digishit

Mohl to být tak dobry film jako všechny ostatní tohoto žánru, ale to by to nesměl režírovat totální IDIOT! Ty střihy jsou tak brutální, ze se na to nedá divat a vy jste radi za chvilku klidu, kdy se nic neděje. Ale oni jsou ty střihy dokonce i tam, kde to vůbec není nutný. Po půlhodině vás začnou opouštět smysly a šíleně bolet hlava. Ne na tohle se opravdu nedá dívat, bohužel. Jit na to do kina tak si hodim mašli. Příběh je až moc předvídatelný, ale to by se dalo odpustit. Způsob natočení ne. ()

mala_kea

Nepamatuju si, že bych někdy viděl akční film, při jehož sledování bych si přál, aby v něm nebyly akční scény... Taky si momentálně nevzpomínám na film s hůř natočenou automobilovou honičkou (taková chaotická režisérsko-střihačská prasečina se ani v "béčkové" produkci opravdu jen tak nevidí). Zpočátku mě celkem bavila alespoň ta ohraná zápletka, ale když padoucha okamžitě odhalí každé malé dítě, přičemž jeho totožnost má být šokující pointou, to už je pak opravdu těžké najít něco, co by se dalo s chutí pochválit. Podprůměr v každém ohledu a vlastně úplně stejně zbytečné pokračování jako byla dvojka... 40 % ()

BOURQUE

Kedysi od nadpriemernej a veľmi vydarenej jedničky už uplynulo nejaký ten čas. Druhé dielo už bolo slabšie a tretie je už len doplnok na trilógiu. L. Neeson však stále dobrý a hrá s veľkým srdcom. Na ňom úspech nezávisel. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

strikeman odpad!

Tak u dvojky jsem z nostalgie ještě zavřel všechny oči, dveře, okna a snad i záchodovou mísu, ale tohle se fakt nedalo. Nechtěná komedie s hrůzostrašným scénářem, debilními dialogy a zápletkou obšlehnutou z 22 let starého filmu, který s tímto exkrementem nemá ani smysl srovnávat. Divím se Neesonovi a Whitakerovi, že si takto mrví kariéru ... 0% ()

Heroine

Jediné, co se dá říct na omluvu, je že jsem věděla přesně do čeho jdu, když jsem si tohle pustila, takže nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Je to pořád stejné, až je to divné (Kim jako by nikdy nedospěla, chová se pořád jako naivní čtrnáctka), akorát Famke Janssen už dávno není krásná, a Liam Neeson už taky začíná vypadat spíš jako dědoušek, než jako akční táta. Jinak předvídatelné, hloupé a agresivní, v kontrastu se strašidelnou naivitou a patosem. Ale stejně, Bryanovi jsem fandila. ()

KNTRFKT

Při pravidelné kontrole fáze tlení obyvatel domova pro seniory nalezla jedna z ošetřovatelek prázdnotou zející pokoj. Neustlaná postel budila dojem rychlého odchodu člověka, jenž v ní normálně touto dobou ještě spával. Na zemi se válela puška Marklin. Její majitel si s ní o nudných parných odpoledních krátil čas střílením po hollywoodských troskách. Ošetřovatelka dále nalezla přístroj pro podporu dýchání ještě teplý, což znamenalo, že náš hrdina odešel před malou chvílí. Když tu náhle něco upoutalo její pozornost. Na nočním stolku stál přeplněný bažant ve tvaru zásobníku ruské zbraně - Oděsy. Ošetřovatelka, leč znechucena, byla nucena z pod jeho dna vytáhnout močí potřísněný kus pergamenu. "Drink it bitch, you have got 96 hours." V tu chvíli rozrazila dveře pokoje ředitelka domova a s úžasem si vzkaz přečetla. Obě ženy poté konstatovaly: "To si zas starouš Lájem odskočil natočit dalších 96 hodin." Potom s chutí vyprázdnily obsah oné nádoby a vydaly se na další kontroly. Třetí díl 96-tky je stejně napínavý, jako tenhle příběh. Takže vo hovně. Nechápu, že Liama pořád baví lítat za svou retardovanou dcerou, kterou zřejmě nenávidí celý svět. On to ale nese statečně a další díl prý natočí na kolečkovém křesle. ()

SidneyP

Ten, kdo si tady vyhrál se střihem a kamerou by měl dostat lano, to je děs! Zápletka samozřejmě naprosto bezduchá a neinovativní, pro dobré béčko by to příště chtělo někoho, kdo to umí aspoň s kamerou. 50%. ()

