• Eddard

Čistě matematicky vzato - šance, že natočíte komedii s frekvencí vtipu (popkultutní parodie) něco kolem šesti až osmi pokusů za minutu a po hodinu a půl trvající stopáži se vám nejen ani jeden nepodaří, ale u drtivé většiny z nich diváka úspěšně naserete (stejně jako byste mu dejme tomu plivli mezi oči) je skutečně mizivá. To, že se to tomuhle týmu povedlo na výbornou nejen jednou (v případě Velkého bijáku), ale už poněkolikáté svědčí zřejmě o tom, že máme co dělat s geniální zločineckou, anarchistickou skupinou, jenž se skrz své díla snaží vymýt mozky (vyprázdnit útroby/ vyzmizíkovat víru v lidský vkus) co největší mase lidí. Já bych na tomto místě, po shlédnutí tohoto v jistém smyslu pozoruhodného díla, navzdory snahám oněch lidí rád vyjádřil svou víru v lidský vkus a tvořivost a vás, které tenhle film nadobro odradil od návštěv kina poprosil, abyste dali kinematografii ještě šanci. 0%(6.7.2008)

• sssssycak

Totální kravina, výplach mozku. To je tak stručná charakteristika. Největším mínusem je, že si tvůrci vzali na paškál až příliš mnoho filmů. Parodie některých filmů byly dokonalé (Narnie, Piráti z Karibiku, Harry Potter, Karlík a továrna na čokoládu) , na druhou stranu něktéré se hrubě nepovedly (James Bond, Hadi v letadle, Šifra mistra Leonarda). Příště zvolit menší množství filmu a soustředit se jen na ně. Ono totiž někdy méně je více.(11.8.2010)

• Frajer42

Návod, jak udělat vtipnou komedii bez vtipů. Tvůrci naládovali kupu trapnosti do každé scénky, kam se naládovat dala. A pokud je té trapnosti v některém okamžiku opravdu hodně, tak se lze zasmát. Není to ten smích, že by vám to přišlo vtipné. Je to spíše smích, který vás nutí zamyslet se nad tím, zda je někdo opravdu tak blbý, že dovede vymyslet takovou kokotinu. 1*(10.9.2013)

• Jenda

Bohužel film nevyužil možnosti parodovaných snímků, tak jak bych si já představoval, a i proto se nevyhl slaboučkým fázím, ve kterých se opět (bohužel) dostává na řadu hromada nechutností, jako třeba opakované zvracení na přihlížející lidi, mrtvá zvířata, narážky na zoofilii a homosexualitu a odevšad odkapávající sliz a humus. Neboť když nevíš coby, tak nech postavy zvracet. Já nevím, nedivil bych se, kdyby tento humor zabíral na slaboduché náctileté diváctvo v USA (a podle dementního pořadu "Show me the funny" i na americké dospělé), ale v Evropě se holt smějeme humorným věcem a ne zvracení. Na můj vkus již vzniká až přespříliš "parodií", které v mnoha ohledech zcela stejné.(7.9.2007)

• ajuska

Na začátku je ještě několik okamžiků k pousmání, také některé narážky na celebrity nejsou špatné, ale postupně nastává propad do naprosté trapnosti a zoufalé nevtipnosti. Na chatrný a šíleně vykonstruovaný příběh jsou tu násilím nalepeny nefunkční scény kopírující různé filmy, některé postavy jsou k nevydržení (příšerný faun) a bohužel nechybí ani obvyklé nechutné atributy (zvratky, ochlupení apod.).(23.6.2007)

• - Na pohybech těla a obličeje bobra pracovalo najednou pět loutkářů. (Amplifier)

• - Poslední film, ve kterém si zahrál Roscoe Lee Browne. (HappySmile)

• - Snímek se umístil na 5. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (Zodd)