Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál)

Heroes Reborn

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2015–2016, 9 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh, Toru Uchikado, Eve Harlow, Clé Bennett, Aislinn Paul, Lucius Hoyos, Nazneen Contractor, Greg Grunberg, Jimmy Jean-Louis, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, Noah Gray-Cabey, Francesca Eastwood, Cristine Rose, Hiro Kanagawa, Pruitt Taylor Vince, Dean Armstrong, Adam Kenneth Wilson, Trevor Hayes, Carlos Lacámara, Raven Dauda, Timothy Lai, Nesta Cooper, Kylon Howell, Jake Manley, Dylan Bruce, Peter Mooney, Richie Lawrence, Neven Pajkic, Janet Pinnick, Jordan Schartner, David Meunier, Adrian Griffin, Eric Woolfe, Jordan Gray, Hayden Panettiere (a.z.), Sara Mitich, Lorna Wilson, Anthony Gerbrandt, Aron Tager, Anthony Furey, Greg Calderone, Krista Bridges, Marco Grazzini, Marianne Farley, Stephanie Moore, Vanesa Tomasino, Hayden Panettiere, Jeanette Roxborough, Christopher Cordell, Rachael Ancheril, Jay Yoo, Michael Therriault, Mark Quigley, Ari Cohen, Mark Gibson, Arnold Pinnock, Kiara Hunter, Caitlin Carver, Jim Annan, Samantha Madely, Tamara Almeida, Thomas Mitchell

Bohužel se naplnilo očekávané... Velký návrat se nekonal a doufejme, že pokračování zůstane u ledu - to by si totiž tento svého-času-hit zasloužil. Příběh vycucaný z prstu, dost špatné herecké výkony a k tomu neduh původního seriálu - prehistorické digitální triky. Snad jen Noah Bennet a Hiro Nakamura se mi opět líbili - výčtem těch, co mě neskutečně svou přítomností štvali, vás nebudu zdržovat.(22.2.2016)

Na comeback jednoho z nejlepsich serialu co jsem kdy videl jsem se tesil prevelice.. bohuzel nutno rict, ze zdaleka nenaplnil ocekavani... Heroes byl serial kterej tahly vicemene tri postavy - Hiro Nakamura, Peter Petrelli a Gabriel "Sylar" Grey... V pokracovani se ma senzacne objevit jedna - Hiro, nicmene objevi se poprve az nekdy v 7-8. epizode.. navic po tech dvou ho vicemene zabijou a jede se dal bez nej.. velike zklamani.. Tahle sezona postrada vudci postavu, nejakeho bosse, zaporaka, dobraka.. zapletka je celkove slaba.. A abych fandil smradovi co vypada na 15 let? Herec je to spatnej, nesympatickej a postava jak bys met.. V tomhle obrovske zklamani.. ale furt je to serial o "superhrdinech" o schopnostech po kterejch vsichni touzime a prvni dily me velmi bavily.. Bohuzel kvalita jde postupne dolu a mam obavu jak bude vypada finale serialu po zimni pauze.. pokud se serial docka dalsi serie jedine co ho muze zachranit je navrat Sylara nebo Petera a nebo rovnou obou! Serial je spis nekde okolo 3 hvezd, ale jakoz to skalni fanda musim dat stejne 4...(3.12.2015)

Po letech jsou tu konečně opět Hrdinové, jde to více méně po stejných stopách, odkazy na staré řady jsou zjevné, staré známé postavy jsou příjemným spestřením, ale nic nového se nekoná. Největší mínus jsou stále se opakující stejné schopnosti, po třech dílech však musím říct, že se to ubírá správným směrem, není to tak nudné jako poslední tři řady, rozjeto to má dobře, teď to jen nepokazit.(5.10.2015)

Stále to baví ako pôvodný seriál. Ľudia s nadprirodzenými schopnosťami. Áno, zdá sa to ako obohraná téma. Nie však v tomto podaní. Nejedná sa o ďalšiu akčná jazdu. Vyniká tu viac napätie sprevádzané neočakávanými momentami. Počas každej časti sa nám pozvoľna odhaľuje minulosť aj skryté tajomstvá jednotlivých hrdinov. Vidíme ich ako sa postupne vyvíjajú, menia. Niektorí sa nechajú zviesť na scestie, bojujú so svojimi démonmi, zatiaľ čo iní nachádzajú sami seba, svoj osud. O tom sú Hrdinovia. Prinášajú nám pohľad na svet, kde by existovali ľudia so schopnosťami a čo všetko by mohlo prestať byť i obyčajnou fantáziou. Tento seriál ma veľmi bavil. Ľudia s nadprirodzenými schopnosťami, skvelé a napínavé situácie. Človek je neustále zvedavý, ako to bude ďalej.(12.11.2019)

Šíleně odřený uši. Znovuzrození Hrdinů je přitom dobrý. Má parádní epický příběh, který jde srovnat s dějem první série originálu. Má několik postav z předešlého seriálu (i když jsou většinou nepochopitelný, jejich chování záhadný a jsou tu spíše jen pro nostalgii) a několik solidních dílů. Jenže seriál selhává přesně tam, kde selhal ten předešlý. Cestování v čase není špatný, ale tady se cestuje tak moc, že to celý vyzní jako naprostý guláš, kterému ani nebudete rozumět. Mrtvé postavy se vrací jakoby nic, bez vysvětlení, spousta postav je úplně zbytečná a potom vznikají i totálně slepý příběhy, který s hlavní linkou nemají vůbec nic společného. Znovuzrození je epilog, který nedělá Hrdinům ostudu, ale stále je to velmi slabý odvar toho, čím mohli být.(18.1.2019)

• - Prequelem k tomuto seriálu jsou dvě videohry. Konkrétně Heroes Reborn: Gemini a Heroes Reborn: Enigma. (Zdroj: Edna.cz) (P. J. D.)