Lukoboss

Na tenhle film jsem se podíval jenom proto, že jsem cestoval v autobusu a byl to jedinej film z nabídky, kterej jsem ještě neviděl. No, popravdě vůbec by mně nevadilo, kdybych ho neviděl nikdy. E. Hawke je dobrej herec, vcelku mám jeho filmy rád, ale tady to nebyla žádná hitparáda. Logika jde stranou naprosto nekompromisně, do toho J. Voight jakožto záporák, kterýmu to podle mě vůbec nesedí (průpovídky v telefonu občas lezou na nervy). A jako "třešnička na dortu" je S. Gomez, která by to nevytrhla, ani kdyby hrála v celým filmu nahá a chodila tam třeba po rukách nebo dělala jiný vylomeniny. Spíš se jednalo o to, přečkat průběh filmu až do konce, nehledě na to, co se vlastně stane. A to jaksi není v pořádku... ()

Zagros

Tohle bylo hodně slabé. Dokonce tak, že si pár měsíců od zhlédnutí již nevybavuji děj. Počkat, on tam vlastně téměř žádný děj nebyl. Škoda, mám rád příběhy. Naopak nemá rád automobilové honičky a Závod s časem byl jedna velká automobilová honička. Škoda podruhé, navíc to bylo natočeno nějak podivně (rychlý střih?). Několikrát také vynechal tvůrcům mozek, což mi přijde také škoda (potřetí). K tomu musím připočíst nedobrý scénář a režii. Film ve mně nedokázal vyvolat ani špetku napětí a to je škoda po čtvrté a naposled a Závodu s časem zůstává jedna hvězda. ()

ZdenoLo odpad!

Ďakujem radšej si pustím nejakú telenovelu na markíze alebo na JOJke. Je jedno s čoho sa pôjdem vygrcať na hajzel.. ()

tom.nosek

Týpek, o kterém nic nevíme, jezdí Shelby Mustangem, do všeho bourá, všechno ničí, všechny policejní hlídky setřese tak, že je s největší pravděpodobností zabije, to vše jen kvůli tomu, že mu jiný týpek, o kterém nic nevíme, řekne, že mu unesli ženu. 90 minut naprosto bez příběhu a čehokoli, čeho by se dalo víc chytit. 2 hvězdy za ty kaskadérské kousky a nepoužití CGI. ()

Norino12

Nebolo to vôbec také zlé aké hodnotenia si to odnieslo. Uznávam je to otrepané, štýl, ktorý sme už videli v stovke filmoch ale aj napriek tomu som sa bavil. Parádne Shelby, fajn akčné scény s naháňačkami a herci v podstate nemali čo pokaziť. Ak máte radi tento štýl filmov či automobily celkovo nebudete sklamaný. Je to vlastne niečo ako spojený Need for Speed s Driveom a úlohami, ktoré zadávajú vo filmoch ako telefónna búdka. ()

Hanes88

No rozhodně to není nic převratného, ale dá se na to dívat...Selena Gomez i Ethan Hawke zahráli vcelku fajn takže na těch 60% to stačí určitě. ()

kwoky

Malý spoiler alert. Pokud se vám líbí Ford Mustang, tak z tohoto filmu budete nadšeni. Je to totiž jedna velká reklama na tohle auto. Pokud ale při sledování zkusíte zapojit mozek a porovnáte dění se zákony fyziky, čeká vás zklamání. Selena Gomez neumí hrát (plus její role je opravdu špatně napsaná), akce je omezená na neustálé bourání a celý scénář postrádá smysl v mnoha bodech. Jako akční jednohubka dobré, ale nic víc. Nejlepší automobilová honička přijde skoro až na konci filmu. ()

.baris.

Viděno v autobuse, kvalita odpovídající místu projekce = třikrát jsem si zdřímla a uječená Selena mi ani nevadila, myslím, že jsem si možná i párkrát do jejího křiku chrápla... Celkově dost k ničemu film, jenom to auto je fakt pěkný. ()

Nethar

No nečekal jsem žádný filozofický snímek, to je pravda, ale přesto mě to zklamalo. Plné nelogičností, nesmyslů, no budiž, akční blbůstka, ale o co tam teda vlastně jde? Ethan se Selenou jezdí po městě sem a tam, kolem nich se převrací policejní auta, postrádá to takovou nějakou přehlednost, kterou mají Fast and Furious, dialogy jsou ve stylu: "Jeď!" případně "Kur*a, zastav!", občas taky "Neeee!" a největší výkon je dlouhá věta "Jestli to neuděláš, tak ji zabiju!" A vždy záběr na vyděšený obličej na dobu nezbytně nutnou na vyslovení této věty (může být i na mobilu). Nejlepší ze všeho je, že i když je všechno o jediném autě (Ford Shelby GT500 Super Snake), tak ani to nezvládli pořádně - zrovna, když jsem si říkal, že je fakt neuvěřitelné, že po hodině vrážení do čehokoliv, co ve městě najdete, ještě drží zpětná zrcátka, se jim konečně povedlo jedno urazit a to jenom proto, aby v nadcházející scéně zase bylo vše v pořádku. Magie! Dávám dvě hvězdy jenom díky závěrečné honičce natočené "z nárazníku", kdyby takových nápadů bylo víc! (jo a na závěr mi bylo ještě špatně z poslední scény, která tak okatě a dementsky připravuje půdu pro pokračování... snad nevznikne...) ()

