Šťastný Nový rok

• USA New Year's Eve (více)

O silvestrovské noci se do ulic chystají tisíce Newyorčanů, aby na Times Square přivítali společně Nový rok. Zdejší viceprezidentka Times Square Alliance Claire Morganová má jediné přání, aby tato oslava proběhla bez komplikací. V porodnici mezitím čekají dva manželské páry na narození svých potomků a pevně doufají, že právě jejich dítě se stane prvním newyorským miminkem nového roku a oni získají prémii 25 tisíc dolarů. Zcela jiné starosti má kurýr nahrávací společnosti, který musí trávit poslední den v roce v práci, zatímco jeho kamarád Randy strhává novoroční dekorace a hodlá být zalezlý doma. Když však nastoupí do výtahu se sousedkou Elise, výtah se zasekne a oni zůstanou uvězněni. Elise je zoufalá, protože spěchá do práce. Dalším zoufalcem silvestrovského večera je i asistentka z nahrávací společnosti Ingrid, kterou šéf z nepochopitelných důvodů drží v práci a nechce jí dát volno. Den zoufalců ale nekončí a osudy všech se ještě poslední den v roce mohou pořádně zamíchat. (TV Nova)

Morholt

Další z variací na Lásku nebeskou, která sice láká na řadu známých jmen, ale ve výsledku nenabízí vůbec nic. Ani jedna z linií mě neoslovila, žádný z herců nevyčníval a slibovaný hunor se omezil na pád Michelle Pfeiffer do pytlů s odpadky. Zbytečný film. 15% ()

Handle

Na takový film je potřeba především dobrá režie, protože propojit tolik příběhů a postav není zrovna nejjednodušší. Přesto mě trailer nalákal a i přes kritické recenze jsem se na film docela těšil a nakonec si nemyslím, že se nejedná o tak špatný film. Spíš mně přišlo, že film chce toho stihnout až moc, chce co nejvíc pobavit a dojmout, no a povedlo se mu to tak na půl. Nakonec se prostě nejedná o nic vyjímečného a vlastně je to jen taková klišé romanticko-optimistická oddychovka, která neurazí (a občas je dokonce i docela vtipná). PS. Snad nejvíc nápadité mi přišly závěrečné titulky... :) A nejkrásnější moment z celého filmu? Auld Lang Syne. ()

d.beseda

Tak trochu parodie. Někdo tento film srovnává dokonce s Láskou nebeskou, což je hodně naivní a přehnané. Dokonce i "vážnější scény" působí docela směšně. Tvůrci asi zapoměli na pořekadlo "čeho je moc, toho je příliš". Mé hodnocení: 40%; viděno: 16.12.2011 (CS Anděl). ()

GeusX

Nová Láska nebeská!? Film by chtěl být, ale... Spousty rozmanitých příběhů, ale žádný nedostane tolik prostoru, aby zaujal a abych hrdinům začal fandit. Závěr sice mnohé propojuje a je trochu láskynebesky medový, ale to z něj romantický filmový bonbónek neudělá. Je jen fajn. Lepší tři, s přimhouřenýma očima možná čtyři hvězdy. 70% ()

Lacike

Je to rovnako umele ako predošli Marshallov pokus o imitaciu Lasky nebeskej. Namiesto Valentina tentokrat znasilnuje Silvester a dopadlo to este horsie. Pribehov je prilis vela. Kazdemu sa venuje tak minutu a hned sa skace na dalsi a tak neustale dookola a kym sa obehne kolecko a vrati sa k tomu prvemu, tak som uz uplne zabudol o com bol. Po hodine ma to prestalo bavit a sustredil som sa len na tych par z nich v ktorych hrali moji najväcsi oblubenci. U ostatnych ani po skonceni filmu neviem o co islo. No a ani tie ktorym som venoval pozornost neboli nic extra, kedze bolo prilis malo casu, aby sa poriadne rozvinuli. Tym padom ma v nich akotak bavili iba samotni herci. Potesilo ma, ze sa nakoniec spojila linia De Nira a Hillary Swank. Rad by som ich videl spolu v nejakom poriadnom filme. Jedina linia, ktora aj v tomto skratkovitom prevedeni fungovala takmer dokonale bola ta s Michelle Pfeifer. Za nu davam 1 hviezdicku. Ale ako celok to je proste tragedia. Menej je niekedy viac. Bud to chcelo menej pribehov alebo dvojnasobnu stopaz. 2/10. ()

Tommassi3 odpad!

"Láska nám dává naději.." Zjevně i proto tenhle film, který se snaží divákovi namluvit, že vypráví o lásce a o láskách, zato mu ovšem na úkor čirého kalkulu nebylo dopřáno té skutečné tvůrčí filmařské lásky a nadšení, neměl naději na úspěch.. Maršálek Garry zde přímo hazarduje s pověstí mistra slaďáren, když až neskutečné množství velkých hereckých hvězd nechává zápasit s nablblými dialogy i banálními scénami ve vyprázdněném a bezduchém kýči.. Odporná a křečovitá variace Lásky nebeské, zvlášť s tragickým silvestrovským motivem.. My máme svoje estrádičky, Američané svoje koule, totiž kouli, připíchnuté nad Times Square.. ()

