď už to chtělo jen vyčkat na ten správný moment. Ten přišel o několik piv později. Konečně se mohl s Quentinem dát do řeči a sdělit mu svůj úžasný nápad na film o malé zemičce někde blízko Ruska, kde si můžete zabít svého Američana. Tarantino svolil a vytáhl nějaký ten peníz ze své peněženky. Film vydělal, takže druhý díl na sebe nenechal dlouho čekat. Hned v úvody Roth rekapituluje předešlý díl a to je hned první bota, kterou udělal, protože si lidé opravdu mohou vzpomenout o čem že to bylo a pochopit, že druhý díl je úplně stejný. S jedinou změnou, že tentokrát nejsou lákáni sexu-chtiví mládenci na slovenské kozy, ale dívenky na slovenské lázně. Scénář je naprosto nulový a hloupý. Děti z mateřské školky by snad napsaly stejně dobrý. Sice by v jejich verzi dostal hlavní roli velký králíček a místo kulek by vzduchem létaly kostky ze stavebnice Lego, ale úroveň by byla obdobná. Snad jedinou novinkou je nakouknutí do životů úchylných zabijáků a řízení jejich organizace. Dražba nic netušících dívek je snad kromě popravy malých gipsíků jedním z nejlepších momentů snímku. Na druhou stranu tak zabijáci přicházejí o určité tajemno a získávají tak mnohem lidštější rozměr. Zabijácké duo je velice sympatické a hned si všimnete, že se jedná o lékárníka ze Zoufalých manželek a nevěrného exmanžela nóó ze stejného seriálu. Známých tváří tu člověk pozná více. Například uvedu Viktora Kruma z Harryho Pottera nebo MIlana Knažka coby šéfa zvrhlé organizace. Co se týče nechutností, tak Eli důrazně přitlačil na motorovou pilu a nabízí třeba řezání lidského penisu, ale narozdíl od prvního dílu to bere s mnohem větším nadhledem, takže jsme se s kamarády královsky bavili. Sice jsme byli jediní, kdo se v sále smál, ale určitě ty parodické prvky nechápali ostatní v kině, než že bychom my měli nějaký zásadní problém:-) Vždyť co by jiného mohl být fotbal s lidskou hlavou než pokus o vtip. Stejně tak si myslím, že se Slováci nemusí cítit dotčeni ztvárněním jejich země, neboť se podle mě jedná o utahování si z americké omezenosti. Hudební repertoár vybral Roth z českých a slovenských luhů a hájů, kde nakombinoval lidovky s hip hopem, sice je to sympatický pokus, ale moc nevychází a hudba né vždy pasuje. Přesto dávám 2*, protože jsem se dlouho u filmu takhle nenasmál.(18.7.2007)

 • - Hororový sequel stál 10,2 milionu a během prvních třech dnů promítání (8. – 10. 6. 2007) přinesl distributorovi Lions Gate 8,2 mil. dolarů ze šesté příčky amerického žebříčku návštěvnosti. Celkový výdělek v USA se vyšplhal jen na 17,6 milionu, přičemž předcházející část utržila před rokem 47,3 mil. dolarů. (imro)

 • - Eli Roth zde použil písně Michala Davida, stejně jako v prvním Hostelu. (Bauer)

 • - Lions Gate má, mimochodem, pod palcem i další výnosnou hororovou sérii Saw, jejíž následující tři díly vydělaly více jak 400 milionů dolarů jen v kinech. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace