Arrow - Série 4

(série)
USA, (2015–2016), 16 h 10 min (Minutáž: 42–44 min)

Hudba:

Blake Neely

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Willa Holland, Emily Bett Rickards, John Barrowman, Paul Blackthorne, Neal McDonough, Grant Gustin (více)

Epizody(23)

Star City čelí nové hrozbě. Ve městě se objevuje zločinecká organizace zvaná Duchové, v jejichž čele stojí záhadný Damien Darhk. Oliver, který žije spokojený rodinný život s Felicity, je povolán do akce a se svým týmem má opět plné ruce práce. (TV Fanda)

david141474

Arrow jede bomby! To je jediný co na to mohu říct. Začátek série je velice slabej, ale jak tomu bylo i u 3. série, postupem času to bylo lepší a lepší. Záporák Damien Darhk, vůdce organizace H.I.V.E. je o něco lepší než obávaný Ra's Al Ghul. Sice měl Ra's solidního herce, který ztvárnil tu postavu a silný charisma, ale Darhk byl přece jenom o něco lepší, protože ta atmosféra když se objevil na scéně byla šílená. No a všichni víme co se stalo v Havenrocku, že? Děj a zápletka celý série je zajímavá, až teda na ten začátek, kdy to byla docela slabota. Jedna z nejlepších linek je určitě John se svým bratrem. Tam je všechno, emoce, trýznivá atmosféra a všeho dalšího. No a pak je tu jedna z nejsilnějších a nejemotivnějších smrtí, jaký v tomhle seriálu byly. Já jsem s touto sérií spokojen a nečekal bych to! 8,5/10 Arrow jede bomby! ()

CheeseFigure

Nechápem to hodnotenie, vzhľadom k tomu, že štvrtá séria na mňa pôsobila lepšie ako séria tretia. Temná atmosféra síce odišla neznámo kam, asi do iných seriálov spoločnosti CW. Epizodický záporáci furt normálka (to sa od prvej série zatiaľ nezmenilo). S hlavným záporákom som nadmieru spokojný. Damien Darkh, výborné stvárnený hercom Nealom McDonoughtom, a jeho organizácia HIVE sú pre mňa omnoho zaujímavejší ako nemastný-neslaný Ras al Ghul a jeho Liga zabijakov. Tiež oceňujem, že sa neopakuje už trikrát premieľaný plán ,,zničíme Starling City, muhahaha´´, ale že tentoraz sa (ako v správnej komiksovke) ocitá v ohrození celý svet. Začlenenie mágie pôsobí zvláštne (hlavne ak si spomenieme na celkom reálnu prvú sériu), dá sa na to ale zvyknúť. Na flashbacky sa dalo pozerať, neboli taký logický fail ako tretia séria (návšteva Starling City), naťahovaná kaša (druhá séria), ale k dokonalosti im chýbala pútavosť série prvej. Okrem toho, čo chýbalo k dokonalosti? Okrem absencie temnej atmosféry (síce je pravda, že sme boli oboznámený, že táto séria sa má niesť viac v komickom duchu, že by som sa ale nasmial, sa nedá povedať), som pri pár epizódach cítil zbytočnosť (Broken Hearts). ()

Domitri

Já fakt nevím co je se mnou špatně, ale 4. série je 100% lepší jak třetí.. A v ničem mi to nepřišlo na tak nízký hodnocení, jasný není to jako první dvě série, těm se nic nepřiblíží, ale nebylo to nic tak příšernýho jak tady ostatní píšou... Byli tam slabý díly, ale žádnej díl nebyl tak moc na hovno aby na to nešlo koukat... Fakt někdy nepobírám ty hodnocení tady ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Jmenuju se Oliver Queen. Po pěti letech v pekle jsem se domů vrátil s jediným cílem. Zachránit své město. Ale můj starý přístup nestačil. Musel jsem se stát někým jiným. Musel jsem se stát něčím jiným. Musel se ze mě stát Green Arrow. Lučištník Stephen Amell změnil svůj outfit a do jeho světa vstoupila magie. Potká se tak s Constatinem a utká se s blonďatým ďáblem Damienem Darhkem, kterého skvěle ztvárnil Neal McDonough. Nechyběl ani Flash či Black Canary a docela dost bylo i prsaté milfky Charlotte Ross. Od začátku série je jasné, že někdo zemře a seriál opustí, jen nevíte skoro do konce kdo. Smrt Laurel šokovala a Cassidy byla skvělá. Jinak je to samá rvačka, honička, přestřelka, výbuch a zkrátka dobře natočená akce. Závěrečný pouliční zápas Arrow proti Darhkovi byl stylový. - 80%. ()

JG9

Každopádně co je jedno z nejhorších věcí je to že tady máme opět záporáka který se nemůže rovnat Deathstrokovi natož Dark Archerovi(oba dva jsou 10/10),no a když jsme u něho tak jim asi nestačilo to jak ho domrvili ve 3.Série oni ho mrví ještě víc! Mají tady spoustu nelogičností např. když Darkh ztratí kouzelnou moc jak potom může konkurovat Oliverovi když má být slabší než Ras Al Ghul nebo.....další si dokážete domyslet sami.....No a nakonec z těch negativ, flashbacky to bylo něco skoro otřesného ale naštěstí tam moc dlouho nebyly, no.....Ted si můžete říct proč jsem tedy dal pět hvězd? No u mě je to takhle: Mě od 3.Série přijde že Arrowa píšou dva lidi: Ten První chce napsat kravinu která dostane maximální ohodnocení 50% a je s tím spokojený zatímco ten druhý chce napsat stejný banger jako byly první dvě série a tady podle mne vyhrál druhý jelikož tahle série má i přes tyto prominte mi to píčoviny tahle série má i něco do sebe: dobré postavy(až tedy na Felicity, Malcolma a Ruvé),relativně dobrý příběh, kvalitní emoce prostě všechno co ke správné Arrowovi sérii.....9/10 Nejlepší díl:18.  Nejhorší díl:17. ()