Na comeback jednoho z nejlepsich serialu co jsem kdy videl jsem se tesil prevelice.. bohuzel nutno rict, ze zdaleka nenaplnil ocekavani... Heroes byl serial kterej tahly vicemene tri postavy - Hiro Nakamura, Peter Petrelli a Gabriel "Sylar" Grey... V pokracovani se ma senzacne objevit jedna - Hiro, nicmene objevi se poprve az nekdy v 7-8. epizode.. navic po tech dvou ho vicemene zabijou a jede se dal bez nej.. velike zklamani.. Tahle sezona postrada vudci postavu, nejakeho bosse, zaporaka, dobraka.. zapletka je celkove slaba.. A abych fandil smradovi co vypada na 15 let? Herec je to spatnej, nesympatickej a postava jak bys met.. V tomhle obrovske zklamani.. ale furt je to serial o "superhrdinech" o schopnostech po kterejch vsichni touzime a prvni dily me velmi bavily.. Bohuzel kvalita jde postupne dolu a mam obavu jak bude vypada finale serialu po zimni pauze.. pokud se serial docka dalsi serie jedine co ho muze zachranit je navrat Sylara nebo Petera a nebo rovnou obou! Serial je spis nekde okolo 3 hvezd, ale jakoz to skalni fanda musim dat stejne 4...(3.12.2015)

• Qeo

Je až s podivem jak moc se dá zkazit při "restartu" seriálu. A hlavně to žádný restart není. Vesele se navazuje na plochý děj, nicneříkající postavy a dementní zápletku. Jak to mělo být? V ideálním případě totální restart, úplně nové postavy (ty staré "lízat" jenom v náznacích"), rozběhnout úplně nový děj s úplně nového prostředí. Prostě udělat tlustou čáru a vrátit se ke kořenům. Stal se přesný opak a proto tahle slátanina nemůže mít snad ani pokračování.(19.11.2015)

Po 5 epizódach: Heroes Reborn trpia na to isté, na čo trpeli originálni Hrdinovia a to, že dej sa posúva tak pomaly, že sa divák nudí. Ak pozerám po epizóde každý týždeň skoro zabudnem, čo sa minule stalo a navyše mám pocit, že v novom dieli sa nič nestalo. Ak pozerám viac epizód naraz, mám pocit, že som zabila veľa času bez toho, aby som niečo zaujímavé videla. Navyše sa seriál podľa mňa málo zameriava na konkrétne schopnosti týchto evos, čo je vlastne to, čo robí celý koncept cool. Ešte aj vykreslenie nespravodlivého zaobchádzania s evos v spoločnosti je nejaké nedotiahnuté. Nevidím to ružovo pre budúcnosť seriálu.(19.10.2015)

Reborn trpí podobnými problémy jako původní Heroes. Dokud se děj zaměřuje na samotné postavy, trable se schopnostmi, jejich osobní život a pronásledování ze strany normálních lidí, je to skvělé a napínavé, ale jakmile se tam začnou cpát kecy o osudu, záchraně světa a začne se skákat v čase, už to stojí za pendrek. A to se bohužel stalo i Heroes Reborn, kteří se snaží být epičtí a cool, ale díky hodně levným trikům, často céčkovým hercům a slabému writingu působí, jak už tu bylo mnohokrát zmíněno, rozpačitě. Opět tu máme přehnané množství postav a opět velká část z nich je tam jakoby navíc. Celá zápletka s počítačovou hrou je hrozná a za vlasy přitažená (a to i na poměry Heroes). Na druhou stranu to ale není nijak výrazně natahované a ve 13 dílech divák dostane poměrně kompaktní děj, který má jak začátek, tak i uzavřený konec. Tvůrci si sice neodpustili menší cliffhanger pro případné pokračování, ale zásadní je, že ústřední dějová linie je uzavřená.(13.3.2016)

Když jsem se díval na první díl, začal jsem vzpomínat na první díl původních Heroes a jedno vím určitě - narozdíl od Heroes Reborn, mě původní Heroes dostali hned. Heroes Reborn je na úvod až příliš zmatený, snaha představit nám v úvodním díle co nejvíc postav, je za mě zbytečná. Co se týče efektů, tak jsem taky zklamaný, máme rok 2015 a mě přijde, že z toho mohli vytřískat mnohem víc. No uvidíme po shlédnutí první série.(26.9.2015)

• - Prequelem k tomuto seriálu jsou dvě videohry. Konkrétně Heroes Reborn: Gemini a Heroes Reborn: Enigma. (Zdroj: Edna.cz) (P. J. D.)