Nikdo není dokonalý (TV pořad)

Nikto nie je dokonalý

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oliver Andrásy

Elena Vacvalová (mod.), Oliver Andrásy (mod.), Marcel Forgáč (mod.), Milan Junior Zimnýkoval (mod.), Marián Čekovský (mod.), Martin Dejdar (mod.), Iveta Malachovská, Mário "Kuly" Kollár, Adela Vinczeová, Jozef Banáš, Eva Máziková, Marian Labuda st., Jozef Bednárik, Maroš Kramár, Zuzana Smatanová, Peter Nagy, Petr Novotný, Igor Timko, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Matej Sajfa Cifra, Ady Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Gregor Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Kronerová, Matej Landl, Vlado Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová-Tormová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Branislav Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Sväťo Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jožo Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Geišbergová-Oľhová, Lucie Bílá, Vlado Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rastislav Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Mikulášová-Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Urbaníková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyány, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Miloslav Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová, Daniel Nekonečný, Danica Jurčová, Anna Šišková, Jožo Ráž, Ján Ďurovčík, Elena Podzámska, Michal David, Daniela Šinkorová, Daniel Hůlka, Vašo Patejdl, Oľga Belešová, Jan Hřebejk, Adam Ďurica, Milan Ondrík, Marta Sládečková, Bára Štěpánová, Zuzana Haasová, Ibrahim Maiga, Radek Kuchař, Ondrej Kandráč, Vera Wisterová

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • tančísvlky

Koncept tejto relácie je priamo ušitý Jiřímu Krampolovi v českej verzií tohto programu. Všetko ostatné čo kedy predviedli účastníci slovenskej časti programu je skutočne bez výrazu a terajší moderátori patria skutočne len do odpadovej hviezdičkovej oblasti. Možno by sa mali opýtať na ulici aj riaditeľa tejto televízie, kedy už konečne začne RTVS vysielať nejaké zábavné relácie, ktoré majú nejakú výšku a zmysel...(21.4.2015)

Vždy som si hovoril, že nikto trápnejší ako duo Eňa a Oliver už byť nemôže, ale aj tak som si občas s nimi niečo pozrel,.Potom však prišli Mojsejovci, potom Vyvolení, veľkí bratia, superstars, tanečníci, Bučkovci, farmári, farmári, ktorí hľadajú ženu...no povedzte, nie je táto banda skurvencov omnoho, omnoho horšia ako celkom príjemní Oliver a Eňa? edit: po výmene moderátorov končím už aj s náhodným sledovaním, nehovorím, že Junior a Marcel sú vyslovene zlí moderátori, ale do takéhoto formátu nepasujú absolútne vôbec.(24.3.2013)

Bol som nútený prehodnotiť svoj pôvodne štvorhviezdičkový prvý dojem. Hej, Andrásy a spol. síce divákov bavia, ale smejeme sa na alkoholikoch, psychicky narušených, nevzdelaných alebo popletených spoluobčanoch. Show sa pasuje za garanciu inteligentnej zábavy, ale v skutočnosti hovorí - Pozrite sa akí sú tí Slováci sprostí! Deväť z desiatich ľudí samozrejme vie na tieto otázky správne odpovedať. Dve hviezdy však ponechávam za zaujímavých hostí - Marcel Merčiak, Peter Nagy a Zuzka Smatanová, manželia Feldekovci... Po zmene moderátorskej dvojice, hlavne kvôli sympaťákovi Forgáčovi prehodnocujem na tri.(7.12.2013)

• Radko

Ľudia sa najradšej smejú na nešikovnosti a nevedomosti iných. Z pohodlia obývačky sa prehýbajú od rehotu na odpovediach všetkých tých kamerou starostlivo vyberaných vzoriek hrdého slovenského národa s katolícko-evanjelicko-židovsko-pravoslávno-gréckokatolícko-jehovistickou tradíciou: cigánov, ľudí s mentálnou subnormou, alkoholikov, bezdomovcov, žiakov špeciálnych učilíšť, polohluchých starcov a babiek a tých, ktorým ich odpovede zámerne zle zostrihali. Jedna hviezdička za odpoveď na otázku, kto je to gejša: "Kurva, no né zdejšá.".(30.11.2015)

• RigorMortis

Ako píše Marek1991, ani ja nesúhlasím s oživením pôvodného AMS. Ako "náhodná" vzorka opýtaných už klasicky najväčšia zberba - čierna chamraď, feťáci, alkoholici a ľudia s IQ pri hranici mentálnej retardácie. Zmes takýchto pochybných indivíduí mala diváka pobaviť. Desí ma, keď si uvedomím, že ľudia neschopní rozoznať pupočnú šnúru od dentálnej nite majú právo voliť. Ani nejakí akože vtipní moderátori z rádia situáciu nezachránia, ľudský odpad Sajfa, ktorý musí byť v každej riti, už vôbec. 1* z úcty k ex-moderátorskému duu Vacvalová - Andrássy a za nostalgiu. Chodte mi s tou vecou z očí.(23.4.2014)