Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

Unn

Neviděla jsem zbytečnější film. Je to jen samá střílečka. Ještě, že jim vymysleli aspoň důvod k tomu. Důraz je položen na akci, napětí a výrazné hudbě. Hlavní hrdinové mi byli cizí a děj skoro neexistoval. Jinak jsem velký fanoušek většiny filmů Star wars. Ale tohle ne! ()

babuca

Technologicky špička ale napriek tomu ma to nenadchlo natoľko aby som to ešte raz chcel vidieť. Dal by som tomu len 2 ale za tie triky a technické zvládnutie filmu by som bol nespravodlivý. ()

PaKo1980

Pro pravověrné nutnost, pro nepravověrné - jděte se zahrabat. Možná trochu delší než by mohlo být, ale i tak jsem si každou minutu užíval. ()

Kinepa

Zbytečný film, který jsem sice zhlédl až do konce, ale dalo to zabrat. Hlavní hrdinové byli tak slabí, že to zkazilo dojem celého filmu, který taky nestál za moc. ()

Termit

Pamätáte sa na Tie Fighter, ktorý stojí proti osamotenej Jyn na moste? Ak ste videli trailer tak na neho kľudne zabudnite. Vo filme totiž vystrihli alebo zmenili 60% vecí z traileru vrátane spomínaného Tie Fightera. Mads Mikkelsen našťastie nesklamal a svojej úlohy sa zhostil veľmi dobre aj keď vo filme dostal priestoru len málo. Vývin mentality Jyn Erso je rýchlejšie ako rýchlosť svetla. Najprv je jej všetko ukradnuté a zrazu burcuje všetkých naokolo aby začali konať a bojovať proti impériu. Homosexualita, ktorú Disney priniesol do Star Wars vo forme čínskeho dua Yen (slepý mních) + Jiang (tlstý žoldák) je katastrofálna. Forestovi Whitakerovi, ktorému zverili veľmi podstatnú úlohu - povstalcu Sawa Gerreru dali tiež málo času a spravili z neho úplneho úbožiaka. Potešilo ma, že vo filme hrá Alan Tudyk aj keď len droida s akým takým humorom. Pre pravých fanúšikov Star Wars ságy odporúčam si pozrieť posledných dvadsať minút inak film stojí za ****. Dávam 2/5. ()

Hervor

Nemám ráda Star Wars, scifi jsem vzala na milost až před nějakou dobou. Vyrůstala jsem na fantasy a Dračím doupěti. Když jsem zkoušela jiné díly SW, jen jsem kroutila hlavou a dokoukání těch ,,veleděl" pro mne bylo celkem utrpení. Rouge one jsem zkusila opravdu z nouze, o to větší bylo mé překvapení. Příběh ne moc daleko od těch, které jsme hrávali, postavy se zajímavými aspekty a že PJ někomu přidal pár žívotů? No co jsou to hrdinové;-). ()

Keywee

A zase ta přehnaná očekávání! Kdo zná příběh Rogue One, má vcelku jasnou predstavu, o čem film bude. Proto vysoká hodnocení nás skalních fandů ságy a nízká hodnocení akce chtivých hodnotících, patrně zbožňujících akcí a efekty nacpané díly 1-3. Prosím. Proti gustu...ale mě Rogue One rozhodně nezklamal. ()

keram01

V rámci komentárov som sa dočítal, že tento SW film je zbytočný. Za prínos, pravdepodobne nie jediný, by som však označil to, že tento film po prvý raz zobrazuje aj členov imperiálnej armády, aspoň niektorých, za "ľudí". ()

Matrix44

Film ma veľmi potešil či už dejom alebo hereckým obsadením na rozdiel od Star Wars: Síla se probouzí kde som sa nedokázal preniesť cez nové herecké obsadenie John Boyega a Adam Driver. Toto bolo konečne poriadne Star Wars :) ()

bjindy

Film z univerza Hviezdnych Vojen odohrávajúci sa tesne pred prvou nakrútenou epizódou (teda epizódou 4). Kupodivu sa mi to o dosť viac páčilo ako posledná siedma epizóda. Tá síce nebola zlá, no na viacerých miestach pôsobila dosť rozpačito. Toto sa prezentuje ako samostatný príbeh, máme tu nových hrdinov (ktorí mi prišli lepšie vykreslení ako nováčkovia v epizóde 7) a tí sa odhodlajú ukradnúť plány povestnej Hviezdy Smrti. Film síce nezačína tradičnými skrolovacími titulkami, no inak je to Star Wars ako vyšité. Vzhľadom k časovému obdobiu sa nedočkáme súbojov jediov, k istej kompenzácii však prispieva postava Donnie Yena. Inak efektná akcia, pôsobivý vizuál a pekne vygradovaná záverečná mela ako sa na Hviezdne Vojny patrí. ()

Mikijvc99

měl jsem rád hvězdné války,ale myslím si,že tento díl ničím nepřekvapi.žádná zasadní věc se neuděje ........... ()

burg

Dodneška si pamatuju, jak se mi první a původní SW: New hope strašlivě nelíbily - nechápal jsem vůbec o co tam jde, jen mi to celý přišlo divný a hrozně zmatený. Nakonec při druhém, či třetím shlídnutí jsem válkám přišel na chuť a dodnes je považuju za naprostou klasiku. A to samé platí i pro Rogue one - ze začátku hrozně zmatečné, netušil jsem kdo je kdo, s kým a proti komu. Dlouhý rozjezd, po planetách se skáče takovým tempem, že než si dá člověk souvislosti dohromady už je zase o pár desítek či stovek světelných let dál. Oproti tomu strašlivě dlouho trvá, než se něco začne dít (dokonce jsem asi dvakrát zachrápal), ale po první hodince se film rozjel a já si začal užívat. A závěrečná akce během které se kradly plány Hvězdy smrti? To už jsem si chrochtal blahem a uculoval se, jak to vše krásně zapadá do celého kánonu. Prostě paráda. K mé naprosté spokojenosti mi tam chyběl snad jen generál "it's a trap!" Ackbar. ()

teekanee

Jedno z těch horších Star wars. Začátek filmu je jedna velká přeskakovačka z místa na místo. Postavy nejsou nijak extrémně zapamatovatelný a sympatický, možná až na Donnieho Yena ( za to jeho tlustej kámoš mi přišel šíleně plytkej). Robot K2 mi při prvním shládnutí v kině přišel dost vtipnej při druhým o rok později už tolik ne. Naštěstí posledních 45 minut jsou výborný, kde ocenuju, že se nekonal žádnej happyend, což by ale asi kánon ani nepovolil. Scéna s Darth Vaderem je potom jedna velká lahůdka. Vychazí mi z toho slušný čtyři hvězdy, přesto si myslím, že by jsme se bez tohoto dílu nedílu obešli. 76% ()

StarFsh

Sto krát zábavnejšie a záživnejšie, než Džej Džejová sedmička, hoci je to len priemerný film. Po dlhom čase aj film, ktorý nekončí happy endom. ()

lukas.frydry

nevím, kde se tu bere tak vysoké hodnocení, ve filmu se prakticky nic neděje, u filmu jsem dost často přestával vnímat, je to totálně nezáživný, celkově hodnotím jen jednou hvězdou, už vím proč jsem to odkládal i když v PC už to mám tři čtvrtě roku ... ()

Suzzie

Nadherne! Ani vam nebude vadit, ze to jsou star wars a prakticky nikdo tam nepouziva lightsaber! Nejkrasnejsi star wars epizoda/story od puvodnich dilu. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord