DwayneJohnson

Bryan je teď v kurzu, to se musí nechat. Nejsou to sice nějaké megahity, ale povětšinou filmy, které (hlavně) díky němu zůstanou dlouhou v paměti. Tentokrát jako agent FBI na stopě kolumbijského drogového kartelu, který v 80. letech byl asi nejmocnější na světě. Ale když nastoupí "Bob" není jisté nic, pro nikoho na světě, ani ta veselka na konci, kde jsem úplně zapomněl na Diane, jak jsem jí dřív nemusel. Asi už stárnu, každopádně téhle vydařené výpravě s výbornou hudbou odpouštím i tenhle, pro mě dříve velmi důležitý detail. ()

Happens

Dvojí život federálního agenta stojí nervy a vztahy všechny jeho blízké.. Ve výsledku i ty z druhého břehu. Je to takový nabitý snímek, který se snaží být dobrý jako Narcos, ale to jen nedaří se. Po shlédnutí mám rozmazanou stopu jakéhosi krimi akčního snímku. Nic zapamatování hodného. ()

Lenny.M

Filmu chyběl celou dobu pořádný spád, místy jsem se až doslova nudila. Přesto mám po zhlédnutí kladné pocity a konec mě odzbrojil. I když nejsem fanda drogových krimi filmů, Infiltrátora bych doporučila dál. ()

Arsenal83

Bryan Cranston opätovne dokázal, že jednoznačne patrí do drogového sveta, či už na strane zákona, alebo kriminality. Pre neho bol snáď tento film i stvorený. Jeho pokojný a suverénny výkon podporuje i Diane Kruger, vzišla z nich prekvapivo dobrá dvojica. Dvojhodinová stopáž mi vôbec nevadila, bavilo ma to a ubehlo to ako voda. Rovnomerné tempo je prerušované len zaujímavými a vzrušujúcimi scénkami, a to diváka musí zaujať. Hoci je film postavený dosť na dialógoch, tie sú záživné a ťahajú celý príbeh. Zároveň je film i obohatením informácií, ktoré sme získali v sérii Narcos. ()

Chrustyn

Slušný film na téma infiltrace tajného poldy do zločineckého gangu, tentokrát postaveném na skutečném příběhu. Herecky velice slušné, ale bez jakékoliv gradace nebo napětí. Film si prostě jen tak jede, skončí a v divákovi nezanechá absolutně nic. ()

Flego

"Perníkový tatko" Bryan Cranston ako vyšetrovateľ organizovaného zločinu proti narkotikám ( podielal sa na produkcii ). Film zobrazuje mravčiu prácu agentov v utajení s následnými rizikami a vcelku slušne pracuje s napatím a akciou. Všetko je vo vzácnej symbióze, herecké výkony sú fajn, tvorcovia odviedli poctivú prácu. Infiltrator určite nie je žiadnym trhákom, ale má svoje nesporné hodnoty. ()

BMW12

Viděl jsem daleko lepší filmy podobného typu. Tady mi nesedla ani hlavní postava v podobě Bryana Cranstona, respektive sám Cranston mi nesedl. Příběh podle skutečné události je určitě zajímavý, ale bylo tam až moc nudných míst. ()

luka4615

Bryan Cranston exceluje v tomto jinak průměrném a hodně nataženém snímku. The Infiltrator ve srovnání s jinými filmy podobného ražení těžce zaostává rozpočtem, umnějším scénářem či lepším dějovým spádem. Je to veliká škoda, jelikož toto téma zůstává atraktivní i po tolika letech a nesčetných filmových zpracováních. Tak snad příště Brade Furmane - pořád totiž věřím, že Lincoln Lawyer nebyl pouhá šťastná náhoda! ()

Morholt

Infiltrator sice láká na Escobara, ale pokud čekáte něco na způsob Narcos, budete zklamáni. Stejně jako já. Film se soustředí víc než na cokoliv jiného na praní špinavých peněz, do kterého jsou zapleteny společně s kartely i významné bankovní domy a podle toho to i vypadá. Takže se především mluví a z mého pohledu se mluví až moc. Ono Furmanovi sice slouží ke cti, že se snažil o maximální důvěryhodnost, což mu nakonec i vyšlo, ale pohyblivým obrázkům se úzkostlivá snaha držet se předlohy příliš nevyplácí. Místy jsem se až pekelně nudil. Vyšlo to alespoň herecky. Diane Kruger je kouzelná jako vždy, Leguizamo v pohodě a zamrzí málo prostoru pro Gilguna. Největší problém jsem měl s Bryanem Cranstonem. Ne že by zahrál špatně. Naopak. Byl výborný. Jenže já se po celou dobu nemohl zbavit pocitu, že Mazura měl hrát někdo mladší a to mi celkový dojem z jeho výkonu místy dost kazilo. 55% ()

mm13

Infiltrátor? Skôr Terminátor. Teda aspoň čo sa oceľových nervov hlavnej postavy týka. Myslím, že skutočnosť bola o poznanie iná, ale ako krajne nepohodlný výlet do sveta operácií v utajení to bolo dostatočne strhujúce na to, aby som tie štyri vypálil. Zvlášť pri takomto obsadení, ktorému okrem sympaťáka Cranstona vládne Diane Kruger. Tá definitívne potvrdzuje svoj talent, chcelo by to zasypať ju dramaticky vďačnými úlohami. ()

