• Hismael

Zatím nejhorší filmová parodie co sem kdy viděl. Třeba Scary movie se mi v podstatě líbil každý díl. Tohle je dvakrát horší než i ten nejhorší díl Scary movie. Když už vidíte jednu dobrou a vtipnou scénu, následuje 5 nevtipných špatných. Když třeba někdo v "bojové scéně" přijde o hlavu a v další scéně jí zas má na krku bez jakéhokoliv vysvětlení, je třeba počítat s tím, že tady už se nic moc neřeší. Časté nechutnosti jako zvracení nebo zoofilie je základní kámen humoru. (s tím se ale dalo počítat) Jednoduše a prostě, něco se povedlo a něco ne, problém je v tom, že to špatné naprosto převálcovalo to vtipné. Třeba MTV Cribs bylo dobré…… Chtěl bych tomu dát aspoň dvě hvězdy, ale bohužel nemůžu a to mám parodie docela rád.(1.6.2008)

• Frajer42

Návod, jak udělat vtipnou komedii bez vtipů. Tvůrci naládovali kupu trapnosti do každé scénky, kam se naládovat dala. A pokud je té trapnosti v některém okamžiku opravdu hodně, tak se lze zasmát. Není to ten smích, že by vám to přišlo vtipné. Je to spíše smích, který vás nutí zamyslet se nad tím, zda je někdo opravdu tak blbý, že dovede vymyslet takovou kokotinu. 1*(10.9.2013)

• Jenda

Bohužel film nevyužil možnosti parodovaných snímků, tak jak bych si já představoval, a i proto se nevyhl slaboučkým fázím, ve kterých se opět (bohužel) dostává na řadu hromada nechutností, jako třeba opakované zvracení na přihlížející lidi, mrtvá zvířata, narážky na zoofilii a homosexualitu a odevšad odkapávající sliz a humus. Neboť když nevíš coby, tak nech postavy zvracet. Já nevím, nedivil bych se, kdyby tento humor zabíral na slaboduché náctileté diváctvo v USA (a podle dementního pořadu "Show me the funny" i na americké dospělé), ale v Evropě se holt smějeme humorným věcem a ne zvracení. Na můj vkus již vzniká až přespříliš "parodií", které v mnoha ohledech zcela stejné.(7.9.2007)

• Dever

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Don't Speak (I Came to Make a Bang!) - Eagles of Death Metal ,2. Art of War - SWJ/Sizzle C ,3. Be More Robotic - E.K.U.K ,4. Eye of the Tiger - Survivor ,5. Kung Fu Fighting - Carl Douglas ,6. My Block - Cham Pain ,7. He's Willy - LeeTown ,8. The Focus - X5/Mr. Tang ,9. Pick It Up - LP/Jose Fuego ,10. Throw Your Cash Up - SWJ/Sizzle C ,11. Lazy Pirate Day - Zach Danzinger/Ali Dee/Chris Davis ,12. The Moment - X5 ,13. Fire Fight - E.K.U.K ,14. Bounce Dat Azz - Dorian Childs ,(13.5.2011)

Tak tohle je moje nejoblíbenější parodie. Říkejte si, co chcete, ale tohle je naprosto úžasná zábava. Film paroduje zejména Letopisy Narnie. Dále mě zaujaly parodie na Karlík a Továrna na čokoládu, Borat, Prci prci prcičky, Klik - Život na dálkové ovládání, Harry Potter a neopomenu také tým Michaela Schumachera (nejspíš) slavící se šampaňském. Bavil jsem se již od samého začátku, kdy každý ze čtveřice hlavních hrdinů si jakýmsi způsobem zajistili zlatý kupon, a tím se tedy zúčastnili Velkého Bijáku. Dále jsem padal smíchy při zahlédnutí Willyho Wonky. Po otevření skříně, kde se na Lucku vyvalí veškeré harampádí ze skříně, a kde také vyběhla jakási nahá žena, jsem byl doslova zavalený blahem. Ve skvělém tempu pokračovali i další scény (Turnus, Bílá čubka, kapitán Jack svalouš, Harry Potter a tak dále) a já byl nadšený čím dál více. A na konci při zastavení armády ovladačem, jsem žasnul. Perfektní nápad, miluju, když někdo takhle poskládá film. Prostě zábava, na kterou nezapomenu.(30.1.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles, v Santa Claritě a v Saugusu v Kalifornii a New Jersey. (rafix)

• - Skupina, která hraje na párty, je Eagles of Death Metal. (HappySmile)

• - Jayma Mays (Lucie) a Adam Campbell (Petr) se potkali na natáčení. Po natáčení se vzali v říjnu 2007. (NormanBates)