Wancohoff

(prvý koment :) Mam rad akcne blbiny.Od zaciatku do konca brain off akcia... Na nelogickosti pri tomto zanri nepozeram.Kazdy film ma v prvom rade bavit. A Getaway ma bavil a ja som si ho uzil. 70% p.s. trochu mi to pripomenulo crank (2006) ()

Hepy13

Zapnout, pásy, zapnout airbagy, zařadit pětku a především vypnout myšlení. Pokud budete u toho filmu říkat ''No jasněě...No to určitě....Hm dobrý no'' nebude sami :D ()

arcticsky

Jeden z nejslabších akčních filmů. Zkazit film s Ethanem a Selenou, kteří působí tolik sympaticky jest obrovským uměním... ()

Echelon1

Toľko rozbitých a lietajúcich policajných áut a úlohy typu "uteč polícii do štyroch minút", staručké BMW vie frčať celkom solídne za Mustangom...Nostalgia Need for Speed: Most Wanted? Je tam vlastne úžasné Shelby (na ktorom sa lak neoškrie a svetlá nikdy nerozbijú, kamery na karosérii prežijú tiež aj crash-test), takže skôr NFS:Carbon. Prvých 15 minút to vypadalo na hustú zábavu, než sa to zrútilo s príchodom typicky amícky kliošidnej, nesympatickej protivnej kravky, ktorá vie všetko. Dokáže sama tuniť Mustang, do ktorého by sa 99% našich mechanikov bálo čo i len pozrieť pod kapotu, či hacknúť asi aj aj autoumývačku. Jej najväčší talent je ísť divákovi na nervy a želať si jej smrť. A teraz pozitívne. Bol som vzhľadom na 45% celkom prekvapený. Naháňačky, kamera a strih sú celkom dobre, a toľko búračiek som nevidel asi ani za jednu sériu Kobry 11. Je to v podstate trošku také Bčkové 60 sekúnd. Zasadenie do Bulharska, niekde mimo US, bolo veľmi osviežujúce. ()

warrenur

Cely film sa Ethan ruti v mustangu cez obyvane stvrte, zdrha pred fizlami, navigovany iba hlasom tajomneho typka, pod hrozbou ublizenia jeho zene. Cely cas pocuvate urevane hlasky mladuckej "herecky" a vnimate kopenie jednej haluze na druhu. Strasne. Od kamery az po "scenar". Odporucam zdaleka obist. Isiel som do toho len kvoli Ethanovi. Preco vsak siel do takehoto braku, tak nad tym mi zostava rozum stat. ()

dawe787

Ano, možná to není skvost Hollywoodu apod., ale ukažte mi béčko, kde po 60 vteřinách začne akce a skončí v poslední minutě filmu? Opravdu to frčí a nevedou se tam žádný zbytečný dialogy, takže ode mně díky tomuto přístupu jedna hvězda navíc a nevadila mi ani příjemná S.Gomez byť vypadá jako by zrovna dostala občanku, ale která žena by nechtěla vypadat natvrdo o x let mladší? ()

kowalski

Pane bože! Ten film snad zaplatila ta automobilka a s*alo se na scénář a cokoliv smysluplného. Proč bych měl psát o všem de*ilním na tom filmu když už to tady udělalo určitě hafo uživatelů přede mnou?! Tohle je snad první film, ve kterém je nejvíce záběrů na řadící páku. WTF!!! Chudák Ethan! Bejt jím tak svého agenta pověsím za přirození do hodně velkýho průvanu. Jednu hvězdu dávám Ethanovi a poměrně originálnímu konci. ()

Tred2

Akční scény prošpikované stupidními hlášky, výkřiky a rychlým střihem. Logika celého děje existuje ve své vlastní realitě, kde se nemusí nic řešit. Policie má evidentně nekonečný počet špatných řidičů a s tím i aut. Jediná potenciálně sledovatelnější scéna byla paradoxně střižená na dlouhou ale nakonec taky nedopadla. Osobně jsem se spíš přikláněl s hodnocením ještě níž. Jediné, co mě zaujalo byla scéna s "uvědoměním" (Oh, shit... what?) a nakonec závěr. Popravdě nechápu, proč film, který je po scénáristické stránce stupidní, jak Getaway je, má tak slušný závěr. Samotný závěr už toho moc nenapraví, ale aspoň mě "přemluvil", abych zaokrouhlil výš. Horší 2. ()

Silencia90

Příběh dobrý, i když ne moc originální. Je totiž až neuvěřitelně podobný Nebezpečné rychlosti. Jinak mě vůbec nebavily ty neustálé honičky, vyjma teda té poslední, která byla z pohledu řidiče naprosto fenomenální. Navíc, když jsem u toho jela v buse. :) Připočtu-li další plus za celkem neobvyklý konec, jsou z toho krásné 3*. ()