Partička (TV pořad)

• Česko

Prima Partička

Komedie

Česko, 2011, 82x35 min

Chtěl bych vidět místní suchárky, jak by se poprali s improvizací v takovém měřítku, jako to předvádí oni. Postavit se před publikum a začít chrlit fóry. Co na tom, že místy mají invenční krizi a drhne to. Z mé strany mají obdiv za to, že to nevzdají a snaží se to zlomit. Místy ale nestačím žasnout viz. Sokolův Perníček ze Shreka neměl sebemenší chybu, a kolikrát chčiju jen z toho, jak se při tom baví oni. Na rozdíl od některých sucharů uznávám snahu této partičky o jakou takous retro show. Ostatní ať si pustí třeba farmář hledá blbku nebo hláska konipáska. To je jistě kfalitnější sábava, še??(25.4.2014)

• Tosim

Michal Suchánek změnil televizi, přibral si k sobě talentované kolegy a obšlehnul zahraniční formát, což je běžné, proti tomu žádná, jen mi to fakt nepřipadne téměř vůbec vtipné, jistě, stokrát omíláno, je to jen můj problém. Samá vata a několik světlých momentů za pár uchechtnutí. Zůstal bohužel Richard Genzer, jehož pitvoření skutečně za herectví nepovažuju, v upoutávce to opravdu přehnali s těmi chválami. Michal Suchánek hrál komediálně skvěle, když byl úspornější, situace víc vynikla a on taky. Já prostě to hysterčení nesnáším. 30%.(2.8.2012)

Přesně toto mi na obrazovkách chybělo! Naprosto si mě tihle čtyři magoři získali. Improvizace je co se týče humoru jedna z nejmocnějších zbraní a když se k tomu ještě přidají čtyři fajn šprýmaři a pár dobrých námětů na hry nemám tomu absolutně co vytknout. Zatím viděny všechny díly a netrpělivě čekám na další. P.S. Ondra rocks! Edit Tak s novými epizodami to jde do háje, vynucené osahávání ostatních navzájem, především ze strany Geni, mi začíná lézt na nervy. A i to, že se z toho stává mainstream. 70%(30.4.2012)

Ačkoliv jsem zanevřela na všelijaké ty české variace na všechno a vůbec pořady v česku mě nikdy nelákaly..Tak partička je něčím výjmečným co si nenechám ujít...Když ji nestihnu v televizi tak se na ni podívám na internetu - tímto chválím televizi prima,že umožňuje shlédnutí jejich pořadů atd.na svých stránkách.Partička mě překvapuje všemožnými hrami a scénkami, které mě pobaví a to je na tom to nejlepší...(4.5.2012)

• boshke

Pomalý vzestup, rychlý pád. Partičku začaly bezmezně milovat tupé masy, které zuřivě plácají už jen, když Dangl řekne "teď se bude hrát Seznamka". Chlapci na mne už též působí trochu moc samolibě, neb mají jisté, že i kdyby se doprostřed sálu vysr*li, tak je za to lidi budou milovat. 5.1.2013 - Penzičkou u mne Partička definitivně končí... 40%(19.9.2012)

• - Česká Partička byla svými fanoušky díky hitům jako "Motorkou jsem srazil sviště" nebo "Už ne, už ne" nominována i na Českého Slavíka Mattoni 2011 (2011). Ačkoliv dostala nejvíc hlasů ze všech účinkujících, byla ze soutěže vyloučena díky zákulisním manipulacím TV Nova. (Čiban)

• - Seriál vyhrál v roce 2011 v soutěži TýTý v kategorii pořad roku a stal se rovněž absolutním vítězem. Uspěl také Ondřej Sokol, který se stal osobností televizní zábavy a který byl současně nominován v kategorii objev roku. (kohout08)

• - V listopadu roku 2012 splnila televize Prima fanynce Denisce sen, když jí umožnila osobně se setkat s Partičkou. (konvax)