Reklama

Reklama

Star Wars Povstalci

(seriál)
Trailer 1
USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Hrají:

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(71)

Obsahy(1)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

(více)

Diskuze

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Ok hoši, tak jste mě vymanévrovali, ale třeba Battlefront od DICE prequely úplně ignoroval a seriály už taky nefičí - teoreticky ani nepotřebuji prequely - spíš rozvíjet období před epizodou I., nějáké staré sithské příběhy alá Bane, to mi svědčí. Vím že se chystá dotisk a celá série, co mě ale zajímá - něco kánonického z tohoto období? Bože, jak já bych chtěl KOTOR 3.

na příspěvěk reagoval Hyger

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Úplně ne, momentálně vychází komiksová série o Maulovi před E1, kde jsou narážky úplně na všechno - Malachor, Rathaři, Cad Bane...

na příspěvěk reagoval jh666

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Trochu mě mrzí že Disney s výjimkou teaseru na BF II úplně ignoruje prequely..chápu že je nemusí mít rádi, ale to období taky nabízí velkej potenciál.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, jh666

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

No nevím teda, moc mě to neláká - jsem proti vzmáhajícímu se zaměření na ženy a jiné národnosti - nejsem antifeminista ani rasista, jen mi vadí když je to moc vtlačené na násilí, a Disney to poslední dobou dělá :/. No každopádně uvidíme, kdyby oznámili doanimování VII. řady TCW, tak mi udělají radost mnohem více :).

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Jinak v článku, který byl k videu potvrdili, že jedna epizoda bude na Endoru a Han s Leiou budou spolupracovat s Herou.

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

martinbucek

To je hodně chabá výmluva :) Zajímavé, že máš přehled o tom, do kolika diskuzí přispívám, ale už ti dělá problém kliknout na šipku tam a zpět otázka 3 vteřin max. 6 s pomalým internetem. Jinak je to přesně jak říkáš, jinde s tím problém není, jen ty máš problém se zorientovat. No nic už na mě nemusíš reagovat, nerad bych tě obíral o čas, musíš se věnovat také dalším xxx diskuzím

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

PhilTesi

boze miesto tychto vasich kecov by ta zabilo napisat, mas zdroj kde pisu, ze ashoka zije....ja reagujem aj na 5 ludi v 15tich diskusiach naraz a nemam cas si spetne citat svoje komentare kedy mi kto nane odpovedal, vidim komentar venovany mne a odpoviem.....ja viem pre ludi co pisu max do jednej, dvoch diskusii sa to asi tazko chape, inde s tym problem nie  je

na příspěvěk reagoval PhilTesi

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

martinbucek

Zvláštní, já se zas potkávám s lidmi, kterým nedělá problém se zorientovat v 5 a více řádcích, protože umí používat šipky a nevím co by na tom změnila reakce celou větou... "Ahoj, můžeš uvést zdroj ?" Vyjde to nastejno nezdá se ti ? 

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Darth_AK

tak ked tu dotycny napise 3 prispevky po sebe, tak logicky dam odpovedat na posledny co napisal.....jedina diskusia co stym ma problem je tato, nikde v tom problem nevidia a vzdy napisu reakciu celou vetou a ne nicnehovoriace: Zdroj?

na příspěvěk reagoval PhilTesi

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

martinbucek

On se neuráží, jen tě poučil a docela správně - už asi třikrát jsi reagoval na jiný příspěvek, než na který odkazovals šipkou. Pak je problém se v tom vyznat.

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

PhilTesi

tak to konkretizuj nabuduce, s ashokou je to moja domienka a takisto si myslim, ze by bolo hlupe od tvorcov to s nou normalne neuzavret ako s maulom

na příspěvěk reagoval PhilTesi

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

PhilTesi

coho chces zdroj?, ozivili jednu oblubenu postavu potom, co pred 3 rokmi vymazali jej existenciu....boli by sprosty, aby ju poslali do kopru v podpriemernom animaku, ak ju minimalne mozu pouzit v hranom serialy.....a timothy zahn pise noveho thrawna.........  http://dorksideoftheforce.com/2016/07/19/what-we-know-about-the-canon-thrawn-novel-by-timothy-zahn/                       clanok napriklad tu

na příspěvěk reagoval PhilTesi

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

fabecc1222

thrawna nezabije, kedze ho disney vzkriesilo z expanded universe tzv. legends, tak urcite vyjde nieco knizne od timothy zahna.....povodne napisal aj sagu ruka thrawnova, velmi kvalitne dielo  a odporucam precitat, takze s nim maju vecsie plany ako par dielov nejakeho animaku

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Jinak, ještě mě napadlo, myslíte, že Impérium bude brát jako výhru, že zničili základnu, ale většina důstojníků utekla a nikoho se jim nepodařilo zatknout? Nemohla by třeba 4. série začít tím, že Vade zabije Thwarna, a na scénu pošle nějakého nového supermega zabíjáka rebelů?

na příspěvěk reagoval Hyger, martinbucek

Související novinky

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

V současné době hraje u studia Disney prim spíše seriálová odnož Star Wars. Poslední celovečerní film jsme v kinech viděli téměř před čtyřmi lety, od té doby jsme však dostali seriály Ahsoka, Andor,… (více)

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)

Reklama

Reklama