Všechny moje lásky

Z natáčení  - Veronika Žilková, Klára Oltová, Libuše Švormová, Roman Vojtek, Mahulena Bočanová, Johanna Steiger-Antošová
Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 53–57 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Khek Kubařová (více)

Epizody(28)

Seriál Všechny moje lásky vypráví o pozitivním přístupu k životu. O touze a odvaze překonat všechny překážky, které život přenáší. A i když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Ústřední postavou je Marie Svobodová, která působí na okolí velmi pozitivně, dobře naladěná a usměvavá. Její přítomnost vnáší do každé situace pohodu a dobrou náladu, kterou šíří dál i mezi své přátele a okolí. Po zásadním zvratu v životě nepodlehla smutku a s nadhledem přijímá další nové výzvy. Pořídila si nový byt na krásném místě a rozhodla se naplno žít dál. Volné chvíle doma tráví ráda u dobré knihy nebo vaří, což ocení její dvě dospělé děti Míša a Ondřej i bratr Ota. Čas má vždy i na svou milovanou maminku Alici, kterou pravidelně navštěvuje za městem… (TV Prima)

agiba

Naaaahodou, po vsech tech ordinacich, cestach domu a Pocatcich je tohle prijemna zmena. Koukam uz na treti dil a zadnej kyc a trapnost jsem jeste neobjevila. Pribeh hlavni hrdinky sice sem tam balancuje na hranicich logiky stylem "rozhodnu se najit vsechny stare lasky a druhy den jaky stesti!! Prave ten prvni prijde do me prace!), ale da se nad tim privrit oko. Je to fajn, me to bavi a to davaj na druhem kanale Pana prstenu ;) ()

Lykos

Nebudu hodnotit, protože jsem zvládla jen první dva díly. O kvalitách seriálu asi vypovídá to, že ačkoli jsem byla mírně zvědavá, jak se příběh vyvine dál, za nic na světě jsem nebyla ochotna obětovat dalších x krát 55 minut svého života, abych to zjistila. ()

Pavel.Kubik odpad!

Od půlky druhého dílu jsem čekal, kdy se postava hraná Veronikou Žilkovou oběsí, protože tak chabou story jsem ještě neviděl. Proti tomu byly seriály typu "Manuela" a "Esmeralda" ryzím, syrovým akčákem. Německá režisérka si vůbec nedala práci se seznámit s reáliemi v tomto státě, a proto všichní bydlí ve vilách, na něž by museli dělat dva až tři životy s příjmy v tomto státě běžném.Jen se divím, že v tomto shitu se propůjčilo k rolím i pár opravdu dobrých herců, kteří (vyjma honorářů) to opravdu nemají zapotřebí. Nové díly - od 21. - nevěděl jsem, že může být ještě něco horšího, než odpad! ()