V letadle se objeví první člověk s podezřením na nakažení nebezpečným virem. Letadlo tedy nouzově přistává a na celý terminál je uvalena karanténa. Podaří se tentokrát někomu přežít? ... Jenny a Paula pracují jako letušky. Tentokrát mají na starost let jen s několika málo cestujícími. Jeden z pilotů vypadá nemocně, ale prý je to jen rýma. Mezi cestujícími je sympatický Henry, který si s sebou veze křečky – ti ale musejí do zavazadlového prostoru. Křečci však před svým přestěhováním jednoho z cestujících pokousali a on začne brzy vypadat velmi nemocně. Nakonec zaútočí na Jenny. Ostatní cestující muže spoutají, kapitán vše ohlásí a dostane rozkaz okamžitě přistát. Během přistání nakažený muž pokouše Paulu... Letiště odmítne dát letadlu bránu, tak si ji kapitán najde sám. Ven z letadla pomůže cestujícím Ed, který je jediný, kdo momentálně na kapitánem vybraném terminálu pracuje. Letiště odmítne pustit cestující dál, takže musejí jít do prostorů pro zaměstnance. Piloti zůstanou s nakaženým mužem. Ed se snaží všechny vyvést ven, ale všechny dveře jsou zamčené, což je nezvyklé... Brzy všem dojde, že jsou v karanténě, a potvrdí to i informace od záchranných složek. Medička Shilah se snaží ošetřit Paulu, k tomu ale potřebuje svoji lékárničku, kterou má v zavazadle. Jenny jde tedy s několika muži zpět do letadla mezi zavazadla. Oba piloti jsou již nakažení a nákaza se samozřejmě šíří dál. Ed a Jenny si myslí, že jde o nákazu vzteklinou. Pokousaní jsou izolováni od ostatních. Brzy skupinu navštíví hygienici a něčím je naočkují. Pak ale dojde k útoku a zmatku, při kterém jsou nakaženi další lidé... (TV Prima)

Cechyno4

Líbí se mi, že američtí tvůrci se po prvním díle, který byl remakem slavnějšího španělského Rec, ubírají úplně jinou cestou. Vytvářejí tak vlastní sérii. Protože musím přiznat, že Rec 2 mě zklamalo z ohledu příběhu. Karanténa 2 a Rec 2 se nedá porovnávat. Jsou jasně, diamentrálně odlišné. A to hlavně příběhem. Dají se ale porovnat z hlediska atmosféry. Pro mě španělská série Rec dokáže vytvořit výbornou hororovou atmosféru se skvělými lekačkami. Na dvojce Karantény se mi líbil hlavně konec, završení celého filmu. Scény v šachtě a otevřený konec s dobrou lekačkou. Pro mě takových 55%. Tudíž lehčí nadprůměr. ()

waltosin

No jo ono to jde i bez opisování!!!! Příjemné prostředí v terminálu, dost dobrý zombie a jinej příběh. Tak to maj dělat a jsem rád že jim to došlo a udělali práci za kterou se určitě nemusí stydět!!!! :) ()

toomm

Qurantine 2 rozhodně není ničním výjimečným nebo převratným, ale na druhou stranu nezklame. A to hned z několika důvodů. Tím hlavním je asi fakt, že se rozhodl jít vlastní, ničím neomezující cestou. (Asi pochopili, že rekame španělských filmů jsou k ničemu) Změna prostředí výrazně pomohla. Osobně jsem uvítal i klasickou kameru. Vysvětlení původu viru si scénáristé také vymysleli vlastní. No na sequel remakeu španělského originálu slušné. 60% ()

FREEWHEELER odpad!

