• Radek99

Naprosto zbytečný film. Dneska už se pouhým zobrazováním perverzností neprorazí. Jediné, co na něm stojí za povšimnutí (a to ještě pouze z našeho lokálního pohledu), je ten mediální humbuk kolem něj, zviditelňující (alespoň nepatrně) Českou a Slovenskou republiku... (no a taky tam v komparzu hraje můj bratr)(7.7.2007)

• Frajer42

Myslím, ba dokonce jsem pevně přesvědčen, že minimálně jedna věc se od prvního dílu zcela změnila. Naprosto zde chybí jakýkoliv náznak napětí. Což je v hororu sakra cítit. O co tu běží už jsme měli možnost poznat v prvním hostelu, takže moment překvapení je zde, jako slovem ze slovníku spisovné eskymáčtiny. Pořád tam však nechybí nějaká ta laskominka, na kterých je vlastně celý film vybudován a snad taky proto se chystám hodnotit tak, jak se chystám hodnotit. Jsem rád, že ve filmu opět hrají idioti. Teoretická sestava a teoretická hlavně proto, že předpokládejme oproštění od dat narození i smrti v podobě Einstein, Newton a třeba ještě da Vinci by asi s vrahouny nebyla v tak dokonalé symbióze, jako to zvládnuly tři chytré američanky, které za svoji chytrost také patřičně zaplatily. Druhý Hostel však vidím, jako horší Hostel. Proto slabé 2*. Každopádně na ten třetí Hostel se rozhodně chystám.(22.12.2011)

• johnys

Na můj vkus moc krvavé a málo psychologické. Jedna hvězdička u mne je za výtečnýho Kňažka, druhá za pěkně nasvícený Český Krumlov, díky čemuž jsem tam udělal velmi pěkné fotografie. Potěšila i scéna na náměstí v Českých Budějovicích. Doufám, že americká produkce si přístě jižní Čechy (jednoznačně nejkrásnější kraj v ČR) zvolí pro kvalitnější dílo.(2.12.2007)

• AppleCore

Blbá zasraná úchylárna, vůbec nevim proč něco tak debilního vůbec točej, nejde tam o nic jinýho než zabít co nejvíc lidí a vyplancat co nejvíc filmovýho kečupu a ani mě to nepobavilo, závěrečná scéna s dětma co si kopou s lidskou hlavou, no to ani nemohli myslet vážně, v normálnim životě by s toho měly doživotní trauma.(3.12.2007)

Tentokrát jsem se nenudil. Eli Roth nejspíš přece jenom kámošením s Tarantinem pochytil pár informací o tom, jak se točí filmy, takže druhý Hostel má už něco jako atmosféru a závěr bych opatrně nazval působivým. Není to sice o nic menší sračka než jednička (příběh zůstává stejný, jen oběti jsou teď holky), ale svou hovadností spíš baví než prudí. Využití lidovek (byť českých) mi přišlo docela zajímavé a na Rotha nezvykle osobité. Ale hlavně je tu Milan Kňažko, který se pro roli ultradrsného zabijáka Saši asi narodil - na scénu s cikáňaty nezapomenete, za to ručím! P.S. Zhlédnuto z ripu pracovní DVD kopie, povalujícího se na internetu.(29.5.2007)

• - Jay Hernandez přinesl do filmu svou umělou mrtvolu, kterou Eli Roth již použil ve fiktivním traileru Thanksgiving, přiloženému k dvojici filmů Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze Auto zabiják a Planeta Teror. (imro)

• - Spolu s kameramanem Milanem Chadimou se režisér Eli Roth rozhodl při natáčení používat čočky ze 70. let. (Bauer)

• - Krátké cameo ve snímku si také střihl legendární režisér Ruggero Deodato, který má na kontě legendární řezničinu Cannibal Holocaust (1980). Ve filmu Hostel 2 si přízračně zahrál italského kanibala. (imro)