Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

Flopik

Hostel 1 a 2 mám celkom rád 1 by som zaradil k tým lepším hororom tohto typu.No 3 , zmena prostredia sa mi nepáčila.Nebola tam už tá atmosféra toho zapadákova.Ďalej to zabíjanie mi prišlo strašne odflláknuté.No ale boli tam super zvraty ktoré by som nepovedal.Koniec celkom ušiel 2* a 40%. ()

IvcaSammet

Všechno to, co jsem chválila na druhém díle se ve třetím naprosto vytratilo ... S Hostelem to zas až tak moc společného opravdu nemá, takže já osobně bych to asi 'Part 3' nenazývala, ale pokud člověk přivře oči a sleduje film jako takový, nemůže si na nic stěžovat. Velmi zapletený konec se sice začíná rovnat typickým americkým filmům, ale pokud jde zrovna o tento film, nevadí mi to. Každopádně si myslím, že i konec mohl být trošku krvavější, záběr na lampu postříkanou krví si opravdu moc nepomohl ... I přes to, že s prvními dvěma díly nemá skoro nic společného se mi film opravdu líbil. ()

Cartmof odpad!

Nevěřil jsem tomu, ale může to být ještě horší. 3/4 filmu se vůbec nic neděje a zbytek jsou špatně udělané vraždy. Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl. ()

johnymdoe

Zapomeňte na první dva příšerné díly! Trojku točí Spiegel,neodehrává se to na "Slovensku" a hrají v ní dokonce i opravdoví herci. To vše co bylo na prvních dvou dílech blbé až trapné tady zmizelo a zůstala hlavně ta řezničina i s pár docela fajn zvraty a druhá půlka je prostě lahůdkový gore s exploation scénama. Nebojím se říct "Stojí to za to!" :)) ()

Snake.Charmer

Změna prostředí atmosféře rozhodně nepřidala, nižší budget je taky znát - dost velká část násilí se odehraje mimo záběr a divákovi je předhozen až výsledek. A to je ve filmu, který si na tomto primárně zakládá, podstatný nedostatek. Nápad s „Hrou pro diváky“ není vůbec špatný, bohužel se jen tak naťukne a jeho potenciál zůstává celkem nevyužitý. A co přičíst třetímu Hostelu k dobru? Snad to, že místy dokáže diváka překvapit a není úplně předvídatelný, jak to dost často u filmů podobného ražení bývá. A taky občas nechtěně pobaví… P.S. Ty QR kódy jsou dneska fakt úplně všude :) ()

Aurus

Jednoznačně nejlepší díl celé Hostel série. Hostel jednička byl čistý nadprůměr, dvojka už byla docela kvalitní hororový film ale trojka je už skoro perfektní. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, vraždy jsou docela brutální, a kamera filmu je výborná. Sice tento díl má asi nejmíň brutální vraždy ale je to nejlepší z celé této série. Za mě 8/10. Velké překvapení za mě. ()

Rockerman

Samozřejmě, že je to zase takové bezduché a stupidní. Hlavně ty kecy byly pro mne hororovější, než ta řezničina. Přece jen se ale "trojka" trochu liší od svých předchůdkyň. Pár nápadů v detailech tu je. Zvrhlost je tady ještě o stupeň výše. Mučí se na pódiu a v hledišti sedí další členové speciálních "lovců" s vytetovaným psem. Ti si mohou vsadit na to, jak bude mučená oběť reagovat, či kolika šípy bude třeba, než mučený zemře. Také závěr je, aspoň pro někoho, překvapivý. Takže je to sice stále totéž, ale já jsem docela spokojen. Dostal jsem to, co jsem čekal. ()

Heroine

Jedna věc mi na Hostelu vadí, a velice logicky to samozřejmě je neustálá přemíra polonahých i nahých lidí. Celkově nemám ráda, když se horor jako žánr sám o sobě, zaměňuje nebo kombinuje s vulgaritou a erotikou. Radši nechat některá témata oddělená. Ale přesto se mi celkově třetí díl líbil. Určitě víc než druhý, ale popravdě, má to s předchozími díly jen velice málo společného. Není to zas až takový "nářez", míněno doslova. Nikde žádné přesekané achilovky, pomalé vypichování očí, nebo odsekávání genitálií zahradními nůžkami. Ale zato je to poměrně silný emocionální nářez, s poměrně překvapivou pointou. Moje sympatie si okamžitě získal ukrajinský tvrďák, který neměl zas tak moc společného s dějem, nicméně sloužil k obohacení té neskutečné situace, kterou film sleduje. K tomu je Hostel z jistého mravokárného hlediska velice poučný: kdo má hnusný kecy na svojí manželku, dopadne ze všech nejhůř, kdo je věrný snoubence, dopadne nejlíp, kdo zradí kámoše, stihne ho trest, kdo mučí lidi, skončí sám bolestivou smrtí, a podobně. Takže kromě zcela úchylné zábavy slouží Hostel III i jako mravokárná pohádka pro dospělé :-) ()

HDeer

Sľubovaná hrôza nedopadla, z vražedných praktík sa stalo divadlo, Slovensko už nikoho nezaujíma (jediná zmienka o Európe bola pri predstavení Ukrajinca) a sladká snúbenka sa na konci zmenila v bezcitnú suku, ktorej nevadí, že jej partner práve seká človeka. Je to veľká škoda, ako sa dá plytvať potenciálom. Ani v jednom z dielov nedokázali poriadne natočiť príbeh o únosoch ľudí a následnom vraždení. Možno by už bolo na čase s týmto divadlom skoncovať. ()

GOREGASM odpad!

Když je hlava unavená a tělo vyšťavené obvykle si pouštím podobné hororové slátaniny, které se buď točí pro obdobně fyzicky zbědované existence, nebo v horším případě pro psychicky narušené jedince, kteří nepohrdnou jakýmkoliv flákem masa. Moucha nemoucha, tumor netumor. V tomto případě je těch much na tumoru nespočet... a pijavic jakbysmet. 5% P.S. Ale pokud máte rádi gagbally, jděte do toho ;-) ()

Junys

Lepší jak předchozí dva díly a hlavně lepší příběh. Ale stejně se pro mě série Hostel nestala nějak oblíbenou, spíše zabití času. Za mě 3* 55% ()

helloween93

Trojka je jen další vykrádačka prvního dílu. Atmosféra z prvního Hostéu je fuč a zbývá jen příběh plný hororových klišé a předvídatelného děje. * ()

septic odpad!

po shlednutí trojky měním hodnocení jedničky z odpadu na 4 hvezdy. Myslel jsem si, ze prvni dil je vynikajici odpad, ale po srovnani s timto to byl vlastne dobry film ()

domirovec

Tak hele, abychom si dobře rozuměli, Hostel III v podstatě vůbec není žádný hostel, nýbrž nějaká velká budova, v minulosti možná nějaká továrna, kde si vysedávají bohatí šulibrci a mučí nevinné spoluobčany. A nebo lidi, kteří se tentokrát nepřijeli pokochat krásou Česko-Slovenských ulic, nýbrž ulic v Las Vegas, kde má každý jedinec neonová světla až v prdeli. No a teď k filmu. Popravdě řečeno, čekal jsem poměrně zbytečné pokračování, přece jenom druhý díl byl lehce propojen s tím prvním, avšak byl jsem mile, přemile překvapen. Samotné vraždy byly fajn a konec trochu, i přesto, že jsem už trošku očekával nějaké typické úžasné a nečekané vyvrcholení, také překvapil. Ve finále to není nic extrémně speciálního, to vůbec. Film je v některých částech trochu nelogický či nedomyšlený, ale i tak docela pobavil. 3/5 ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem