Když se mladý a vzpurný detektiv společně se svým parťákem zapojí do vyšetřování masakru elitní jednotky policistů, brzy objeví stopy korupce ve vlastních řadách detroitské policejní jednotky... Ray Liotta přináší intenzívní a snad až elektrizující výkon v tomto výbušném snímku, který navazuje na kostrbatý městský thriller Streets Kings. Riotta si zahrál detroitského detektiva Martyho Kingstona, šéfa utajené protidrogové jednotky, jejíž členové jsou postupně systematicky masakrováni. Kvůli vyřešení případu musí Kingston spojit své síly s nafoukaným mladým detektivem z oddělení vražd (Shawn Hatosy). Ani jeden z nich ale není připravený na šokující výsledky utajeného pátrání, které vede k odhalení korupce – toto úžasné odhalení totiž oba muže vystaví odvetě za zradu a pomstu. (HBO Europe)

Hanys_ odpad!

Tu amatérskou kameru a něco jako herecké výkony jsem vydržel sledovat asi 50 minut. Tohle bylo možná to nejhorší policejní drama, jaké jsem zatím viděl, které navíc sprostě parazituje na celkem známém názvu. Ray Liotta nalákal, ale on fakt už vleze asi do všeho. ()

MickeyStuma

Videofilm snažící se volně navázat na kinofilm. Jde si však svou cestou a nikterak se nesnaží předchozí snímek nějak kopírovat. Vznikla obyčejná klidná krimoška, která však pouhým ponurým stínem vůbec nevyznívá. Jednoduchý, ale pevný příběh si drží atmosféru a nesnaží se z policistů vytvářet všemožné hrdiny. I zde je jistá lidskost znát. Ray Liotta ani zde nezklamal a svoji roli podal velmi dobře. I zde se drží tempo a o napětí není nouze. Ne, rozhodně se nejedná o špatný film. Je fakt, že 'Street kings' by se jmenovat nemusel, ale tak už to u videofilmů prostě bývá. ()

Acrobat odpad!

Fisher ulicu nevidel, preto neukázal. Ayer videl a dávnejšie pohostil nás divákov, (ne)znalých. Chcem jeho, nie teba Chris. (12.05.2015, JOJarchív) ()

Likan7 odpad!

Pár známějších tváří a Ray Liotta, bez zajímavého scénáře a vlastně i čehokoliv chvályhodného nebo alespoň průměrného. I přes krátkou délku je Street Kings zoufale nudná kriminálka snažící se přiživit jménem na solidní jedničce. ()

masekjc

Trochu mu odradilo místní hodnocení ale nakonec jsem zaťal zuby a šel do toho. Jednička se mi moc líbila a ač dvojka nenabízí tak známá herecká jména, doplatila především na to že je ocejchovaná video filmem a tím pádem béčkovou či céčkovou kvalitou. Je ale spousta snímků, které měli lepší scénář, vetší rozpočet a známější filmová esa a dopadli o dost hůř. Samozřejmě zůstávám u země a nehodlám tenhle snímek vynášet do nebes ale nakonec z toho bylo celkem příjemné překvapení a sem tam se objevila i docela dobrá myšlenka a nápad. Ray Liotta je určitě výborný herec ale z elity nám už vypadnul dávno a teď se furt, nejspíš kvůli penězům, potácí ve stínu své slávy a bere všechno co má aspoň minimální šanci uspět a pomoct mu tak znovuzrodit jeho uhasínající hvězdu. No snad mu to vyjde. Abych to dlouho neokecával....Pokračování o 2 možná 3 levely níž, ale furt to není tak špatné jak se na první pohled zdá a pokud holdujete kriminálkám a špinavým poldům určitě chybu neuděláte když to zkouknete... 6/10 ()

Dslike

Nemalo to podla mna so Street Kings nic spolocneho a dokonca ani s tym nazvom, vsetko to co ma ohurilo v jednotke ci uz herci, atmosfera a celkove pocity z filmu, tu nic nebolo, oproti jednotke je to slaby odvar a nieje to nic viac ako jednohubka ktoru si vsak budem pamatat len koli tomu nazvu a skvelej jednotke. ()

a0001

Street Kings? Ani omylom. Kazí zbytočne slávu jednotke. Neuveriteľne otravná ťahavá žuvačka bez chuti ktorá sa dakde prilepila a po celú dobu sa jej nedá zbaviť. Čakal som od Chrisa Fishera aspoň dačo na úrovni Dirty 2005, ale táto lacná napodobenina pod značkou Street Kings sa mala radšej zastaviť niekde vo výrobe a aspoň pod týmto názvom nemala vyjsť k nám, k divákom ktorí máme radi kvalitu. ()

Saxos odpad!

Klasika. Dobrej polda/křivej polda/nejkřivější polda. Úplně o ničem. Maník zkouší pytel koksu tak, že do něj strčí celej ksicht. Název filmu asi podle toho, že v každém městě přece jezděj auta. Snad dostal Liotta alespoň dobře zaplaceno. ()

ELDoctorow

Keby som vlastnil reštauráciu chcel by som, aby mi do nej chodili jesť len ľudia ako Marsik. Očividne by im totiž stačilo nasrať doprostred taniera, ani by to nebolo treba aranžovať ať to nějak vypadá a oni by to s chuťou zjedli a ešte si na záver aj oblízali prsty a poslali pochvalu šéfkuchárovi. ()