Crowen

Já jako chápu, že nakonec svý jméno očistil tím, že (!!! POZOR SPOILER !!!) zjistil, kdo je opravdovej vrah. Nicméně za to, že během toho očišťování způsobil několik velice vážných dopravních nehod, kde byli určitě minimálně zranění, zničil několik policejních aut, napadl a zbraní vyhrožoval mnoha policistům, odpálil granát ve škole a vyhodil dopovětří budovu, jsem nečekal, že mu na konci vyšetřovatel, kterej u všeho byl, potřese rukou a popřeje šťastnou cestu. 😊 ()

helloween93

Začnu klady - uteče to rychle a další díl už se neplánuje. To jsou bohužel jediné kladné aspekty Taken 3. Bryan je opět neomylný a nezastavitelný buldok, který když se zakousne, už nepustí. Příběh i zvrat jsou předvídatelné, akce rutinní a režisér Megaton se po dvojce neponaučil a opět si libuje v rychlém střihu ve všech akčních pasážích. Divák tedy nevidí opět nic. Po zbytečné dvojce ještě zbytečnější trojka. 2* ()

Lyžař

Jednou udelate rozhodnuti a hned od te doby za nej pikate. Jestli jsem to spravne pochopil, tak o 96 hodin tady nejde. Jde tady ale o rodinu. Zase. A s rodinou bijce si nezahravejte! Kazda minuta me bavila, coz se o vsech filmech rict rozhodne neda! L. Neeson je starej pardal, ale i tak je skvelej. Nepotrebuje skakat z patyho patra a predvadet bojovy umeni jak za mlada. A kdyz uz, pomuze dobry sestrihani scen :) no a jeho dcerka, to si je dobrej kumst! :) ()

Carthorias

Ne, ne, ne. Vsechno spatne. Liam Neeson se sice snazi, ale film ma v sobe min napeti nez rozvodna sit Burkiny Faso. Kdyz mu naprosto zamenitelnej zaporak zapichne (prekvapive stale provozuschopnou) Famke Janssen, roztoci se tak maximalne vase panenky z nechutne nasnimanych honicek typu ruska kamera ve svycarske pracce. Cerecka je porad ta stejna nana z jednicky, akorat je zde tentokrat naprosto zbytecne. To stejne by se dalo rict o Forrestovi, kterej nejenomze neni schopnej ubehnout ani od kobliharny na stanici, ale hlavne sefuje bande neslutecne arogantnich a nesympatickych kretenu, kteri sem asi byli poslani po tom co jim dal na prdel Rambo. Dobra polovina filmu by se dala vyhodit a zbytek by potreboval minimalne prelestit. Liama je mi lito, Megaton by mel nasledovat ve stopach Megatrona a nechat se vystrelit do kosmu zaverecny shrnuti: Jedinej film u kteryho jsem v kine usnul, a to mam za sebou spoustu kontemplativnich artovych festackych skopicin ()

palmrus

Musim ale říct, že jsem to viděl v kině (v komorní atmosféře, spolu s dalšími 3 diváky) a to myslím tu známku trochu zvedlo. Doma by to byly průměrný 3 hvězdy. ()

Killingjoke

Tohle bylo vážně mimo. Totální céčková záležitost, jejíž existence je tak pochybná, jako to, že se Luc Besson ještě někdy v životě podepíše pod nějakou pecku. A přitom Liam Neeson je herec, který by parádního tvrďáka zahrát zvládl, narozdíl od Bruce Willise (a měl jsem ho sakra rád), jenž v každé své roli za posledních 15 let působí docela směšně. A stejně tak na mne působí Taken 3 jako bratříček Smrtonosné pasti 5, což je film, který "totálně" zabil svou hlavní postavu. Za Neesona zvedám o dvě, jinak tedy hrůza... ()

darkreider

Je to presne tak strašne zostrihané, ako každý hovorí. Na akciu sa v podstate nedá dívať, a dokonca si myslím, že je to najhoršie zostrihaná akcia, čo som videl. Moje oči pretrpeli už mnoho guľometného strihu a tento bolel najviac. Tento fakt podráža filmu nohy extrémne a k tomu smutne konštatujem, že scenár je veľmi podpriemerný a Liam sa môže snažiť koľko chce, ale toto mu renomé aj tak skazí. ()

bararich8

Aneb jak debilním střihem zkurvit celý film. Z akčních scén máte lautr hovno, protože ty rychlostřihy by epileptik neustál a zbytek je otřepané klišé, o kterém nemá cenu mluvit. Holt slabota. 2* ()

Johny M.

Megat(r)on je rutinér, jeho kameraman (zoom) a střihač (100 střihů/min.) dementi, ale Neeson/Mills je pořád frajer a Taken slušná akční podívaná. slabší 4* ()