V rámci sérií výjimka, protože druhý díl je fakt lepší než ten první. Děj a zpracování o třídu lepší, Eli se vypracoval. Do toho fajn nápady, včetně nahaté slečny (SPOILER) grófky Bátoričky s kosou a poměrně neotřelý závěr. Líčení Slovenska je o trošku méně xenofobnější než v prvním díle, největší loseři a magoři jsou zde američani Stuart a Todd. Jednička byla slabší trojka, tohle je určitě tři a půl a za tu nahatou hraběnku s kosou to na tu čtverku hodit můžu :-) .(27.7.2010)

• Janek

Jedničku jsem neviděl a ani ji vidět nechci. Na toto jsem šel v rámci půlnočních filmů na festivalu a musím říct, že jsem neusnul. Své to splnilo a navíc si myslím, že film má dokonce (a říká se mi to těžko), celkem solidní herecké výkony (a tím myslím hlavně dva hlavní vrahy), to co tu předvedl seriálový Sentinel mě docela překvapilo a Rogera Barta je myslím pro takovéto filmy škoda, protože jde o opravdu velmi dobrého herce (velmi mě překvapil v Producentech, kde odehrál naprosto ďábelsky roli homosexuála). Občas jsem se dokonce přistihl, že jsem se upřímně zasmál. No ale to už jsem chválil moc - jinak je to prostě béčkový horor, který se chvílemi snaží o něco víc (viz dlouhá scéna se slovenskou písní "Synečku", kdy se hlavní protagonisti chystají na mord.), ale bohužel přes kvalitu této sekvence se sem tato scéna spíše nehodí, protože přece jenom jde o "Grindhouse", o pokleslý horor. Češi se musí smát, když jsou Vary znázorněny coby Rusko, nebo když je parta mladých cikánů v titulkách jako "chlapci se žvýkačkami". Nevím do jaké míry to myslíí Roth vážně, ale já si myslím, že si snad dělá prdel a proto dám 50%. Ovšem podruhé bych se na to už nepodíval.(7.7.2007)

• Pepinec

Pane Bože, jak já miluju tyhle sado-maso hrátky, při kterých se nevinným děvčátkům řežou hlavy za doprovodu české lidové Synečku, synečku, malované kvítí... Slováci by pro Američany honem rychle měli zavést vízovou povinnost nebo se nálepky "Zaručená lokalita pro filmový hnůj" už nikdy nezbaví. Jo a holky ať se příště ozvou mně, místo do hostelu bych je vzal třeba na čundr po našich hradech a zámcích.(5.1.2013)

• genetique

Znova sračka, ale smrdí menej ako prvý diel. Ale stále je to sračka, ktorá smrdí. Zlepšenie o päť percent. Byť na mieste amerických divákov, tak už v živote nerozmýšľam o návšteve Slovenska, čo je veľká škoda, že práve takáto reklama sa k nim dostane prostredníctvom filmu. Ako kompenzáciu by som povinne pustil po filme päťminútový dokument o 'krásach Slovenska'! :) Ale k filmu. Príbeh znova nemá čo ponúknuť. Je to len ďalší umelý námet, bez štipky originality, dialógy sú pod úrovňou detských konverzácií v materskej škôlke. To jedno zrnko originality sa dokotúľalo k posledným desiatim minútam, ktoré konečne začali vyzerať, ako horror, zvyšok filmu je len roztiahnutý začiatok rozprávky - veta 'kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami, za siedmimi dolami, v postkomunistickom Slovensku, kde žijú len rómovia, kanibali, nechutní zvrhlíci; oslavujú sa dožinky, ktoré pripomínajú americký halloween a na týchto oslavách sa tancuje v českých krojoch na české ľudové pesničky; býva sa v hoteloch, kde sú na izbách s päťdesiatročnými televízormi; všetci hovoria po anglicky'. Toť objektívny pohľad na súčasné Slovensko. Jediné, čo korešponduje so Slovenskom je BMW s poznávacou značkou BA. No a byť na Quentinovom mieste, strčím si hlavu do piesku, takáto reklama by mi bola urážkou. 20%.(24.5.2009)

Neuvěřitelné, po docela ubohé jedničče je zde dvojka, která je minimálně o 40% lepší než jednička. Samozřejmně, scénář je stejný jako v předchozím díle ale jednoznačně to má lepší dialogy a hlavně tedy je to mnohem svižnější a rozhodně to má tedy lepší atmosféru a to tak, že už od první minuty.Z hereckých výkonů mně velice překvapil Milan Kňažko, kterého znám pouze ze seriálu Ulice, a jeho výkon je skvělý a především je nuvěřitelně cool. Dále mně potěšili dva znamí herci ( s oběma jsme se mohli nedávno setkat v seriálu Zoufalé manželky ) Richard Burgi a Roger Bart, kteří v rolích zabijáku jsou velmi dobří. Krvavých scén je zde docela málo ale když už tam nějaké jsou, tak jsou docela dobře brutální a dobře natočeny. Jediné co mi tedy velmi vadilo, byli opět malí cikáni v dětském gangu, protože působí velmi směšně. Takže doufám, že Eli Roth brzy přijde s Hostelem 3, jelikož já ( pokud bude ) se na to dost těším!(24.6.2007)

• - Eli Roth zde použil písně Michala Davida, stejně jako v prvním Hostelu. (Bauer)

• - Natáčení probíhalo v barrandovských ateliérech, v Českém Krumlově, který stejně jako v prvním díle zastoupí Bratislavu, v Karlových Varech, v Českých Budějovicích, ale i na Slovensku. Na filmu tak spolupracovali i čeští kaskadéři. (Bauer)

• - Krátké cameo ve snímku si také střihl legendární režisér Ruggero Deodato, který má na kontě legendární řezničinu Cannibal Holocaust (1980). Ve filmu Hostel 2 si přízračně zahrál italského kanibala. (imro)