Hrdinové: Znovuzrození (TV seriál)

Heroes Reborn

Drama / Thriller / Sci-Fi

USA, 2015–2016, 9 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh, Toru Uchikado, Eve Harlow, Clé Bennett, Aislinn Paul, Lucius Hoyos, Nazneen Contractor, Greg Grunberg, Jimmy Jean-Louis, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, Noah Gray-Cabey, Francesca Eastwood, Cristine Rose, Hiro Kanagawa, Pruitt Taylor Vince, Dean Armstrong, Adam Kenneth Wilson, Trevor Hayes, Carlos Lacámara, Raven Dauda, Timothy Lai, Nesta Cooper, Kylon Howell, Jake Manley, Dylan Bruce, Peter Mooney, Richie Lawrence, Neven Pajkic, Janet Pinnick, Jordan Schartner, David Meunier, Adrian Griffin, Eric Woolfe, Jordan Gray, Hayden Panettiere (a.z.), Sara Mitich, Lorna Wilson, Anthony Gerbrandt, Aron Tager, Anthony Furey, Greg Calderone, Krista Bridges, Marco Grazzini, Marianne Farley, Stephanie Moore, Vanesa Tomasino, Hayden Panettiere, Jeanette Roxborough, Christopher Cordell, Rachael Ancheril, Jay Yoo, Michael Therriault, Mark Quigley, Ari Cohen, Mark Gibson, Arnold Pinnock, Kiara Hunter, Caitlin Carver, Jim Annan, Samantha Madely, Tamara Almeida

PO DVOU EPIZODÁCH: Na to, jak sinusoidně tomu neustále hapruje drajv, mě to nějak (neúměrně) podezřele baví - přiznávám, že to je z velké části hudbou a vzpomínkama na původní skvělou 1. sezónu. Příběh sice předvídatelnej, ale zase poměrně napínavej, no a svoje oblíbený postavy už tam taky mám... Takže jo, nejspíš to dám celý.(30.9.2015)

• SonGokussj

Pamatuji si hlášku mého kamaráda. Heroes bohužel nebudou pokračovat... :-( a hle! Pokračování. Resp. kéž by... Máme zde něco nemastného, neslaného. Kdykoli je představen již známý hrdina, tak je buď zabit, nebo ani neukázán. Jediný, kdo dobře hraje, je "tatík", to je vše. Ostatní vypadají, jako by se od toho distancovali... EFEKTY jsou naprosto hrůzné, horší jak v Heroes S01 a vůbec tam není to tajemno, ta nevědomost, to napětí. Mexiko guy úplně bezvýznamný příběh. "Komediální" japonec s japonkou, na to se NEJDE dívat, jak je naspeedovanej. V posledním díle to řekl přesně. "Promiň, moc kafe...". Hlavní záporačka - lol? Když může, nezabije. Když nemůže, chce zabít. Clonning guy, za začátku představen jako pan "umím vše a nejde mě porazit" je naprosto neschopný. Teleport guy - pořád kňourá. Máma od teleport guye - pořád kňourá. Táta od upíra - kňourat před smrtí svého dítěte a kňourá ještě víc po jeho smrti. Nedá se na něj dívat... Chybí tu silná kladná postava (Peter, Hiro). Chybí tu silná záporná postava (Adam, Sylar), je to NUDA. Nehorázné zklamání. Jedno z největší plusů tohoto pokračování je, že jsem si stáhl první 2 díly Heroes a koukám na ně znovu. TO JE alespoň seriál. Luxus!. Nezlobte se na mě, ale toto je naprosto ubohé pokračování. Smutných 30% || Po 10. episodě: Asi budu jeden z mála, ale tohle je fakt naprostá sra**a... O ničem. Ty postavy mě s*rou jen se na ně podívám. Dějové obraty nelogické. Oblíbené postavy se chovají naprosto blbě. Žádné tajemno. Žádná zábava. Už jsem se zmínil o těch naprosto šíleně de*ilních postavách? 3/4 z nich mi leze na nervy. Kde jsou ty časy v Heroes 1, 2, kde jsem miloval každou... A to ani nezačínám o tom, že tam všichni pořád plácají "Save the world"!!! Ta hláška byla tajemná v prvním/druhém díle... Tady se narodí 2 děti a "they will save the world".... Jen tak! Ach boha. Nebaví, rozčiluje, postavy si ani nepamatuju, hnus, brrr, pryč s tím. Zajímavý komentář: Aven. 20% || [09.01.2016]: Koukl jsem na nejnovější ep a nestačil se divit, kam se seriál posunul. Absolutně nikam. Jen **spoiler** nesympatický černoch umřel **konec spoileru**. Nic tam nefunguje, je to nudné. Ta hvězda je jen za Noaha. Ani Hero to už nezvedá :-( Finálních 15%(2.11.2015)

Šíleně odřený uši. Znovuzrození Hrdinů je přitom dobrý. Má parádní epický příběh, který jde srovnat s dějem první série originálu. Má několik postav z předešlého seriálu (i když jsou většinou nepochopitelný, jejich chování záhadný a jsou tu spíše jen pro nostalgii) a několik solidních dílů. Jenže seriál selhává přesně tam, kde selhal ten předešlý. Cestování v čase není špatný, ale tady se cestuje tak moc, že to celý vyzní jako naprostý guláš, kterému ani nebudete rozumět. Mrtvé postavy se vrací jakoby nic, bez vysvětlení, spousta postav je úplně zbytečná a potom vznikají i totálně slepý příběhy, který s hlavní linkou nemají vůbec nic společného. Znovuzrození je epilog, který nedělá Hrdinům ostudu, ale stále je to velmi slabý odvar toho, čím mohli být.(18.1.2019)

Po letech jsou tu konečně opět Hrdinové, jde to více méně po stejných stopách, odkazy na staré řady jsou zjevné, staré známé postavy jsou příjemným spestřením, ale nic nového se nekoná. Největší mínus jsou stále se opakující stejné schopnosti, po třech dílech však musím říct, že se to ubírá správným směrem, není to tak nudné jako poslední tři řady, rozjeto to má dobře, teď to jen nepokazit.(5.10.2015)

Hrdinové se vracejí, stejní jako dřív - akorát svět komiksových seriálů se v mezidobí posunul o kus dál. Mezi nevýraznými postavami se standardními, nebo až absurdně originálními schopnostmi (např. přenesení do počítačové hry) si těžko hledat oblíbence; hlavně ale zažehnání megalomanské hrozby celosvětového vyhynutí závisí opět na předurčeném osudu, proroctví a vyvolení, nikoliv na spontánních rozhodnutích. A to už mi připadá vyšlé z módy, i když nakonec se zamotaný příběh cestující časem rozvinul vcelku poutavě.(4.2.2016)

• - Prequelem k tomuto seriálu jsou dvě videohry. Konkrétně Heroes Reborn: Gemini a Heroes Reborn: Enigma. (Zdroj: Edna.cz) (P. J. D.)