• salahadin

Chudák Jack Sparrow, už tak to byla karikaturní postava a teď ještě tohle. Splácat dokupy tucet hitů onoho roku dělá Scary movie, to není žádné umění. Každej herec, kterej se zaprodal těmto dvěma darebákům, u mě klesl o 100%...takže kdo u mě neměl 100% hodnocení, je v mínusu. Jeden příklad za všechny, jejich "dvorní" herečka Carmen Electra měla u mě krásnou nulu (její "vnady" nikoho neopravňují ji obdivovat), takže jestli dobře počítám: 0 mínus 100 = krásných -100!(7.9.2008)

• predators

Nemůžu říct, že bych se ani jednou nezasmál, to ne. Ale není to takové to zasmání se od srdce. Spíš se jedná o tiky v koutcích rtů. Nevím jestli se někdy ještě podaří natočit dobrou parodii nebo jim dávno odzvonilo, ale Velkej biják tomu moc nepomohl. A pokud jste náhodou neviděli Letopisy Narnie, tak potom od tohoto ruce pryč:-)Jediné, co bych pochválil je zvuk v DTS, ale proč proboha u tohoto filmu???:-D20%(21.9.2007)

• HappySmile

Další z rodinky "___ Movie". Narozdíl od Scary Movie, což je opravdu zdařilá parodie na horory, tohle je jenom bezduchá slátanina nemající ani hlavu, ani patu a co je ještě důležitější - ani vtip. To, co mohla být zábavná podívaná, je spíše parodie na parodie. Snad jediný, co se tady dá pochválit, jsou plakáty a to je myslím u filmu dost smutný.(19.11.2008)

Chjo... je vidět že většina zdejšího osazenstva se jednoduše neumí bavit. Tohle není žádný superintelektuální film, ani žádný anglický suchý humor. Uznávám, je to strašně dementní film se stupidními vtipy - ale to znamená že se tomu nemůžu smát? Mě to bavilo od začátku do konce, většinu parodovaných filmů jsem viděl a tak mě jejich zparodování opravdu pobavilo. Těmhle filmům já prostě říkám zábava a myslete si o mě co chcete. Pokud máte rádi stupidní humor, vřele doporučuji. Pokud jste jeden ze zdejších rádobykritiků co se nedokážou zasmát nad ničím, ruce pryč. Výcvik ála Bradavice s "Eyes of the Tiger" na pozadí je nazapomenutelný./viděno na PC (DVDrip): 75% a 4*/(12.7.2010)

• Frajer42

Návod, jak udělat vtipnou komedii bez vtipů. Tvůrci naládovali kupu trapnosti do každé scénky, kam se naládovat dala. A pokud je té trapnosti v některém okamžiku opravdu hodně, tak se lze zasmát. Není to ten smích, že by vám to přišlo vtipné. Je to spíše smích, který vás nutí zamyslet se nad tím, zda je někdo opravdu tak blbý, že dovede vymyslet takovou kokotinu. 1*(10.9.2013)

• - Na místo natáčení (Newhall v Kalifornii) denně dojíždělo mezi jedním a dvěma sty komparzisty, kteří si během dvou týdnů natáčení bojových scén zahráli lesníky, lučištníky a vojáky. Povětšinou se potili v teplotách, které se blížily 45°C. (Amplifier)

• - Edward je jediná postava, jejíž jméno se liší od původního z Letopisů Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005). Původní jméno je Edmund, ne Edward. (HappySmile)

• - Když Bílá Čubka (Jennifer Coolidge) ukáže svůj bílý hrad ( v angličtině White Castle) Edward, kterého hraje Kal Penn řekne, že má pocit, že už tam někdy byl. Je to reference na film Zahulíme, uvidíme (2004), ve které Kal Penn taktéž hrál. (NormanBates)