Nikdo není dokonalý (TV pořad)

Nikto nie je dokonalý

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (mod.), Oliver Andrásy (mod.), Marcel Forgáč (mod.), Milan Junior Zimnýkoval (mod.), Marián Čekovský (mod.), Martin Dejdar (mod.), Iveta Malachovská, Mário "Kuly" Kollár, Adela Vinczeová, Jozef Banáš, Eva Máziková, Marián Labuda st., Jozef Bednárik, Maroš Kramár, Zuzana Smatanová, Peter Nagy, Petr Novotný, Igor Timko, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Matej "Sajfa" Cifra, Ady Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Gregor Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Kronerová, Matej Landl, Vlado Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová-Tormová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Branislav Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Sväťo Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jožo Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Oľhová, Lucie Bílá, Vladimír Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rasťo Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Mikulášová-Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Twardziková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyány, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Milo Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová, Daniel Nekonečný, Danica Jurčová, Anna Šišková, Jožo Ráž, Ján Ďurovčík, Elena Podzámska, Michal David, Daniela Šinkorová, Daniel Hůlka, Vašo Patejdl, Oľga Belešová, Jan Hřebejk, Adam Ďurica, Milan Ondrík, Marta Sládečková, Bára Štěpánová, Zuzana Haasová, Ibrahim Maiga, Radek Kuchař, Ondrej Kandráč, Vera Wisterová, Miriam Merklová

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • provitamin

Dramaturgia relácie je takáto: Začiatok relácie obstará NENÚTENÝ rozhovor starého pána a blondínky, ktorý pozostáva asi z troch zúfale nevtipných vtipov, na ktorých sa veľmi smejú a tlieskajú asi traja nastrčení diváci, na ktorých sa väčšinu času zameriava kamera a týmto navodzuje pocit že v obecenstve je super atmoška. Potom keď sme takto zabili niekoľko minút času, na scénu sa dostávajú dvaja pozvaní hostia, najlepšie nejaký herec, spevák, alebo iná známa osobnosť, člen smotánky našej spoločnosti. Účasť herca je zvlásť dôležitá, lebo obvykle má dar reči a svojimi historkami dokáže vyplniť časové obdobie medzi 3. a 4. anketou. Na tejto časti je asi najzaujímavejšie tipovanie či sa dané historky zo života fakt stali, alebo sú vymyslené. Prítomnosť speváka je tiež vítaná, keďže playback retrohudby vie nabudiť ospalé publikum. Najdôležitejšie na relácii sú však anketové otázky, konkrétne je ich 5. Nejaká teta z ulice sa tu pýta desiatich zúfalých existencií anketové otázky, pričom správne odpovede vedia dvaja alebo traja responde(me)nti. Diváci spolu s hosťami majú potom vybrať najväčšiu haluz relácie, autor ktorej potom získa vysnenú hotovostnú odmenu. Avšak keďže víťaz je už dopredu jasný, Andrásy vždy nenápadne naznačí že ktorú haluz by vybral on a tá napokon aj vždy vyhrá. Poviem príklad. Vo finále súťažia haluze pod číslami 1-5. K víťazstvu niektorej haluze musí daná haluz dostať hlasy aspoň od troch divákov. Andrásy sa spýta prvého diváka a ten hlasuje za haluz č.1. Potom sa spýta druhého diváka a ten by tiež dal haluz č.1. Ale keďže nie táto haluz má vyhrať, najbližšie sa pýta už len nastrčených divákov, pričom všetci traja hlasujú za haluz č.4, ktorá nakoniec vyhrá. Suma sumárum, vôbec sa nedivím že moderátorská dvojica chce ukončiť svoje pôsobenie na televíznych obrazovkách a dodám že mali tak urobiť už dávno.(18.11.2013)

• DavidDizzer

Jednu hvězdu za to, že záměrně vybírají samá individua (bezdomovce, romy, nevzdelané lidi, starši lidi s demencí, zkrátka že danou otázku zodpoví max. 2 lidé z těch 10, proto mě takový nucený humor vůbec neoslovuje. Český je lepší opravdu v tom, že tam dávají lidi s úmyslem ne zveřejnit jen samé pitomce a i celý pořad, kdy se dobře konverzuje, mi sedí více.(15.1.2017)

• MM_Ramone

"Nikto nie je dokonalý" je sviežím oživením zábavného formátu, ktorý sa dlhé roky objavoval na televíznych obrazovkách pod názvom "Aj múdry schybí". Zmenil sa názov. Zmodernizovali sa kulisy. V publiku sedia samí sympatickí mladí ľudia. A predovšetkým sa vymenila opozerana a skôrnatená moderátorská dvojica. Frflavá Elena Vácvalová a mimoriadne trapný Oliver Andrásy sú minulosťou. Kormidla sa chopili pohotoví, vtipní a inteligentní chlapíci - Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval. Práve vďaka týmto dvom týpkom sa podarilo túto reláciu úspešne zrecylkovať. **(27.9.2015)

• RigorMortis

Ako píše Marek1991, ani ja nesúhlasím s oživením pôvodného AMS. Ako "náhodná" vzorka opýtaných už klasicky najväčšia zberba - čierna chamraď, feťáci, alkoholici a ľudia s IQ pri hranici mentálnej retardácie. Zmes takýchto pochybných indivíduí mala diváka pobaviť. Desí ma, keď si uvedomím, že ľudia neschopní rozoznať pupočnú šnúru od dentálnej nite majú právo voliť. Ani nejakí akože vtipní moderátori z rádia situáciu nezachránia, ľudský odpad Sajfa, ktorý musí byť v každej riti, už vôbec. 1* z úcty k ex-moderátorskému duu Vacvalová - Andrássy a za nostalgiu. Chodte mi s tou vecou z očí.(23.4.2014)

Oživenie tohto formátu na verejnoprávnej televízii ma prekvapilo tentokrát kladne, lebo som mal šťastie na hostí: Miroslav Donutil a Emil Horváth ml. Ich historky prebili aj trápny smiech Andrásyho, bolo treba len pretrpieť anketové otázky a odpovede. Celkový dojem závisí výlučne od hostí. (23.5.2013) –––– Výmenou starých moderátorov za Juniora a Marcela z Funrádia relácia chytila druhý dych a nabrala celkom iný rozmer. Aj otázky a odpovede sa zdajú nejaké „rozumnejšie“, tým myslím zábavnejšie. (27.5.2014)(23.5.2013)