Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Jolee

Tele Tele bez sprostejch slov, a jelikož to bylo asi to jediný, co mě jako malou bavilo na tomhle pořadu, tak je Partička jen "nuda nuda šeď šeď" vysloužilejch pardálu Suchoše a Geni... Dobře. Jedna hvězda za vzhled Ondřeje Sokola, ať nežeru. ()

Hannibal1913 odpad!

Stačí aby "herci" na podiu řekli "A" a všichni v hledišti propuknou v obrovskou lavinu smíchu. To Vám opravdu stačí tak málo? ()

mrtn

Strasna slabota, ale opravdu strasna. Jednou za par mesicu se donutim a na par scenek se podivam. Bohuzel po par minutach prepinam. Tahle ctyrka na to nema. Ze jim to zerou volici Zemana, je mi celkem fuk. Ale ze moji inteligentni kamaradi to povazuji za nejlepsi porad v televizi......to boli:(( Suchanek s Genzerem navic aplikuji nejvetsi zakernost komika, tj. smejou se svym vtipum a tim nuti divaky k temuz (pozor, neplest s vrcholem zabavy, kdy se komik smeje s divaky tak, ze neni schopen pokracovat a kazde dalsi slovo tento stav prohlubuje :D ()

Nocturno culto

Těmhle "umělcům" jsem nikdy na chuť nepřišel, humor Suchánka & Genzera mi nic neříká, přijde mi to uhozené.možná jediný, kdo za něco stojí, je Ondra Sokol, zbytek je vaření z vody ..K tomu navrch ta ovarová hlava Dangl a dílo zkázy je dokonáno .. ()

Mitsu

Slovenská Partička, na které jsem začala, se mi líbí víc. Přiznávám, že ne u všech her a scén jsem se zasmála, něco je totiž porpadák, ale když se naopak něco povede, válím se smíchy pod stolem. Pro ty, kdo preferují inteligentní zábavu, to opravdu není, ale pro toho, kdo se chce uvolnit, je to ideální. Suchánek a Genzer mají svůj specifický humor, proto se to někomu nelíbí, ale jsem zvědavá, co do tohoto pořadu přinesou Igor a Ondřej. ()

Nijura

Česká verze "Whose Line Is It Anyway? ". Nemyslím si, že vybrat Genzera či Suchánka byl dobrý tah ale i tak jsem ráda, že se k nám tato show dostala (i když na Slovensku byla dřiv). Ale pokud rozumíte aspoň trochu anglicky, pusťe si originální vrezi, tedy americkou, je to lepší. I když i česká verze mohla být lepší bez cvoků GS. ()

Nostos

Musí se přiznat, že sem tam, když se to dobře rozjede, je to výborný. Ale je to bohužel spíš výjimka. Nicméně ta odvaha něco takovýho tu uvést je úctihodná. Od nikoho z toho kádru bych býval nic nečekal (ačkoliv Chmela je výborný divadelní herec). Střídavě se někomu něco podaří, ale souvislou kvalitu to nemá ()

Kubaaaa

Improvizace je těžká věc a je to bohužel vidět. Hlavní protagonisté, ač velmi dobře zvoleni, většinou nevypotí nic moc vtipného. Čest výjimkám - a jakože se v každém díle nějaká najde. ()

johhny007

Když se to začalo vysílat a věděl sem , že na Slovensku to má velkou popularitu tak sem se podíval , ale bylo to něco tak příšerného a nevtipného , že by mé hodnocení bylo dost nízko což znamená 2hvězdy, že pro velky balík se strapní i tihle ti lidé!! , ale ted když jsem seděli u TV tak mi sestra řekla , že de partička tak sem řekl , že to strávím , ale pak mě to mile překvapilo velký vzlet vzhůru rozhodně 5hvězd !!!!NEJLEPŠÍ ČESKÝ POŘAD!!!! ()

hero_bk odpad!

Z neuvěřitelné hysterie okolo Partičky už se mi dělá blivno, a proto musím už z principu odpadovat. Partička je totiž absolutně nevtipný vrchol trapnosti. ()

Smerfetka88 odpad!

Myslela jsem, že jen přidám svou trošku do mlýna kritických komentářů - jaké bylo mé překvapení, když jsem zde objevila toliko hvězd! Nechápu....Co může lidi bavit na tom, že se "partička" dospělých dobrovolně ztrapňuje!? Zvažovala jsem 1* za to, že se tito mladí muži, otcové rodin, obětují, aby domů donesli peníze za takovou cenu....ale nemůžu. Prostě mi nejde dát ani 1*, bylo by to jako zradit sebe samu. ()

topi80

Musím po letech změnit hodnocení. A věřte, že u něčeho, co jsem nazval odpadem všech odpadů, to vyžadovalo kus pořádné sebereflexe. Poté, co jsem však byl ke sledování přinucen partnerkou, musím říci, že jde o místy zábavnou podívanou. Viděno pár dílů namátkou, musím říci, že pořadu velmi prospěla výměna Ondřeje Sokola, který byl jistě tahákem pro holky, leč v improvizaci ani v dalších hereckých disciplínách moc nevynikal, za překvapivě pohotového Michala Novotného. ()

Arachno odpad!

Naprosto otřesná snaha o improvizaci, která vyvolává bolest zubů, varlat a zvracení krve. Trapnost střídá trapnost, až mě to nutí přemýšlt, jestli mi jich nemá být nakonec líto. ()

Freshoun

Nevím,nevím a nevím.Ano je tam plno vtipných scén,povedených improvizací ale někdy je to trapné,trapné,trapné.V jednu chvíli je to na 4* a jindy na odpad!. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj