Partička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

• Sonnery

V ČR jsou to nejlepší, co máme. A to je smutná škoda(29.12.2012)

Jo, občas je to hlína, uznávám. Proti originálu je ale Partička sešlá dáma v letech, co si snaží hrát na mladici. A že se nemá srovnávat? Já přeci nesrovnávám, to každý vidí.(22.9.2012)

• MM_Ramone

Takže Slovák s debilným výrazom tváre a úsmevom idiota Daniel Dangl už zavliekol túto svoju pochybnú show aj do Českej republiky. Zobral si so sebou, zakomplexovaného brata vraždiaceho kanibala, čuráka Mariana Čurka, aby tomu robil primitívne hudobné podklady. Základ českej „Partičky“ tvorí duo skrachovancov - zakrpatený Michal Suchánek a nechutný brav Richard Genzer. Ku nim sa ešte pridali nejaký dva niktoši (Chmela a Sokol), o ktorých som doposiaľ ani nechyroval. Táto štvorica úbožiakov sa snaží pomocou improvizácie baviť publikum. Lenže tento druh vystúpenia si môžu dovoliť iba skutočne nadaní a pohotoví umelci. To čo predvádzajú týto mamľasi je trapný odpad!(17.9.2012)

Musím přiznat, že zezačátku stála tahle Partička docela za nic, dokonce přišlo zrušení. Ale po obnovení se všechno zázračně vylepšilo a já se u každého dílu neskutečně bavím. Zkrátka kluci zrajou jako víno a Partička je čím dál tím lepší. Suchánka, Genzera, Sokola a Chmelu v improvizování řídí Daniel Dangl, kterého dost očividně baviči rádi nutí říkat "ř", které Dangl jako Slovák nijak zvlášť nezvládá. Častý smích nad improvizací, kostýmy, špatnou výslovností a nad bůhvíčím ještě mě nutí očekávat další díly a sledovat dál a dáál :). Hlubocí intelektuálové se asi nepobaví, ale já vždycky slzím smíchy. Ano jsem omezenec :D. 95%(24.3.2013)

• DaViD´82

Improvizace pěkně nespolehlivá mrcha je. Někdy se rozhodne ukázat v podobě vrcholně trapné; tu a tam se však nebojí ukázat i v podobě „umřu smíchy“ výkvětu tuzemské TV zábavy (ne, žádný pejorativní význam v tom nehledejte; myslím to zcela vážně). Ve své podstatě je to něco čím si prošel u táboráku/na chlastačce každý a právě (i) díky tomu je to sympatické. A možná to ve výsledku je o něco více sympatické než opravdu dobré, ale... Ale co, koukat (skutečně koukat a nikoli jen přežít) se na to jednou za čas dá a až někdy vznikne best of sestřih, tak se mnou tvůrci mohou počítat. Do té doby určitě ne.(15.11.2011)

• - Pořad nebyl po uvedení úspěšný tak, jak si televize Prima představovala. Z vysílání ale stažen nebyl a pořad dostal ještě šanci. Diváci dostali možnost odhlasovat si, kdy se bude pořad vysílat, přičemž byl z pátečního večera přesunut na pondělní desátou hodinu večer. Sledovanost poté začala růst a úspěch se dostavil. (kohout08)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)

• - Pořad měla vysílat nejdříve stanice Nova, kde tou dobou Suchánek s Genzerem účinkovali v pořadu Mr.GS (od r. 2008). Když Nova znenadání tesně před začátkem produkce posunula natáčení o půl roku a začala vysílat více reprízy pořadu Mr.GS (od r. 2008), herci si šli hledat jinou stanici, se kterou by spolupracovali, díky čemuž se pořad objevil na Primě. (Ded@M@tes)