Reklama

Reklama

Hrdinové: Znovuzrození

(seriál)
  • USA Heroes Reborn
Trailer 2
Drama / Thriller / Sci-Fi
USA, (2015–2016), 9 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Hrají:

Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni (více)
(další profese)

Epizody(13)

Hrdinové a obyčejní lidé chtěli žít spolu. V Odesse však došlo k teroristickému útoku a od té chvíle se lidé se zvláštními schopnostmi ukrývají... (TV Prima)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (69)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Stále to baví ako pôvodný seriál. Ľudia s nadprirodzenými schopnosťami. Áno, zdá sa to ako obohraná téma. Nie však v tomto podaní. Nejedná sa o ďalšiu akčná jazdu. Vyniká tu viac napätie sprevádzané neočakávanými momentami. Počas každej časti sa nám pozvoľna odhaľuje minulosť aj skryté tajomstvá jednotlivých hrdinov. Vidíme ich ako sa postupne vyvíjajú, menia. Niektorí sa nechajú zviesť na scestie, bojujú so svojimi démonmi, zatiaľ čo iní nachádzajú sami seba, svoj osud. O tom sú Hrdinovia. Prinášajú nám pohľad na svet, kde by existovali ľudia so schopnosťami a čo všetko by mohlo prestať byť i obyčajnou fantáziou. Tento seriál ma veľmi bavil. Ľudia s nadprirodzenými schopnosťami, skvelé a napínavé situácie. Človek je neustále zvedavý, ako to bude ďalej. ()

AppleCore 

všechny recenze uživatele

Oproti původní první sezóně, která byla naprosto parádní a splňovala kvality současný seriálový produkce, je Znovuzrození pád asi tak o dvanáct pater a několika milionů na rozpočtu. A protože vzhledem k vizuálu to muselo bejt točený iPhonem na selfie tyči, neb je každej záběr nepochopitelně širokej s velkou hloubkou ostrosti (což působí vyloženě amatérsky, ale hlavně to nedokáže budovat vztah k postavám ani k ději) a efekty jsou zřejmě tvořený v aplikaci z appstoru, od odpadu to dělí už jenom soundtrack. Smutný! ()

Reklama

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Rozpačitý návrat. Možno sa Tim Kring pokúšal o definitívne uzavretie Hrdinov, možno vopred plánoval zadné vrátka pre ďalšie pokračovanie, ale faktom je že neplánovaný koniec po štvrtej sérii bol dôstojnejšou rozlúčkou. Starých postáv je minimum a nesúrodá a neveľmi originálna zápletka s nimi občas narába až nedôstojne. Ani nové postavy často nevedia zaujať a jedinou istotou je tak nezlyhávajúci Jack Coleman. Zábleskov starých čias je skrátka príliš málo na to, aby som Reborn nepovažoval za sklamanie a celkovo zbytočný projekt. ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Po 5-ti letech se seriál vrací opět na NBC a to ve velkém stylu! Některé postavy se vrátily, jiné jsou zase nové. Všechno je vzhůru nohama. Lidé už o obdařených lidech (takzvaných EVOs) vědí a po velkém teroristickém útoku se skrývají. Někteří se je totiž snaží zabít nebo požít k vědeckým účelům. Hned od začátku sledujeme osudy několika hlavních postav. Nejvíc prostoru má asi Noah Bennet, který si nechal vymazat paměť. Další z hlavních linek je věnována mladému Tommymu, který dokáže nechat zmizet věci a lidi. Další příběh se zaměřuje na manželský pár Luka a Joanne Collinsových, kteří zabíjí vyvinuté lidi. Jiná linka je o dvou Japoncích, z nichž se Miko Otomo dokáže díky svému meči dostat do videohry. A poslední je o dívce jménem Malina, která dokáže ovládat elementy. Blíží se konec světa a Společnost Renautas má plán na jeho záchranu. Nakonec se věci zkomplikují a pravda vyjde na světlo. Svět je opravdu v nebezpečí a zachránit ho mohou jenom vyvinutí. Škoda trochu otevřeného finále... Líbil se mi návrat Hira Nakamury. :) "Zachraň roztleskávačku, zachráníš svět." ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

PO DVOU EPIZODÁCH: Na to, jak sinusoidně tomu neustále hapruje drajv, mě to nějak (neúměrně) podezřele baví - přiznávám, že to je z velké části hudbou a vzpomínkama na původní skvělou 1. sezónu. Příběh sice předvídatelnej, ale zase poměrně napínavej, no a svoje oblíbený postavy už tam taky mám... Takže jo, nejspíš to dám celý. ()

Galerie (186)

Zajímavosti (2)

  • Prequelem k tomuto seriálu jsou dvě videohry. Konkrétně Heroes Reborn: Gemini a Heroes Reborn: Enigma. (Zdroj: Edna.cz) (P. J. D.)

Reklama

Reklama