jasanka

Docela koukám na nízké hodnocení. Film mi přišel na stejné úrovni jako předchozí díly, tady povedený akčňák. Pro mě existují dva typy akčních filmů - totálně blbý, kde jde jen o střílení a rvačky, a pak ty poměrně chytré, jako je třeba právě Taken. Fajn podívaná. ()

drozdy1

Okey lepší než (kopírka jedničky) dvojka,ale to tento film bohužel nijak neomlouvá. Naspeedovaných scén a nepřehledných střihů jsem si užil už ve druhéhém dílu a tady je tomu taky tak. Posledních 45 minut a vyšetřování Foresta Whitakera mě opravdu potěšilo, nicméně začáteční honička a scény kdy se Nesson dostal z auta (opravdu rychle!) před tím, než vybuchlo už tak potěšející nebylo (spíš to bylo k dost těžkému pláči). A u boje Nessona s ruským zabijákem v trenkách , jsem se už smíchy neudržel. O Megatonovi jsme tu toho slyšeli už dost a já naprosto souhlasím,že co se týče akčních scén je úplně bezradnej a pak to ve finále vypadá dost blbě. Já myslel,že po průseru s dvojkou se,alespoň poučil,ale stále si jede podle svých kolejí. Sám se divím,že jemu samotnému se to líbí,protože kdybych byl v jeho kůži,už bych nikdy na akční scény nepomyslel. Hodnocení:45%. ()

Snake.Charmer

Film který měl jít "direct to DVD" a ne do kin. Naprosto přesně totiž tuto kolonku naplňuje. Je již v pořadí druhým, nedomrlým bratříčkem skvělého Taken z roku 2008, má slaboduchý scénář (dokonce i na Bessona!) a vypadá docela levně. Liam sice stále určité charisma má, ale rozhodně se nechová jako superagent, ale spíš jako superidiot. Ani postava Foresta Whitakera není pro film žádnou extra výhrou. No a aby člověk nic neměl ani z těch akčních scén, tak je Megaton totálně pohřbí střihem dle pravidla "čím rychlejší střih, tím víc Adidas". Zbývá se tak jenom zeptat - Koho unesou nebo zabijou příště? Fakana kterýho vrhne jeho dcera? ()

Wardan

Jsem člověk, který považuje dvojku za docela sluškou jednohubku, ale tohle je opravdu hrozné. Komu přišla dvojka mizerně sestříhaná, ať na tohle ani nekouká, protože je to ještě o tři stupně horší. Při automobilové honičce se vůbec nedá poznat, kdo kam jede, ani kde kdo sedí a všeobecně co se to vůbec děje. Připočtěte k tomu příšerně schématický scénář a máte opravdovou tragédii. Přemýšlel jsem o jedné, ale Neesona mám fakt rád a připadá mi prostě pořád jako cool frajer. Mrzí mě, co se s Taken stalo. ()

Matli

Překvapivý děj, to každopádně, ale jinak takové nijaké. Liam se spíše snaží utíkat před policií než aby masakroval záporáky. Akční scény jsou občas chaotické, ale není to nic hrozného. Jednou a dost. 58% ()

warrenur

Sklamanie. Myslim, ze jednotkou to malo skoncit. Tie pateticke vystupy ocko-dcerka boli hodne do neba volajuce. Dokonca ma zacal otravovat i slusny Whitaker v roli schopneho policajta. Hodne slaby scenar. Ledva 40%. Odporucam pozriet si najnovsi Run all night s Neeson-om a spravit si chut. Toto je brak. ()

TuT

65 % za velice solidní akční snímek. Já se prostě bavil, bezduchá zábava. Ale zápletka je opravdu debilní. ()

kamigava

Na jedničku to nemá, ale určitě je Taken 3 lepší než druhý instanbulský díl. Možná až na toho odporného Rusa ve slipech a samopalem v ruce je vše v pohodě. ()

Bozvav

tak tohle se opravdu nepovedlo. Liam už na tyto akce nemá věk, mnohé střety působily tak bizardně, že jsem měla strach, aby nám hlavního klaďáka neklepla pepka. Záporák trapák, Kim bych zabila sama, kdyby mi přišla pod ruku. prostě spíše televizní film na nedělní podvečer, než cokoli jiného. Za mne 30%. ()

dave14

Měl jsem rozepsaný komentář na minimálně 3000 znaků. Ale v půlce mi došlo, že jakkoliv negativní věc napíšu, stále to stupiditu Megatona ani zdaleka nevystihne. Takže velmi stručně a věcně. Olivier Megaton je ta nejhorší věc, která mohla Hollywood potkat. Olivier Megaton je horší režisér než John Moore a Uwe Boll dohromady. Prosím, nechoďte na Taken 3 do kina. Nebuďte tak pošetilí, jako jsem byl já. ()

StropS

Přišlo mi to lehce...taková verze pro děti, žádná krev, žádný nahý ženský, prostě nic, co do podobného žánru patří. Akční scény rozstříhané na miliardu záběrů a z toho super zážitek mít nemůžete, když neustále přemýšlíte, co se tam vůbec děje. Toto Steven i Keanu zvládali podle mě líp...Zvlášť Stevenovo lámání kloubů a tady bylo tolik příležitostí, ale Liam vyměkl a vše řešil v rukavičkách prostými údery. Tak či tak, o úplný propadák nejde, film má slušné tempo a uteče rychle, přesto nic velkého nečekejte... myslím, že těch 50% je objektivních i na moje mnohdy čiště subjektivní hodnocení. ()

Kopi1

Tak říkal jsem si, dobře, 2 se nepovedla, stává se, tak už se do ničeho pouštět nebudeme, a když už, tak s novým režisérem.. A hele, Olivier je tu zas a předložil nám ještě větší nesmysl, než předtím. Nevím co bylo horší, jestli ten hrozný zběsilý střih, příběh, který byl absolutně k ničemu (jenom záminka aby bylo pokračování, tak se rychle semlela nějaká blbost) a nebo scénář, který vypadal, jak kdybych to snad psal já...Závidím těm, co zůstali u jedničky a na ty další se už nevrhli. ()

Hapretor

Na to, že to točil Megaton, to mohla bejt ještě větší blbost. Dějově ne tak debilní, jak jsem očakával. Ale hudba je zde naprosto debilní. Vůbec se nehodící do akčního filmu. Aspoň že zápletka za něco stála. ()

dj.kouba

O chlup lepší jak druhý díl, ale proboha! Megaton je prase, které neskutečným způsobem zostudilo vynikající první díl. Druhý a třetí díl se snad nemůže líbit ani Liamovi. A poprvé si u filmu postesknu, že mě bolely chvilkami z toho super rychlostřihu oči (jinak jdou technický věci aka střih, kamera a já nevím co kolem mě). V samotném základu to není špatný, ale to by to do ruky nesměl dostat ten pazdrát. ()