Lacike

Solidny oldschool infiltratorsky film. Na môj vkus to malo prilis pomale tempo a samotny pribeh aj ked bol celkom zaujimavy, tak bol pojaty po kazdej stranke dost fadne. Snad len retro atmosfera bola vykreslena na jednotku. Zo scen mi v pamäti ostane len vtipna scena s odpocuvacim kufrikom a finale na svatbe. Dokonca aj Bryan Cranston tu cely cas pôsobi strasne nevyrazne. Takze vysledkom je zaujimava jednohubka, ktora ako jedna z mnoha mapuje boj vlady s Medellinskym kartelom, tentokrat z pohladu jedneho policajta v utajeni. 6/10. ()

Johny_fork

Poctivá krimi s charismatickým hlavním hrdinou, jež má navíc téměř dokumentární hodnotu a daří se jí zachytit atmosféru doby, ve které se odehrává. Takové filmy mám rád. ()

Zeebonk

Nerad bych si tahal info z prdele, ale po třitisícech filmech jsem došel určitému poznatku a ten je, že začátek, prostředek a konec je kurevsky důležitý faktor ve výtvorech jakéhokoli příběhového ražení. Každý dobrý film musí mít začátek, prostředek a konec či se aspoň skládat z pidizačátků, pidiprostředků a pidikonců. Když už se na to nějaký sebevědomí jožin rozhodne vysrat a dát tak sbohem gradaci děje, tak by si měl být setsakramenstky jistý, že byl políbený genialitou. Takoví tvůrci bezesporu existují. U nich se však všechny filmové aspekty snoubí v tak jiskřivé a koulelechtající symbióze, až má divák na ptáku, jestli dějová linka stoupá nebo jede vodorovně. Jeden příklad za všechny je Paul Thomas Anderson. Čímž se také menší oklikou dostávám k tomuto snímku. Mít to začátek, prostředek a konec, tak ho s neutrálním pocitem slupnu a za týden ho bezbolestně zapomenu. Takhle jsem však poměrně nasranej, na jazyk se mi dere výraz "rozbředlá sračka" a s nechutí si uvědomuju, o kolik života jsem v těch dvou hodinách přišel. Jo, robzředlá sračka je poměrně výstižné označení - rozbředlá sračka, kde tak hezky hrál Bryan Cranston. ()

MartinezZ

Podprůměrné, zdlouhavé, nudné, nezajímavé, mnohokráte viděné zpracování práce policisty v utajení při honbě drogových magnátů, kterému ne vše vychází a hroutí se osobní život, ale zvítězí. Cranston v tom dobrý, ale jinak to prostě nebylo ničím nijak zajímavé. Navíc mi nějak nepřijde normální, že se dostává ke špičkám kartelů, ale normálně se vrací domů k manželce, která neví v čem přesně jede, do domu s výkladní skříní a pak se hrozně diví, když ho někdo sleduje. Dvouhodinový zíííííív. ()

agentmiky

Infiltrátor si podle mě zasluhuje daleko lepší hodnocení než zdejších dvaasedmdesát procent. Před zhlédnutím bych si netroufal říct, že by mě takový film normálně svým zpracováním mohl totálně odrovnat, ale toho přesně tento snímek docílil. Nedávno jsem viděl od Furmana Obhájce, a tak jsem si musel pustit další jeho výtvor. Atmosféra osmdesátek je skvěle vytvořená, nepřišlo mi to vůbec umělé, ba právě naopak z toho vanula opravdová realita tehdejší doby. V hlavní roli Bryan Cranston, který by za takový výkon zasloužil zlatou sošku. Ono celkově herci zde byli perfektní, nikdo nepřehrával, všichni se zhostili svých daných rolí výborně. Bylo neuvěřitelné sledovat, čím si opravdový agent musel projít. V některých chvílích jsem už opravdu nedokázal pochopit, jak jen ten člověk dokázal udržet kamennou tvář a na vše tak rychle reagoval bez sebemenšího zaváhání. Za to nemůžu jinak než smeknout. Akčních scén tady pár sice je, ale je to hlavně o dialozích. Nejlepšími momenty filmu jsou bezesporu ty chvíle, při kterých byl hlavní hrdina málem prozrazen (vím to, protože z nich šel mráz po zádech a člověk si uvědomoval to nepříjemné napětí ve vzduchu, které se mohlo zničehonic změnit v totální masakr). Jeden z nejlepších počinů tohoto roku. Za mě dávám 90 % ()

kaylin

Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně. ()

Tirion

Není to moc dobrý scénář (hodně nelogičností, zbytečných scén a informací). Všechno to táhne Cranston, který hraje výborně. Ačkoliv je to hodně zajímavé téma, tak postrádá atmosféru a docela i napětí. Je to docela škoda. ()

italka63

Nenudila jsem se ani chvilku, námět fajn, režie super, obsazení parádní. O špičkovém agentovi, který dokázal proniknout až k Escobarovi. Ztráta osobního života je věc, která jde stranou. Tři trilióny dolarů jdou z nezákonných obchodů. Tak nějak se mi v té chvíli udêlalo lidsky nedobře. ()