Reklama

Reklama

VOD (1)

Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (161)

Bieseger 

všechny recenze uživatele

Jelikož to nebylo tak odpadní a nechutné jako Distaster Movie, Date Movie a Superhrdina s tisíckrát omílanými záchodovými vtipy, musím tomuto snímku dát trošku lepší hodnocení. Rozhodně se u něho nebudete popadat za břicho a 70% filmu si budete v duchu říkat, ale ne, už zase to samé! Ale jelikož to zpracování celkem ušlo a pár vtipů tam bylo, tak ze staré lásky k parodiím dávám 3 hvězdičky. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Hola hej máme tu další hororovou parodii, která se po vzoru Scary Movie snaží parodovat několik známých filmů. Tedy zde to nefunguje až tak doslovně, protože tvůrci si převážně vypůjčili pouze několik postav (např. Chucky, Jason, Freddy, Michael, Pinhead, Leatherface a jiní…) a udělali z nich doslovně totální kretény. Jakožto velký fanda některých zmiňovaných jsem byl sice dost znechucen, ale podobné stupidity je občas potřeba překousnout. Tedy pokud to stojí za to. Tady to ovšem moc nefungovalo a popravdě celý snímek na mě působil hodně trapně. Tvůrci nás doslova zasypali spoustou laciných situací, kterým se můžou smát zřejmě jen narušení jedinci, ale na jejich obranu musím říct, že jsem se zde dočkal i několika zajímavých momentek. Žádná z nich mě však již nikdy v životě nepřinutí si tohle „veledílo“ pustit znovu, ale zároveň zajistily, že tomu nedám odpadní hodnocení. Sranda není na škodu, ale všeho někdy moc škodí. Úvodní scénka na hajzlíku či Drákulovy nevěstky určitě stojí za zvýšenou pozornost, ale všemu nasadilo korunu otřesné hitlerovské karaoke a zubožení Leslie Nielsena. Alespoň ve stáří by mohl mít dost důstojnosti a vyhýbat se podobným sračkám (rolím). Vím prachy jsou potřeba, zvláště když nás vláda oškubává- kde se dá, ale trocha sebeúcty neuškodí. No ta bloncka byla vážně kus... ()

Reklama

bakeero 

všechny recenze uživatele

"Ne Van. Stan." Kdyby mi bylo 13 a bylo to před 10 lety tak by mě to možná i trochu bavilo. Respektive by mě bavilo koukání na Pocahontas Revival a zdravotní sestřičku. Dneska už se polonahý krasotinky vyskytujou na netu v počtu větším než obrovském, takže mi trochu uniká účel vzniku tohoto filmu, protože vtipný to rozhodně není a navíc je to k smrti nudný. ()

prezyvka 

všechny recenze uživatele

Úplná kravina, ale je to paródia a našli sa tam nejaké chvíľky, ktoré celkom stáli za to. Podľa mňa je už dnes veľmi náročné natočiť dobrú paródiu, myslím, že Leslie Nielsen v Bláznivej strele a Charlie Sheen v Horúcich strelách nastavili laťku príliš vysoko, a myslím, že to len tak ľahko nikto neprekoná ... :) ()

Tunri odpad!

všechny recenze uživatele

Asi tak tři vteřiny jsem uvažovala nad jednou hvězdičkou kvůli těm jedněm kozám a Nielsenovi, ale nakonec ne no. To bylo opravdu hodně špatný, přístě si ke snídani pustím něco osvědčeného, hlavně už neexperimentovat s filmy s hodnocením 32%. Já bych svým soukromým hodnocením dala tak 15%. Pořád jsem čekala na nějakej kult, nějakou scénu, která to celé rozsekne, nějaké vyvrcholení. Ale nic nepřišlo, vtipe vylez, samozřejmě, že od parodie nečekám super pointu, ale scénář by měl být natolik humorný, aby byl vůbec důvod takový film točit. Zde to bylo slabé konstantně od začátku do konce. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama