Nikdo není dokonalý

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (moderátor), Oliver Andrásy (moderátor), Marcel Forgáč (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Marián Čekovský (moderátor) (více)

Oliver Andrásy, Eňa Vacvalová a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že aj múdry občas schybí. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

"Nikto nie je dokonalý" je sviežím oživením zábavného formátu, ktorý sa dlhé roky objavoval na televíznych obrazovkách pod názvom "Aj múdry schybí". Zmenil sa názov. Zmodernizovali sa kulisy. V publiku sedia samí sympatickí mladí ľudia. A predovšetkým sa vymenila opozerana a skôrnatená moderátorská dvojica. Frflavá Elena Vácvalová a mimoriadne trapný Oliver Andrásy sú minulosťou. Kormidla sa chopili pohotoví, vtipní a inteligentní chlapíci - Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval. Práve vďaka týmto dvom týpkom sa podarilo túto reláciu úspešne zrecylkovať. ** ()

Marek1991

S takýmto oživovaním tohto formátu nesúhlasím, navyše je to už trocha trápne. Nad rozumnosťou tejto vecičky sa dá pochybovať, čím ďalej tým viac mi aj predchádzajúci Aj Múdry schybí a tento ako následník pripadajú silené, trápne a zhovaďujúce národ. Nie je to nejaká štatistická zaujímavosť, vyberať ľudí pochybných už na pohľad, aby zo seba urobili hlupákov a mi sa na tom zabávali. Prestáva to byť pre mňa zaujímavé. ()

Maslord

Po dnešku, keď reláciu opustil Gunár a novými hostiteľmi sa stali Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval, jej sledovateľnosť (a snáď aj sledovanosť) dramaticky vzrástla. Svoje pôvodné hodnotenie "*" preto mením na pohodovejších "****". ()

unclejack

Bol som nútený prehodnotiť svoj pôvodne štvorhviezdičkový prvý dojem. Hej, Andrásy a spol. síce divákov bavia, ale smejeme sa na alkoholikoch, psychicky narušených, nevzdelaných alebo popletených spoluobčanoch. Show sa pasuje za garanciu inteligentnej zábavy, ale v skutočnosti hovorí - Pozrite sa akí sú tí Slováci sprostí! Deväť z desiatich ľudí samozrejme vie na tieto otázky správne odpovedať. Dve hviezdy však ponechávam za zaujímavých hostí - Marcel Merčiak, Peter Nagy a Zuzka Smatanová, manželia Feldekovci... Po zmene moderátorskej dvojice, hlavne kvôli sympaťákovi Forgáčovi prehodnocujem na tri. ()

fandimir

Jako samozřejmě že nad těmi žvásty, které vycházejí z úst tázaných chčiju smíchy, ale myslím že je snad jasný, že si na otázku vybírají už z dálky ne moc inteligentně vypadající lidi (většinou cikány) a i kdyby odpovědělo na otázku správně moc lidí, tak se zeptají dalších, aby v konečném výsledku odpověděli správně tři až čtyři lidi z deseti. Někdy dokonce odpověď diváka schválně střihnou dřív a vytrhnou ji tím z kontextu. Ono udělat z lidí bandu idiotů není tak těžké. Kdyby jste šly po rušném náměstí, a zeptaly se každého na takovou primitivní otázku bez ohledu na to jak by vypadali, tak pochybuju, že by vám správně odpověděla např. jenom třetina. Dvě hvězdy za to, že tam dávají aspoň vtipné odpovědi které mi zaručily už pár hodin slušné zábavy. ()