poster

Born to Race: Fast Track

 • Slovensko

  Pretekárska akadémia

Akční

USA, 2014, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FaceMan
  ***

  Oproti jednotke tu je viac závodenia, vrátili sa nám všetky filmové postavy až na malý rozdiel bez ich hercov. Ostala pôvodne iba Nicole Badaan. Medzi mladými to iskrý čo len pridáva na atmosfére. 94 minút si myslím že je tak akurát na tip filmu. Nič veľké som od toho ani neočakával kedže som videl jednotku, takže sklamanie ani prísť nemohlo. Nebudem vám tu spoilerovať aby ste aj vy niečo z toho mali(aj keď je to predvídateľné a dojde to aj vám bez toho aby som niečo vravel). Nenudil som sa, takže priemerné 3*(30.9.2014)

 • Mr_Fear
  **

  Jak to tak býva, tak příliš nevydařený start ve finále není nijak slavný, což platí o tomhle filmu i dvojnásob. Nic jsem si od filmu nesliboval, ale že se to až tak propadne? Hrůza - vyměnit skoro celé osazenstvo za úplně jiné tváře (asi si herci po prvním díle řekli, že už v tom jet nechtějí). Když se nebudu dívat na herecké výkony, tak musím říct, že ani střih není žádná sláva. Bouračky jsou zabírány tak na hlavu, že člověk by i víc věřil neuvěřitelným demoličním scénám v Rychle a Zběsile. Psychologie (nebo vývoj) postav je tak náhlý a střídavý, jak aprílové počasí. No 1.5 hvězdičky za odvahu tohle prezentovat veřejně. A jenom takový rýpavý detail jako bonus, ty plakáty tady v galerii WHAT?! Ani jedno auto v takovémto provedení v tom filmu neučínkovalo, to se to všechno dělalo na rychlo stylem "Ať už to máme za sebou..."?(27.7.2017)

 • mimozakon
  **

  Čakať nejakú šialenú automobilovú naháňačku a závody je asi zbytočné. Chlapec nemá peniaze a chce sa stať tatovou pýchou a byť profesionálnym jazdcom. Zo školy ho skoro vyhodia, nakoniec fakt vyhodia a tak sa spojí s nepriateľom, jeden druhého veľa naučia, presvedčí majiteľa veľkej stáje a vyberú sa na závody... ktoré, ako si môžeme domyslieť...no uvidíte sami. No a kamera, ktorá mi ukazovala posunutie riadiacej páky vždy, keď si režisér zmyslel, že by bolo dobré ukázať divákovi zrýchlenie vozidla, ma teda príšerne iritovala.(21.11.2014)

 • JohnCZ
  ***

  Pokračování na úrovni předchozího dílu, na kterém mě vadila jedna věc: kompletní změna obsazení (až na Nicole Badaan), které je až na výjimky méně sympatické. Tentokrát je to o maličko vyspělejší, více zaměřené na závodění, ale těžce předvídatelné. Jako oddychovka ale dost funkční, na video film pohoda.(16.8.2015)

 • FFilipCZ
  *

  Ze začátku jsem si říkal, že je to docela příjemná a zajímavá změna, vidět v závodním filmu auta, která alespoň člověk může reálně vidět někde na silnici a jsou trošku přístupnější (R32 GOLF, Subaru Impreza,..). Ale pak šlo všechno do pr*. A to od nudných nesympatických herců, přes fakt, že jsem musel asi deset minut v kuse sledovat, jak spolu v amatérském střihu závoděj odporný Toyoty Celicy, až po nezáživný obsah a předvídatelný konec. Zaplaťpánbů, že mě jednička minula (ono popravdě asi nebudu jedinej).(16.10.2014)