Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

fr3ak

Je úsměvné, že Tancharoenovi stačilo pohých 8 minut na to, aby z Andersonových 101 minut udělal toaletní papír a vytřel si s nimi prdel... ()

char_t

No já vám nevím. Postavit celou mytologii MK na hlavu, resp. úplně ji smazat? Ze Shang Tsunga udělat překupníka, ze Scorpiona magora, co nemá rád Sub-Zera? Když už chcete převést legendu do nového hávu, aspoň nekopejte do mrtvol (Zabili Johnyho, parchanti!) ()

Hapretor

No a co má bejt?! Krátkometrážní film? Spíš dlouhometrážní trailer. Mě osobně by nenavnadil. Nejsem fanda. Hru sem nehrál. Tím to bude. ()

WillyMarks

velice pěkný "filmový" restart... sice je to 8minut dlouhé, ale i tak je to dostatečně působící na to, aby dalo vzniknout celovečeráku. Velice rád dám silné 3 hvězdy 67% ()

TooMoneyToo

Jako kraťas je to supr. Perfektní choreo, kamera, střih i tzv. prolínačky. Každopádně si myslím, že na celovečerák to nemá potenciál... ...rád se ale nechám vyvést z omylu!!! ()

kuces

Příběh by i byl, ale ty souboje to neni ono, chtělo by to vic snahy aby nebylo vidět že se sotva dotknou. A z takového filmu chi mít pocit že jdou do sebe na plno! 6/10 ()

dandislav1991

a to se od teďka budou hodnotit všechny trailery? tenhle má sice skoro 9 minut. ale stejnak. No ale když už to tady je, tak to ohodnotím - 4 * ()

Plechpetr

Restart série počítačových her Mortal Kombat by mohla být skvělá! Tenhle kratas dokazuje, že MK není mrtvý a že se máme na co těšit! ()

redwik

Sub-Zero, Jax, Scorpion, Sonya, Reptile a ďalší iní v tomto krátkom spote, čo viac si môže fanúšik Mortal Kombatu priať? No predsa pokračovanie, celovečerný film. Video ma poriadne navnadilo, škoda, že zatiaľ nič nevyšlo. Hrdinovia (dobrí aj zlí) z turnaja zabijakov z dvoch svetov boli vždy moji obľúbení. Pekne zobrazili Reptilea aj Baraku, bitka s Johnym Cageom sa mi tiež páčila, spomenutie Sub-Zera, môjho najväčšieho obľúbenca vo mne vyvolalo spomienky na detstvo, keď som proti bratovi hrával MK4 na počítači. Už som nemyslel, že ich ešte niekedy uvidím. ()

Kadas97

Ak takto bude vyzerať celovečerný film a bude natočený podobným štýlom tak si tam asi od blaha cvrknem. 8 z 10 ()

Lorge

Ohhh *slint* *slint* tohle by bylo fááájn (jen škoda, že nedošlo pořádně (vůbec) na mého milááššššššššška Sub-Zera :-( ) ()

Werde

Kdo hrál hru, rozhodně tímhle mini dílkem nepohrdne. Kvalita boje a poutavý příběh, který brzy skončí s otazníkem, zapříčiní diváku takový nostalgický akční absťák, že si po zhlédnutí nedokážete neříct "Chci vidět víc!" ()

Luckyman

Ja som na Mortal Kombat hrách vyrastal, takže som si nenechal ujsť tento krátkometrážny filmík. Škoda, že nie je natočený ako celovečerný film, ale pevne verím, že sa to režisérovi podarí a pokračovanie na seba nenechá dlho čakať. ()

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)