Pichol som sa ceruzou do ruky že či sa mi nesníva voľáka °°°°vina. Objektívne, Quarantine ako remake vôbec nebol taký strašný prešľap, no toto volné pokračovanie kope hrob všetkým zapojeným vo výrobe. A DVD distribúcia je sebeckou arogantnosťou leč páska si nezaslúži ani na TV Joj. ()

brasek

Určite zaujímavé pokračovanie... ale podľa mňa zaostáva v atmosfére a napätí za jednotkou. Napätie nie je stupňované, ihneď je divákovi hodené čerstvé mäso... ale nechutí až tak dobre. Hodnotím ako lepší z priemerných hororov. ()

david666

Teda slabé, když už jsou jednotlivé scény jako z kopíráku, tak by se hodil alespoň lepší casting. tady ale není sympatický nikdo, takže vlastně ani není komu držet palce. Herecky o ničem, krvavých scén moc není a když tak jsou vcelku nudné. ()

Catella

Konečně si někdo z filmařů řekl, pojďme to natočit po svém a nekopírovat REC. No možná, že se měli radši držet toho originálu a jen to okopírovat, tak jako v případě prvního dílu, ale to bych nejspíš nadávala taky :-) takže budu ráda, že to je tak, jak to je a nebudu to dál komentovat. ()

spawn866

Quarantine 2: Terminal je nehorázná blbost, typický příklad toho jak to američani umí celý pokazit(to jsem nechtěl být sprostý). Od druhé půlky filmu jsem měl pocit že se dívám na B-čkový film. Je to fakt totální kravina, postavy se chovají nelogicky, příběh nestojí za nic, no prostě hrůza! Určitě to byla škoda času že jsem se na tento propadák díval. Ale co mi přijde hrozně směšný a už docela i trapný je to jak meričani do všeho musí cpát ty svoje problémi, viz ve filmu bláznivej terorista co má bláznivej sen že spasí lidstvo. 1/5 ()

musolini

Tak špatnej film to nebyl,na dnešní dobu,kdy natočit dobrej horor je umění,tak je to jeden z těch lepších.Mělo to atmosféru,bylo to napínavé,ale podobalo se to filmu REC a to dost,jen místo a lidi jsou jiní.Za shlédnutí to opravdu stojí.Ale rychle na něj člověk zapomene. ()

jarmil8

Asi je skutečně lepší něco obsahově i formálně okopírovat (Quarantine), než se pokoušet o vlastní "tvorbu" (Quarantine 2). Jde o nevýrazné béčko s tradičně nablblým dějem i postavami, které musí všech okecat než to zabalí. ()

reccal

Tady se už Amerika nedrží španělské předlohy, ale kupodivu to nijak nevadí. Pokračování sice nemá tak originální závěr, jako španělská verze, ale rozhodně mne film bavil, příjemné osvěžení je malý prostor letadla a drobečky jako nakažení potkani a šplhání po žebřících do neznáma. Úroveň klesla možná o půl hvězdičky, jinak pro mne stále obrý průměr. ()

AmunRa

Po slibném začátku v letadle se napětí rozmělnilo v překřikovanou mezi pasažéry a honičku po labyrintu tmavého letištního skladiště. Oproti pokračováním španělské varianty série REC se američané vydali zcela jiným směrem a pohořeli. Mystiku nahradili domácími ekoteroristy s biologickou zbraní a hravé pokukování po popkulturních odkazech tuctovou naháněnou po industriální hale, humor rádoby filozofováním. Josh Cooke ve vedlejší roli je jediná trochu zajímavá herecká kreace, ale nemá dost času, aby se předvedl. Film není vyložený propadák, ale postrádá jiskru inovativnosti a charisma hlavních postav REC série, která by ho odlišila od nezapamatovalné řady podobných vyvražďovaček. ()

Pattrick

Lepší průměr, ničím nepřekvapující, přesto slušně odsejpá až do konce. Španělé vytvořili zajímavý mystický prvek, američané využili jinou možnost nákazy, která není tak dotěrná a dá se na ní lépe přistoupit. Na režiserský debut to není tak špatné, jak jsem čekal. ()