Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Hitman_47

Tenhle film se nedá moc hatovat, ale je to stále dost slabé. Dějově je to až moc blbé, a dance offů tu taky zrovna moc není, a když už tu nějaky je, tak není zase tak kulervoucí. Tedy až na ten poslední, který se odehrává v dešti a je i velice zajímavě nasnímany ... jo a taky hlavní aktérka je strrrrrrašná kočka ! ()

Falko

Nedavno som videl trojku, ktora pribehovo sice nic noveho nepriniesla podobne ako aj dvojka, ale pacila sa mi o trosku viac. Neviem cim to je, zrejme asi len tym tancom, preco ma tieto filmy bavia. Moderna hip hopova hudba spojena s breakdancom a roznymi dalsimi tanecnymi kreaciami je pre mna zaujimavo zmiesana a aj natocena (hlavne v tom dazdi) a nenudil som sa pri tom. Preto ak nemate radi tento tanec, vyhnite sa tomuto filmu velkym oblukom, nema zmysel s nim stracat cas... 10.12.2010 _______ Briana Evigan (Andie) +++ Robert Hoffman - (Chase) +++ Adam G. Sevani - (Moose) +++ Cassie Ventura - (Sophie) +++ Danielle Polanco - (Missy) +++ Christopher Scott - (Hair) +++ Produkcia: Anne Fletcher, Adam Shankman +++ Hudba: Aaron Zigman +++ ()

castor

Po 101 viděná story, která je ale viditelně lepší než její předchůdkyně. Občas se tu něco pronese, aby se tomu dalo říkat film, ale jinak je to jen překvapivě odosobněná, i když (co se tance týče) vynalézavá, „hollywoodsky" přesládlá limonáda. Za delší komentář mi to nestojí.. ()

viperblade

Čekal jsem blbost nad blbosti, ale dočkal jsem se celkem svěžího tanečního filmu. Škoda některé zbytečně šablonovitosti filmu (bezpečně uhodnete, co se za chvíli stane). Ke konci jsem se rozhodoval mezi 2 a 3 hvězdičkami. Tak jsem říkal, že by ten poslední tanec měla být bomba, abych to nějak vytáhl k těm 3. A byla to, (to se fakt musí nechat), paráda. Sice si dneska, (den po zkouknutí filmu), většinu tanců co tam byli, nepamatuju, ale ten závěrečný si pamatuju přesně. Takže takový pěkný průměr. ()

Rogue

Napsat tak vylízané dialogy muselo dát práci, najít tak protivné hlavní hrdiny taky, ale i přesto se obávám, že vynaloženou energii neocením. K tomu hip hop a kšiltovky a mně se dělá zle. Celý film je jak need for speed bez aut... jděte a vyhrávejte pouliční turnaje, pche. Na druhou stranu alespoň závěrečná desetiminutovka byla dobrá. ()

freddy

Nemohu říci, že by mě film dokázal nějak hodně zaujmout, ale to beru trochu jako svou chybu, měl jsem se asi před zhlédnutím filmu podrobněji seznámit s popisem děje. Já jsem tedy očekával, že to bude o tancování, ale nečekal jsem, že tou hudbou, na kterou se zde tančí, bude hip hop, ke kterému mám velmi silnou averzi. Ale naštěstí film není jen o tanci, a ty pasáže, v nichž se netančí a nehraje hip hop byly docela zajímavé a koukatelné. Zkrátka tohle je film o tom, jak jedna holka konečně dokázala najít ty správné kamarády, tu správnou partu, a zřejmě i svou velkou životní lásku. Jako film to tedy není špatné, ale na můj vkus to bylo jaksi o ničem, prostě takový film, který si jen pozvolna plyne a který nepřináší nic nového či zajímavého, jediné, co zde může zaujmout je právě ten hip hop a tanec na tuto hudbu, ale pokud tento životní styl a tuto hudbu nemám jako divák rád, tak bohužel nemohu film považovat za jakkoliv vydařený. Zkrátka to vidím jako průměr, který nenadchl, ale ani nezklamal, dalo se to bez jakýchkoliv problémů dokoukat a to je asi to nejdůležitější. Herecký ansámbl byl potom hodně sympatický a i díky hercům to tedy bylo o něco málo stravitelnější. Jak už jsem napsal, je to z mého pohledu průměrný filma jako takovému mu tedy uděluji tři hvězdy. ()

Spooner

První díl tohoto tanečního výplachu byla taková milá jednohubka, která byla sice malinko naivní a hloupá, ale neurazila a taneční kreace byly fajn. To samý se dá říct i o dílu druhém. Příběh je akorát ještě víc hloupější a naivnější a tancuje se tady každou druhou minutu. Což je v tomto případě jedině dobře, protože choreografie je fakt vymakaná a rádoby herci tak budou mít míň času na pokusy o hraní. Oni totiž fakt hrát neuměj, takže když tam na chvilku skákne i Channing Tattum(kterýho jsem v prvním díle docela nemusel), tak to vypadá jako by přišel herec s velkým charizmatem (a to vážně nepřišel). Naštěstí si to na nic nehraje a opravdu to chce jen dobře pobavit a ukázat nám vymakaný choreografie. A to se určitě povedlo, takže je to zase ta milá jednohubka, jako posledně. ()

