Neuvěřitelné, po docela ubohé jedničče je zde dvojka, která je minimálně o 40% lepší než jednička. Samozřejmně, scénář je stejný jako v předchozím díle ale jednoznačně to má lepší dialogy a hlavně tedy je to mnohem svižnější a rozhodně to má tedy lepší atmosféru a to tak, že už od první minuty.Z hereckých výkonů mně velice překvapil Milan Kňažko, kterého znám pouze ze seriálu Ulice, a jeho výkon je skvělý a především je nuvěřitelně cool. Dále mně potěšili dva znamí herci ( s oběma jsme se mohli nedávno setkat v seriálu Zoufalé manželky ) Richard Burgi a Roger Bart, kteří v rolích zabijáku jsou velmi dobří. Krvavých scén je zde docela málo ale když už tam nějaké jsou, tak jsou docela dobře brutální a dobře natočeny. Jediné co mi tedy velmi vadilo, byli opět malí cikáni v dětském gangu, protože působí velmi směšně. Takže doufám, že Eli Roth brzy přijde s Hostelem 3, jelikož já ( pokud bude ) se na to dost těším!(24.6.2007)

• Tommy987

Ktorá to scéna mala zmeniť hororovú históriu? Nejak som ju asi nepochytil alebo zrovná tá chýbala na tom workprinte, čo som videl (o čom ale silne pochybujem). Celý film je minimálne rovnaká sračka ako jednotka, ale jednu hviezdu predsa len dostane za jeden pekný mord (ak to je "tá" scéna, no neviem neviem.. je to zaujímavé, ale už som videl aj lepšie, a to toho nemám až tak veľa napozerané ) a "cigánsky futbal". Každopádne, Eli je neschopný packal - tak scenáristický ako aj režisérsky. 1 / 10(3.6.2007)

• Janek

Jedničku jsem neviděl a ani ji vidět nechci. Na toto jsem šel v rámci půlnočních filmů na festivalu a musím říct, že jsem neusnul. Své to splnilo a navíc si myslím, že film má dokonce (a říká se mi to těžko), celkem solidní herecké výkony (a tím myslím hlavně dva hlavní vrahy), to co tu předvedl seriálový Sentinel mě docela překvapilo a Rogera Barta je myslím pro takovéto filmy škoda, protože jde o opravdu velmi dobrého herce (velmi mě překvapil v Producentech, kde odehrál naprosto ďábelsky roli homosexuála). Občas jsem se dokonce přistihl, že jsem se upřímně zasmál. No ale to už jsem chválil moc - jinak je to prostě béčkový horor, který se chvílemi snaží o něco víc (viz dlouhá scéna se slovenskou písní "Synečku", kdy se hlavní protagonisti chystají na mord.), ale bohužel přes kvalitu této sekvence se sem tato scéna spíše nehodí, protože přece jenom jde o "Grindhouse", o pokleslý horor. Češi se musí smát, když jsou Vary znázorněny coby Rusko, nebo když je parta mladých cikánů v titulkách jako "chlapci se žvýkačkami". Nevím do jaké míry to myslíí Roth vážně, ale já si myslím, že si snad dělá prdel a proto dám 50%. Ovšem podruhé bych se na to už nepodíval.(7.7.2007)

• Pepinec

Pane Bože, jak já miluju tyhle sado-maso hrátky, při kterých se nevinným děvčátkům řežou hlavy za doprovodu české lidové Synečku, synečku, malované kvítí... Slováci by pro Američany honem rychle měli zavést vízovou povinnost nebo se nálepky "Zaručená lokalita pro filmový hnůj" už nikdy nezbaví. Jo a holky ať se příště ozvou mně, místo do hostelu bych je vzal třeba na čundr po našich hradech a zámcích.(5.1.2013)

„Roth dokázal stvoriť taký subžáner, ktorý nemá vo filme obdoby, v tom čo momentálne robí nemá nikto na ňho, v jeho réžii nenájdete špetku talentu.“ Pri prvom počine som bol ešte dosť trpezlivý ale čo je vlastne toto? Eli Roth dokázal spraviť ešte väčší vývar z prvého filmu než by sa dalo čakať, ľudové piesne skombinované z krvavými scénami sú fakt do smiechu, doslova hurónskeho. Herecké obsadenie je takmer z pohľadu diváka úplne neznáme a preto začnem osobou najznámejšou a tak v prvom rade spomeniem Milana Kňažka, ktorý sa tu ocitol v hollywoodskej životnej úlohe. Postavy vykreslenej do mafiánskeho bosa s kľudným pohľadom sledujúcim drsné prostredie vytvorené okolo jeho veľkej autority. Za tento skvostný výjav sprostredkovaný touto umelecky nadanou osobou by malo byť jednoznačné nejaké ocenenie minimálne Zlatá malina. Z hereckého pátosového prejavu všetkých postáv, stojí len za zmienku v celku sympatický zjav herečky Lauren German na ňu sa dá aspoň pozerať, len škoda že okolo jej osoby chodia neustále tak nechutný ľudia, až vás prechádza chuť pozerať sa na plátno a už len čakáte kedy táto ptákovina skončí. a čo je horšie na filme že ani sľúbené krvavé scény absentujú na 90min. je tam fakt strašne málo neviem na čom potom minuli 10milionov dolárov žeby na tie nové autíčka čo boli dosť často v zábere už nepotrebovali asi tie staré rachotiny, stále neviem čo na Rothovi vidí Tarantino čo mu chodí pred domom zametať chodník? ║Rozpočet $10,2miliónovTržby USA $17,609,452Tržby Celosvetovo $35,619,521Tržby za predaj DVD v USA $16,097,262 //počet predaných kusov 979,884║ konečne ľudia dostali rozum a nechali sa odradiť a tak film nezarobil ani polovičné sumy oproti prvej časty, dúfam že bude aj 3 aby sa bolo na čom v kine poriadne smiať /videl v kine: 5%/(29.12.2007)

• - Krátké cameo ve snímku si také střihl legendární režisér Ruggero Deodato, který má na kontě legendární řezničinu Cannibal Holocaust (1980). Ve filmu Hostel 2 si přízračně zahrál italského kanibala. (imro)

• - Když během scény mučení řekne Stuart (Roger Bart): „ Já jsem Herkules“, je to odkaz na animovanou disneyovku Hercules (r. Ron Clements a John Musker, 1997). Herec v něm zpíval party mladého Herkula. (imro)

• - Když budete dávat pozor, mezi odřezanými hlavami uvidíte tvář samotného režiséra Rotha a rozvněž i producenta snímku Quentina Tarantina. (imro)