V letadle se objeví první člověk s podezřením na nakažení nebezpečným virem. Letadlo tedy nouzově přistává a na celý terminál je uvalena karanténa. Podaří se tentokrát někomu přežít? ... Jenny a Paula pracují jako letušky. Tentokrát mají na starost let jen s několika málo cestujícími. Jeden z pilotů vypadá nemocně, ale prý je to jen rýma. Mezi cestujícími je sympatický Henry, který si s sebou veze křečky – ti ale musejí do zavazadlového prostoru. Křečci však před svým přestěhováním jednoho z cestujících pokousali a on začne brzy vypadat velmi nemocně. Nakonec zaútočí na Jenny. Ostatní cestující muže spoutají, kapitán vše ohlásí a dostane rozkaz okamžitě přistát. Během přistání nakažený muž pokouše Paulu... Letiště odmítne dát letadlu bránu, tak si ji kapitán najde sám. Ven z letadla pomůže cestujícím Ed, který je jediný, kdo momentálně na kapitánem vybraném terminálu pracuje. Letiště odmítne pustit cestující dál, takže musejí jít do prostorů pro zaměstnance. Piloti zůstanou s nakaženým mužem. Ed se snaží všechny vyvést ven, ale všechny dveře jsou zamčené, což je nezvyklé... Brzy všem dojde, že jsou v karanténě, a potvrdí to i informace od záchranných složek. Medička Shilah se snaží ošetřit Paulu, k tomu ale potřebuje svoji lékárničku, kterou má v zavazadle. Jenny jde tedy s několika muži zpět do letadla mezi zavazadla. Oba piloti jsou již nakažení a nákaza se samozřejmě šíří dál. Ed a Jenny si myslí, že jde o nákazu vzteklinou. Pokousaní jsou izolováni od ostatních. Brzy skupinu navštíví hygienici a něčím je naočkují. Pak ale dojde k útoku a zmatku, při kterém jsou nakaženi další lidé... (TV Prima)

Hektor.Troy

Dovolim si povedat ze Karantena 1 bolo takmer take dobre ako spanielsky original.Ale tato dvojka....po hodine pozerania tohto filmu som pochopil pravy vyznam slova sracka a vypol som to. ()

gfrusvk

Rozhodne veľké sklamanie. Kým REC2 priamo naväzuje na jednotku a vraciame sa do zamoreného baráku, autori Quarantine 2 stavili na pokus vytvoriť odlišný film s rovnakou pointou, bohužiaľ u mňa to nezafungovalo. Prvej tretine z lietadla nemám čo vytknúť, ale po pristátí som čakal, že budú uväznení na klasickom letisku, nie v priestore pre zamestnancov, kde zvyšok filmu behali po konštrukciách a ventilačkách.. To už som sa väčšinu času dosť kruto nudil, a nezachránil to ani ochrnutý chlap čo vstal z vozíka a odrazu dokázal bežať ako Usain Bolt, ani ženská ktorá sa ohla o 180° dozadu v drieku (!!!). Očakával som ďalšiu pecku, nestalo sa, možno keby som sa naň dopredu netešil dal by som 3*... ()

Isfio

Ani poriadna akcia, ani zombíci, slabý scénar. Prvá tretina filmu v lietadle je dobrá, potom však nastupuje nuda a zase nuda. Film nemá vôbec grády a v podstate koniec je jasný už od polovice filmu. ()

Tomoso18

Určite nemožno povedať, že sa jedná o zlý film... Ale španielsky REC si ma získal viac... A to nielen tým, že využíva "hand cam footage" zobrazovania deja, ale aj tým, že v REC nie je nadmerná chuť na ľudské mäso spôsobená šialenými pokusmi bioteroristov (v tomto je Quarantine 2 trochu tuctová) ale posadnutím diabla, čo je v tomto žánri nie práve bežný úkaz. Aj napriek tomu sa však jedná o slušný krvák s množstvom kriku a občas aj nie práve príjemnými zábermi na niečo, čo bývalo pár minút predtým trochu pribratým Američanom... Rozhodne odporúčam na spestrenie víkendového večera, ale pre mňa to nie je film, ktorý by som si pozrel druhýkrát. ()

DavidAAAA

Oproti jedničce skluz dolů. Nemoc je stejná, všechno se děje stejně, jen v odlišném prostoru. A ten malý starý dům v prvním díle byl o hodně lepší. Terminál plný schodišť, přepážek a vůbec všeho je docela divnej. Děj není ani zdaleka promyšlený, moc mne to nebavilo. ()

Sukuba

Ale jo, tohle mě bavilo. Samozřejmě z velké části proto, že nejde o další verzi stejného příběhu, ale změnilo se prostředí. Zatímco americká jednička je pro mě nekoukatelná, tohle si klidně zopakuji víckrát - takový ten "oddechový" a jednoduchý film na večer, když se člověku nechce experimentovat. ()

Dalajlada

První díl byl čistou kopií REC. Druhý díl by se dal očekávat, že bude kopií REC 2. Naštěstí se tak nestalo, ikdyž je scénářově prakticky stejný jako první Quarantine, jen s tím rozdílem, že lidi nejsou v domě, ale v terminálu. Dokonce bych i řekl, že díky tomu, že si jde vlastní cestou je lepší, jako ten první, který byl jen kopií. Film není nijak extrémně objevný či převratný, ale má svoje světlé chvilky a dokáže překvapit. Oproti prvnímu dílu zde není ruční kamera. Závěr zůstal otevřený, takže možná, snad jednou, by mohl přibýt další kousek. ()

drkaldj

Čekal jsem že udělají zase to samé co před tím a zkopírují Rec 2. Už od začátku bylo vidět že se druhý díl americké předělávky nebude držet zajetých kolejí (metoda Found Footage) a nebude bezhlavě kopírovat jako to udělal předešlý díl. Což ve výsledku pomohlo. Ve své podstatě se jedná o znovu převyprávění prvního dílu (akorát v prostředí letiště). Musím uznat že téměř vše co jsem jedničce vyčítal je tady na lepší cestě. Pořád je ale co zlepšovat. ()

lineker

Otupělé, předvidatelné, technicky ani dějově nezvládnuté hororové nic. Asi pětkrát jsem překonával touhu to nedokoukat. ()