Nakonec dávám 4 hvězdičky. Hodně často je to vtipný a hlavně si cením odvahy a víceméně originality na čs televizicích - moc improvizovaný komedie tu u nás rozhodně nemáme a tohle je dobrý. Genzer a Suchánek mě tu taky konečně překvapili o svých kvalitách - v TeleTele a ostatních jejich produktech to přece jenom trochu pokulhávalo, tady je vidět, že nepřipravenost jim dala docela novej rozměr.(8.11.2011)

Česká je o proti Slovenský totální nářez, možná to je tím, že na Slováky moc nekoukám. Tohle složení je šíleně skvělý, hlavně Suchánek ( Tříhlavý drak, krteček nebo E . T. ) - Ondra Sokol mě taky dost baví ( Rambo ).. Nejslabší je asi Igor Chmela, kterej nedostává moc prostoru, ale když se dostane ke slovu, tak to stojí za to. Marian Čurko ( DJ ) má cool kostými. Česká partička má fakt gule! 98%(21.9.2011)

Zatim toho chlapci moc nepředvedli, překvapil mě jen pan Sokol, který jako jediný jakž takž pochopil, co se po něm chce, bez vedlejších skopičin. Jsem věrný divák slovenské verze, kde excelují Petra Polnišová a Lukáš Latinák. Pánové Suchoš z Geňou se budou muset hodně snažit a otáčet, aby dosáhli takového improvizovaného umu a oblíbenosti, jako Partička u našich sousedů. Je pravdou, že takovýto koncept pořadu určitě vnese nový vítr do našich TV, každopádně, chtělo by se k tomu postavit zodpovědněji. Po prvním odvysílaném díle začnu na 2 hvězdách a tajně doufám, že se sem ještě vrátím, abych mohl přihazovat. Bohužel, nedá se nic dělat, ale je to stále stejné. Koor díly, ve kterých hru neřídí Dano Dangl jsou naprosto příšerné a velmi stupidní zasloužily by jednoznačný Odpad!, ale zatim díky, bohu byly jen dva. ---- Postupem času to klukům začíná jít lépe a to je dobře. Akorát bych tam uvítal občas i nějakého hosta, ať se moc neokoukají.(20.3.2011)

• OG_Swifty

Přiznám se, že polovina jejich improvizací je úplná blbost (vyprávění příběhů, fotky, balady a já nevim co všechno) a nikdy vtipná nebyla a nebude. Párkrát jsem se zasmál jejich kostýmům a imitování známých tváří (teď si vybavuji bodyguarda Václava Klause v podání Michala Suchánka) a proto tomu dávám jednu hvězdu - za to zasmání se jednou za tři díly. Upřímně nechápu, za co tenhle pořád vyhrál tolik cen....(27.1.2013)

• Slartibarkfast

Ojediněle docela vtipné. Jen kdyby to nebylo tak blbé a plné nesympatických (ne)herců, za něž se divák dost často až stydí. O prvenství v tom, kdo mne nejvíce sere, pak bojují Genzer a Dangl. Když na konkurenčních programech dávají Sex ve městě a Radí vědmy, vydržím se na to dívat klidně i pět minut. 30%(15.7.2018)

• - V listopadu roku 2012 splnila televize Prima fanynce Denisce sen, když jí umožnila osobně se setkat s Partičkou. (konvax)

• - Marián Čurko má v obou Partičkách, české i slovenské, na starost hudbu i zvukové efekty. Je také znám svými různými převleky, kdy používá na každé představení jiný oblek. Jeho výtvorem je i úvodní znělka. (konvax)

• - Při hře na téma blázni Richard Genzer vůbec neuhádl zadání "Když všichni sedí - dělá psa". Tato hra nebyla odvysílaná, protože se hrála na letním festivalu, kde Genzer hádal 3 hodiny, načež byla hra ukončena. (DexMASTER094)