Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiální text distributora)

martin1990

Jedna hviezdička za tu masérku a indianku,inač to bola nuda,i ked musim priznať že to nebolo horšie ako disaster movie a podobne hovadiny... ()

Ondrew odpad!

Zial, kedze som konal neuvazene, z coho vyplyva, ze moje masochisticke ja si nedalo povedat, a tym padom som tento "film" videl, mam v zasade aspon jednu alternativu (ba priam poslanie), co teraz urobit... Musim varovat kohokolvek dalsieho pred nerozvaznostou, ktorej vysledkom moze byt jedine totalne zhnusenie nad filmovym odpadom toho najhrubsieho zrna. Fakt, nepozerajte to. Aj keby ste sa maximalne zozierali nudou, radsej si zahrajte s priatelmi gulicky, ale sr@cke s nazvom "Stan Helsing" sa vyhnite ooobrovskym oblukom. Nepozerajte to, ani keby vam za to niekto chcel zaplatit. Verte mi -- za zbytocnu psychicku ujmu to vazne nestoji. 0%. ()

RedBoryyys odpad!

Ani krásný holky,ani Leslie Nielsen nepomhly tomu,abych nedal lepší hodnocení,prostě katastrofa,nominoval bych to osobně na nejhorší film,zlatý japonský Reigo,to jsem se aspoň zasmál !!! ()

prezyvka

Úplná kravina, ale je to paródia a našli sa tam nejaké chvíľky, ktoré celkom stáli za to. Podľa mňa je už dnes veľmi náročné natočiť dobrú paródiu, myslím, že Leslie Nielsen v Bláznivej strele a Charlie Sheen v Horúcich strelách nastavili laťku príliš vysoko, a myslím, že to len tak ľahko nikto neprekoná ... :) ()

Kontryhelka

Mně se líbil ten herec,co hrál Stan Helsinga. Opět ulítlá parodie, sem tam nějaká ta vtipná hláška a dobrý situace. Já se zasmála a pobavila. ()

PeteBuck

Váhal som medzi 1 a 2 hviezdičkami. Ak by si druhá polovica udržala akú-takú úroveň ako prvá polovica, ta utrúsim možno aj tri, ale žiaľ počet slabých až trápnych vtipov prevažuje nad priemernými vtipmi. Priemerné sú také, kde mi šklbne kútikom úst dohora. Dobré a skvelé vtipy tu neboli. Leslie Nielsen v ženských šatách, to som nepochopil. Zato tie dve roštenky boli naozaj pekné a dobre sa na ne pozeralo.  Inak naozaj slabota. ()

PavHer odpad!

Všechny slabší parodie posledních let jsou oproti tomuto braku skvostná díla! O to víc zamrzí, že se tohohle účastnila i legenda žánru Leslie Nielsen. ()

Bieseger

Jelikož to nebylo tak odpadní a nechutné jako Distaster Movie, Date Movie a Superhrdina s tisíckrát omílanými záchodovými vtipy, musím tomuto snímku dát trošku lepší hodnocení. Rozhodně se u něho nebudete popadat za břicho a 70% filmu si budete v duchu říkat, ale ne, už zase to samé! Ale jelikož to zpracování celkem ušlo a pár vtipů tam bylo, tak ze staré lásky k parodiím dávám 3 hvězdičky. ()

PetrGadi odpad!

Nejen, že to nebylo vtipné, ale ani jsem nepochopil, co tvůrci mysleli, že tam má být vtipné. Scary Movie je špatná parodie, ale je o dvě třídy výš. Skřekot je hodně špatná parodie, ale je o třídu výš. ()

fabregas1

U tohohle filmu se musíte pořádně zhulit aby vás bavil.Takže než si to pustíte, tak si ubalte a vyhulte pořádného jointa. ()

TThom odpad!

Snažil som sa ale do konca sa to dopozerať proste nedalo. Človek by si povedal, že už po nezaujímavom Scary movie 3 už žiadny podobný blud svetlo sveta neuzrie. Ale nie, kdeže a rovno ďalšie 3. Nepodarilo sa mi ani len pousmiať, nie to zasmiať sa a v polovici som zaspal. To hovori samo za seba. ()

Kletus

Je to nudná blbost. Parodie neskládají poctu hororovejm ikonám, ale nekonečně je zesměšňujou. Vtipů a popkulturních odkazů je tam jak šafránu. Hlavní čtveřice je přinejmenšim kýčovitá a zápletka chabá a okoukaná. Ale na odpad to prostě není. ()

Eisenmann odpad!

Bohužel, tohle opravdu, opravdu není vtipné, je to spíše trapné, jediným očekáváným světlým bodem měl být Leslie Nielsen, jeho role byla možná to nejhumornější z celého filmu, ovšem dokresleno otřesným dabingem a zbytkem hereckých výkonů, přišel i tento potencionálně jediný dobrý herecký výkon na zmar. Celkově se jedná o propadák a naprosto ztracený čas. Nedělejte tutéž chybu jako já, nestojí to za shlédnutí. ()

ian.draco

Film i humor je celkem primitivní, ale smát se u toho lze a to i opakovaně. Takto nízké hodnocení je pro mne celkem překvapení. Škoda, že před koncem dojde scénaristům dech úplně. A tak nebýt velmi slabého konce udělil bych i 4 hvězdy, takhle musím jednu ubrat. A jestli to není poznat, tak komentář jsem napsal hned po zhlédnutí ;). ()

leonskennedy

Příjemná blbinka parodující snad všechny možné horory,k tomu pěkný holky a Leslie Nielsen,i když Freddy Kruger a Chucky vypadají spíš hodně směšně než by se na hororové ikony slušelo!A zlikvidování hlavních padouchů slabé. ()