bouncer

Bleh. Klasická spleť příběhů v jeden den v jednom městě, která někde fungovala (Crash), ale tady... fíha, nikdy bych neřekl, že film se jmény jako De Niro, Swank, Berry, Pfeiffer atd. atd. se bude blížit odpadu. Americký pohled na silvestr, kde nejdůležitější věcí je pár světýlek (koule jede nahorů a pak pojede dolů, nejdramatičtější moment je, když se zastaví a málem to zničí oslavu konce roku půlce celého světa... má ještě někdo chuť zvracet?), nesmyslně namačkané davy na ošklivém Times Square a samozřejmě půlnoční polibek, je jedno od koho, hlavně když bude. Nuda, patos, senilní Marshall. ()

moviesfan

Působilo to na mě tak, že se tvůrci velmi snažili, ale často zbytečně a bezvýsledně. Je zde vidět i snaha o vtip, který také mnohdy nevychází. Někdy však naštěstí ano. Nejvíce se mi líbila Sofía Vergara, která se svým přízvukem musí pobavit většinu lidí. Závěrečné titulky se mi líbily asi nejvíce. Nejen díky písni od Pink. ()

JohnCZ

Oproti předchozímu Valentine's Day mnohem slabší. Zpočátku jsem uvažoval dokonce o dvou hvězdách, protože jednotlivé příběhy byly většinou děsně nezajímavé a vtipu dost pomálu. Nakonec ale z filmu šla tak dobrá nálada, že tu třetí dám... a vcelku rád. Ač Efrona nikterak nemusím, jeho linka s Michelle Pfeiffer (kterou taky jinak moc nemusím) byla nakonec nejlepší. ()

khedy

Hodnotím pár hodin po dokoukání a světe div se, už ani skoro nevím o čem to bylo(!). Celé je to sice pěkné, ale klíšovité a tuctové, místy nudné. Kdyby to nemělo takové herecké obsazení, jaké to má, šel bych s hodnocením až o dva stupně níž. ()

Ajinka126

Lepší průměr. Mě si vůbec těžko získávají tyto roztříštěné a rádoby oddělené příběhy o lásce. Ani nevím, co o tom psát, působilo to na mě tak suše a rozhodně to ve mě nezanechalo žádný dotek emoce. Jediný moment, kdy jsem se aspoň spontánně pousmála byl, když Zac Efron políbil Michelle Pfeiffer. ()

Marsik

Cinema City Anděl - První film tohoto roku, na který jsem zašel do kina. Název už sám o sobě napoví naprosto všechno. Pravdou je, že příběhy jednotlivých postav mohly být daleko více propracovanější. Známých herců je tu tedy požehnaně, proto jsem se taky na film rozhodl jít. Ale byl jsem ve finále zklamán. Protože tohle bylo tak americké, až to bolelo. Spousta klišé a všude se opakující "Happy New Year". Na můj vkus to bylo sakra dlouhé. Myslím, že by stačilo, kdyby se udělal videoklip podbarvený hudbou od Bon Joviho :) Ale tak na druhou stranu to bylo symbolické završení starého roku a jsem rád, že všechen ten humbuk a nekonečné veselí z vánoc a nového roku skončilo. Každop. za rok to tu máme znovu. 60% (with J.) ()

DEXTER099

Film o tom jak různí lidé tráví různě silvestr nic víc.Bonus je plno známých tváří jinak vás to snad alespoň nabije pozitivní náladou.Za mě 60% a tři hvězdy. ()

hous.enka

Hollywoodská přehlídka klišé, stereotypů o romantických filmech a hlavně celé řady herců z romantických filmových trháků. Plus Jon Bon Jovi, písnička New York, New York, spousta reklamy Nivea a řádně oslazený konec. Nuž, (britské) Vánoce tu už byly, i (hollywoodský) Valentýn a teď Silvestr. S přibývajícími vráskami herců ubývá na kvalitě těchto filmů. Nechci vidět film o velikonočním zajíci nebo dokonce o Martinu Lutherovi. ()

nirvana91

Nový rok mať v apríli to je niečo :D Klasická sladká romantická komédia s kopou kvalitných hercov (niektorí však dostali také mizerné roly až mi ich ľúto bolo napr. taká Alyssa Milano - to čo bolo? som si ju ani nevšimla v prvom momente) a klasickým(i) happy endom. To by sa nám žilo keby sme v takýchto filmoch žili, svet gombička. Čo ma ale mrzí najviac je fakt, že pri záverečných nepodarených scénach som sa nasmiala viac ako počas celého filmu. Tomu venujem jednu hviezdičku PLUS. ()

MartinezZ

Nedokoukáno. Ve třetině filmu, asi u milionté první další postavy v příběhu (mnoha příběhů) jsem už očekával KONEČNĚ konec. Pohled na progress bar zlomil moje odhodlání a následně jsem začal zlehka skákat v ději. Lehké hopsání se změnilo posléze ve zběsilé přeskakování několika desítek minut a zjišťování, ŽE SE MEZI TÍM VŮBEC NIC NESTALO! Neuvěřitelné nudné zpracování několika životních příběhů neskutečně velkého množství relativních filmových hvězd, které tu neměly ani prostor, aby dokázaly zahrát něco, na co by se dalo po filmu vzpomínat. Jedno velké hloupé vyčpělé a milionkrát jinde viděné klišé bez nápadu a bez šťávy. Takových xichtů přišlo zcela vniveč. ~ Překvapilo několik osobností: Til Schweiger za to, že se tu vůbec objevil, nečekal bych ho mezi ostatními hvězdami - má zřejmě dobrého agenta. Jon Bon Jovi a Michelle Pfeiffer tím, že bych je nepoznal. A Halle Berry za to, že ukázala, že ještě žije. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?