Stan Helsing je smolař, toužící se stát zpěvákem, pracuje však v půjčovně videokazet. O halloweenu dostane za úkol doručit kazetu na maškarní večírek. Do dodávky naloží své přátele, Teddyho v kostýmu supermana, Miu převlečenou za sexy roztleskávačku a ex-přítelkyní Nadine která jde za indiánku. Do cesty se jim však připlete šestice legendárních hororových padouchů. Freddy Krueger, Michael Myers, panenka Chucky, Leatherface, Jasona Voorheese a Pinhead, se spojí v této bláznivé parodii na nejúspěšnější horory všech dob. (oficiální text distributora)

Campbell

Nu což já se občas i bavil. Je pravda že film je děsně blbej a většinou spíše nevtipnej. Ale prostě jsem nedokázal vypnout. Pěkně to odsralo pár masek vrahů, jako třeba Chucky který vypadal spíše jak Z Vymýtače Ďábla. Jen škoda že film nebyl jak začátek, ten si myslím byl výbornej. pár odkazů na jiný filmy bohužel film jako celek nezachrání, ale i tak, já to klidně přiznám já se bavil. ()

B!shop

Jasne, je to demence tezkyho kalibru, hlavni ctyrka ve slozeni tlustej cernoch prevlecenej za supermana, naprosto vymastena devka, pipina prevlecena za indianku a hlavni bouchac Helsing vypadajici z nich sice nejnormalnejs, ale stejne desny hovado, se vydavaj dorucit pornace do mestecka plnyho hororovejch legend. Ani bych nerek, ze to je parodie nebo pocta zanru, tohle je regulerni urazka znamejch hororovejch ikon, takze Leatherface ma vysavac misto motorovky, panenka Chucky je zjizvenej harant vystrkujici prdel, Freddie ma mimo nozu na rukavici i kartacek, rtenku a dalsi voloviny a samozrejme dojde i na utirani se na zachode, Michael Myers vypada jak cinan, Pinhead ma v hlave zabodany sipky a injekce a samozrejme nechybi maskot podobnejch sracka komedii Leslie Nielsen, tentokrat jako tlusta zenska, do toho sem tam nejaky kozy nebo nechutarna. Proste demence tezkyho kalibru, kde se vsichni chovaj jak naprosty hovada, atmosfera miziva, natoceny nic moc. Jenze to je ten typ filmu, kterej je tak super dementni, ze se mu clovek proste musi smat a obcas sem se nesmal jen tomu filmu, ale i naky ty scene, protoze sem tam se precejen neco vtipnyho podari. ()

D.Moore

Úplná žumpa to není, ale moc neschází. Stan Helsing je z 95% neskutečně trapný film, který by si rád utahoval z hororů s nejznámějšími vrahouny (Freddy, Mike, Pinehead, Leatherface a spol.) v hlavních rolích. Moc mu to ale nejde. Nejvtipnější momenty má na svědomí Leslie Nielsen, ale ani on není nijak třeskutě fórovitý (spíš je člověk rád za to, že ho vidí), pak se tu najde pár dalších momentek jako Freddyho multifunkční rukavice, karaoke a s přivřenýma očima i závěrečná scéna. Stan Helsing je lepší než Scary Movie (první dva), ale třeba na takového Suprhrdinu (když zůstaneme u parodií z poslední doby) nemá. ()

SNCIS

Kozatá bárbína v kostýmu skautky, černej tlusťoch v kostýmu supermana, polonahá indiánka a Van Helsing. Tahle banda si to rozdá s Michaelem Myersem, Freddym Kruegerem, Jasonem Voorheesem, Pinheadem či s Chuckym. Je to parodie na legendární horory. Dříve jsem tyhle praštěný parodie miloval a pokaždé jsem se u nich nachechtal. V dnešní době mi to přijde jako film pro puberťáky, který si získává diváky pomocí nahoty a oplzlých vtípků. Jelikož už mi není -náct, tak jsem se moc nebavil. - 30%. ()

kingik

Stan Helsing (Steve Howey) maká ve videopůjčovně a jede se svými třemi přáteli (Diora Baird, Desi Lydic a Kenan Thompson) na Halloween, ale kvůli porno "dívídíčkám" pro šéfovu mámu si musí kus cesty zajet a ocitne se v podivném městečku ve kterém ho všichni považují kvůli nápadné podobě za zabijáka monster Van Helsinga a navíc obyvatele sužují známé hororové postavy jako jsou Pinhead, Freddy Krueger, Mike Myers, Chucky a další a je třeba s těmito monstry zatočit, utkat se s nimi v písničkové soutěži karaoke a tak zbavit městečko monster jednou provždy. A je to legrace pro každého hororového fanouška, protože jsou tu desítky solidně zvládnutých parodistických odkazů na známé filmy jako je Psycho, Poslední dům nalevo, Drácula a jeho nadržené sestry, Noční můry, Pátky 13 a já nevím co ještě a navíc to díky vhodně zvoleným herečkám ( jednoznačně vévodí Diora Baird se svými nepřehlídnutelnými přednostmi) ve všech rolích působí dost sexy a už se stalo tradicí, že v žádné parodii nesmí chybět Leslie Nielsen a tentokrát opravdu vystupuje v šílené kreaci "babochlapa". Režisér Bo Zenga prokázal nečekaně zjevný talent a tuhle parodii natočil za pár babek (nízký rozpočet je znát především na maskách) jen pro hororové fanoušky a zajímalo by mě jak by asi vypadal skutečný horor od něj kdyby se ho v v budoucnu rozhodl natočit. Možná tohle nebyla parodie v pravém slova smyslu, ale bavilo mě to. ()