Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (464)

EdaS 

všechny recenze uživatele

Tentokrát jsem se nenudil. Eli Roth nejspíš přece jenom kámošením s Tarantinem pochytil pár informací o tom, jak se točí filmy, takže druhý Hostel má už něco jako atmosféru a závěr bych opatrně nazval působivým. Není to sice o nic menší sračka než jednička (příběh zůstává stejný, jen oběti jsou teď holky), ale svou hovadností spíš baví než prudí. Využití lidovek (byť českých) mi přišlo docela zajímavé a na Rotha nezvykle osobité. Ale hlavně je tu Milan Kňažko, který se pro roli ultradrsného zabijáka Saši asi narodil - na scénu s cikáňaty nezapomenete, za to ručím! P.S. Zhlédnuto z ripu pracovní DVD kopie, povalujícího se na internetu. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Nathan Barr: 1. Amid A Crowd Of Stars [6:33] ,2. Beautiful Skin [2:22] ,3. Train [1:45] ,4. Paxton Meets Sasha [2:09] ,5. Bidding War [2:44] ,6. Portrait [2:16] ,7. Montage [3:08] ,8. The Kiss [0:55] ,9. Stuart [2:26] ,10. Boat Ride [1:37] ,11. The Bath [3:39] ,12. Elevator [1:54] ,13. Escape [2:27] ,14. Todd [2:14] ,15. Turning Tables [3:57] ,16. Snip [1:16] ,17. Axelle [0:40], ()

Reklama

Tommy987 

všechny recenze uživatele

Ktorá to scéna mala zmeniť hororovú históriu? Nejak som ju asi nepochytil alebo zrovná tá chýbala na tom workprinte, čo som videl (o čom ale silne pochybujem). Celý film je minimálne rovnaká sračka ako jednotka, ale jednu hviezdu predsa len dostane za jeden pekný mord (ak to je "tá" scéna, no neviem neviem.. je to zaujímavé, ale už som videl aj lepšie, a to toho nemám až tak veľa napozerané ) a "cigánsky futbal". Každopádne, Eli je neschopný packal - tak scenáristický ako aj režisérsky. 1 / 10 ()

Le_Chuck 

všechny recenze uživatele

Neuveriteľne rozplzlá sračka, s prepálene dlhou a nudnou expozíciou plnou nezaujímavých a hlavne zbytočných osudov. To čo v jednotke ešte ako tak fungovalo (vďaka neznalosťi pozadia Hostelovského "biznisu"), je dvojke úmorným čakaním na avizovaný masaker. Dva krát indentická stavba jendoducho nemôže fungovať a to nemusím byť režisér, aby som to pochopil. Žial samotné slabučké finále len podtrhuje bezradnosť tohoto nakoniec prekvapivo sterilného pokračovania. To je podpásovka, ktorú som nečakal (a to som toho veľa nečakal) a Tarantino by si mal včas rozmyslieť, pod čo sa podpíše. 10% ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Pane Bože, jak já miluju tyhle sado-maso hrátky, při kterých se nevinným děvčátkům řežou hlavy za doprovodu české lidové Synečku, synečku, malované kvítí... Slováci by pro Američany honem rychle měli zavést vízovou povinnost nebo se nálepky "Zaručená lokalita pro filmový hnůj" už nikdy nezbaví. Jo a holky ať se příště ozvou mně, místo do hostelu bych je vzal třeba na čundr po našich hradech a zámcích. ()

Galerie (103)

Zajímavosti (12)

  • Natáčení probíhalo v barrandovských ateliérech, v Českém Krumlově (který stejně jako v prvním díle zastupuje Bratislavu), v Karlových Varech, v Českých Budějovicích, ale i na Slovensku. Na filmu spolupracovali i čeští kaskadéři. (Bauer)
  • Když během scény mučení řekne Stuart (Roger Bart): „ Já jsem Herkules“, je to odkaz na animovanou disneyovku Hercules (1997). Herec v ní nazpíval part mladého Herkula. (imro)

Související novinky

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)

Reklama

Reklama