REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

fifty30 odpad!

neda sa to inak hodnotit než odpad , hororova atmosfera tam nie je žiadna , je velky rozdiel medzi hororom a krvakom, dalsi zbytocny film , normalne lutujem cas straveny pozeranim tohoto filmu ()

radek.896

Tak takhle podělat vydařenou sérii, to jsem fakt nečekal. Vůbec to není o normální kameře, jak někteří zmiňují. Je to o tom, že je hudba špatná, prvních 20 minut probíhá nudná svatba a pak tam naběhnou zombíci, kteří dějí moc nepomůžou. Vůbec mě to nebavilo a s atmosferou s prvních dvou dílů se to nedá absolutně srovnat. U předchozích dvou dílů jsem byl natěšený a úplně jsem hltal děj a očekával, co se dále stane... Jsem hodně zvědavý, jaké bude další pokračování, doufám, že mnohem lepší než toto, ani se nedá říct béčko, nýbrž podpodbéčko. ()

Fixas

Zatím co první a druhý díl jasně ukazovali, že i v Evropě se dokáže zrodit skvělý horror, tak třetí díl ukazuje pravý opak. Podle názvu jsem čekal jasné vysvětlení vzniku viru, který se objevil v předchozích dílech. Nakonec se objevila svatba páru, který nadpřirozenými schopnostmi cítí, že jeho druhá polovička je stále naživu a že jí musí zachránit. Autoři se asi neměli rozdělovat a měli natočit oba závěrečné díly společně, stejně jako tomu bylo u těch dvou prvních. Doufám, že se [REC] Apocalypse vrátí do starých kolejí a předvede nám další skvělou podívanou, ale já stejně čekám pravý opak. Za mě dvě hvězdy. ()

Trinactka

Hlavní hrdinové jsou oba krásní a šťastní jako z reklamy... Najednou se něco zvrtne a všichni zemřou. Téměř. Novomanželé se statečně drží až na konec, když tu náhle manželku nakazí "děda s podělaným naslouchátkem". Co s tím? Manžel se svojí vlastní blbostí nechá nakazit taky. Jak dojemné... Ale jo, proč ne, alespoň ty dvě * za zamáčknutou slzu ke konci.. :D ()

Terrorko odpad!

Škoda slov, jednoducho sračka. Film pre jednoduchých divákov. Nemá žiadnu nadväznosť na prvé dva diely, jedná sa len o trápnu až humornú zombiovku. ()

Deadmaus

Ále, zase tak nejhorší to nebylo. Začátek opravdu nudný, typická španělská svatba - plno lidí, kecy, chlastačka. To zhruba tvoří 1/5 filmu. Ovšem, ve chvíli, kdy se kamera rozbije a oživí vše natáčení "3rd person" -> konečně bez natáčení homework kamerou, je vše o 360 stupňů jiné. Moc mě zaujala myšlenka uzavřených místností, kanálů, motorovek, seker, tyčí, a bůh ví čeho ještě na klácení zombie nestvůr. Jsem opravdový milovník zombie žánru a když posoudím všechny parametry, toto dílo nebylo zdaleka nejhorší, co jsem ve svém životě viděl. Nemůžu doporučit, avšak ani nebudu očerňovat. Zkuste, třeba na to budete mít podobný názor, smíšený, zaujatý, jako já. ()

Grantik

Koukal jsem na díly za sebou... Nevím jestli mi to nějak uniklo, ale na otázku odkud virus pochází mi to zrovna moc neodpovědělo, ani jak se to pak dostalo ven! :D Jsem opravdu zvědavý na čtvrtý díl ()

entokr

Vím, že je mé hodnocení až moc velké, ale i když to jako horor bylo spíše na 1 hvězdičku, alespoň mě to děsně až šíleně pobavilo... :D Nemohla jsem se přestat smát debilitě těch lidí... :D Jelikož celou rodinu REC miluju a tohle byl ten nejslabší odvar nemohu si pomoct, ale odpustím jim to... Zombie prostě nade všechno miluju... Do poslední chvíle jsem byla v naději, že to ti 2 svatební frajeři dají... Nicméně kdyby je na konci nezabil ten slastnej polibek smrti, asi by to bylo na odpad... :D ()

Onlajn

Zrození? Počátek? Mám takový dojem, že se v tomto filmu nevysvětlilo absolutně nic. Je to jako Matrix: Jednička dobrá, dvojka o trochu lepší a trojka stojí za nic. Někdy až komické scénky se spoustou klišé. Doufám, že čtvrtý díl vrátí vše do správných kolejí. ()

pekos

Namlsaný prvými dvoma časťami série [REC] som sa tešil na tretie pokračovanie, teda na začiatok zombie problémov bytového domu. Dej sa presunul mimo bytovky, kde bolo viac svetla a trochu menej hororových scén. Napriek tomu sa mi táto časť javila ako vhodný úvod, a keď k tomu pridám sympatickú herečku, ktorá sa postupne z nevesty zmenila na zombie trosku, bola i táto jazda celkom solídnou hororovou lahôdkou. Som však nemilo prekvapený odmietnutím tejto časti divákmi i fanúšikmi hororu a keďže príbeh nebol uzatvorený s vysvetlením samotného počiatku infekcie, vďaka nezáujmu divákov sa asi štvorky nedočkáme a počiatok si asi budeme musieť vymyslieť sami. ()

LennyCowler

Mě se to líbilo! Jen mi vadí, že to nenavazuje na předchozí parádní dva díly. Jinak si to ale stále drží dobrý standart a je to zábavné a napínavé. ()

gfrusvk

Neviem čo má táto tragikomická fraška spoločné s hororovým žánrom, a takisto so sériou REC, kde okrem názvu nemá spoločné nič. Úvod vo forme svadobného obradu bol super a fakt som netušil čo sa s tým filmom stane už o pár minút... Samotný dej sa odohráva vo vile, kde prebieha hostina, takže celý čas sme sledovali ako hlavné postavy behajú po miestnostiach a pozemkoch sem a tam, a snažia sa ujsť pred zmutovanými bratrancami a tetičkami, na chvíľu som zazrel dokonca Miloša Zemana (a to bez prdele). Celý film sa nesie v komediálnom duchu, postavy sa správali štýlom, že nikto nič nemyslí vážne a tie dialógy na vážnosti tiež nepridali.. O hororovej atmosfére nemôže byť ani [reč]. Od polovice to bolo pre mňa len čakanie na koniec.. Tú jednu hviezdu dávam vo viere, že to chceli fakt pôvodne natočiť ako paródiu, ktorá by si viac ako 1* ale aj tak nezaslúžila. █ edit: tak som to zrejme vzal až príliš vážne, práve čítam komentáre ostatných, a vidieť že znechutení sú práve tí, čo sa chceli báť.. tí ostatní čo to berú ako gore odvaz sa na film dívajú triezvejšie.. Nuž, značka REC si spravila meno práve v atmosférach... ()

LordLaser

3. časť kresťanského hororu. Zmenili prostredie konečne oproti predchádzajúcim dielom. Svadba dala filmu aspoň nejakú hodnotu. ()