Vtrhne na vaše obrazovky jako uragán! Kdo? No přece Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou, Ondřejem Sokolem a Danielem Danglem.
Zábava tak hustá, že by se dala krájet! Pánové G & S se poprvé na Primě představí v improvizační show, ve které se ovšem sami budou stávat „oběťmi“ svých kolegů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“. A jak takové trápení bavičů vypadá? (oficiální text distributora)

movie

Nakonec dávám 4 hvězdičky. Hodně často je to vtipný a hlavně si cením odvahy a víceméně originality na čs televizicích - moc improvizovaný komedie tu u nás rozhodně nemáme a tohle je dobrý. Genzer a Suchánek mě tu taky konečně překvapili o svých kvalitách - v TeleTele a ostatních jejich produktech to přece jenom trochu pokulhávalo, tady je vidět, že nepřipravenost jim dala docela novej rozměr. ()

DaViD´82

Improvizace pěkně nespolehlivá mrcha je. Někdy se rozhodne ukázat v podobě vrcholně trapné; tu a tam se však nebojí ukázat i v podobě „umřu smíchy“ výkvětu tuzemské TV zábavy (ne, žádný pejorativní význam v tom nehledejte; myslím to zcela vážně). Ve své podstatě je to něco čím si prošel u táboráku/na chlastačce každý a právě (i) díky tomu je to sympatické. A možná to ve výsledku je o něco více sympatické než opravdu dobré, ale... Ale co, koukat (skutečně koukat a nikoli jen přežít) se na to jednou za čas dá a až někdy vznikne best of sestřih, tak se mnou tvůrci mohou počítat. Do té doby určitě ne. ()

hirnlego

Je hezký, že se o to snaží i někdo "u nás", i když na skvostný originály Whose Line Is It Anyway? (UK i US) se to samozřejmě vůbec nechytá. Ale když to náhodou v TV chytnu, nepřepnu a chvílema si to fakt užívám (dabing Baywatch), improvizace je dost vděčná věc a když se povede, dá se smát bez výčitek i Suchošovi s Goliášem (tomu teda spíš ne, s tim jeho buranskym debilkretén), Sokol vypadá skoro jako improvizační profík a Igor "oči vraha" Chmela je dobrej surrealista. /jen ta držka Dangl je e-e/ ()

Tosim

Michal Suchánek změnil televizi, přibral si k sobě talentované kolegy a obšlehnul zahraniční formát, což je běžné, proti tomu žádná, jen mi to fakt nepřipadne téměř vůbec vtipné, jistě, stokrát omíláno, je to jen můj problém. Samá vata a několik světlých momentů za pár uchechtnutí. Zůstal bohužel Richard Genzer, jehož pitvoření skutečně za herectví nepovažuju, v upoutávce to opravdu přehnali s těmi chválami. Michal Suchánek hrál komediálně skvěle, když byl úspornější, situace víc vynikla a on taky. Já prostě to hysterčení nesnáším. 30%. ()

Jara.Cimrman.jr

"Kdybyste mohl být odmocninou jakéhokoliv čísla, jaké číslo by to bylo?" Zadejte mi jakékoli téma, dejte mi dvě sekundy na přípravu a já vám předvedu skok přes vyděšeného koně nadél. Na víc nemám a tak musím ocenit tuto čtveřici za jejich schopnosti. Nejsou to sice žádní mistři světa v improvizaci, ale občas trefí do černého a já přežiju i jejich občasné trefy do hnědého. Já zkrátka Partičku nevyhledávám, ale když už na ni přepnu, tak ji zásadně nevypínám. ()

• V roce 2012 se v hudební anketě Český slavík Mattoni 2012 (2012) umístnila většina aktérů pořadu na předních příčkách. V kategorii zpěváků skončil Ondřej Sokol na 24., Igor Chmela na 35., Michal Suchánek na 36. a Richard Genzer na 39. místě. Marián Čurko obsadil 18. místo v kategorii slavíci bez hranic a všichni společně jako Los Rotopedos skončili 12. v kategorii skupin. (Olík)
  • Dano Dangl vystupoval i ve slovenské verzi pořadu Partička (od r. 2009). (vojtaruzek)