Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

halberdier

Na to, že se jedná o sedmý díl série to nebylo špatné. Pasti byly opět promyšlené a gore se nešetřilo. Nicméně jsem čekal přece jen trochu víc, když se mělo jednat o definitivně poslední díl. A závěrečná pointa mě nenadchla. Suma sumarum celá série měla skončit po prvních dvou dílech (po vynikající jedničce a dobré dvojce). ()

wray

tak sa z toho stal pekny serial... saw 30 neurazi, ale ani nejak extra nezaujme. proste vsetko to co bolo v predoslych castiach akurat (vraj) v 3d (u mna len 2d...) oplati sa pozriet? tak urcite... saw to je u mna uz takym synonymom oddychoveho horroru (oddychoveho preto, lebo v "normalnom" horrore je stale to napatie z toho ze divak nevie co je hlavne zlo, kto umre, ako umre, ako to skonci... v saw je vsetko jasne - par nedolezitych postav bude brutalne rozomletych v zaujimavych strojoch.) ()

JoshuaMach

Stejně jako již pár předešlých dílů je tento film založen na brutalitě, co nejvíce drsných a krvavých efektů. Děj silně postrádá pointu a ten závěr celé série je opravdu trapný. Paradoxně, tohle všechno mi v tomto filmu přijde komické, že se u něj více pobavím než znechutím. ()

Necrolock

Viděno jako první film na nové 3D televizi. Docela fajn, až na to že to nedává smysl a nemá to smysluplný konec. Prostě SAW. ()

pokormar

Je to pořád ta stará, známá "hra o přežití"?? Hned v začátku jsem si říkala, zda se jedná o hloupý vtip nebo opravdu realné dílo režiséra.. Návaznost a propojenost na starší díly mi přijde dost naivní a až násilně napojena. Je to zkrátka už moc.. a to platí i o krvy a technicky jinak vybavených strojů. Doteď nechápu, že jsem film dokoukala.. ale nedalo mi to a stále jsem tomu dávala naději.. Bohužel. ()

RomanBond007

Tretí najlepší film v tejto série. Producent dodržal slovo a vysvetlil všetko, čo bolo zamlčané a nedostalo sa mu veľa miesta. V 3D prevedení som to síce nevidel, ale bol by to skvelý zážitok. Začiatok super (dvaja chalani, rozhodnutí po dlhom váhaní dať falošnej priateľke ,,kopačky´´), dej skvelý, fajn 3D efekty. 80%!!! ()

Tomko87

Chvala bodu posledná časť ....Ako sa poznám, zakríknem to . Inak vcelku dobré zakončenie nekonečného seriálu. ()

exlax

Dějově je to bomba, scénář je ok, ale všechny ty obrovský nedokonalosti (růžová krev; "mrtvoly", co jsou na první pohled figuríny; barvy; celkový zpracování filmu...), to všechno film o dost sráží, ale je to velká škoda. Nemusíte mi připomínat, že půlka těch problémů bylo kvůli 3D - mohli aspoň ty barvy ve 2D změnit. Nevím, jak je to pro ně lehký nebo těžký, ale vím, že dělat film pro 3D je zbytečná blbost. Zlatej Bousman, skákal bych radostí, kdyby režíroval osmičku, aby sérii navrátil všechno, co jí od pětky chybělo. ()

notozjano

Škoda, na producentem slibované rozuzlení jsem se těšil a nebýt Costase a nádherné Betsy, bylo by to silně o ničem. Začátek ve vitríně se vůbec nepovedl, celkově mě zůčastnění přišly poněkud debilní a závěr mi příjde dost odfláknutý. To je co do režie. Co se týče scénáře, dalo se z toho vyždímat mnohem víc. ()

Lijem odpad!

Jsem jeden z těch, kterým může špatný konec zkazit celý film. Tohle je příklad. I přes veškeré stupidity, které v tomto díle byly a milion věcí, na které bych si stěžoval bylo tohle na 3*. Finální twist to, ale posílá na dno celé série a (v mém případě) do hlubin zapomnění. ()

DJMaroko

Krve a brutality přibylo a pastičky vypadaly skvěle. To je ale vše. U některých pastí se hlavní aktéři chovali úplně nesmyslně a řešení se asi nabízelo určitě více než přistoupit na danou hru. Korunu tomu nasadili policajti co se na závěr nechali postřílet jako slepice a finální zavěšení se na háky.  Vaří z vody a celý děj tak nějak plave ...trpící a policajti přecházejí na druhou stranu. Smrtící prostory a pasti jsou čím dále větší a za jejich výrobu by se nemuseli stydět ani ve Vítkovicích. Realitu zde již nehledejte. ()

david141474

No tak tohle bylo hodně solidní, dokonce o něco solidnější než předchozí díly. Co se týče krve, tak tý tady bylo dost. Co se týče upálení, tak to tady bylo taky, ano myslím to vážně upálení. Tenhle díl je jak už jsem říkal lepší než všechny předchozí díly, hlavně finálním zvratem a sympatické hlavní postavy a jeho manželky. Bylo zde trhání zubů, skrytý klíč v břichu nebo vypíchnutí očí. Je to dost nechutný, ale bylo to udělaný opravdu uvěřitelně a dobře. Tenhle díl se jmenuje Saw 3D místo Saw 7. Čím to asi bude?🤔 Možná tím, že v době kdy tenhle film vyšel bylo 3D opravdu populární. No a ten konec byl taky opravdu solidní a hlavně ten zvrat na konci. Na chvilku sem byl zapleten i Kramer, jak jinak že jo? 8,5/10 Zatím nejlepší a nejsolidnější díl! ()

Lilith03

Wow, jeden z nejlepších saw filmů. Ani si nepamatuji, že byl tak dobrý. Největší palec nahoru jde za zápletku a pasti/hry. První je má nejoblíbenější, jsem ráda, když jsou hry spravedlivé a soudí se zde opravdu ti, kteří něco provedli, což vždy bohužel v že hto filmech nebylo. Palec nahoru i za potrestání za rasismus, mohlo to možná i mnoha divákům dát brouka do hlavy, že tohle je špatné. Zápletka se lhářem za mě skvělá, mrzelo mě jak to dopadlo s jeho přítelkyní, která v tom byla nevinně, jak říkám, nelíbí se mi, když zde zemře někdo, kdo nic neudělal. Samotný konec byl brilantní, celkové rozuzlení bylo zajímavé, nečekané a ve stylu jigsawa! ()

Dombzila

Velkolepé finále původní dějové linky série Saw. Máme tu nově detektiva Gibsona (Chad Donella), ale vrací se i známe tváře jako třeba Jill (Betsy Russell) a dokonce i doctor Gordon (Cary Elwes) z prvního dílu. Pasti jsou opět skvělé a je jich hodně. To přispívá vysokému kill countu. Zápletka je velmi dobrá a od ostatních dílů poměrně odlišitelná. Určitě potěší cameo Chestera Benningtona, které se povedlo. Samotný uzavřený konec společně se zvratem je skvělý a řekl bych i uspokojivý. Kdybych měl něco vytknout, tak to bude gore, který je oproti ostatním dílům slabší. Krev je moc světlá a vnitřnosti moc důvěryhodně nevypadají. To ovšem neničí tohle povedené ukončení série Saw, které skvěle uzavírá všechny dějové linky. 70% ()

Jason13

Co k tomu říct? Smutně špatný zakončení jinak nadstandardní série (joo kéž by aspoň zakončení).. Pasti v celku ok, gore ucházející, herci hrozní, závěrečná pointa debilní!! Škoda ()

F2003F

Ooooo tak oživit Dr. Gordona, už len to nám tejto sérii chýbalo. Hlavne, že v jednotke mu skoro zajebal na konci dvere do hlavy. Ach už konečne dúfam, že sa naozaj séria a HRA SKONČILA. Počkať, nie, veď to má ešte ďalších milion vzniknutých a nadchádzajúcich sequelov :O ()

Majoslav11

Vydarený diel do tejto skládačky a po niekoľkých filmových tragédiách tu máme aspoň priemer. Zase totálny logický výplach, ale dobre. Predlhá dejová línia pokračuje aj tu, no a zdá sa, že bude pokračovať aj po skončení týchto udalostí. Achjo. Konečne ale niekoho napadlo spraviť to inak a chválim myšlienku s trestaním podvodníkov, pretože vďaka tomu ten film myšlienku znova mal. Veľmi pekné torture porn i gore efekty, dovolím si povedať, že toto je zatiaľ najbrutálnejšia časť zo všetkých. A jedna z najlepších častí celej série. Za dve a pol *, zaokrúhľujem na tri. ()

Kimble

Ledviny rules aneb jak se uzdravit ve 30 minutách stopáže! Poslední Saw je zároveň poslední kapkou mojí trpělivosti. Stěžovat si na recyklaci stále stejného námětu je trochu zavádějící, jelikož i repetetivní schéma se dá podat záživně pokud se jej ujmou schopní filmaři (budiž návodem Nezvratný osud 3). Problémem Saw je, že lisem prošlo už tolikrát bez jakékoliv invence, že se z původního konceptu vytratilo vše, co dělalo sérii zajímavou. Sedmý díl Saw toho nasliboval hodně a jako zakončení selhává téměř ve všech ohledech, neboť chybí přidaná hodnota, která by opodstatnila a alespoň částečně ospravedlnila nepříliš kvalitní scénáře předešlých dílů. Co je možné na snímku vypíchnout je snad jen berlička třetí dimenze, se kterou se tvůrci úspěšně popasovali. Co se dá vytknout by vydalo na knihu delší než Vojna a mír. Logické kiksy (viz začátek), nulová atmosféra, silně neoriginální scény, jež si jsou podobné jako vejce vejci, přehrávající herci, samoučelné stáčení malinovky, směšný závěr a kvantum dalšího. Celkově je Saw film na který se dá koukat, chvílemi možná i bavit, ale většinou nudit nad zhovadilostí jednotlivých úkolů, které někdy působí vytrženě z kontextu, tudíž den po filmu si divák pamatuje již jen střípky typu zázračně se uzdravující ledviny či detektiva Hoffmama alias hrdloboda. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D