Davies182

Při závěrečném, totálně cool tanečku mi konečně docvaklo, proč se mi Step Up 2 the Streets tak líbí. Ale nejen tento díl - proč se mi i včera líbila kinonávštěva třetího dílu... Asi to bude trochu úsměvné prohlášení, ale má to něco do sebe: tohle je Matrix pro ženy! A teď přichází ta důležitá podpůrná věta, a totiž, že i mnohým ženám se může líbit (a líbila!) ona neskutečná akční jízda nového tisícitelí. Nechce se mi to nijak obšírněji rozvádět, to bych o tom musel napsat slohovku. Jen dodám, že mě zatraceně baví sledovat mladé lidi při TAK úžasné choreografii a doufám, že bude mít Step Up minimálně tolik pokračování, jako třeba Saw. P.S. Co mě sere, tak jak by to byl úžasnej film bez toho debilního klišé a prkenných herců. Dirty Dancing reloaded, bitches! ()

Mahalik

" Kubo! Normálně jsem byla v kině na filmu, kterej nemá vobdoby.. - Na kterym, prosim tě? - Na Let's Dance 2!! -Fakt?? (v duchu mi ale zní, ty vole...). Jasně, že očekávat odpověď typu: Fontána, to byla... nebo něco v podobném stylu, byla docela dost mimo hrábě, ale být filmem života snímek, kde všichni zúčastnění o sebe zakopávají a zjišťují, že země je asi fakt kulatá, je prostě divný. Ale co naplat__ Na scéně máme holku "tančím ráda, tančím vkusně", kterou vykopli z crew, protože chtěla nosit baletní sukýnku a piškoty. Mrzí jí to a proto chce vytvořit crew svojí a lepší. Potkává kluka "když spadnu obličejem k zemi, kšilt se mi zaboří do asfaltu a je nepoškozený" jenž se jí ujme a vytvoří z ní tanečnici do deště a větrného počasí. Všechno klape, až na Andienu poručnici, která nejen-že pořád opakuje větu: "Jsi matce podobná víc, než tušís.." ale hlavně nechápe, že dveře mají kliku a nechává dokořán všechno, co jde otevřít. Na scéně se ještě objeví černý žárlivec, který předvede taneční číslo, kterým se akorát ztrapní a odchází na stranu poražených a ztrapněných__ Mám svým způsobem hip-hop rád. Jenže se ještě nenašel režisér, který by mu udělal maximální poklonu k zemi. Všechno se akorát točí okolo nemožných zápletek o lásce, a tanec+ hudba jsou odtaženy do zákulisí a to je pak problém. Naštěstí ti tanečnící jsou vážně šikovní (nemohou za to, že scénář je pitomej) a svými výstupy pozvedají film na vyšší úroveň. Tzn. 1*. Ta druhá je za fakt, že jsem si po konci filmu zapnul vlastní hip-hop a tančil (osobní poznámka: pro příště si zatáhni závěs, pako!) ()

Divočák

S přehledem a nadhledem natočený film s úžasnou taneční choreografií. Odložte mozek stranou a nechte ho do vás napumpovat to jediné, kvůli čemu snad vznikl - bezstarostnou zábavu a bandu modelů a modelek vlnících se v těch nejvymakanějších tanečních kreacích, jaké vůbec můžete na multimediálních záznamových nosičích v dnešní době najít. ()

lesumir

Našlehanější hollywoodskou pohádku pro dospívající chlapce a převážně dívky jsem ještě neviděl. Sice je to taky největší přehlídka filmových klišé, ale whatever :-) Místní hodnocení z toho taky vyplývá, ale tady by měl člověk zaměřit svojí pozornost na taneční kreace než na scénář. Poslouchat hudbu než zaostřovat na „brilantní režii“, která se zajisté nekoná. Sledovat spíš nasvícení kamery, než její záběry. Lidi, Shawshank ani Kmotr nevznikají každým dnem, jsou i oddechový filmy, při kterých se máte bavit jako je třeba Step Up 2, který ve všem předčil první díl. Nečekal jsem to, ale hodinu a půl dlouhý videoklip, i přesto si to dovolím nazvat filmem, mě neskutečně bavil a nestačil jsem se ani na minutku nudit i přesto, že za prvé, hip hop zdaleka neposlouchám a raději bych zvolil Raye Charlese než takového 50 Centa. Za druhé, nejsem příznivcem hudebních filmů a za třetí, se mi první díl nelíbil. Ano, všem nám bylo známo jak asi Step Up 2 the Streets skončí, byla jasná velká závěrečná scéna, při které všichni oněmí. Tohle přesně přišlo a co si budeme nalhávat, taneční kreace par excellanc, oslnivé efekty a výborně vybraná muzika, takové Get Low od Floridy aspiruje na písničku roku. Jsem rád, že jsem to viděl a i když to má jen 57%, stačilo to vydělat neskutečné peníze, protože každá mladá kočka na to šla do kina… ()

Jamal

Nevím proč, ale příběh mě tak trochu okouzlil. Trošku netradičně vizuálně nezajímavá dvojice, kterou si kvůli tomu o to více oblíbíte. Hlavně Andie si tak trošku zamilujete kvůli jejím trablům a pak s ní prožíváte pohádku s pár vroubkama až do finálního street dance v dešti - jaký konec by byl romantičtější? A Blake Collins jako ředitěl a star baletu byl podle mě nejuvěřitelnější herec ve filmu. Mimochodem už hrál hlavní roli v Labutím jezeru, takže tady náhodou nebyl. O zábavu se staral především Moose, a nejkrásnější slečna ve filmu byla Cassie Ventura jako Sophie.... Choreografii dělal můj jmenovec Jamal Sims a strhující hudbu se postaral AARON ZIGMAN, který se posaral jak o předchozí díl, tak i na hitech John Q, Most do země Terabithia nebo Alpha Dog. Podle mě nejen pro fanoušky tance. ()

kingik

Tak tohle se nedalo. Mami pomoc. Uff...Ten film je příšerný, ale fakt jsem čekal hodně, ale tohle ne. Briana Evigan v tílku, sexy, ok, Channing Tatum hrál chvíli, ok, pak byl jejím partnerem Robert Hoffman, to si snad dělali prdel. a pak ten kudrnatej idiot, co mě tak neskonale iritoval ve trojce.On hrál tady zase a zase tančil!!! Za ten "duchaplný" výraz v obličeji bych ho uškrtil a lámal v kole. Proč, za co mě trestáš a bičuješ, Ježíši Nazaretský? Maminko, ty to vidíš. Taneční kreace, že bych je odtančil i já a ještě bych byl lepší. Interiéry tam zůstaly a byly použity z jedničky. O ději se rozepisovat nemíním. Byl abnormálně dementní, ale fakt neskutečně. Jako hrát tam Matěj z Ulice, tak to vyjde nastejno. Chudák Briana Evigan byla to jediné, na co se dalo koukat. Měl jsem to na BluRay, které skončilo v koši. Nemíním se na takovou mega ultra píčovinu dívat někdy v budoucnu. Mně z toho fakt praskne péro. Ještě jeden takový film a mám kolibříky v koulích. To jako ten film neviděli, než ho pustili k lidem? Ale zabít diváky, to se jim povedlo náramně. Tedy mě...Nebudu hodnotit Evigan, ale film, a ten nestál za nic. 40% ()

Aknah

Po všech těch dramatech jsem se rozhodla sáhnout po něčem odlehčenějším a mojí volbou bylo zrovna Let´s dance 2, jedničku jsem viděla a byla sem zvědavá na dvojku. Navíc jsem příznivcem tance a obdivuju ho v jakýkoli formě.... Myslim si, že to co sem chtěla, jsem získala - bylo tu dostatek tance, hudby, jiskření mezi těma dvěma, ale hlavně teda ten tanec... hrozně ráda se dívám na ty choreografie... bylo tu kapánek dojetí a to mi stačilo. A i když příběh je tu vlastně minimální, tak mi byla hlavní herečka velmi sympatická a celkově to bylo fajn pokoukáníčko. Já sem se zabavila a závěrečný tanec, jako vždy super - navíc v dešti, rozhodně přidává na efektivnosti. Sice není úplně reálné porazit ty nejlepší, ale za to jde o vytoužený cíl, no ne? A já můžu jen tiše závidět nad těma kouskama, co předváděj, protože tohle vážně nikdy umět nebudu. No a samozřejmě polibek a adios. ()

Tsuki

První díl byl "klasičtější", tenhle je naopak akčnější, streetovější... což je v podstatě plus, protože jak taneční čísla, tak i hudba mi přišla o trošku lepší. Na druhou stranu to ale nic jiného nenabízí. Když bych si odmyslela ta taneční čísla, tak tam v podstatě nic zajímavého není, a to bohužel ani v nejmenším. Ale je mi jasné, že u tohoto druhu filmu člověk ani nic víc než dobré taneční scény čekat nemůže, takže to znamená, že jsem ani nic jiného nečekala. Finální taneční číslo jsem si užila a efekt s deštěm byl povedený :) Sice jsem se neubránila myšlence "kde takové vymakané číslo tak rychle vzali, když se na ten taneční souboj dostali tak náhle?" ale co už. U podobných filmů nejspíš nemá smysl nad něčím podobným vůbec přemýšlet. ~(3,3)~ ()

teutates

Pokusím sa definovať tento počin --T.R.A.P.A.S-- Ja chápem, že ide o tanečný film, avšak Lets Dance II.? nejak mi uniklo nejaké to "street dance"... * za doslová pár scén, pretože ani tie tance a hudba nie su až tak nabušené. Scenár je úbohý a celkový dojem je nudný. Ide o zbytočný snímok, ktorý vôbec nemusel byť. Osobne som "toto" videl v kine a musím uznať, že záverečný tanec ma prekvapil a potešil, ale inak 98 minút mi pripadalo ako večnosť... 1*,viac určite nie... 2/10 ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe