Partička (TV pořad)

• Česko

Prima Partička

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

Když zrovna člověk nemá chuť na: http://www.biblos.cz/fotocache/bigorig/http--d----l----l--img.pemic.cz--l--sortimg--l--010--l--7--l--6--l--0107685-23.jpg nebo http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTUzODUyNjkxM15BMl5BanBnXkFtZTcwODA5MTM1Mg@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg, nalije si panáka tulamorky, zaboří se pohodlně do křesla a chce se po náročném dni odreagovat, musím přiznat, není to tak špatné, jak by se na první pohled, podle některých místních odborníků, bavičů a improvizátorů každým coulem mohlo zdát. Improvizace je těžká to věc (byť už pan Horníček říkal, že jde z 80% o nacvičenou záležitost). Musím přiznat, příjemné překvapení v podobě Ondřeje Sokola (pro mě osobně number one co se improvizace týče), v těsném závěsu to je potom Geňa a za oběma dotyčnými lehce povlávají, seč jim síly (ne)stačí, Suchoš a Igor Chmela. p.s. ODPAD, JÁ si představuju jinak. Vynáším ho každé ráno (a přestože třídím), věřte mi, není to pěkný pohled. Bavím se celkem dobře (někdy to "skřípe a drhne", na druhou stranu jindy příjemně plyne a baví a už ve škole mě učili, že dobře je za 3, takže.... 3* přičemž nezastírám, že míra zábavy může rapidně stoupat se snižující se hladinou destilátu v lahvi.....(17.6.2011)

• MM_Ramone

Takže Slovák s debilným výrazom tváre a úsmevom idiota Daniel Dangl už zavliekol túto svoju pochybnú show aj do Českej republiky. Zobral si so sebou, zakomplexovaného brata vraždiaceho kanibala, čuráka Mariana Čurka, aby tomu robil primitívne hudobné podklady. Základ českej „Partičky“ tvorí duo skrachovancov - zakrpatený Michal Suchánek a nechutný brav Richard Genzer. Ku nim sa ešte pridali nejaký dva niktoši (Chmela a Sokol), o ktorých som doposiaľ ani nechyroval. Táto štvorica úbožiakov sa snaží pomocou improvizácie baviť publikum. Lenže tento druh vystúpenia si môžu dovoliť iba skutočne nadaní a pohotoví umelci. To čo predvádzajú týto mamľasi je trapný odpad!(17.9.2012)

• CaptainNor

Jestliže je tohle výsledek naší touhy a víry v lepší zítřky na kulturní frontě v roce 1989 a stav českého humoru a televizní zábavy, potom pán Bůh s námi! Pokud si zasloužím trest, že to hodnotím na základě pouhých vteřinových upoutávek a žádný díl jsem ani neviděl, pak Pomo do toho. Hrdinsky ho přijmu(23.8.2014)

Nechápu, proč je Partička přesouvána stále na pozdější vysílací čas, když začíná být čím dál oblíbenější.Jinak výborná show, která ukáže, kdo je doopravdy dobrý herec schopný improvizace v každé situaci. Dle mého názoru to v tomto ohledu vyhrává Ondra Sokol na plné čáře. Jen škoda, že jsou účinkující stále stejní, ráda bych viděla i jiné české či slovenské improvizující herce.(28.3.2012)

• Marek1991

Zo slovenskou verziou sa to dá ťažko porovnávať, v Česku to má síce možno veľký úspech, ale či už dvojka Genzer a Suchánek, Vilhelmová, Sokol, Chmela na čele s Danglom to nie je to pravé orechové, je to síce také české a aj ten humor je taký český, ale pre mňa absolútne nevtipné, sem tam dokonca trápne a nudné, improvizáciu však oceňujem, lebo sa snažia a rýchlo myslia a konajú.(22.6.2012)

• - V roce 2012 se v hudební anketě Český slavík Mattoni 2012 (2012) umístnila většina aktérů pořadu na předních příčkách. V kategorii zpěváků skončil Ondřej Sokol na 24., Igor Chmela na 35., Michal Suchánek na 36. a Richard Genzer na 39. místě. Marián Čurko obsadil 18. místo v kategorii slavíci bez hranic a všichni společně jako Los Rotopedos skončili 12. v kategorii skupin. (Olík)

• - Ondřej Sokol spolupracuje se komickou dvojicí Suchánek a Genzer již delší dobu. Režíroval například pořady Tele Tele (od r. 2000) a Mr. GS (od r. 2008). Po jejich boku se však objevil až v tomto pořadu. (Blz2g)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)