Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jigsaw i jeho učednice Amanda jsou mrtví. Dva ostřílení agenti FBI, agent Strahm a agent Perez, uslyší o vraždě detektiva Kerryho a pomáhají detektivu Hoffmanovi vyřešit, co zůstalo z Jigsawovy poslední hry. Ale velitel útvaru rychlého nasazení Rigg byl sám zatažen do vražedné hry a má jen hodinu a půl na to, aby zvítězil nad řadou zvrácených a hrůzných nástrah a zachránil starého přítele i sebe před strašlivým koncem. (Filmbox)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (561)

novoten 

všechny recenze uživatele

Pokračujeme v krvejízdě aneb Věčný svit velmi poskvrněné mysli. Znovu se přidává na krvi, na řevu, na brutalitě a na počtu scén, kdy odvracím zrak. A poprvé mám pocit, že už je pomyslná hranice snesitelnosti překročena. Tématem je totiž tento díl až příliš podobný třetímu, Jigsaw už je mimo hru prakticky od dvojky a objevuje se pouze ve flashbacích (nutno uznat, že velmi povedených) a hlavní roli tak přebírají zaměnitelné vedlejší postavy, ke kterým jsem si za půldruhé hodiny cestu opravdu nenašel. Čestná výjimka patří vytrvalému agentu Strahmovi v sympatickém Pattersonově podání. Vidět ale jediné klady thrilleru v pár minutách a jedné postavě, to zavání budoucím průšvihem. Jinými slovy mám poprvé pocit, že další díl už vidět nechci. ()

imf 

všechny recenze uživatele

Vyšumělá série, která přežila svého dvorního záporáka a letí mimo koleje slušného chování, smyslu pro humor a především logiky. Pár nechutností sice zachraňuje čest (pitva, skalpování), ale sledovat devadesát minut nabušeného černocha, kterak se potácí skrz zaplivané hotely a "pomáhá" cizím lidem v porcování vlastních tělesných schránek, to bylo trochu moc i na mě. Vyhoďte zvuk, vyhoďte obraz, vyhoďte Bousmana a napumpujte do té série konečně trochu peněz. Pak se místo laciných šoků možná dočkáme férové filmařiny, která se odstěhovala s koncem prvního dílu. ()

Reklama

Pumiiix 

všechny recenze uživatele

Docela překvapení, trailery byly docela wtf? První ohlasy byly dost záporné, až jsem čekal brak, trojka mi přišla zatím neslabší. Uvítal jsem ve čtvrtém dílu hodně vysvětlení a doplnění všech nejasností předchozích dílu. Jediné co chybí jsou charismatičtí herci, nebo aspoň jeden, ale co vím na 100% že Odpad! to není ani náhodou...7/10* ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Oceňujem, že po väčšinu času je ten príbeh, ktorý sa simultánne odohráva na viacerých miestach i v rôznych časoch, prekvapivo koherentný, záverečná vysvetľovačka je už ale taký miš maš, že je to už vlastne paródia vlastného trópu. Videoklipový frenetický vizuál je už opozeraný a oproti predošlým trom dielom (aj z dôvodu zabitia asi všetkých hlavných postáv v predošlých troch filmoch) ide o citeľný zostup smerom k feelingu dobových direct-to-dvd filmov. A Luke z Gilmore Girls ako policajt v drsnom thrilleri je riadne vtipný miscast. ()

Hakha 

všechny recenze uživatele

Slabota, tato série se každým novým dílem propadá hlouběji a hlouběji. Opět nic nového, jen vaření vody předchozích dílů. Několik nechutných scén a opět mnoho vražd, které mě už nechávají chladným a nebaví mě. Čekal jsem aspoň zajímavý zvrat, ale ten se nekonal (ehm, teda konal, ale nebyl vůbec zajímavý...), mé hodnocení 1 hvězdička... ()

Galerie (45)

Zajímavosti (17)

  • Do kin byl film zasílán pod krycím názvem Angel Fish. (Elisebah)
  • Film bol zakázaný v Malajzii. (Paldiny)
  • Rigg (Lyriq Bent) má ve filmu zbraň Beretta 92FS ráže 9x19mm. (dc125)

Související novinky

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

14.01.2019

Studio New Line se rozhodlo oživit svoji brutální hororovou sérii Nezvratný osud, najalo přitom scenáristy posledních několika Saw Patricka Meltona a Marcuse Dunstana. Předchozích pět snímků… (více)

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš

08.10.2008

Chodící shnilotiny jsou pořád v kurzu. Máme pro vás tři projekty, které se zombíky jen hemží. Táta Romero chystá další mozkově-střevní hostinu, Woody Harrelson se musí probojovat skrz Zombieland a 28… (více)

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí

15.08.2008

Všechny hororové ikony jsou už rozebrané a buď už jsou jejich remaky na světě, nebo se velmi brzy objeví. Hollywood je však stále línější a línější vymýšlet něco nového, takže přišla řada i na ty… (více)

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (více)

Reklama

Reklama