poster

Rogue One: Star Wars Story

 • USA

  Rogue One: A Star Wars Story

 • USA

  Rogue One

  (neoficiální název)
 • USA

  Star Wars: Rogue One

  (neoficiální název)
 • USA

  Star Wars Anthology: Rogue One

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Rogue One: A Star Wars Story

 • Nový Zéland

  Rogue One: A Star Wars Story

 • Velká Británie

  Rogue One: A Star Wars Story

 • Austrálie

  Rogue One: A Star Wars Story

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 133 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ***

  Nyní už mohu bezpečně říct, že návrat k Star Wars se zdaleka nevydařil tak jako oživení Star Treku v roce 2009. Všechno, co dělalo novou éru Star Treku tak poutavou, tzn. především chytrý příběh a charismatické postavy, v nových Star Wars jednoznačně chybí. Ačkoli je na pozadí Rogue One cítit profi práce zejména co se týče vizuálních efektů, jako film nenabízí opravdu zhola nic zajímavého a nic, co by jakkoli vybočovalo z průměru tuctových a zapomenutelných akčních filmů. 5/10(28.3.2017)

 • kulyk
  *****

  Je vcelku jedno, jak složená grupa prdprdká v raketce vesmírem ukrást návod na Smrdihvězdu, důležité je, že se podařilo lépe, než v posledních dílech ságy samotné, vyvážit patos, akci, infantilitu a triky. Nečekané plus - nejen, že tam klaďasové hynou jak Němci na dovče (tedy hoooodně), ale je přidána i otázka morálnosti konání zlého ve jménu dobra. Snad se z přemíry přemýšlení typičtí konzumenti komicků nesesypou.(6.5.2017)

 • CANNIBAL
  ***

  Tak tohle je zase bída. Je to sice na jednu stranu o málo lepší, než-li pokračování Star Wars, (což samo osobě je dost smutný) ale jinak nic víc. Z tohohle filmu vůbec neplyne, že jde o Hvězdný války. Odmyslím-li si ty lodě, nějaké ty kolny a názvy planet, bez problému by to mohl být jakýkoliv průměrný Sci-Fi film. Kam se sakra poděl Darth Vader ?! Proč se ve filmu k čertu neangažoval mnohem víc? Může se zjevovat jako hologram. Může klidně a bez problému se z hyperprostoru přesouvat během pár minut, tak proč tam k*rva byl jen ke konci a ještě navíc jen pár minut? Imperiální spolu-vůdce a nedělá pořádný kontroly, při výrobě zbraně hromadného ničení. Tak to je tady gól.(24.2.2017)

 • Isherwood
  ***

  Řeči o špinavé válečné akci jsou jenom zkazky, nebo nenaplněné zbožné přání, kde dobré charaktery absentují, či rovnou nesnesitelně prudí a dávají tušit, že ať už za to můžou přetáčky, nebo to takhle blbě bylo postavené od začátku, dost těžko udržíte na tak vratkých nohách film, u kterého víte, jak dopadne, tudíž jakékoliv osvěžení uvítáte, namísto toho, abyste sledovali generický blockbuster, jakých máte do roka desítku, přičemž by bohatě stačilo vyhodit 120 minut a těch posledních patnáct přilepit jako prolog k Epizodě IV, protože málokterý letošní film měl tak silný highlight jako ten, když se ve stínu rozsvítí červený světelný meč.(16.12.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Na obzoru je problém. Obzor zmizel." Mám rád původní trilogii Hvězdných válek a ten zbytek mi vesměs nevadí, ale celou ságu si po večerech rozhodně nepřežvýkávám. A rozhodně nepotřebuju, aby mi někdo doplňoval skládající dílky mozaiky, když se celek tak trošku porouchal při přebudování Epizody III na Epizodu VI. Nicméně jsem tvor zvědavý a tak jsem na Rogue One mrknul nejprve jedním a potom i druhým okem a musím uznat, že vizuálně se mi to docela dost líbilo. Taky mě zaujaly štěky legendárních postav a tím pochvala končí. Jestliže mě totiž ze všech nových figur nejvíce zaujal suše hláškující robot K-2SO, tak patrně došlo k chybě v lidském faktoru. Je třeba ji rozsekat světelným mečem a odeslat do hyperprostoru, aby to mělo styl.(26.4.2017)

 • - V kokpitech povstaleckých stíhaček můžeme spatřit spoustu pilotů z filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977). Jedná se o vystřižené záběry nikdy nepoužité v původním filmu. (TwoFace)

 • - Když Jyn Erso (Felicity Jones) odchází ze štábu rebelů a prochází základnou na Yavine 4, je slyšet z ampliónu hlas, který vyvolává generálku Syndullu. Je to odkaz na Heru Syndullu ze seriálu Star Wars Povstalci (od r. 2014).
  (Sidarius)

 • - Spoiler: Režisér filmu Gareth Edwards si jako velký fanoušek Star Wars neodpustil malé, ale poměrně významné cameo. Ve scéně, kdy se Darth Vader nalodí na loď Profundity a masakruje rebely, hraje rebela, který od Profundity odpoutá loď Tantive IV, čímž zachrání zbytek rebelů a hlavně plány k Hvězdě smrti. (Sidarius)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace