Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Testament

Masakr. Jedním, krátkým slovem, prostě masakr. Viděl jsem všechny díly, tak jsem si poslední, nebo spíš "poslední" nemohl nechat ujít. Co dodat? Pasti jsou už na hranici snesitelnosti a nutí diváka chvílemi odvracet zrak. Děj připomíná třetí díl, kdy jedna z hlavních postav prochází cestou, po které se setkává se svými známými, ke krerým měla vztah a musí je zachránit. Jak jednotlivé "zachraňovací" akce dopadnou je dopředu jasné, až tvůrce podezírám, že už je to jen banda úchylů, co si lebedí, když vidí lidi trpět. A to velkolepé finále? No, prozradím jen tolik, že děj se prováže s prvním dílem a z detektiva Hoffmana se chvílemi stává něco jako "Ctihodný občan" s Butlerem. Všechno ví, všechno zná a nikdo ho nedokáže dostat. K plusům filmu jednoznačně patří kratší stopáž a zkrátka i to, že film pěkně odsýpá. Proto to "vysoké" hodnocení. ()

Wicky

Závěrečný díl série mě rozhodně nezklamal..Pasti jsou zase o něco lepší než v předchozích dílech..65% ()

Sajuska1991

Na Sawu se mi líbí to, jak v každém díle "naváže" na něco nového a postupně se dozvídáme víc a víc z minulosti. Ano, Saw měl rozhodně i slabší díly, ale tenhle není jeden z nich. Tenhle závěr série byl pro mě hvězdičkou, v 3D to mělo šťávu a záběry perfektní :-) Chester Bennington mi to hodně zpříjemnil, i když jen na chvíli :-) a konec byl luxusnííí ! Přesto dávám jen 3*, protože 7 dílů systematickýho vraždění je fakt víc než dost ... ()

BlackTom

Slušný rozbeh s dobrým námetom, dokonca aj Hoffman mi už nie je až tak proti srsti a vynikajúci Sean Patrick Flanery boduje na plnej čiare. Pasce sú zas "trochu mimo", nebavia, ale zato Saw 3D ponúka niektoré odpovede na nezodpovedané otázky z dvojky, trojky, ba čo viac, aj z jednotky! A záver filmu ma príjemne šokol, tak ako už dávno nie, ale aj otvoril nové a nové otázky. Už znova nemám jasno, koľko mal Jigsaw vlastne pomocníkov... Silné ***. ()

Ragdoll

Pro mě, jelikož jsem očekával totální katastrofu, šlo o velké a vcelku příjemné překvapení a závěrečný díl série získává bronzovou medaili v oblíbenosti, poražen prvním a druhým. I když hodnotím dvěma hvězdami, stejně jako filmy čtyři až šest, tenhle se k hřejivému průměru přiblížil téměř na dosah. Hodně mě potěšil návrat Caryho Elwese alias doktora Gordona, bez kterého to jednoduše nebylo ono a protože jsem ještě před vypuštěním Saw 3D narážel na různá videa vyrobená fanoušky, logicky dokazující, že jeho postava nezemřela, jak si kdekdo myslel, s jeho přítomností jsem nanejvýš počítal. Podle všeho se v minulých dílech neobjevil jen z důvodu nedostatku peněz, které mu studio platilo. Mohl bych opět psát, jaká byla všechna úmrtí opět zbytečná, vlastně jen sloužila jako nepříliš důležité vycpávky, aby snímek mohl mít přijatelnou dobu trvání, hodinu a půl. To dělat nehodlám, tu skutečnost už jsem přijal a naučil jsem se nedbat tolik na příběhu, o kterém se předem vědělo, že zářivý zrovna nebude. S finálními minutami mé nadšení rostlo, až bylo zajímavým, ale ne nečekaným koncem požehnáno a díkybohu uzavřelo jednu dlouhou cestu, kterou se už někdo, s alespoň trochou inteligence a cti, nepokusí otevřít. ()

jondoe

Tak dufam, ze sme sa konecne dockali poslednej casti. Od tretieho dielu je tato seria zbytocne natahovana scenaristami, ktory dokazu popustit svoje pudy au za hranicu ludskeho chapania a samozrejme aj logiky. Jednodtka bola a stale je vynikajuca a originalna a ostatne casti len tazia z jej uspechu a celkovo ju znehodnocuju. Som rad ze sa seria Saw konci. Aj ked clovek nikdy nevie ... ()

KoRner

Televízna časť a kvôli 3D tu nie sú poriadne tmavé scény na budovanie napätia a scenár tiež ktosi vymyslel na poslednú chvíľu. Iba nachádzame nových a nových vrahov, ktorí robia pasce na tých starých... Uááááh! ()

Han22

Po několikahodinovém studiu předchozích dílů, postav a flashbacků na wikipedii jsem si po letech troufl nasledovat poslední díl série. A je to paráda. Série se vzepjala ke krvavé hostině strhujícím tempu. Jako předkrm si dáme partičku skinů a jeden milostný trojúhelník. Jako hlavní chod je šmejd, který předstírá, že přežil hru a teď musí zkusit v sérii testů zachránit své nejbližší v pořádně krvavých a nechutných hrách. No a vedlejší chod je o nic míň brutálnější tvoří Hoffman, který se rozhodl spálit všechny mosty a zlikvidovat všechny, kdo by mu mohli jít po krku. Vyvraždění policejní stanice či masakr zásahovky je úžasný, stejně jako jeho pomsta za předchozí díl. A nakonec i on dostává co si zaslouží. Zkrátka lepší zakončení si série přát nemohla... teda teď koukám, že má být po 7 letech další díl... proboha o čem? ()

MareT.

Holt, kdo viděl předešlé díly, tady ho nic nepřekvapí. Což je vlastně škoda, protože si mohli schovat něco extra na ten "poslední" díl (po skončení filmu snad nikdo nebude věřit, že je to poslední). Krev stříká trošku více (3D), celkově je to krvavější než předešlé díly, ale dějová linie je až nechutně stejná, ohraná, okoukaná....Zavěrečný šok je prostě šok a je jen na vás, jestli se na tvůrce naštvete, že to přehnali nebo jim budete děkovat, že vás dostali. Já se asi řadím k té první skupině, ale i přesto to neovlivnilo u hodnocení. Kdo měl tu trpělivost doteď a viděl všechny díly, tak zklamaný nebude. ()

Nons3nse

"Make your choise" Siedmi a posledný diel "skladačkového vraha" dopadol skvele.Keď som sa dopočul,že bude SAW VII a ešte k tomu v 3D, bol som radosťou bez seba.Pasce v tomto pokračovaní už také skvelé neboli,ale to až také podstatné nieje.Podstatné bolo že film mal skvelý príbeh ktorý opäť prezrádzal udalosti ,ktoré v predošlých dieloch chýbali. Určite nie som sám , komu príde táto séria najlepšia, pretože sa zapísala do Guinnessovej knihe rekordov ako najúspešnejšia séria hororových filmov všetkých čias.3D efekty boli taktiež vynikajúce.Mal som pocit , akoby som stal jednou z obetí JigSawa.Taktiež nesmel chýbať prepracovaný koniec na ktorý sme boli zvyknutý z predošlých dielom,a ktorý ma opäť prekvapil a zarazil do sedačky,a celý príbeh obrátil naruby Tí ,ktorý nevideli predošlých 6 dielov,ani Vám neodporúčam ísť na posledný diel.Ale tí čo ich videli , im to naopak odporúčam. Saw 3D je určite skvelé zakončenie série,a ja som z kina odchádzal z nadšením na tvári,a len tak na tento kino-zážitok nezabudnem. Game Over ! / videl v kine 3D verziu / ()

pavlikv

Vcelku dobré zakončení této série. 60% Viděl v kině 3D verzi. Rozpočet $20miliónů II Tržby USA $45,710,178 II Tržby celosvětově $122,510,178 ()

Holina

Revoluce se nekoná. Nejprve co jsem o Saw 7 (chcete-li 3D - vskutku debilní označení, hojně používané v poslední době) slyšel. Údajně by to měl být definitivně poslední díl série, což je patrné už ze závěru filmu. Saw 7 měla být také úplně jiná než ostatní díly. Všechno to jsou jen bláboly, série nekončí, maximálně tak některé postavy, a sedmička je stejná jako kterákoliv předchozí epizoda, ovšem jistý pokrok tu je. Mám pro sérii slabost a tak jsem shovívavý. Masakry jsou tu vizuálně propracovanější, což je zřejmě důsledek právě onoho 3D, děj se skutečně stáčí k začátkům a přestává se plácat kolem otřesného Costase. A nakonec je to celé tak nějak záživnější, než třeba trojka, čtyřka, pětka. Váhám mezi 3***a 4****, ale dneska mám rozdavačnou. ()

MaaaR@

Zklamání. Ačkoli uznávám, že série Saw není nic extra, u mě patří k těm nejoblíbenějším. Tenhle díl ale postrádá všechno to, pro co jsem si Saw oblíbil. Po důmyslných pastech ani památka, myšlenka "napravení", ač zvrácená, taky zmizela, šance přežít je téměř nulová. Stala se z toho nezajímavá, obyčejná vyvražďovačka. Ale aspoň jsem pochopil absenci klasické hlášky "Let the game begin". Tohle už žádná hra nebyla. ()

pipapaja

Poslední ze série vyvražďovaček která měla skončit ještě solidním třetím dílem. Ano zde se tuším už počtvrté vaří z vody a nepomuže tomu ani objevení postav a míst z prvního dílu ani ne moc efektní odhalení všech tajemství. Ano saw 1-3 jsou pro mě zajímavá trilogie zbytek spláchnout do WC. ()

Junglista

Po Saw maratonu, kdy hodnocení oscilovalo od pěti * (pouze jednička) až po dvě, mě konec dost zklamal. Pastičky už se okoukaly a i když byly některý hodně výživný, wow efekt už se prostě nemoh dostavit. Tu druhou hvězdu dávám díky konci, kterej mě docela překvapil, jinak se ale jedná o nejslabší díl celý série. ()

Paity

Saw 3D bych zařadil vedle dalších nepotřebných záležitostí, které ale strašně nutně "musely být" 3D. Ovšem opak je pravdou. Kdyby to nevzniklo, kdyby to nebylo, vůbec nic by se nestalo. Ale tak je to se spoustou filmů. ()

AdamesWWE

[7/10] Už sa nezamýšlam a nepozstavujem nad mytológiou deja a nad tým ako nízko sa táto séria znížila, ale zakončenie série touto častou mi prišlo celkom fajn. Ale samozrejme že tu už nieje nič extra prekvapivé, ale zase sa mi celkom páči námet filmu, je tu veľa zabíjania, krv, brutalita, dobré nápady pri zabitiach, menšie zvraty vo flashbackoch. Celkom dobrý horor, aj ked´ si už túto časť radšej neporovnávam s ostatnými, hlavne už nie po dejovej stránke lebo 4,5,6 a aj tento 7 film je už zbytočne naťahovaný, kľudne mohla série skončiť po smrti Jigsawa v tretej časti, nasledujúce dve časti boli skôr priemernejšie horory ktoré síce pobavia, potom sa do toho pustil Kevin Greutert a celkom dobre to spracoval, dá sa v tom vyznať, šiesti diel je dobrý a tento siedmy ešte lepší. I ked´ tú štvrtú hviezdu dávam skôr z toho že mám rád túto série, za skvelý herecký casting a neuveriteľne gradujúci soundtrack, ale sama o sebe je siedma pílka dosť dobrý horor. ()

beba789

Jak by řekl Vlastík Plamínek: " Já tě nechci takhle, Já tě chci jinak!". Jako finále sedmidílné série slabé a neuspokojivé. 35%. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D